Co Vy na to, pane Šmoldasi? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Co Vy na to, pane Šmoldasi? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Co Vy na to, pane Šmoldasi?


Když se nám ráno začne mísit do snu rádio jako bublající potok, bezpečně nás přivede do bdělého stavu jméno Ivo Šmoldas. V tu chvíli je nám totiž jasné, že se nám dostane hned na prahu dne vtipného, často ironizujícího, ale vždy mimořádně výstižného komentáře k současnému politickému či ekonomickému dění, ke každodenním jevům našeho života a ke společenským novinkám, blahodárného vstupu do celého dne. Je v něm jasná mysl, rozhled a specifický smysl pro humor této dnes všeobecně známé osobnosti – narozené v roce 1955, původem olomouckého Hanáka, postupně filologa, básníka, redaktora, epizodického nakladatele, televizního moderátora, nezávislého rozhlasového glosátora – a v soukromí permanentního krmiče koček.

V naší knížce jsme shromáždili s autorem podle tradiční nakladatelské terminologie jejich "reprezentativní vzorek". Přejeme čtenáři, aby v něm našel optimistická východiska pro své činy a pobavení a útěchu pro svou duši.Kniha v českém jazyce!


Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Co Vy na to, pane Šmoldasi? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.pdf (EUR-0.00)

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.epub (EUR-0.00)

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.doc (EUR-0.00)

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.txt (EUR-0.00)

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.PDF – (EUR 0.00);

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.MOBI – (EUR 0.00);

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.EPUB – (EUR 0.00);

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.DOC – (EUR 0.00);

  Co Vy na to, pane Šmoldasi?.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Fejetony, eseje, Literatura česká
  Vydáno: , NLN – Nakladatelství Lidové noviny
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Bludimira2010

  30.11.2017

  Skvělý naprosto dokonalý humor s jakým pan Šmoldas glosuje dané otázky a témata. Člověk se od srdce zasměje snad na každé stránce.

  Hanuja

  02.11.2017

  Velmi úsměvná knížka, která k nám promlouvá krásným jazykem, jenž k nám promlouvá také pan Šmoldas.

  Jaruš7

  03.05.2016

  Perfektní , český jazyk ožívá, okouzluje a podmaňuje si naše české EGO, díky Vám. Díky.

  allebra

  20.07.2014

  Trefně napsané, vtipné pohrávání s češtinou, ale přece jen, také mi chyběl hlas pana Šmoldase.

  Danafantom

  30.10.2013

  Jsem nadšená. Navíc mám ten dar, že když čtu, slyším to namluvené hlasem autora a sem tam zahlédnu i tu čertíkovskou jiskřičku v jeho oku, takže jsem si čtení náležitě užila. Díky za takové lidi, jako je Ivo Šmoldas 😉

  Márinka

  24.02.2013

  Skvělý glosátor! Už se těším, až jej uslyším naživo 🙂

  Lidka

  08.05.2012

  Zajímavé glosy, přečteno s úsměvem na rtech. A také důkaz, jak je krásná a košatá čeština. Ale přece jen není nad to, slyšet Pana Šmoldase naživo. 🙂  TAGS:

  Online Co Vy na to, pane Šmoldasi? ebook, Kniha Co Vy na to, pane Šmoldasi? FB2, Download Co Vy na to, pane Šmoldasi? PDF , Download Co Vy na to, pane Šmoldasi? MOBI, Online Co Vy na to, pane Šmoldasi? kniha, Zdarma Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? IPhone, Online kniha Co Vy na to, pane Šmoldasi? PDF, Zdarma Co Vy na to, pane Šmoldasi? DJVU, Zdarma Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? TXT, Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? RTF, Online Co Vy na to, pane Šmoldasi? FB2 , e-kniha Co Vy na to, pane Šmoldasi? stažení TXT, Zdarma Co Vy na to, pane Šmoldasi? stažení kniha, e-kniha Co Vy na to, pane Šmoldasi? download MOBI, Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? IPad, Číst Co Vy na to, pane Šmoldasi? MOBI, Číst Co Vy na to, pane Šmoldasi? DOC, Zdarma Co Vy na to, pane Šmoldasi? AWZ, Download e-kniha Co Vy na to, pane Šmoldasi? iPad , Zdarma Co Vy na to, pane Šmoldasi? DJVU, Download Co Vy na to, pane Šmoldasi? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Co Vy na to, pane Šmoldasi? DVD, Číst Co Vy na to, pane Šmoldasi? TXT, Book Co Vy na to, pane Šmoldasi? stažení DJVU, Co Vy na to, pane Šmoldasi? stažení kniha zdarma, Co Vy na to, pane Šmoldasi? stažení kniha pdf zdarma, Co Vy na to, pane Šmoldasi? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Co Vy na to, pane Šmoldasi? pdf zdarma, Co Vy na to, pane Šmoldasi? stažení kniha epub zdarma, Co Vy na to, pane Šmoldasi? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply