Dějiny ruské revoluce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dějiny ruské revoluce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dějiny ruské revoluce


Syntetická práce amerického historika polského původu detailním způsobem sleduje vývoj v Rusku v letech 1900 až 1923. Pipes v ní shrnul závěry několika svých předchozích prací o ruských a sovětských dějinách konce 19. a první poloviny 20. století. V Dějinách ruské revoluce Pipes sleduje tři základní vývojová období: agónii starého carského režimu, bolševické dobytí moci v Rusku a počátky bolševického režimu – občanská válka, NEP, bolševická propaganda v Rusku a vývoz komunismu do zahraničí. Pipesova kniha je především vynikajícím historickým esejem o moderních ruských dějinách, o pádu carského impéria a o vzniku ve světových dějinách jedinečného totalitního státu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dějiny ruské revoluce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dějiny ruské revoluce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dějiny ruské revoluce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dějiny ruské revoluce.pdf (EUR-0.00)

  Dějiny ruské revoluce.epub (EUR-0.00)

  Dějiny ruské revoluce.doc (EUR-0.00)

  Dějiny ruské revoluce.txt (EUR-0.00)

  Dějiny ruské revoluce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dějiny ruské revoluce.PDF – (EUR 0.00);

  Dějiny ruské revoluce.MOBI – (EUR 0.00);

  Dějiny ruské revoluce.EPUB – (EUR 0.00);

  Dějiny ruské revoluce.DOC – (EUR 0.00);

  Dějiny ruské revoluce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  A Concise History of the Russian Revolution (1995)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  simecef

  18.12.2017

  Povinná literatura na olomoucké politologii. Tomu také odpovídá Pipesův světonázor. Jako někdejší poradce Ronalda Reagana měl samozřemě na Rusko a jeho dějiny poměrně vyhraněný názor a přestože se publikace snaží o jistou objektivitu, některé relativně klíčové kapitoly bolševické revoluce (sovětská demokracie za Kerenského, machnovské hnutí na Ukrajině, Kronštadtské povstání atd.) jsou v knize načrtnuty jen velmi stručně.

  Výběr pro autora důležitých témat pak vytváří z ruské revoluce úplně jiné poučení, než kdybychom byli obeznámeni například s rozdílem mezi komunisty a "komunisty", přičemž ti druzí ty první (a o tom se v knize také moc nepíše) zvesela posílali do gulagu.

  Bránolog

  08.07.2015

  Historicky nejspíš věrné, dozvěděl jsem se spoustu věcí, o kterých jsem neměl tušení. Ale prokousat se s tím teda nebylo vůbec jednoduché.

  pajuu

  09.01.2014

  Výborná kniha, skvěle popisuje důležitou část historie nejen Ruska, ale potažmo i celosvětových událostí. Tuto knihu rozhodně doporučuji přečíst, zajímavým způsobem vtáhne čtenáře do tehdejší doby. Občas sice autor přeskakuje, ale i tak je kniha úžasná.

  Jakub Lysek

  21.09.2011

  Výborné!! dokonce jsem u ní strávil celé odpoledne za hezkého počasí v knihovně..:))  TAGS:

  Online Dějiny ruské revoluce ebook, Kniha Dějiny ruské revoluce FB2, Download Dějiny ruské revoluce PDF , Download Dějiny ruské revoluce MOBI, Online Dějiny ruské revoluce kniha, Zdarma Stažení Dějiny ruské revoluce IPhone, Online kniha Dějiny ruské revoluce PDF, Zdarma Dějiny ruské revoluce DJVU, Zdarma Stažení Dějiny ruské revoluce TXT, Stažení Dějiny ruské revoluce RTF, Online Dějiny ruské revoluce FB2 , e-kniha Dějiny ruské revoluce stažení TXT, Zdarma Dějiny ruské revoluce stažení kniha, e-kniha Dějiny ruské revoluce download MOBI, Stažení Dějiny ruské revoluce IPad, Číst Dějiny ruské revoluce MOBI, Číst Dějiny ruské revoluce DOC, Zdarma Dějiny ruské revoluce AWZ, Download e-kniha Dějiny ruské revoluce iPad , Zdarma Dějiny ruské revoluce DJVU, Download Dějiny ruské revoluce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dějiny ruské revoluce DVD, Číst Dějiny ruské revoluce TXT, Book Dějiny ruské revoluce stažení DJVU, Dějiny ruské revoluce stažení kniha zdarma, Dějiny ruské revoluce stažení kniha pdf zdarma, Dějiny ruské revoluce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dějiny ruské revoluce pdf zdarma, Dějiny ruské revoluce stažení kniha epub zdarma, Dějiny ruské revoluce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply