Cress Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Cress Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Cress


Cress od dětství vyrůstala sama uvězněná v umělém satelitu. Jedinou společnost jí zde dělají počítačové obrazovky. Díky času strávenému s počítači se Cress vypracuje ve špičkovou hackerku. Naneštěstí je však přinucena pracovat pro královnu Levanu a právě dostala rozkazy vystopovat Cinder a jejího pohledného průvodce. Cinder a kapitán Thorne jsou na útěku. Společně se Scarlet a Vlkem plánují svrhnout královnu Levanu a zabránit její armádě v invazi na Zemi. Právě Cress může Cinder a jejím společníkům pomoct. Odvážný pokus zachránit ji se však nezdaří a celá skupina se rozdělí. Cress má konečně svou svobodu, ale musí za ni zaplatit vyšší cenu, než si dovedla představit. A královna Levana nehodlá připustit, aby se někdo postavil do cesty její svatbě s císařem Kaiem. I když se Cress, Scarlet ani Cinder necítí být povolány k záchraně světa, zdá se, že jsou jedinou nadějí, kterou svět má.Kniha v českém jazyce!


Stažení Cress zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Cress (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Cress zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Cress.pdf (EUR-0.00)

  Cress.epub (EUR-0.00)

  Cress.doc (EUR-0.00)

  Cress.txt (EUR-0.00)

  Cress.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Cress.PDF – (EUR 0.00);

  Cress.MOBI – (EUR 0.00);

  Cress.EPUB – (EUR 0.00);

  Cress.DOC – (EUR 0.00);

  Cress.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Měsíční kroniky (3.)

  Originální název:

  Cress (2014)

  Žánr:
  Sci-fi, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (140)

  Přidat komentář

  Irsaf

  21. ledna

  Opět povedené

  wildXchos

  13. ledna

  Tenhle díl byl zatím nejlepší. Hodně se mi líbili Cress a Thorne, a taky to, že byla kniha delší než předchozí díly. Dál se mi líbí, že je Cinder schopná nemyslet pořád na Kaie. V jiných knihách jsou hlavní hrdinky zamilované tak moc, že se vlastně nemluví o ničem jiném, a to je na mě moc.

  AgnessN.R.

  07. ledna

  Po dočtení knihy jsem s ní měla chuť skákat a samozřejmě si přát další díl.
  Když jsem knihu četla, pořád jsem čekala až budou všichni spolu, ale vždycky se něco zvrtlo:) Na měsíčních kronikách mě i baví jemné milostné linky(konečně někde, žádný milostný trojúhelník!)
  Takže za mě byla kniha výborná!

  BarkaS

  29.12.2017

  Jako jízda na horské dráze. Trochu pomalejší rozjezd, ale jak se člověk na tom prvním kopci nahoru pomalu začíná nudit, přijde rychlý spád následovaný euforickou jízdou. Cress a Thorn se rázem stali mými favority. Cress je naivka, která celý život strávila ve "zlaté kleci", která nebyla až tak zlatá, ale překvapivě to funguje. Po seznámení s Winter nemůžu jinak než běžet na pokladnu a koupit žeton na další jízdu.

  Francesca14

  27.12.2017

  Tenhle díl je ještě lepší, než ten předchozí. Za prvé je tlustší, za druhé napínavější a za třetí je tam Cress s Thornem jakožto jeden z nejlepších a nejroztomilejších shipů, co jsem kdy shipovala. Je tam spousta úžasných dialogů, slovních přestřelek a skvělých scén a taky je to čtivé a napínavé. Nemohla jsem dát knihu z ruky a bavila mě úplně stejně i při druhém čtení.

  trynitrix

  12.12.2017

  Pokračování naprosto úžasné po celou dobu děje zápletka a napětí jak to vše dopadne 😀 Cress a Thonovi fandím 😀 musím hned na další díl Winter.

  Jordyz

  08.12.2017

  Každý další díl série se mi líbí víc a víc. Připadá mi, že autorka každým dílem roste. Za mě paráda a těším se co přinese další část série!

  Leanis

  07.12.2017

  Asi nejslabší z celé série, ale i přesto je to kniha, kterou si nestačí přečíst jednou. Z Thorna se nám vyloupl nakonec docela okouzlující a vtipný hrdina – ve Scarlet mi lezl krkem, tady byl skvělý! Jen s Cress jsem se nedokázala pořádně sžít. Celou dobu se chovala neuvěřitelně naivně, pořád kvůli něčemu brečela a celkově byla taková nesmyslná. Část knihy odehrávající se v poušti byla opravdu zdlouhavá, za to konečná momentka Cinder a Kaie byla opravdu skvělá! 🙂

  Vevo

  25.11.2017

  Marissa Meyer mě přesvědčila o tom,že pokračování mohou být i lepší a lepší.Nikdy dřív se mi nestalo,že bych se s dalšími díly více nořila do děje a hltala stránku za stránkou.Nejlepší knižní série,která se mi dostala do rukou.
  Příběh je velice rozmanitý,postavy charakteristické,děj má hloubku a není ani nouze o napětí,zábavné momenty,nebo krásný popis okolí.
  Opravdu tleskám!

  dom.ini

  19.11.2017

  Čím dál tím lepší!! Tenhle díl jsem zhltla v rekordním čase a vůbec se nedalo odtrhnout. Jistě je to pohádka a obzvlášť v jedné chvíli jsem si říkala, že je vývoj situace už trochu moc velká šťastná náhoda, ale na čtivosti a napínavosti to celému příběhu vůbec neubíralo. Už se nemůžu dočkat, až se dozvím, jak to celé dopadne.

  Mozkovna

  10.11.2017

  Ještě jsem nečetla Winter, ale Cress je zatím nejlepší díl série. Knížka obsahuje všechno, co se mi líbí: lásku, přátelství, zajímavé zvraty, napětí, smutné pasáže i hodně humoru. Zatím se stále nějak nedokážu rozhodnout, jakou z dívek mám nejradši, ale asi Cinder. Taková prostá, skromná.
  A Iko je boží. I když je to android, pořád je skvělá. Moc se mi líbilo, jak si Thorne na poušti udržoval chladnou hlavu.
  Opravdu skvělá kniha, tak hurá na Winter!

  Bettybook

  23.10.2017

  Jakože wow. Wow. Wow.

  planet129

  07.10.2017

  O něco lepší než Scarlet, ale na Cinder to nemá. Je to opravdu skvělá kniha, co stoprocentně stojí za přečtení! (taky jste si v knize tak oblíbili Thorneho? ❤ 😀 )

  martina1199

  30.09.2017

  Další báječný díl této vysoce návykové série 🙂

  MIA-chan

  25.09.2017

  Super pokračování Scarlet. Cress mi byla od začátku sympatická. Její dějová linka mě bavila nejvíc. Příběh byl překrásný, i když nějaká rozhodnutí se mi nelíbila. Konec byl smutný. Ukápla slzička.
  Úžasně napsané. Už se těším na Winter.

  lalikpepa

  13.09.2017

  Přečteno, ale ehm..nějak mě nebavila hlavní linka Cress. Pořád u mě vede linka Scarlet a Vlka a pak za nimi v závěsu Cinder. Čtení super, zvraty, napětí, závěr, všechno v pohodě, ale začíná to být neskutečně zdlouhavé…

  nani_nka

  31.08.2017

  Tretí diel a znova inšpirácia ďalšou rozprávkou. Cress narozdiel od Cinder a Scarlet už nie je akčnou hrdinkou, naopak je skôr tichá a bojazlivá, avšak za tie roky, čo bola uväznená na satelite sa z nej stala tá najlepšia hackerka, čím veľmi pomôže skupinke našich hrdinov. Knihy vôbec nestrácajú na svojej kvalite, naopak sú stále lepšie a lepšie. A ešte niečo: THORNE ❤

  kristynkal

  25.08.2017

  Kniha nebyla špatná, ale asi mě vadila romantická zápletka kolem Cress. Dalo se to trochu čekat a je pravda, že autorka tomu zase dala trochu jiný pohledu a popsala zase trochu jinou formu lásky. Celkově kniha hodně odhaluje a mě doslova uchvátila hned od začátku. Co se mi zase líbilo je popis děje z různých úhlů pohledu. To je za mě rozhodně super. Těšila jsem se na Cinder, Kaie i na popis od Scarlet.

  elenai

  23.08.2017

  Přečtení mi trvalo trapně dlouho, bohužel nějak nebyl čas a taky přišla malá čtecí krize. Nějak jsem se nemohla prokousat přes tu pouštní část, která zabírala značnou část knihy. Ale následující události jsem zhltla na jeden zátah v autě, nedbaje na nevolnost. Bylo to skvělé, akční, strašné a srdcervoucí. Meyerová přitvrdila v krutosti a násilí a rozrůstající se družinu kolem Linh Cinder docela zocelila. Navíc získáváme díky doktoru Erlandovi nové informace o letumóze, která se stává čím dál nebezpečnější.

  A co tedy dodat? Tradičně kniha končí velmi otevřeně, takže nemůžu udělat nic jiného než sáhnout po Winter, kde se konečně uzavřou osudy našich milých i nemilých hrdinů.

  Adelin239

  06.08.2017

  Já tuhle sérii miluju! Začalo se to pěkně zamotávat a já už jen čekám, kdy se to zase pomale rozmotá. Děj je v téhle knize naprosto úžasný!
  Musím přiznat, že u tohoto dílu jsem si taky trochu pobrečela. To prostě nešlo na konci zadržet. Bylo mi tak líto doktora Erlanda! Ale nemění to i tak nic na faktu, že kniha je i tak skvělá.
  A teď honem na poslední díl! 😀

  Princezna22

  02.08.2017

  O můj bože,to je tak úžasná série…. Nechápu,jak jsem dokázala tak dlouho odolávat :D… postava Cress je úžasná roztomilá, u pár stan jsem si ji děsně oblíbila.. Thorn je také dokonalý i když jsem mu chtěla někdy prastit pořádně panvickou do….. příběh se nám pěkně zamotava a otázky začínají nabírat na odpovědi. Strašně se mi líbilo prostředí pouště. perfektní čtení i když je venku 40 stupni 😀 vedro jak,no aspoň jsem se do čtení pořádně vzila… Už jen počkat až mi dojde domu další díl a dodatkové knihy a můžu pokračovat v maratonu.. Sakra to je naprostá bomba ve čtení…

  BetyN.

  07.07.2017

  Čtivé, napínavé, překvapivé!

  ardeas

  06.07.2017

  Intuícia ma nesklamala, asi najslabšia, ale i tak obstojná. Veľmi preplátané, miestami dosť nesúmerné. Zavážila aj dĺžka, ktorá z môjho pohľadu dosť naťahovala dej, situácie, ktoré nikam neviedli a neposúvali dopredu. Nakoľko tento švih mi tu veľmi chýbal oproti predošlým dvom knihám, v konečnom hodnotení sa to odrazilo.

  Bona137

  30.06.2017

  Líbila se mi knižka, libily se mi zvraty, které v příběhu nastály. Po dočtení jsem přímo dychtila po pokračováni!

  + Velmi se mi líbilo prostředí pouště, Sahara, a africká města.

  Roselunda 1928

  10.06.2017

  Jediná věta: miluju Thorneho a Cress.

  Ree

  09.06.2017

  Cinder i Scarlet se mi líbily, ale teprve u Cress jsem se do příběhu tak zahloubala, že jsem musela číst a číst a číst, abych zjistila, co se stalo dál. Nejspíš proto, žečím víc nových postav Meyer představí, tím lepší příběh je. Iko žeru od začátku, Thorneho jsem si oblíbila hned a Jacine taky vypadá jako fajn postava. Ve Winter snad dostane větší prostor, těším se. A když už je řeč o Winter… myslím, že její bláznovství celý příběh ještě osvěží!

  Adelschutzova

  07.06.2017

  Může obsahovat spoilery!
  Myslím,že Cress byla skvělá kniha,ale sama postava Cress taky.. byla milá,plachá a trošku naivní.jsem zvědavá,jak to dopadne se Scar.a to že Scarlet přišla o prst bylo taky překvápko.konec v podání Cinder a Kaie byl taky pěkný.ale stojím si za tím,že chci doktora Erlanda zpět 🙁
  Jinak-šílenství Winter bylo…em..no ani nevím,mám strach,že se mi to nebude líbit,ale to by nebyla Mayerová,aby nepřekvapila.

  EngliTer

  05.05.2017

  Prostě skvělá kniha, jako předchozí díly. Sice mi místy příběh přišel trošku zbytečně natahovaný, ale jinak mě kniha moc bavila.

  IvankaM

  26.04.2017

  Tato série je čím dál tím lepší. Prostě jedno velké wow!

  nikol2178

  26.04.2017

  Nádhera!! Byla to asi nejtlustší kniha jakou jsem kdy četla, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Také jsem se u toho zasmála, opravdu tam byly i skvělé okamžiky k smíchu, ale také jsem si i pobrečela. Těším se na další díl. 🙂
  TAGS:

  Online Cress ebook, Kniha Cress FB2, Download Cress PDF , Download Cress MOBI, Online Cress kniha, Zdarma Stažení Cress IPhone, Online kniha Cress PDF, Zdarma Cress DJVU, Zdarma Stažení Cress TXT, Stažení Cress RTF, Online Cress FB2 , e-kniha Cress stažení TXT, Zdarma Cress stažení kniha, e-kniha Cress download MOBI, Stažení Cress IPad, Číst Cress MOBI, Číst Cress DOC, Zdarma Cress AWZ, Download e-kniha Cress iPad , Zdarma Cress DJVU, Download Cress e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Cress DVD, Číst Cress TXT, Book Cress stažení DJVU, Cress stažení kniha zdarma, Cress stažení kniha pdf zdarma, Cress pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Cress pdf zdarma, Cress stažení kniha epub zdarma, Cress ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply