Čtvrtky v parku Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtvrtky v parku Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čtvrtky v parku


Co byste dělali, kdyby váš manžel po dvaadvaceti letech společného života zničehonic navždy opustil manželskou postel?

Když se to stane Jeannie Lawsonové, rozzuří se a požaduje od svého muže George vysvětlení. Zamiloval se do jiné? Co udělala Jeannie špatně? George však zarputile mlčí.

Nejlepším dnem celého týdne se pro Jeannie stává čtvrtek, kdy vodí svou vnučku do parku. Tam se seznámí s Rayem, milým, pohledným a hovorným mužem, který je pravým opakem George. Bude však mít Jeannie odvahu dát lásce druhou šanci, všem navzdory?Kniha v českém jazyce!


Stažení Čtvrtky v parku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čtvrtky v parku (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čtvrtky v parku zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čtvrtky v parku.pdf (EUR-0.00)

  Čtvrtky v parku.epub (EUR-0.00)

  Čtvrtky v parku.doc (EUR-0.00)

  Čtvrtky v parku.txt (EUR-0.00)

  Čtvrtky v parku.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čtvrtky v parku.PDF – (EUR 0.00);

  Čtvrtky v parku.MOBI – (EUR 0.00);

  Čtvrtky v parku.EPUB – (EUR 0.00);

  Čtvrtky v parku.DOC – (EUR 0.00);

  Čtvrtky v parku.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Thursdays in the Park (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Host
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (31)

  Přidat komentář

  Helča17

  22.10.2017

  Příběh ze života, který může potkat každého z nás. Jeannii jsem moc fandila, ať se z toho dostane.

  Aleh

  06.02.2017

  Tak tahle kniha je opravdu pro ty, kteří mají za sebou 20 a více let manželství. Nechci soudit ani Jeannii ani George. Každý jsme nějaký. Prostě žili, tak, jak žili. A někdy to tak přijde, že po letech přichází neporozumění, odcizení, … Těch důvodů, proč se tak stane, může být hodně.
  Obálka knihy je moc pěkná. Podzim v parku jakoby symbolizoval i ten nástup "podzimu" v životě lidském. A přece i v tomto věku lidé touží po porozumění, po lásce. Jeannie se seznámí v parku s Rayem, který je úplně jiný než George ……

  orinka3

  17.07.2016

  Tak jsem si uvědomila, jak dobře jsou na tom angličtí důchodci ve srovnání s těmi českými. Žádné existenční starosti, tudíž mají čas na ten luxus babrat se ve vlastním nitru, a to pořád. A víte, že ti čeští jsou na tom vlastně líp? Protože mají plnou hlavu toho jak vůbec vyjít s mizerným důchodem, tak jim nehrozí drama v podobě prodeje vily a koupě další někde blízko moře:). Dilema koupit/nekoupit zabere opravdu dost stránek. Jo, trošku nadsázka…zpočátku kniha vypadá slibně. Nahozený příběh, náznak konfliktu. Mladistvá málem šedesátnice všecko stíhá, hraje tenis, chodí na skleničku a neví, co chce. Od poloviny to už jenom jede jako kolovrátek. Jeannie se trápí a trápí a pomalu se začne trápit i čtenář. Hernajs, to se takhle potáhne až do konce?? Ano. Kniha je velice čtivá, k vodě na deku jako dělaná. Za to uděluji dvě *. Jo, a termín "holka stará" mě dorazil dočista. To jsem za celý svůj strastný život nikdy u nikoho nezaslechla. A ještě něco: já už taky něco pamatuju. Takže vím, že to ve skutečnosti chodí dočista jináč:)

  jaroslava1

  06.04.2016

  Knížku jsem dočetla, příběh mi byl věkově blízký, ale moc mi vadilo, že se sebou nechala tak manipulovat – nechápu, ale to je součást příběhu, to že si nechala říkat "holka stará", tak to mi moc vadilo.
  I toto se může ve vyšším věku stát, tuto knihu opravdu nedokážou pochopit mladší čtenáři, nedivím se, že ji třeba ani nedočetli. Mě se celkem líbila, doporučuji, ale opravdu spíše starším.

  petra4080

  24.02.2016

  Příběh o tom, že i na stará kolena můžete potkat lásku. Docela fajn oddechovka.

  DominaCZ

  07.02.2016

  "Co byste dělali, kdyby váš manžel po dvaadvaceti letech společného života zničehonic navždy opustil manželskou postel?"
  Hm co bych s tím asi logicky nadělala? Nic, proto bych si oddychla. .)

  Klasika.
  Člověk od prvního setkání s tím druhým NĚKÝM vždycky logicky ví, jak to dopadne a překvapilo mě nějaké dvě stránky před koncem, že on řekl dceři jak to má on, když to má odteď jinak máma a že ji to (dospělou babu) zděsilo. Tak to je trošku hloupé, stejně jako celý příběh – proč se tam omílá, že ona má problém hlídat vnučku 2x tejdně, což znamená jít s ní na hřiště a nechat ji tam svobodně hodiny lítat ( což už stejně dělá, protože se stýká s tím novým ) a že prodávání rychle vadnoucí zeleniny ji baví a nechce to opustit? Je nebo měla být vykreslena jako neobyčejně silná žena, jenže taková ženská by prostě práskla do stolu i chlapa a dala mu jasně najevo, že nic měnit nehodlá a nesmlouvala by.
  Věčný propírání s kámoškou tomu nepomohlo. A to, že všude hlásila, že spolu nespí, taky ne.
  To nespaní nebyl problém … dějí se horší věci – mladým čtenářům předkládání skutečnosti dovádějícíh staříků přijde rušivé a party o "tělech se tisknoucích" možná i znechucujících. Neustálé omílání " jsi sexy, je ti jen šedesát, nevypadáš na to " mi tam prostě nedává smysl. Tak fňuká, že je stará a dožívá s chlapem, kterýmu najednou nerozumí nebo je tak mladá, že zpřerve pouta a udělá to s jiným chlapem? Sama neví.

  Tyto životní knihy jsou hrozně mělké. Níc neříkají. Mladé nevěry, mateřství, flirtování, stáří, nerozhodnost ve vztazích.. proč se píší kopie reálu většiny lidí ?!
  Jako jo, dobře psaný, pohoda, ale prostě očekávatelná klasika. Bylo to prý světově milovaný a snad je z toho i film… propána, to jdu potom napsat epopej o ranní kávě.

  Aichah

  03.01.2016

  Prima odechovka. Jen nechápu proč si hrdinka nechala říkat "holka stará" ač to nesnášela a 10 let bez sexu očividně také neřešila. Zvláštní.

  Mermaida

  22.11.2015

  Zajímavě pojatý příběh ze života o starší dvojci a o tom, že nikdy není pozdě se zamilovat do někoho jiného. A také o tom, jak je složité dojít k rozhodnutí zda od člověka, s nímž jste prožili dvě desítky let maželství odejít?

  kejty91

  18.11.2015

  ze života, romantické ale celkem i klišé.

  evago

  06.07.2015

  pohodové čtení na letní dny

  Šánka

  18.05.2015

  Jemně napsaný příběh ze života, který může potkat každého po letech manželství. Jeannie jsem obdivovala za tu výdrž a upřímně nesnášela sobeckého, majetnického a ufňukaného George. Takové nenáročné oddechové čtení, které nijak nejde do hloubky problému.

  kika 13

  30.04.2015

  Nevím já jsem se knížkou prokousávala pomalu,ale dočetla jsem ji.
  Hlavní hrdinka to v životě neměla lehké,umět si prosadit svůj názor a jít si za svým snem to neumí každý.

  sabca

  27.03.2015

  Velmi citlivě napsaný příběh starších manželů, kde vztah přestal fungovat a manželka našla pochopení jinde. Z komentářů zde je jasné, že kniha spíše osloví starší čtenářky. Mně se moc líbila a můžu jí doporučit.

  danazeskolky

  16.03.2015

  Kniha se mi nelíbila. Dočetla jsem asi do 80. strany, pak nechala dva dny odležet a vzdala. Jen jsem přecejen byla trochu chycena dějem, tak jsem udělala to, co zatím dosud nikdy: prolistovala, přečetla tu a tam kousek a pak konec. Závěr mě nepřekvapil. Chápu, že se někomu takové čtení může líbit, je to oddechové, jsou tam zakomponované různé rodinné problémy a strasti…; já jsem však asi už víc zmlsaná. Některé dialogy mi připadaly hodně naivní a jen tak klouzající po povrchu… Taky mě rozčilovalo chování některých lidí, prostě jsem jim to nevěřila. Např. nechápu, jak mohla hlavní hrdinka vydržet 10 let mlčet o svém intimním životě i před svou nejlepší kamarádkou?

  Bublline

  21.01.2015

  Mám tuto knihu i ráda. Vážně. Fakt že jo. Ale… prostě… je to příběh celkem o ničem, je tam vlastně vůbec nějaká zápletka? Co se tam děje? Chápejte.

  jasmína

  21.12.2014

  Po dlouhé době opravdu skvělý román, nemohla jsem se odtrhnout a jsem ráda, že jsem v knihovně, kam jsem se po letech opět přihlásila, nehrábla špatně, ale po opravdu vydařené knize.

  Manželka, nešťastná několik let v manželství, se i v pozdním věku dokáže odtrhnout a žít spokojený život po boku muže, který ji má rád a ona jeho, a nebyla to zcela lehká cesta k vysněnému cíli, ale děkuju za ni !

  Jen vysvětlení manžela bylo zvláštní, proč s ní deset let nespal, ale zase aspoň hodně překvapivé, takže mě kniha v ničem nezklamala !

  Kočičáci

  14.12.2014

  Za poslední dobu jsem se nabažila příběhů, které se točily kolem náctiletých hlavních postav, proto pro mě byla velmi příjemná změna ve věkovém obsazení hlavních hrdinů této knihy. Téma příběhu i zásadní otázku "zůstat či nezůstat" hodnotím velmi s povděkem. Fandila jsem Jeannie, aby poslechla své srdce a nebyla z ní navždy "holka stará".
  Jestli chcete vědět, jak se nakonec rozhodla, tak jděte do toho!

  Aneleh

  03.11.2014

  O lásce starších lidí se příliš nikde nemluví ani nečte, jako by to bylo něco nepatřičného. Tato autorka se toho odvážila a píše příběh Jeanie, která se sžívá se svojí novou rolí babičky a zároveň se potýká se svým mužem, který se s ní odmítá milovat a s pokušením začít žít s novým partnerem. Její nová vášeň ohrožuje vše, co je jí drahé, a tak se musí rozhodnout…velmi působivé a poučné a nejen pro starší generaci. Škoda, že nejsou k sehnání další dvě knihy této autorky.

  BUBINA1971

  26.10.2014

  Knížka se mi moc líbila.Jemný příběh o rozchodu a setkání ženy ve zralém věku.

  Antoaneta

  09.09.2014

  Moc pěkný příběh a krásná obálka.Zpočátku jsem váhala jestli knihu číst nebo ne podle recenzí to vypadalo že to nebude úplně můj šálek kávy ale jsem mile překvapená.Začetla jsem se a nelituji stojí za přečtení.Příběh Jeannie je snadno uvěřitelný podaný lehkou čtivou formou určitě si své čtenáře najde.

  jluky

  27.08.2014

  Kniha ma príjemne prekvapila. Veľmi pekný komorný príbeh ženy v zrelom veku………..

  Alča I.

  13.08.2014

  Pěkné čtení pro ženy ve zralém věku.

  evasamankova

  03.08.2014

  Ač byla hrdinka věkově jednou tak stará jak já, kniha se mi ohromně líbila. Velmi čtivý příběh jako ze života, psaný lehce, mile, bez patosu, dokonale uvěřitelný. Moc hezká kniha, včetně velice podařené obálky.

  iška

  18.07.2014

  Mně byla hrdinka věkově blízká a užila jsem si to.

  Xterka

  16.07.2014

  Zařadila bych k průměru. Občas mi přišel žen příběh zbytečně natahovaný.

  May

  09.06.2014

  Něžný příběh o nutnosti volby mezi povinností a očekáváním okolí a vlastními touhami……. A přesto, že je mi o více než dvacet let méně než hrdince příběhu … jsem přesvědčena o tom, že podobné dilema můžeme řešit kdokoli z nás, komu je nad třicet …. Velmi příjemně napsáno a moc bych si přála být tak hodná a obětavá jako Jeannie …….

  Nikolka001

  27.05.2014

  Čtivý příběh, od kterého nemůžete čekat přiliš.

  bookcase

  26.05.2014

  Mně se to líbilo hodně, i když hrdinka je mi věkově ještě hodně vzálená.

  Alex.Barunka

  22.05.2014

  Kniha mě vůbec nebavila. Námět byl možná dobrý, ale čekala jsem něco trochu jiného.

  zulanek

  18.05.2014

  Moc pěkný příběh ze života ženy,která ve zralém věku potkala lásku,šla za hlasem svého srdce a zvítězila. Bojovala rozumem i citem,ale krev není voda. V její situaci jsem jí docela chápala a navíc, Ray,to je tedy chlap,až jsem ho Jeanie trochu záviděla.
  TAGS:

  Online Čtvrtky v parku ebook, Kniha Čtvrtky v parku FB2, Download Čtvrtky v parku PDF , Download Čtvrtky v parku MOBI, Online Čtvrtky v parku kniha, Zdarma Stažení Čtvrtky v parku IPhone, Online kniha Čtvrtky v parku PDF, Zdarma Čtvrtky v parku DJVU, Zdarma Stažení Čtvrtky v parku TXT, Stažení Čtvrtky v parku RTF, Online Čtvrtky v parku FB2 , e-kniha Čtvrtky v parku stažení TXT, Zdarma Čtvrtky v parku stažení kniha, e-kniha Čtvrtky v parku download MOBI, Stažení Čtvrtky v parku IPad, Číst Čtvrtky v parku MOBI, Číst Čtvrtky v parku DOC, Zdarma Čtvrtky v parku AWZ, Download e-kniha Čtvrtky v parku iPad , Zdarma Čtvrtky v parku DJVU, Download Čtvrtky v parku e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čtvrtky v parku DVD, Číst Čtvrtky v parku TXT, Book Čtvrtky v parku stažení DJVU, Čtvrtky v parku stažení kniha zdarma, Čtvrtky v parku stažení kniha pdf zdarma, Čtvrtky v parku pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čtvrtky v parku pdf zdarma, Čtvrtky v parku stažení kniha epub zdarma, Čtvrtky v parku ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply