Čtyři slepé myšky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Čtyři slepé myšky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Čtyři slepé myšky


Kniha v českém jazyce!


Stažení Čtyři slepé myšky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Čtyři slepé myšky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Čtyři slepé myšky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Čtyři slepé myšky.pdf (EUR-0.00)

  Čtyři slepé myšky.epub (EUR-0.00)

  Čtyři slepé myšky.doc (EUR-0.00)

  Čtyři slepé myšky.txt (EUR-0.00)

  Čtyři slepé myšky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Čtyři slepé myšky.PDF – (EUR 0.00);

  Čtyři slepé myšky.MOBI – (EUR 0.00);

  Čtyři slepé myšky.EPUB – (EUR 0.00);

  Čtyři slepé myšky.DOC – (EUR 0.00);

  Čtyři slepé myšky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Alex Cross (8.)

  Originální název:

  Four blind mice (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  moudivlacek

  12.10.2017

  Tak tentokrát Alex a John bojují proti armádním vrahům, a když nic jiného, tak John z tohoto vyšetřování hodně ztratí, ale i získá a dost. A přeji mu to.
  Alex měl namále, zase se do toho nějak míchá Kyle z vězení, pak je nemocná Nana, prostě je toho dost.
  A nakonec i on učinil jedno velké rozhodnutí.
  Nebyl to špatný příběh, ale minulé se mi líbily více.

  Prateri

  11.09.2017

  Vraha v knihách předem znát nemusím, armády minulého i současného století s jejich praktikami ve jménu jakési války, tak to už nemusím vůbec. Ale dočetla jsem. Napsané a popsané je to tak, jak to pan Patterson umí.

  Miruš

  05.08.2017

  Dobrá, jako vše tohoto autora 🙂

  DickBach

  13.06.2017

  Nebylo to zlé, ale nebyla to má "krevní skupina". Nejspíš mi vadilo to všemocné a "všeobhajující" armádní tajemství a soukolí… ??? Snad. Jistě mi také nepřidalo, že tři naprosto bezchybní najednou v okamžiku připojení Alexe začnou chybovat…. Myslím, že má pan Patterson na trošku komplikovanější propracování. Ale jinak souhlasím, že to bylo napínavé i čtivé.

  helenkan

  28.05.2017

  Napínavý od začátku do konce a taky dost drsný. Líbí se mi krátké kapitoly.

  medlovice

  28.07.2016

  Můj úplně první Patterson, Zaujal mě název ..nebyly náhodou tři slepé myšky v té říkance.? Začetla jsem se, zaujalo a nepustilo, Všechno tak čtivě napsané, názvy měst. ulic, hotelů všechno , tak jak si je pamatuju ze života v Americe. Poprosila jsem o další knihy od Pattersona a o tři roky později je pořád objednávám do knihovny a doporučuju čtenářům.Ale tahle byla nejlepší.

  Luciga

  10.04.2016

  Hodnotím vysoko :). Příběh, zpracování, způsob vyprávění i to, že vraha jsem znala dopředu se mi prostě líbilo. Přečteno za víkend jedním dechem a s radostí. Jo a postava hlavního hrdiny je klaďas a sympaťák každým coulem, co víc si přát?
  ….
  Moje první a jistě ne poslední kniha od tohoto autora. Čtenářská výzva plní svůj účel, objevuji pro sebe dosud neobjevené autory :).

  marketa5522

  31.10.2015

  Jsem se v tom asi nějak ztratila 😀 kdo byl prosím ta čtvrtá myš? Diky 🙂

  arkel

  11.06.2015

  Líbilo se mi to…Splnilo to vše, co jsem od této knihy očekával. Oblíbíte si hlavního hrdinu, myslím, že autor je sám velmi empatický, kniha má dobrou zápletku a i milostné peripetie jsou vylíčeny bezvadně…Napínavá kniha, kterou můžu vřele doporučit…

  Plútarchos

  08.03.2015

  Konečně jsem četl knihu od Pattersona , která má rozumné rozuzlení a vyvrcholení celého příběhu. Konečně mohu jeho knize dát čtyři hvězdičky. Alex Cross s pomocí svého přítele pátrá po vrahovi, který své oběti zabíjí tím, že jim dokáže přišít vraždy, které nespáchaly. Tyto nevinné oběti jsou pak odsouzeny k trestu smrti. Vždy je u nich doma nalezena slaměná panenka a medailon ve tvaru oka. Alex Cross a John Sampson pronikají za šedou hradbu mlčení armády a hledají pravdu, která se skrývá v minulosti vietnamské války. Co se stalo v údolí An-Lao? Kdo stojí za vraždami a nespravedlivým odsouzením bývalých vojáků z Vietnamu? Kniha se dobře čte, je akční, napínavá. Trochu naivní a Alex Cross má někdy až "zázračné" štěstí.

  koki.veru

  19.10.2014

  Opět povedená kniha s Alexem Crossem, detektivka plná napětí a vyšetřování. Alex Cross opět bojuje o svůj život 🙂

  putpuda

  06.04.2013

  Já si celou sérii od začátku postupně půjčuju v knihovně, zrovna jsem dočetla tuto a opět super….myslím, že je lepší číst série od začátku, ikdyž se řeší jiné zločiny…..mě osobně hodně zajímá jak se vyvíjí osobní život Alexe ….už se těším na další díl, který mám zarezervovaný 🙂

  šipek

  17.03.2013

  Má první kniha od tohoto autora a určitě né poslední.

  rm

  27.02.2013

  Mno, moje oblíbená káva to úplně není, ale nebylo to špatné (mé první setkání s A.Crossem) Na mě trochu moc brutality – to jsem si všiml i u předchozích autorových knih (s detektivem Boxerovou).

  pamica

  06.07.2012

  Vraždy, které dělají specialisté z armády jsou opět tvrdým oříškem….ale Alex Cross se je pokusí rozlousknout 🙂

  čef

  08.03.2012

  Dobré řemeslo. Trochu moc jednoduchý příběh pro fajnšmekry detektivního žánru. Důraz na akci zakrývá absenci hlubšího záměru.

  derminator

  27.01.2012

  Jsem uchvácen jedna z autorovo nejlepších knih vsazená zápletka do armády super! 80%.

  bovinka

  06.09.2011

  Napínavá zápletka. Jako vždy. Jediné, co mi nesedlo bylo to, že příběh byl zasazený do prostředí armády. Ale za to autor nemůže:-)

  mackova

  četla jsem, kniha je dobrá…  TAGS:

  Online Čtyři slepé myšky ebook, Kniha Čtyři slepé myšky FB2, Download Čtyři slepé myšky PDF , Download Čtyři slepé myšky MOBI, Online Čtyři slepé myšky kniha, Zdarma Stažení Čtyři slepé myšky IPhone, Online kniha Čtyři slepé myšky PDF, Zdarma Čtyři slepé myšky DJVU, Zdarma Stažení Čtyři slepé myšky TXT, Stažení Čtyři slepé myšky RTF, Online Čtyři slepé myšky FB2 , e-kniha Čtyři slepé myšky stažení TXT, Zdarma Čtyři slepé myšky stažení kniha, e-kniha Čtyři slepé myšky download MOBI, Stažení Čtyři slepé myšky IPad, Číst Čtyři slepé myšky MOBI, Číst Čtyři slepé myšky DOC, Zdarma Čtyři slepé myšky AWZ, Download e-kniha Čtyři slepé myšky iPad , Zdarma Čtyři slepé myšky DJVU, Download Čtyři slepé myšky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Čtyři slepé myšky DVD, Číst Čtyři slepé myšky TXT, Book Čtyři slepé myšky stažení DJVU, Čtyři slepé myšky stažení kniha zdarma, Čtyři slepé myšky stažení kniha pdf zdarma, Čtyři slepé myšky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Čtyři slepé myšky pdf zdarma, Čtyři slepé myšky stažení kniha epub zdarma, Čtyři slepé myšky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply