Ďáblova dědička Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ďáblova dědička Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ďáblova dědička


Anglie 1816

George Hawkinville se vrací z napoleonských válek do rodné vesnice, kde na něj ale čeká nepříjemné překvapení: jeho otec se trestuhodně zadlužil, aby získal šlechtický titul po vzdáleném příbuzném. Otcova zištná snaha však byla marná a nyní hrozí, že rodina přijde o své odvěké panství…
Clarissa Greystoneová si měla vzít nenáviděného, leč zámožného muže, přezdívaného Ďábel. Ten sice krátce před svatbou zemřel, ale Clarissa i přesto zdědila jeho obrovské jmění. Teď je z ní neskutečně zámožná žena – a objekt zájmu řady mužů, kteří touží prostřednictvím sňatku zbohatnout…
Peníze nutně potřebuje i George Hawkinville, a tak Clarissu vyhledá. Nabízejí se mu jen dvě možnosti, jak získat její majetek: buď se s ní ožení, nebo dokáže, že peníze získala podvodem. Pro jakou cestu se zoufalý mladý muž rozhodne?Kniha v českém jazyce!


Stažení Ďáblova dědička zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ďáblova dědička (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ďáblova dědička zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ďáblova dědička.pdf (EUR-0.00)

  Ďáblova dědička.epub (EUR-0.00)

  Ďáblova dědička.doc (EUR-0.00)

  Ďáblova dědička.txt (EUR-0.00)

  Ďáblova dědička.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ďáblova dědička.PDF – (EUR 0.00);

  Ďáblova dědička.MOBI – (EUR 0.00);

  Ďáblova dědička.EPUB – (EUR 0.00);

  Ďáblova dědička.DOC – (EUR 0.00);

  Ďáblova dědička.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Rebelové (8.)

  Originální název:

  The Devil´s Heiress (2001)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  vcielka

  15.12.2017

  Ked pribeh o Clarisse zacal, t.j. v druhej knihe rebelov o Lucienovi a Beth, zdala sa mi tato slecna nevyrazna, neskusena, naivna, pruderna, slaba, vystrasena. Proste prilis mlada co aj bola. Po roku, co presiel kym sme sa dostali k tomuto pribehu, som v nej vobec nespoznaval tu staru Clarissu. Odrazu bola drza, rozhodna, skusena, tvrdohlava a vedela si povedat svoje. Jednoducho akoby jedna kratka udalost pred rokom a nasledny rocny pobyt v skole z nej odrazu vykresal noveho cloveka, co je velmi nepravdepodobne. V tej skole bola niekolko rokov, takze rok v nej navyse asi cloveka natolko nezmeni a tie nestastne udalosti jej zasa tolko skusenosti k tomu aby takto dozrela isto nepridali.
  Inak sa mi nova Clarissa velmi pacila ako charakter akurat len ta nekonzistentnost mi vadila s predchadzajucou Clarissou.
  Nepacilo sa i aj to ze niekedy autorka zabudla ze Hawk sa stretol s Nicholasom v predchadzajucej knihe s Conom a na zaciatku knihy spomina ze sa tam videli ale tvarili sa ze sa nepoznaju a neskor v knihe hovori o tom ze sa naposledy videli pred 2 rokmi ked Nicholasa poveril ulohou zviest Terezu. Autorka opat zabuda co pise ale to sa jej stava dost casto.
  Scena ako trha Hawk stan nozom na puti ked sa v nom skryju pred dazdom je pritiahnuta za vlasy. Zle sa jej dycha tak vyrezem v stane dieru? No ok povedme, ze nikomu ani tym zamestnancom nevadi ze tam niekto nici ich majetok co je ale dost divne a potom nakoniec rozreze stanovu plachtu aby sa tade dostali von lebo sa im nechce ist hlavnym vchodom spolu s ostatnymi lebo sa im nechce cakat kym ludia uvolnia priestor a vyjdu zo stanu von hoci tych ludi tam bolo okolo 20 len. A to jeho vyskakovanie dyky odnikial… jaj no trapne ale budiz. Prekusla som to.
  Inak sa mi ti dvaja milenci pacili. Aj pribeh sa mi celkom pacil. Tesim sa na pribeh s Darem. Ak to autorka dobre pojme moze to byt velmi zaujimave no som zvedava ci vyuzila dobre ten potencial co sa jej s nim ponuka.

  helenkan

  01.08.2017

  Abych řekla pravdu,nic moc.

  havrmoni

  08.12.2015

  Hezký příběh,mám ráda když se objevují staří známí Rebelové. A dořešili se věci,které se táhli od prvního dílu.

  jaja1989

  17.04.2015

  Já bych Hawkinvilla nakopala do ….
  Láska dokáže odpouštět i ty nejhořší příkoří, ale já mu to nezapomenu.

  VeronikaK85

  08.06.2013

  Do této knihy jsem se nemohla začíst. Patří k autorčiným slabším.

  julie z moravy

  23.03.2013

  Od začátku bylo jasné, jak kniha dopadne. Ale líbila se mi, dočetla jsem se zájmem.

  ivule85

  14.05.2012

  Hezký příběh ale musím přiznat že první půlka knihy mě nudila a byla sem rozhodnutá dát tři hvězdičky ale druhá pulka knihy byla o dost zajímavější a konečně se tam dělo něco akčního :-))  TAGS:

  Online Ďáblova dědička ebook, Kniha Ďáblova dědička FB2, Download Ďáblova dědička PDF , Download Ďáblova dědička MOBI, Online Ďáblova dědička kniha, Zdarma Stažení Ďáblova dědička IPhone, Online kniha Ďáblova dědička PDF, Zdarma Ďáblova dědička DJVU, Zdarma Stažení Ďáblova dědička TXT, Stažení Ďáblova dědička RTF, Online Ďáblova dědička FB2 , e-kniha Ďáblova dědička stažení TXT, Zdarma Ďáblova dědička stažení kniha, e-kniha Ďáblova dědička download MOBI, Stažení Ďáblova dědička IPad, Číst Ďáblova dědička MOBI, Číst Ďáblova dědička DOC, Zdarma Ďáblova dědička AWZ, Download e-kniha Ďáblova dědička iPad , Zdarma Ďáblova dědička DJVU, Download Ďáblova dědička e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ďáblova dědička DVD, Číst Ďáblova dědička TXT, Book Ďáblova dědička stažení DJVU, Ďáblova dědička stažení kniha zdarma, Ďáblova dědička stažení kniha pdf zdarma, Ďáblova dědička pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ďáblova dědička pdf zdarma, Ďáblova dědička stažení kniha epub zdarma, Ďáblova dědička ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply