Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí


Kniha popisuje další příhody čtyř kamaradů, které známe již z knihy Opilé banány. Jsou sice o dvacet let starší, ale změnilo se vůbec něco?
Břečka, dnes již právník, hluchoněmý Víťa, Ptáčník, který pracuje v bezpečnostní agentuře a P. se o tom jedou přesvědčit s nafukovacím člunem, nafukovací pannou a zásobou pití. Příběh je psán s autorovým lehkým humorem, kterým si získal nejednoho čtenáře.Kniha v českém jazyce!


Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.pdf (EUR-0.00)

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.epub (EUR-0.00)

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.doc (EUR-0.00)

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.txt (EUR-0.00)

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.PDF – (EUR 0.00);

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.MOBI – (EUR 0.00);

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.EPUB – (EUR 0.00);

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.DOC – (EUR 0.00);

  Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Literatura česká
  Vydáno: , Paseka
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  KlariN

  29.12.2017

  Velmi dobré navázání na osudy postav Opilých banánů. Nic víc nic míň než sakra dobrý Šabachův standart. Díky!

  Jaruš7

  05.10.2016

  Tak tento humor je má krevní skupina, já tomu možná bláhově věřím, protože je to úžasné.

  minirock

  13.04.2016

  Můj první Šabach a jsem spokojený. Četl jsem při cestě z práce a při pasáži kde skákal Břečka o tyči jsem řval smíchem na celej autobus. Chvilkama trochu smutnější, většinou ale vtipné a legrační.

  Rawen616

  14.03.2016

  O něco méně vtipné než Opilé banány, ale i tak je to pořád hrozně příjemný na čtení. Prostě takovej krásně zachycenej život. U Šabacha mam prostě vždy pocit jako bych četl o sobě. Tahle kniha se sice už odehrává, když je hrdinům po čtyřicítce, ale pořád mám pocit že to je o mě. Akorát v budoucnosti 🙂

  Lusik88

  20.07.2013

  Zatím nejslabší, co jsem od Šabacha četla, Opilé banány jsou nesrovnatelně lepší

  aktak1203

  31.01.2013

  Jednoduché, ale upřímné a ze života. Kniha se mi moc líbila.

  vejnar

  30.06.2012

  Ale jo, párkrát jsem se hodně zasmál:) Nicméně jako celek dost jednoduché, hodnotím 3,5 hvězdičkami;)

  mysterygirl

  10.06.2012

  Tak Šabach nemá chybu! Je to humor, který miluju.

  Addie

  01.04.2011

  Šabach jak ho známe s jeho neopakovatelnou vtipností…  TAGS:

  Online Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí ebook, Kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí FB2, Download Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí PDF , Download Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí MOBI, Online Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí kniha, Zdarma Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí IPhone, Online kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí PDF, Zdarma Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí DJVU, Zdarma Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí TXT, Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí RTF, Online Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí FB2 , e-kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí stažení TXT, Zdarma Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí stažení kniha, e-kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí download MOBI, Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí IPad, Číst Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí MOBI, Číst Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí DOC, Zdarma Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí AWZ, Download e-kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí iPad , Zdarma Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí DJVU, Download Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí DVD, Číst Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí TXT, Book Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí stažení DJVU, Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí stažení kniha zdarma, Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí stažení kniha pdf zdarma, Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí pdf zdarma, Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí stažení kniha epub zdarma, Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply