Co přede mnou tajíš? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Co přede mnou tajíš? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Co přede mnou tajíš?


Isabeau Bo Maranová je šéfkou policie v horském městečku, vede spokojený život, jenže ten končí, když se na jejím prahu objeví Morgan Yancy. Bo o žádného muže nestojí – zvlášť ne o přitažlivého potížistu, jehož se někdo usilovně snaží zlikvidovat. Past, kterou Morgan nastraží na své pronásledovatele, může stát život nejen jeho, ale i Bo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Co přede mnou tajíš? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Co přede mnou tajíš? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Co přede mnou tajíš? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Co přede mnou tajíš?.pdf (EUR-0.00)

  Co přede mnou tajíš?.epub (EUR-0.00)

  Co přede mnou tajíš?.doc (EUR-0.00)

  Co přede mnou tajíš?.txt (EUR-0.00)

  Co přede mnou tajíš?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Co přede mnou tajíš?.PDF – (EUR 0.00);

  Co přede mnou tajíš?.MOBI – (EUR 0.00);

  Co přede mnou tajíš?.EPUB – (EUR 0.00);

  Co přede mnou tajíš?.DOC – (EUR 0.00);

  Co přede mnou tajíš?.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Troublemaker (2016)

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Thrillery
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Vyllandra

  16.12.2017

  Rozhodně jen na jedno přečtení. Souměrně plynoucí, žádné výkyvy nahoru ani dolů, nic, co by čtení dodalo nějaký náboj. Nenadchne ani nezarmoutí.

  alzbeta4340

  27.09.2017

  Kniha na jedno přečtení. Po slibném, ale krátkém začátku se osnova příběhu stočí k podrobnému popisu kousků rozjíveného retrívra. Osobně proti psím miláčkům nic nemám, ale čeho je moc – toho je příliš. Místy se mi kniha zdála až nechtěně komická. Napětí žádné, romance trošku. 2,5 hvězdičky

  alnahu

  25.09.2017

  Bo Maaranová –šéfka horské policie si žije poklidným životem na samotě s fenou Tricky,až do doby než ji zavolá její nevlastní bratr Alex, aby se postarala o postřeleného Morgana a tím je její klid naprosto narušen. Ze začátku byl příběh velmi napínavý ,pak se změnil spíš na romantiku, kdy se Bo s Morganem vzájemně sbližují ,velká část je věnována právě fence Tricky. Ale i tak se mi kniha líbila.

  jluky

  07.09.2017

  Odpočinková , taký priemer od L.Howard …..Jednohubka, bez nutnosti si to zopakovať…

  Samira

  17.08.2017

  V tomto poklidném kousku jsem klasickou místy dost drsnou Lindu Howard hledala hodně obtížně. Neříkám, že tahle romance s detektivní zápletkou neudělá radost, ale čekejte od ní spíše román o postupném sbližování jedné na první pohled nesourodé dvojice, popisy bláznivých životů obyvatel jednoho maloměsta a především vyprávění o jedné fence. Ta mi na počátku nepřišla tak okouzlující, jak byla popisována, spíše hodně manipulativní, ale měla i pěkné chvilky.
  I akce se dočkáme, ale opravdu skromně.
  Za mne 3,5.

  georginaa

  23.07.2017

  Krásný poutavý příběh, a co se týče popisu lumpáren retrívra, jen mohu potvrdit, že je vše výstižné. Sama mám doma stejnou slečnu a i když jí je 8 let, pořád z ní čiší šibalství. Stávají se členy rodiny a i když je smutno nebo veselo, oni umí situaci vyhodnotit a ví jak se chovat. Je skvělé to dostat do příběhu, který vás vtáhne jak napětím a akcí, tak i romantikou. Tato kniha se moc povedla.

  zatylka

  13.07.2017

  Spisovatelka se v knize asi z třetiny věnuje popisu psích kousků,ale celkem výstižně a s humorem .Jinak romantika s krimi zápletkou jak mám u autorky ráda,ale má knihy lepší i horší.Víc mě bavila druhá polovina knihy.

  Maruscha

  11.07.2017

  Kniha Je taková detektivka s veselým psím dováděním a zamilovaným párem v hlavní roli. Já si u ní odpočinula a přečetla ji s mírným úsměvem na tváři. Mám styl psaní Lindy Howardové moc ráda a ač to podle mě není její nejlepší kniha, tak ji mohu doporučit.  TAGS:

  Online Co přede mnou tajíš? ebook, Kniha Co přede mnou tajíš? FB2, Download Co přede mnou tajíš? PDF , Download Co přede mnou tajíš? MOBI, Online Co přede mnou tajíš? kniha, Zdarma Stažení Co přede mnou tajíš? IPhone, Online kniha Co přede mnou tajíš? PDF, Zdarma Co přede mnou tajíš? DJVU, Zdarma Stažení Co přede mnou tajíš? TXT, Stažení Co přede mnou tajíš? RTF, Online Co přede mnou tajíš? FB2 , e-kniha Co přede mnou tajíš? stažení TXT, Zdarma Co přede mnou tajíš? stažení kniha, e-kniha Co přede mnou tajíš? download MOBI, Stažení Co přede mnou tajíš? IPad, Číst Co přede mnou tajíš? MOBI, Číst Co přede mnou tajíš? DOC, Zdarma Co přede mnou tajíš? AWZ, Download e-kniha Co přede mnou tajíš? iPad , Zdarma Co přede mnou tajíš? DJVU, Download Co přede mnou tajíš? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Co přede mnou tajíš? DVD, Číst Co přede mnou tajíš? TXT, Book Co přede mnou tajíš? stažení DJVU, Co přede mnou tajíš? stažení kniha zdarma, Co přede mnou tajíš? stažení kniha pdf zdarma, Co přede mnou tajíš? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Co přede mnou tajíš? pdf zdarma, Co přede mnou tajíš? stažení kniha epub zdarma, Co přede mnou tajíš? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply