Ďábel vchází do dveří Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ďábel vchází do dveří Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ďábel vchází do dveří


Po Zemi kráčí ďábel. Na počátku byl Lucifer – Světlonoš svržen z nebe, aby vládl peklu. Jenže pak na tento úřad rezignoval a opustil své království, aby se mohl usadit ve městě smrtelníků zvaném Los Angeles. Nejznámější vedlejší postava z cenami ověnčené série Neila Gaimana Sandman si teď užívá poklidný důchod jako majitel exkluzivního hudebního baru Lux v L.A. Ale mise, kterou ho chce pověřit sám Stvořitel, to všechno může změnit. Pokud Lucifer bude souhlasit s tím, že udělá za nebe špinavou práci, může si stanovit vlastní cenu. Jenže ta práce i cena se ukáží být něčím víc. Velká příležitost je spojena s velkou hrozbou a Luciferovi je jasné, že nalezení cesty skrz toto bludiště bude vyžadovat nejvyšší oběť. Což pro ďáble znamená jediné: vybrat někoho, kdo ji za něj podstoupí.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ďábel vchází do dveří zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ďábel vchází do dveří (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ďábel vchází do dveří zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ďábel vchází do dveří.pdf (EUR-0.00)

  Ďábel vchází do dveří.epub (EUR-0.00)

  Ďábel vchází do dveří.doc (EUR-0.00)

  Ďábel vchází do dveří.txt (EUR-0.00)

  Ďábel vchází do dveří.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ďábel vchází do dveří.PDF – (EUR 0.00);

  Ďábel vchází do dveří.MOBI – (EUR 0.00);

  Ďábel vchází do dveří.EPUB – (EUR 0.00);

  Ďábel vchází do dveří.DOC – (EUR 0.00);

  Ďábel vchází do dveří.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lucifer (1.)

  Originální název:

  Devil in the Gateway (2001)

  Žánr:
  Komiksy, Fantasy
  Vydáno: , Crew, Netopejr
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  Samira

  17.06.2017

  Lucifer a je jiný a velmi obtížně by čtenář hledal počin podobný. Jednoznačně nejde o čtení jednoduché, přímočaré a všední. Naopak nejasnosti, náznaky, mnohé děje, odkazy a specifická kresba vás mnohdy nutí přemýšlet, co že to držíte v ruce a jaký vlastně Lucifer je.
  Jak samotný název napovídá, ďábel teprve vchází a téměř vše zůstalo nezodpovězeno.
  Jsem moc zvědavá, jaký směr naberou další jistě neméně originální díly!

  Mercatino

  23.05.2017

  Téma komiksu, které je vždy přitažlivé pro každého, kdo chce poznat něco z pekelné temnoty. Každopádně mě to vůbec nesedlo a během čtení jsem měl pocit, že v tom komiksu něco nehraje. Příběh je roztříštěný, často jsem se nedokázal zorientovat. Měl jsem potíže v chápaní nerozvinutých charakterů. Občas jsem nerozuměl věcem proč se úplně dějí tak jak se dějí.

  Plusy a mínusy u tohoto komiksu

  + téma je přitažlivé
  + možnost toho, že mě to bude bavit až po přečtení dalšího dílu
  + Lucifer, jenž má charakter sobecky inteligentního padoucha, který občas udělá něco i pro někoho jiného

  – kresba, proč musí být každá kapitola nakreslena jiným kreslířem, jak se mám ztotožnit s postavou?

  Disease

  03.10.2016

  Solidní rozjezd série, která se v dalších knihách poněkud rozplizla.

  martinstefko

  18.08.2016

  Mike Carey mě přesvědčil, že je opravu dobrým autorem a že se nerozhodl jenom vycházet ze "Sandmana" a z toho, co Gaiman stvořil. Pokusil se o vytvoření svébytné a silné série, což se mu podle všeho povedlo. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/08/1239-lucifer-1-dabel-vchazi-do-dveri-75.html

  borknagar

  19.06.2016

  Konečně jsem se pustil do Lucifera a po prvním díle tuším velmi kvalitní sérii. Bavil jsem se přímo lucifersky, scénář (jak se dalo tušit) skvělý (nepatrná filozofie výtána) a kresba všech tří příběhů oku lahodící. Pevná vazba této knize sluší a kompletní dílo bude v komiksové knihovně božské. CREW má vždy čuch na perfektní komiksy a i zde nešlápnete vedle, pokud se do tohoto světa s vervou ponoříte…..

  Lenka.Vílka

  12.06.2016

  Na Lucifera jsem se chystala dlouho. Až moc dlouho a až Fox mě k tomu dokopal. Takže dík, stálo to za to.

  tsal

  10.02.2016

  Zatímco Gaimanův Sandman ve mně nezanechal téměř žádné pocity a vlastně ani vzpomínky, Careyho Lucifer alespoň ve svém začátku funguje přesně opačně. Lucifer je postava, které lze rozumět a která vlastní dost lidských vlastností, aby si ji čtenář mohl oblíbit. Co je však nejdůležitější, nepovlává v příbězích v roli pouhého pozorovatele, jako to dělal Sandman, ale je hybatelem. Je osobou, která uvádí věci do pohybu, vytváří kolize a tvaruje svět k obrazu svému (pun intended).

  Jitřní hvězda v podání Careyho má zkrátka šmrnc, humor a živost, kterou si zaslouží a pro kterou ho evropská kultura obdivuje již po tolik staletí.

  LordSnape

  13.09.2015

  Lucifer mi není cizí, páč mám již za sebou celou ságu o Sandmanovi. Tam se mi líbil a přišel mi fajn. Tady je to poněkud horší. Lucifer jako postava a tahoun celého komiksu mi už nepřijde tak zajímavý a tak charismaticky. Vypočítavost, chladný odstup a intriky jsou jeho krédo a jak postupně prochází jednotlivými patáliemi, sleduje vlastně jen ty svoje záměry. Atraktivní postavou je pro mě Mazikeen a tak doufám, že se o ní postupně dozvím více. V průběhu čtení mi přišlo, že se Carey snaží hodně filosofovat podobně jako Gaiman, ale většina oněch výřečností vyzní zkrátka do prázdna. Ďábel vchází do dveří je určitě zajímavý počin, ale beru jej jen jako pouhý úvod do série od které očekávám, že kvalitativně bude růst a nabere na zajímavosti a spádu.

  jarmik

  19.07.2015

  Trochu mě zaráželo, proč bylo tolik chyb v nápisech na obchodech a v německých větách, které jsou v promluvách přimíšeny k navození věrohodnějšího německého kontextu. Ty chyby jsou tak ostentativní, že jsou nejspíš záměrné; není mi však jasný účel takového postupu, protože je v rozporu s celkovou snahou nijak neshazovat vážný tón knihy například humorem.

  Článek na blogu: http://jarmik-pise.blogspot.cz/2015/07/lucifer-dabel-vchazi-do-dveri-mike-carey.html

  3DD!3

  15.03.2014

  Velice podařený levoboček Sandmana. Svět je podobně imaginativní, kresba je nádherná a pointa příběhu na tváři vždy vykouzlí úsměv. Nečekaná pro mě je konfrontace různých náboženství. Překvapuj mě dál Carey.

  Kapis

  13.11.2013

  Lucifera jsem už onehdá četl, zážitek byl tak silný, že jsem nechával tomu čas a dlouho čekal na tu správnou rezonanci, abych napsal koment. Ale čekal jsem až příliš dlouho, až hluboký dojem se stal jaksi plytčím, asi jako živý sen, který vytrhne propoceně ze spaní, ale už během dopoledne se jako křehká matérie ztrácí v záplavě všedností. Tak jsem si ho kurva přečetl znova! A jsem stejně ohromen. Dal jsem si hlavně pro sebe i malinko rešeršní práce a proto upozorňuju na potenciální spoiler. Jednomu kamarádovi, od kterého mám pár obrazů doma na stěně, se značně pohoršilo v jeho nelehké psychické nemoci, když se začetl do knih o hierarchii andělů a zanícených oslavně-tmářských andělských textů. Z jednoho takového díla hned při prvním setkání se svým bratrským andělem Lucifer cituje. A už nepustí…

  Důstojnost, to je asi ten pocit, který mi nejlépe sedí k pánu pekel t.č. na volné noze, neústupná síla vůle, která jde krok za krokem za svým cílem bez jakéhokoli ohledu, ale s takovou grácií, tak impozantně, že i panenský řád kastrovaných premonstrátek by s chutí podřezával a ošukával své eunušské učitele filozofie během přestávky mezi katechezí a hodinou bolestného růžence. A neměli by na výběr. V Nedělních listech by se pak psalo o pomatení myslí a pár sukub by upálili. Nářky, kvílení a skřípot zubů by se ozývalo z hranic..a Knížeti by to bylo jedno. Konečně poprvé vidím Pekelného vládce, z kterého jde opravdu respekt, žádného rohatého bambulu ani zbytečně agresivního imbecila s hořícími vidlemi, ztělesněné krystalicky čisté, vyrovnané zlo, které si je naprosto jisto samo sebou a jež je neskutečně mocné, moudré, rozvážné a nelítostně kruté. Arogance, která je většinou u smrtelníků trestána je tady nepostihnutelně vyzvednuta jako vlastnost, s kterou se nebohý čtenář, drcený běžnými denními problémy, nevědomky ztotožní. Všichni chceme být jak Jitřní kníže! Mít tu moc.. Být tak bezprostředně přehlíživě sebevědomý. Ani nevíme a jsme uctívači ďábla. Pokud by však někdo v samaelském opojení začal po přečtení jako hotový půlsatan kázat doma věčné zatracení, tak radši bacha, Luciferovi to bude dozajista úplně u prdele, horší pak s manželkou doma.

  Kresba Scotta Hamptona je vtahující, i když v pár okýnkách se mi asociovali ábecečkoví Strážci, letní speciál 89 od Kovaříkové, což ignoruji (uFF) a hltám příběh, který je podkreslen fantasticky. Musím říct, že vstupní “Světlonošova cesta“ staví stabilní základ monumentálního příběhu a mám neodbytný pocit, jako kdyby žák začínal přerůstat mistra. Slepý Briadach, nevlastní bratr Mazikeen, syn Lilith, a spíš fiktivního anděla Ibriela a jeho lid “Lilim ve vyhnanství“ vychází z mytologie Mezopotámie, jako nesčetně jiných příběhů. Je pak vhněten a k nalezení také v judaismu, kde si žije vlastním životem. Lucifer kráčí věky, kde jsou tyto skoro zapomenuté příběhy pouze kulisami na jeho cestě. Posvátná hora národa Navajo, kde se s citlivým pochopením k zarezervovanému původnímu obyvatelstvu těžil intenzivně uran, je stejně chytlavá jako Faramond sedící u alhamberského lvího dvora – už chápu proč je v pevnosti nad Granadou furt jen kopie a tu ještě neustále opravují.

  Co slovo, to skoro citát a rozumím už co znamená nemrhat slovy, hutné příběhy se zauzlovávají samy do sebe, aby se pak spojovaly v nečekaných souvislostech a tíhu si nesou bubliny tak nějak samy, holt v knihovnách jsou celé police plné křesťanských hypotéz o tom jak utrpení prospívá duši, Světlonoš se s tím nesere, přechod na kresbu Chrise Westona by se mohl zdát nepříjemný, ale dynamika příběhu nedovoluje se moc pozastavovat. Sešity s kartami hltám ve stejném tempu, akorát bych autorovi vytkl malinký renonc, který si jako amík asi neuvědomil – kdyby někdo chodil po Hamburku s vykérovaným hakáčem na čele, tak by skončil v base velice rychle, ne tak jak v Americe, kde to trestné být ani nemůže.

  Poslední příběh je příslibem věci budoucích, které se prolínají do druhého dílu, s kterým jsem už taky měl tu čest. Změna kresby, opouštějící hlavní proud, plynule se blížíc k břehu, pomaleji k duchařskému minimalizmu má sakra říz a akorát může trochu nasrat, že příběh zdánlivě se zbytkem nesouvisí. Tedy jestli bych neměl doma pokračování, kterého je za ty roky žalostně a bídně málo. Bylo by třeba probrat Netopejry v jejich klimbavém spánku v temné jeskyni.

  Lucifer v kresbě poslední dvojice kreslířů nevypadá vůbec tak důstojně a infinitivně…nicméně na ketaminu člověk vidí všechno jinak, a je snad i záměrem vykreslit Lucifera takto, ve stavu disociativní anestezie…kdy cestujete vesmíry – není bez zajímavosti, že tato běžná součást uspávacích injekcí je např. v Americe rušena jinými látkami, které zabraňují dosahování těchto stavů…

  Příčina, následek, prolínání lidských cest, omylů a osudů, na který nevěřím, zvraty a butterfly efect, to tu všechno je a Mike Carey je snad satan sám. Bomba, jsem natěšen na pokračování, i když matně pamatuju jak dvojka pokračuje, těším se, až se vrhnu do detailů a strhujícího pokračování příběhu. Bylo něco nesrozumitelného? Tak to jsem kurva rád! 99 percent ze sta!! Myslím, že skoro 100….a Luciferovi je to úplně jedno…ještě, že jsou na světě tyto jistoty. Pane Petříku, pome trochu;-)!!!  TAGS:

  Online Ďábel vchází do dveří ebook, Kniha Ďábel vchází do dveří FB2, Download Ďábel vchází do dveří PDF , Download Ďábel vchází do dveří MOBI, Online Ďábel vchází do dveří kniha, Zdarma Stažení Ďábel vchází do dveří IPhone, Online kniha Ďábel vchází do dveří PDF, Zdarma Ďábel vchází do dveří DJVU, Zdarma Stažení Ďábel vchází do dveří TXT, Stažení Ďábel vchází do dveří RTF, Online Ďábel vchází do dveří FB2 , e-kniha Ďábel vchází do dveří stažení TXT, Zdarma Ďábel vchází do dveří stažení kniha, e-kniha Ďábel vchází do dveří download MOBI, Stažení Ďábel vchází do dveří IPad, Číst Ďábel vchází do dveří MOBI, Číst Ďábel vchází do dveří DOC, Zdarma Ďábel vchází do dveří AWZ, Download e-kniha Ďábel vchází do dveří iPad , Zdarma Ďábel vchází do dveří DJVU, Download Ďábel vchází do dveří e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ďábel vchází do dveří DVD, Číst Ďábel vchází do dveří TXT, Book Ďábel vchází do dveří stažení DJVU, Ďábel vchází do dveří stažení kniha zdarma, Ďábel vchází do dveří stažení kniha pdf zdarma, Ďábel vchází do dveří pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ďábel vchází do dveří pdf zdarma, Ďábel vchází do dveří stažení kniha epub zdarma, Ďábel vchází do dveří ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply