Dědička ohně Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dědička ohně Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dědička ohně


Královna, nebo zrádce? Jen ona sama rozhodne.
Celaena Sardothien přežila smrtící soutěž a zlomené srdce, ale za jakou cenu. Nyní se musí vydat na cestu do nové země, aby se poprala s temnou pravdou… pravdou o jejím dědictví, které jí může navždy změnit život a budoucnost.
Mezitím se shromažďují temné síly s cílem zotročit si celý svět. K tomu, aby je Celaena porazila, musí najít sílu jak k boji s vlastními vnitřními démony, tak také sílu k boji se zlem, které bude brzy vypuštěno.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dědička ohně zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dědička ohně (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dědička ohně zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dědička ohně.pdf (EUR-0.00)

  Dědička ohně.epub (EUR-0.00)

  Dědička ohně.doc (EUR-0.00)

  Dědička ohně.txt (EUR-0.00)

  Dědička ohně.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dědička ohně.PDF – (EUR 0.00);

  Dědička ohně.MOBI – (EUR 0.00);

  Dědička ohně.EPUB – (EUR 0.00);

  Dědička ohně.DOC – (EUR 0.00);

  Dědička ohně.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Skleněný trůn (3.)

  Originální název:

  Heir of Fire (2014)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (204)

  Přidat komentář

  Jaruš7

  09. ledna

  Jak jsem již dříve napsala -autorka FsF (Fantazie s filigránem).
  Obsah, rozsah, fantazie, dramatičnost, mistrně zvolená neskutečnost, nezkrotná krutost, věrná oddanost s ideou, to vše jako elegantní dárek od obdivuhodné S.J.Maas podané velkolepým stylem s grácií.
  Citát: "Byl někdo, kdo by mohl pochopit – kdo chápal , jaké to bylo být zmrzačený v samé podstatě své duše.
  Byl někým, kdo dosud píď po pídi vylézal ze své osobní propasti."
  "Byla to rozkošně zákeřná kletba."
  Fajnovost.

  wildXchos

  06. ledna

  Příběh Celaeny, Doriana a Chaola byl výborný, ale trošku mi překážel příběh Manon, kde se skoro nic pro mě zajímavého nedělo.

  any333

  02. ledna

  Jedním slovem úžasné. Prostě fantasy, jak má být, s vrahy, intrikami, tajemtvími a dokonce i vílami. A taky mě donutila ponocovat, obzvlášť když se nachýlil příběh ke konci a přišlo Celaenino vyprávění z minulosti. To člověk prostě musel vydržet a stejně mu to nedalo, dokud se nedostal až na konec knihy.
  Celaena si našla nového přítele, kterého jsem tedy ze začátku moc nemusela, ale ke konci jsem si ho docela oblíbila a – co si budeme povídat- mohla za to taky ta tetování. Chaol se spiknul s Aerysem, jehož jsem měla za prvotřídního grázla, což mi ale vydrželo neskutečně krátkou dobu. Nyní to zbožňuji. A co se týče Doriana, přála jsem mu to, i když jsem trochu Sorsche záviděla, princ je přeci jen má nej postava z této série.
  Ten konec mě úplně rozsekal. Nejdřív jsem si myslela, že vím, co se stane, jenže pak se toho stalo tolik, že se z toho člověk chtěl vykřičet, jenže nemohl, protože byly dvě ráno a chtěla jsem být ohleduplná k těm, co spali. Doufám, že Celaena co nejdřív přijde, aby mým oblíbecům pomohla a že jim král zatím nic neudělá. Prostě to chce další díl.

  Pedruska01

  01. ledna

  Tak – právě jsem ji dočetla. No, uff.
  Třetí pokračování jsem vzala do rukou po celkem dlouhé době. Takže ano, různé věci jsem si nepamatovala, což zase tak nevadilo, protože mi to autorka pěkně připomněla, i když ne do detailu. (To by zase nebylo v pořádku pro ty, kteří poctivě čtou celou sérii za sebou.) Samozřejmě, jak už autorka několikrát dokázala – psát umí. Její příběh a především styl je vážně poutavý. Kniha mě dokázala chytit a nepustit, ale našli se tentokrát části, které mě fakt nebavili. Manon a její čarodějnické vyprávění. Bože. Ze začátku a skoro i na konci té její dějové linky – to bylo pro mě utrpení. Dokonce jsem měla nutkání to přeskočit, ale to správný čtenář nedělá. Prostřední část mě naopak bavila. Tak opravdu nevím, kde byl problém. Věděla jsem, že v budoucnosti to bude pro děj příběhu nejspíš důležité – to by to tam jinak autorka nedávala, ale za mě jak si ne. Fakt.
  V knize se pořád něco dělo, o tom žádná, ale mám dojem, že bych takové zásadní akce mohla spočítat na prstech jedné ruky. Taky… jak jsem zatím u autorky zvyklá… čekala jsem jakousi romantickou linku. Pořád jsem čekala a stále čekala. Jasně, probíhali tam naprosto jiné a životně důležitější věci než něčí muchlování… ale fakt to moje romantická dušička čekala! 😀 Zvlášť, když to mělo stránek jak bible a jedním dvěma slovy v celém textu to autorka kapičku nastřelila?! Určitě jo! Nedomýšlím si. 😀 Z určitých reakcí a komentářů si děvčata sedají na zadek z Jeřába. Jo, bavilo mě, jak si společně s Celaenou nakopávají zadek, ale… třeba se dočkám romantiky hold až v dalším díle. -_- Jinak samozřejmě Jeřáb spadá do kategorie hrdinů, které jsem si taky pořádně oblíbila. (Taky já pitomec jsem narazila na jisté spoilery, které mě naprosto rozsekali, především jeden – proto č.e.k.á.m! a Jeřáb je sympaťák!) 😀 Díky ději chápu, že Celaena je Aelin – ale musím se přiznat, že ještě když jsem o tom neměla ani ponětí, byla jsem neskonale zmatená, proč se tam najednou mluví o nějaké Aelin – říkala jsem si, kdo to sakra je a kde je Celaena?! Trochu zmatek.
  Vyprávění ze strany Zlomuvalu… Krále, toho parchanta, fakt totálně nenávidím – především na posledních stránkách se mi otvírala kudla v kapse!, a čekám, že se máme z jeho strany ještě na co těšit. A můj oblíbenec Chaol? I on mi přišel trošku zvláštní. Nevím, čím to, ale jsem ráda, že do poslední stránky dýchal – protože jsem si opět někde přečetla, že by tomu v tomhle díle být nemělo. Ježiš, jak já byla vyděšená. Ne, jednoduše už nikde nic nesmím číst. 😀 Taky mě při čtení napadlo, jak se to podobá jistými obrysy i autorčině druhé sérii Dvoru, který u mě vede mimo jiné na plné čáře!
  Jako knížka se mi líbila, zmiňovat doporučení je zbytečné – ta série je dobrá a věřím je bude ještě lepší, ale neodpustím si prohlásit, že když to shrnu, připadám si jak po studené sprše. Ano, v tomto díle se stali důležité věci, ale nejspíš to byl jen přechodový můstek, jaká si příprava půdy pro pokračování? Bohužel cítím menší zklamání, tudíž si to prostě nezaslouží plné hodnocení, což mě na jednu stranu vážně mrzí. Jsem zvědavá, kdy se dostanu k dalšímu pokračování, ale už teď se na to těším! Skončilo to tak, že mám opět napnutý kšandy! 🙂

  Bookgirl

  18.12.2017

  NAPROSTO ÚŽASNÁ MEGA DOKONALOST!!!!!! Tuhle knížku jsem milovala a četla jedním dechem od začátku do konce. Zamilovala jsem se do Jeřába a přestože mě nejdříve štval, oblíbila jsem si i Aediona. Neuvěřitelně mě štve, že další díl dostanu až na Vánoce. Hrozně moc doporučuju!!!!!♥♥♥♥♥♥

  svoboanna

  16.12.2017

  Dědička ohně se mi líbila nejvíc z dosud vydané série (zatím poslední Říše bouří). Obzvlášť jsem si oblíbila Jeřába.

  Werunka1610

  11.12.2017

  Je to neskutečná kniha!!!! Poutavá a neskutečně dobře napsaná kniha!!!! Musím říct, že jsem se do této série přímo zamilovala… Doufám, že Maasová vydá více takových knižních sérií!!

  IrennCasman

  28.11.2017

  Dechberoucí krása … Nevím, co jiného napsat. Maasová je prostě mistryní ve svém oboru. Její knihy si člověk nemůže nezamilovat. Jakmile přečtete pár stran, kniha vás vtáhne do sebe a do konce už vás nepustí. A na konci budete prosit, aby ještě nekončila.

  KnihoMorka

  28.11.2017

  prahnu po další

  Kate_Hall

  15.11.2017

  Už jsem si myslela že tato série mě nemůže víc ohromit, a ono se to stalo. Fascinuje mě jak autorka dokázala rozvinout děj a přitom zachovat knížce tajemství. I kapitoly, které si myslíme že jsou na přebytek tak jsou důležité pro děj. Sice se mi autorčin styl psaní čte pomaleji, ale aspoň si mohu její knížky vychutnat protože to stojí za to.

  POZOR SPOILERY – protože vážně nedokážu ohodnotit tuto knihu bez spoilerů

  Aelin (Celaena) se mi na začátku knihy zdála trochu… jiná, nepoznávala jsem ji, ale to možná proto že jsem ji ani pořádně neznala. Jeřáb byl konečně někdo stejně nebo možná víc arogantní jako ona, bavilo mě sledovat jejich ,,hádky” protože se Aelin začala chovat míň arogantně. Ale Aelin vlastně není vůbec arogantní, je to jen součást jejího kostýmu za Celaenu na kterou si hrála až moc dlouho a teď může být konečně sama sebou. Její fňukání nad tím jaký měla život atd… mě už pomalu přestávali bavit ale pak se ukázalo že její život je vlastně jeden velký výbuch. Já vážně nevím jak to napsat, vždyť Aelin musela tolik bojovat aby se dostala až tam kde teď je, zažila tolik bolesti, ztrát a smutku že si to nikdo z nás nedokážu představit. Aelin se stala hrdinkou a ukázalo se že se dokáže postavit na nohy a žít, protože naděje umírá poslední, a což! Naděje neumírá…

  Natylele007

  12.11.2017

  !SPOILERY!
  Miluju jak se s Jeřábem (ne)mají rádi.

  KnihomolkD

  02.11.2017

  Třetí díl mě opět nezklamal.Sice,pořád si nemůžu zvyknout na to,jak autorka přejmenovala Celeanu nebo spíš teď už Aelin.
  Nejvíc mě bavili kapitoly s Dorianem a s Chaolem,ti dva jsou největší zlatíčka. Taky kapitoly Manon mě hodně bavili,ale Jeřáb ne. Musím říct že Jeřába fakt nemusím. Nesedla mi jeho osobnost ale určitě bych brala na chvilku být nesmrtelnou vílou. 😀

  Katnissia

  30.10.2017

  Tento díl se mi zatím líbil nejvíc. Celou dobu jsem si přála, aby Aelin nakonec zůstala s Dorianem, ale teď je pro mě jasným favoritem Jeřáb a z jeho postavy jsem nadšená. Ráda jsem i za dějovou linku s Manon a vyprávění z více pohledů. Rozhodně si koupím a přečtu další díl.

  Tamten

  30.10.2017

  Poté, co hlavní hrdinka prošla náročným výcvikem (ještě před prvním dílem), tak v prvním díle prošla ještě náročnějším výcvikem. A ve třetím díle prochází ještě mnohem náročnějším výcvikem. Ne že by to logicky nějak nedávalo smysl, ale měl jsem z toho tak trochu pocit, že pro autorku je nejjednodušší psát stále o tom samém, když se to lidem líbí, než vymýšlet nějaký nový složitý děj. Nicméně knížka se čte dobře a děj se alespoň o malý kousek přeci jen posune. Být to ovšem samostatné knížka bez celé série, asi by dostala o hvězdu méně.

  AgnessN.R.

  29.10.2017

  No, takže já na to půjdu po hlavě. Jeřáb je super, ale arogantní tupec. Hrdinka – fakt nevím jestli mám psát Celeana nebo Aelin nebo Elentiya( za případnou chybu v nějakém jméně se omlovám;) byla taky fajn a líbilo se mi, že ji Jeřáb trochu usekl hřebínek. Pokud by z tohoto(Celeana/Aelin, Jeřáb, Chaol) autorka udělala milostný trojúhelník, bylo by to poprvé, co bych nevěděla komu fandit:) No i když…. Chaol by si zasloužil někoho jinýho a lepšího než je Celeana/Aelin.
  A mohla bych dopsat ještě pár dalších úvah, ale už se mi moc nechce.
  Každopádně kniha byla čtivá a neuvěřitelně rychle zhltnutá a skvělý odrazový stupínek na další díl- teď jen záleží jestli se ten odraz povede.

  xSimaix

  26.10.2017

  Já vážně netuším, jak je Sarah schopná posunout kvalitu příběhu o dalších několik stupňů knihu co knihu, ale dokáže to a je v tom nesmírně dobrá.
  Dědička Ohně obsahuje sice méně akce než první dvě knihy, ale vážně mi to ani trochu nevadí. Akci nahrazuje poznávání nových postav, které jsou absolutně skvělé. Sarah má každou postavu dokonale zpracovanou – Jeřáb, Manon, Aedion a další skvělé postavy příběhu přidávají nesmírnou kvalitu + kapitoly napsány z různých pohledů jsou skvělé zpestření.
  Děj Dědičky Ohně plynul postupně a napětí se na sebe navalovalo stránku co stránku, až mi posledních 100 stran doslova vybouchlo do tváře. S každým převrácením strany jsem nenacházela slova a ztrácela se v tom dokonalém ději.
  Na Královnu Stínů si musím chvilku počkat, ale už teď se nemohu dočkat, co mě v ní čeká.
  5* je povinností a jen výsměchem, tato série si zaslouží všechny hvězdičky světa. 🙂

  EngliTer

  17.10.2017

  Strašně jsem si zamilovala tuhle sérii. Jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Po Dědičce jdu na povídky Krvavé ostří. 🙂

  kristy2711

  22.09.2017

  Skvělá kniha, kterou jsem celou dobu hltala. Po dlouhé době výborné fantasy se spousty zápletkami a skvěle napsaným příběhem.

  Nelíísek

  17.09.2017

  Ze začátku zdlouhavé ale za to naprosto dokonalé finále to čekaní stálo!

  *MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!!*

  Celaena je zlomená a musí v sobě najít odvahu, aby zachránila své nejbližší a hlavně sebe, bla bla bla… Typické klišé, ale má to svůj důvod. Za začátku jsem vážně neměla ani chuť číst tuto knihu, párkrát jsem se vztekla, jak se hlavní hrdinka začala chovat, ale hold čtenář v této knize měl taky jednu velkou zkoušku, vytrvat, potom dostal to, co mu patřičně náleželo, celé tajemství Aelininy minulosti.

  No, co si ale budeme nalhávat zlatý první díl, samozřejmě v milostném chápání, k princi Dorianovi a Chaolovi se ještě připojil Aedion a Jeřáb, to je fantasie, kdo příště?

  Přidání dějové linie Manon příběhu jen a jen přidalo, zatím se tento děj upírá opravdu zajímavým směrem.

  Konec je prostě famózní, perfektní a excelentní, chtěla bych tady vypsat samé úžasné zážitky z posledních kapitol, ale než bych je vyjmenovala bylo by to opravdu na dlouho a ti kdo četli ví, že poslední kapitoly jsou prostě dechberoucí.

  *ZBYTEK UŽ SPOILERY NEOBSAHUJE*

  Autorka se nebojí přidat do děje zajímavé postavy a hned na to, jak je začnete mít rádi, tak je zabít, v dílu Půlnoční koruna jsme se o tom přesvědčili a tady se to jenom potvrzuje, začnete mít nějakou představu, jak by to mohlo fungovat… a pak můžete začít směle s novou teorii.

  HODNOCENÍ: 3. díl Skleněného trůnu, je ze začátku pomalý a zdlouhavý, což by někoho odradit od této skvělé série, i přes famozní konec třetího dílu dávám s těžkých srdcem 4* a doufám že 4.díl se rozjede hned na začátku.

  ketvin

  31.08.2017

  Hned od první kapitoly jsem věděla, že tohle bude sakra dobrá série. A je. Nedalo se skoro přestat číst.
  Třetí díl by úžasný. Strašně se mi líbilo, jak se vyvíjel vztah mezi Caelenou a Jeřábem (ten překlad je strašnej a ničí jinak dokonalou knihu :/), stejně tak se vyvíjel i vztah můj (čtenáře) a Jeřába. Nejdřív jsem ho nesnášela, na konci jsem do něj byla blázen 🙂

  * Možný SPOILER ALERT *

  Na konci jsem si říkala, že Chaol má smůlu a vlastně mi to ani tolik nevadilo. Na knize mi sice trochu vadilo, že se odehrává "jinde", ale obnova té magické síly hlavní hrdinky za to stála a příběh to úžasně oživilo. Prostě super.

  izfnp

  28.08.2017

  Tretia kniha sa mi páčila doposiaľ najviac z prvých štyroch dielov. Príbeh sa krásne vyvíja, my stretávame nové postavy, z ktorých väčšina je naprosto super a ktoré dávajú tušiť, akým smerom sa séria bude uberať, a ja nemôžem byť nadšenejšia. Príbeh Aelin skrýva potenciál, ktorý som si v prvej knihe nedokázala predstaviť, pri čom ponúka skvelé fantasy počítanie plné hrdinov, ktorým je jednoduché fandiť. 100% za Jastraba, vážení 🙂

  moncakovinka

  22.08.2017

  Autorka se s každým dílem zlepšuje ve svém psaní, i tak je to pro mne však nejslabší kniha série. Otvírá se nám sice nová část světa, ale všechno se to tak nějak táhne a místy stojí… nevím. Těším se však na další díl, tam věřím, že věci naberou rychlejší spád.

  ja.nevim

  03.08.2017

  Tato knížka mě velmi mile překvapila. Do dalších dílů už jsem se nechtěla pouštět, ale překonala jsem tu nechuť a jsem za to ráda!! Zbožňuju ty scény s Jeřábem. Princ Dorian… Je mi ho líto.

  RosaLucis

  25.07.2017

  Začátek byl celkem zdlouhavý, ale nakonec se to rozjelo a všechno do sebe pomalu začalo zapadat. Konec byl úžasný, těším se na další díl.

  Hanjimka

  24.07.2017

  čím dál lepší 😀

  Safienka

  23.07.2017

  Skvělý díl! Užila jsem si ho zatím nejvíc, nejvíc mě bavil (obzvlášť proměna Aelin)! A Jeřáb!…
  Je znát zlepšení stylu autorky 🙂 A díky za tolik stran 😀

  Lucik100

  23.07.2017

  Částmi trochu zdlouhavé, ale jinak dobré.

  Braenn

  19.07.2017

  Dobrý. Sice tu máme ještě drsnější kočku, která krom pofidérního a nevysvětleného titulu nej vraždnice země (to je jako rozdávají v nějaký anketě?), je už taky princezna a víla. Mhm. Sice trochu přehnané, ale její učení se magii a vztah s Jeřábem je popsaný moc hezky. Škoda, že bitva nedostala víc prostoru z pohledu jiných postav, a zas to skončilo tím, že je děvče ještě hustší, než jsme mysleli.

  zuzuky56

  18.07.2017

  Kniha pro mě ze začátku byla docela nezajímavá, moc mě nebavila, ale pak… Druhou část knihy jsem zhltla snad na jeden nádech. Nejlepší byly pasáže s Celaenou a Jestřábem, kterého jsem si oblíbila a díky němu jsme se něco dozvěděli o Celaenine minulosti. A o její síle a odvaze.
  Nemůžu se dočkat, až si přečtu další díl a dozvím se více o osudech postav.

  Silencia

  13.07.2017

  Opravdu se to hrozně táhlo, ale i tak to bylo lepší než druhý díl. Hlavně že konec je takový, že nutí číst dál 🙂
  TAGS:

  Online Dědička ohně ebook, Kniha Dědička ohně FB2, Download Dědička ohně PDF , Download Dědička ohně MOBI, Online Dědička ohně kniha, Zdarma Stažení Dědička ohně IPhone, Online kniha Dědička ohně PDF, Zdarma Dědička ohně DJVU, Zdarma Stažení Dědička ohně TXT, Stažení Dědička ohně RTF, Online Dědička ohně FB2 , e-kniha Dědička ohně stažení TXT, Zdarma Dědička ohně stažení kniha, e-kniha Dědička ohně download MOBI, Stažení Dědička ohně IPad, Číst Dědička ohně MOBI, Číst Dědička ohně DOC, Zdarma Dědička ohně AWZ, Download e-kniha Dědička ohně iPad , Zdarma Dědička ohně DJVU, Download Dědička ohně e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dědička ohně DVD, Číst Dědička ohně TXT, Book Dědička ohně stažení DJVU, Dědička ohně stažení kniha zdarma, Dědička ohně stažení kniha pdf zdarma, Dědička ohně pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dědička ohně pdf zdarma, Dědička ohně stažení kniha epub zdarma, Dědička ohně ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply