Dar jitra prvního Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dar jitra prvního Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dar jitra prvního


Irena není už mladá, ale je jako šperk, u něhož vynikne krása, až čas ztlumí vtíravý lesk. A tato zralá žena na prahu nového manželství sčítá minulé prohry a pokouší se najít jejich smysl. Z příběhu, který si vypráví, vyvstává nevšední postava bývalého manžela, člověka zároveň nejlepšího i nejhoršího, s jakým se žena může setkat. Irenou otřese poznání, že se z prokletí této lásky nikdy neosvobodila…Kniha v českém jazyce!


Stažení Dar jitra prvního zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dar jitra prvního (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dar jitra prvního zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dar jitra prvního.pdf (EUR-0.00)

  Dar jitra prvního.epub (EUR-0.00)

  Dar jitra prvního.doc (EUR-0.00)

  Dar jitra prvního.txt (EUR-0.00)

  Dar jitra prvního.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dar jitra prvního.PDF – (EUR 0.00);

  Dar jitra prvního.MOBI – (EUR 0.00);

  Dar jitra prvního.EPUB – (EUR 0.00);

  Dar jitra prvního.DOC – (EUR 0.00);

  Dar jitra prvního.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Kerberos

  28.06.2017

  Ač dobrá autorka kniha mě nenadchla.

  Pajina68

  23.06.2016

  Občas mne kniha nudila, občas mne bavila, bylo to takové zvláštní čtení, ale hrozně jsem byla zvědavá, jak to skončí. Příběh byl zajímavý, jen některé pasáže byly zbytečně moc zdlouhavé.

  zuzanice

  04.02.2016

  Knihu jsem četla před lety, ale líbila se mi. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a faktem je, že jsem ji četla kolem dvacátého roku, takže jsem některé věci nechápala. Asi si ji budu muset přečíst znovu.

  Iveta Černá

  18.01.2015

  Přestože je děj knihy zdlouhavý, je napsán velice emočně, čtenář opravdu vydrží s napětím až do konce sledovat každičký její okamžik, vývoj…, téma je opravdu "neotřepané", myslím, že spousta dospělých žen dokáže dost dobře pochopit a vcítit se do hlavní hrdinky, jsem přesvědčena že spousta z nás si prožila a prožívá něco podobného.

  p.stranska

  09.05.2014

  Tak pro mě je ta knížka klenot! Napínavá, gradující děj, plná mouder, taky absurdit, láska a nenávist, očekávání i ztracené iluze. Kniha nemá kapitoly, takže vás to nutí číst a číst…Ráda bych jí dala víc hvězdiček, aby měla možnost usídlit se mezi těmi s vyšším procentem líbivosti a měla šanci, že si jí přečte víc lidí a třeba se z ní i trochu poučí…

  celavie

  18.09.2013

  Na začátku mi kniha připadala hrozně zdlouhavá, celý děj se vlastně odehraje v průběhu jednoho dne, takže je dost (emočně) popisná. Ale jsem ráda, že jsem vydržela do konce, začalo to gradovat a teprve vyústění nebo spíše procitnutí hlavní hrdinky mi umožnilo pochopení smyslu knížky. Doporučila bych spíš její krásné historické romány, ale pokud už po této knížce sáhnete, rozhodně vydržte až do konce 🙂

  malen

  11.04.2013

  Kdysi jsem tuto autorku měla ráda, tak jsem čekala tedy něco více. Je to takové páté přes deváté, hodně pěkných myšlenek , ale člověk se v nich absolutně ztrácí. Takže jsem zklamaná.  TAGS:

  Online Dar jitra prvního ebook, Kniha Dar jitra prvního FB2, Download Dar jitra prvního PDF , Download Dar jitra prvního MOBI, Online Dar jitra prvního kniha, Zdarma Stažení Dar jitra prvního IPhone, Online kniha Dar jitra prvního PDF, Zdarma Dar jitra prvního DJVU, Zdarma Stažení Dar jitra prvního TXT, Stažení Dar jitra prvního RTF, Online Dar jitra prvního FB2 , e-kniha Dar jitra prvního stažení TXT, Zdarma Dar jitra prvního stažení kniha, e-kniha Dar jitra prvního download MOBI, Stažení Dar jitra prvního IPad, Číst Dar jitra prvního MOBI, Číst Dar jitra prvního DOC, Zdarma Dar jitra prvního AWZ, Download e-kniha Dar jitra prvního iPad , Zdarma Dar jitra prvního DJVU, Download Dar jitra prvního e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dar jitra prvního DVD, Číst Dar jitra prvního TXT, Book Dar jitra prvního stažení DJVU, Dar jitra prvního stažení kniha zdarma, Dar jitra prvního stažení kniha pdf zdarma, Dar jitra prvního pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dar jitra prvního pdf zdarma, Dar jitra prvního stažení kniha epub zdarma, Dar jitra prvního ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply