Deepsix Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deepsix Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deepsix


Druhá kniha série Motory boha.

V roce 2204 donutily tragédie a prožitá hrůza vědecký tým k předčasné evakuaci Maleivy III. O jedenadvacet let později mají vědci navždy ztratit možnost ke zkoumání této galaktické rarity – planety s vlastním životem -, neboť do planetární soustavy vtrhl zbloudilý plynový obr, na jehož kolizním kursu se nachází planeta, které se teď říká Deepsix.
Priscilia „Hutch" Hutchinsová, pilotka nadsvětelníku ve službách Akademie věd a techniky, je v okruhu několika světelných let od Deepsix jediný odborník, který má alespoň vzdálenou kvalifikaci. Necelé tři týdny před katastrofou musí s nepočetným vědeckým týmem – v němž je i Randal Nightingale, pamětník původní expedice, který se stal obětním beránkem jejího neúspěchu – slétnout na povrch a zjistit co možno nejvíc o formách života a ztracených civilizacích nešťastné planety.
Tato zvláštní a složitá planeta však má víc, než si kdo dokázal představit: skryté dravce, kamenná města pod ledem, pozůstatky bojovné primitivní společnosti, a zároveň nevysvětlitelné stopy po neskutečné technice zasypané v suti… a na oběžné dráze kolem planety, jež bude brzy zničena. Čím hlouběji Hutch a její tým pronikají, tím víc se objevuje nových hádanek a překvapivé objevy plodí jen závažnější a komplikovanější otázky.
Pak se ale stane něco nepředstavitelného. Zemětřesení zničí badatelům jediný prostředek úniku. Zatímco vědci a turisté, kteří se přiletěli podívat na efektní zánik Deepsix, přihlížejí z mnohakilometrové výšky, Hutch a její lidé musejí nějakým způsobem přežít na nepřátelské planetě, která rychle propadá šílenství. V situaci, kdy tikání hodinek neúprosně přibližuje nevyhnutelnou apokalypsu, musejí najít nějaký, jakýkoli způsob, jak se dostat pryč, než Deepsix zapadne jako kamínek do nezměrných hlubin plynového obra.
Uznávaný autor Pláže Nekonečno přichází s nepřekonatelným dobrodružstvím na život a na smrt – se strhujícím, trvale napínavým, úžasně uvěřitelným příběhem s pevnými základy v technické science fiction, který demonstruje nejlepší a nejhorší stránky složité lidské povahy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Deepsix zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deepsix (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deepsix zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deepsix.pdf (EUR-0.00)

  Deepsix.epub (EUR-0.00)

  Deepsix.doc (EUR-0.00)

  Deepsix.txt (EUR-0.00)

  Deepsix.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deepsix.PDF – (EUR 0.00);

  Deepsix.MOBI – (EUR 0.00);

  Deepsix.EPUB – (EUR 0.00);

  Deepsix.DOC – (EUR 0.00);

  Deepsix.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Motory Boha (2.)

  Originální název:

  Deepsix (2000)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Návrat
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Ighy

  19.09.2015

  Od Motorů Boha má tato kniha něco navíc – spád a dynamičtější akci. Nechybí napětí. Četla se mi mnohem snáze a rychleji. Pokud tímto tempem tato série bude pokračovat, nemohu se dočkat Omegy 🙂 Ráda bych prodiskutovala děj, ale to bych spoilerovala. Jsem nadšená!  TAGS:

  Online Deepsix ebook, Kniha Deepsix FB2, Download Deepsix PDF , Download Deepsix MOBI, Online Deepsix kniha, Zdarma Stažení Deepsix IPhone, Online kniha Deepsix PDF, Zdarma Deepsix DJVU, Zdarma Stažení Deepsix TXT, Stažení Deepsix RTF, Online Deepsix FB2 , e-kniha Deepsix stažení TXT, Zdarma Deepsix stažení kniha, e-kniha Deepsix download MOBI, Stažení Deepsix IPad, Číst Deepsix MOBI, Číst Deepsix DOC, Zdarma Deepsix AWZ, Download e-kniha Deepsix iPad , Zdarma Deepsix DJVU, Download Deepsix e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deepsix DVD, Číst Deepsix TXT, Book Deepsix stažení DJVU, Deepsix stažení kniha zdarma, Deepsix stažení kniha pdf zdarma, Deepsix pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deepsix pdf zdarma, Deepsix stažení kniha epub zdarma, Deepsix ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply