Deník alchymistky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deník alchymistky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deník alchymistky


Když se princezna Novy nešťastnou náhodou otráví elixírem lásky, bezhlavě se zamiluje do svého vlastního odrazu v zrcadle. V království je vyhlášeno pátrání po léku a jeho soupeřící účastníci cestují po celém světě, aby získali ty nejvzácnější přísady hluboko v kouzelném pralese a zmrzlé tundře, kde jim na každém kroku hrozí smrt. Samina rodina patřila kdysi k těm nejrespektovanějším alchymistům v království, ale přišly na ni zlé časy a vítězství v pátrání by jí zachránilo pověst. Může však Sam skutečně soupeřit s nezměrnou mocí farmaceutické společnosti ZoroAster? Jak moc se zatím sblíží se Zainem Asterem, svým okouzlujícím bývalým spolužákem? A jako by nebyl tlak už tak dost silný, sociální média jsou pátrání plná, stejně jako zpravodajství na celém světě.Kniha v českém jazyce!


Stažení Deník alchymistky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deník alchymistky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deník alchymistky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deník alchymistky.pdf (EUR-0.00)

  Deník alchymistky.epub (EUR-0.00)

  Deník alchymistky.doc (EUR-0.00)

  Deník alchymistky.txt (EUR-0.00)

  Deník alchymistky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deník alchymistky.PDF – (EUR 0.00);

  Deník alchymistky.MOBI – (EUR 0.00);

  Deník alchymistky.EPUB – (EUR 0.00);

  Deník alchymistky.DOC – (EUR 0.00);

  Deník alchymistky.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lektvar (1.)

  Originální název:

  The Potion Diares: Madly (2015)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Tvefisto

  24. ledna

  Ze začátku jsem se nemohla začíst a trochu mě zrazovala fantazie (nějak jsem nemohla pochopit ty "magické věci"), ale výsledkem je, že se mi to líbilo a ráda si půjčím i druhý díl.

  Eslem

  12.04.2017

  Skvělý tah Talpressu, nahradit děsivou obálku originálu parádní ilustrací Jany Šouflové. Přitáhne zaslouženou pozornost k velmi čtivě a vtipně podané knize, která mi místy dost připomínala Střípky hvězd od T. Janišové. Neprůstřelně promyšlené to sice není a romantika je ukázkově klišoidní, ale přinejmenším se autorce podařilo vymanévrovat z horizontu Zainova splynutí s něčím jako je "dokonalý Mr. Grey". Po velmi dlouhé době jsem se zase setkala s knížkou, kterou byl pro mě velký problém odložit.

  Roselunda 1928

  21.10.2016

  Když jsem si v knihovně přečetla obsah, pobaveně jsem se usmála a řekla si: "Beru!" Docela příjemná pohádečka, neurazí, ale ani nenadchne natolik, abych si z ní něco odnesla a mám dojem, že za rok už budu těžko hádat, co se tam vlastně dělo a jaké jsem z ní měla dojmy.

  Dym

  18.09.2016

  Moc povedená knížka. Už se těším až vyjde další díl : )

  mirkol

  07.09.2016

  Prostě taková milá dětská oddechovka, i když jsem plně nesouhlasila se vztahem mezi Zainem a Sam. 🙂 Z knihovny jsem si ji původně vypujčila s tím, že to asi nic moc nebude, ale kniha mě mile překvapila.Nečekané 🙂

  Sarfias

  20.08.2016

  Upřímně řečeno doufám, že toto není jediná přeložená knížka, od této autorky. I když je příběh spíše dětsky milý, ani trochu to nekazí celkový ráz knihy. Alchymie, kouzla, dobrodružství v divočině a nevtíravě podaná láska hlavní představitelky čtenáři vykouzlí úsměv na rtech.
  Knížka je hrozně mile pozitivní i když místy napínavá. A je to jedna z těch, které bych si jednou asi přečetla zase, už jen pro ten pohádkový nádech.

  GiraffeAndy

  21.06.2016

  Taková milá "moderní pohádka". 🙂

  Marthas

  10.05.2016

  Knížka mi pomohla v obtížné životní situaci rozjasnit chmury a den… Je to taková milá a nepříliš náročná kniha… Zajímavé bude sledovat, jak si autorka v dalších dílech poradí s vykreslením a dokreslením jí předestřeného světa…
  Plného souboje moderně pojaté syntech. alchymie s alchymií prastarou, to vše podkreslené životem se sítí… A řádnou dávkou romantiky.-)
  Chválím překlad – já osobně jsem si nevšimla žádné chyby a luxus, kniha má i uvedeného korektora, takžeho případně můžete "kamenovat" adresně, bohužel jako jedna z mála.-/  TAGS:

  Online Deník alchymistky ebook, Kniha Deník alchymistky FB2, Download Deník alchymistky PDF , Download Deník alchymistky MOBI, Online Deník alchymistky kniha, Zdarma Stažení Deník alchymistky IPhone, Online kniha Deník alchymistky PDF, Zdarma Deník alchymistky DJVU, Zdarma Stažení Deník alchymistky TXT, Stažení Deník alchymistky RTF, Online Deník alchymistky FB2 , e-kniha Deník alchymistky stažení TXT, Zdarma Deník alchymistky stažení kniha, e-kniha Deník alchymistky download MOBI, Stažení Deník alchymistky IPad, Číst Deník alchymistky MOBI, Číst Deník alchymistky DOC, Zdarma Deník alchymistky AWZ, Download e-kniha Deník alchymistky iPad , Zdarma Deník alchymistky DJVU, Download Deník alchymistky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deník alchymistky DVD, Číst Deník alchymistky TXT, Book Deník alchymistky stažení DJVU, Deník alchymistky stažení kniha zdarma, Deník alchymistky stažení kniha pdf zdarma, Deník alchymistky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deník alchymistky pdf zdarma, Deník alchymistky stažení kniha epub zdarma, Deník alchymistky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply