Deník Bridget Jonesové Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deník Bridget Jonesové Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deník Bridget Jonesové


V roce 1995 se na stránkách britského Independentu objevil deník svobodné třicátnice Bridget Jonesové, které dělají starosti hlavně vlastní váha, příjem kalorií, kariérní postup a „citové vydírání“ ze strany mužského pohlaví. Nikdo tehdy netušil, kam to tento literární text dotáhne. Neuplynuly ani tři roky a z Deníku Bridget Jonesové se stala přímo kultovní kniha. Deník, jehož pisatelka bývá nazývána „Adrianem Molem v ženské podobě“, vedl po několik měsíců žebříček nejprodávanějších titulů na britském knižním trhu a v roce 1997 získal prestižní cenu British Books Award za nejlepší knihu roku. Deník Bridget Jonesové nečekaným způsobem změnil život svobodných žen kolem třicítky, kterých jen v Británii žije více než milion, a k jeho obdivovatelům se dnes hrdě hlásí i někteří poslanci Dolní sněmovny, jejichž literární vkus se v posledních letech radikálně změnil.Kniha v českém jazyce!


Stažení Deník Bridget Jonesové zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deník Bridget Jonesové (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deník Bridget Jonesové zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deník Bridget Jonesové.pdf (EUR-0.00)

  Deník Bridget Jonesové.epub (EUR-0.00)

  Deník Bridget Jonesové.doc (EUR-0.00)

  Deník Bridget Jonesové.txt (EUR-0.00)

  Deník Bridget Jonesové.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deník Bridget Jonesové.PDF – (EUR 0.00);

  Deník Bridget Jonesové.MOBI – (EUR 0.00);

  Deník Bridget Jonesové.EPUB – (EUR 0.00);

  Deník Bridget Jonesové.DOC – (EUR 0.00);

  Deník Bridget Jonesové.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Bridget Jones (1.)

  Originální název:

  Bridget Jones´s Diary (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, Pro ženy
  Vydáno: , Aurora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (164)

  Přidat komentář

  Julinka679

  včera

  Já se bavila! Bridget je prostě jedním slovem trhlá. Daniel se mi moc nelíbil ale Mark Darcy s véčkovým svetrem a vtipnými ponožkami na začátku taky ne. Bridget evidentně nemá nouzi o chlapy ale ani o trapasy. Samozřejmě nechybí ani nějaké to drama v podobě její "trhlé" matky – vážně nevím, po kom to ta Bridget má 😀
  Za mě pohodové čtení, které máte za chvilku přečtené, u kterého se zasmějete a budete Jonesové přát její happyend 🙂

  Nomia

  13. ledna

  To co ve filmové verzi funguje a dokáže působit vtipně, tak oproti tomu v knižní verzi skřípe. Bridget mě velmi často spíš iritovala. Tři hvězdičky, ale notně k tomu přispěl idol dívčích srdcí, pan Darcy.

  Rea1307

  05. ledna

  Popravdě, kniha mě moc nebavila. Ne, že by byla napsaná špatně. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla. ALe nebyl to můj šálek kávy..

  janyska13

  03. ledna

  Nechápu, že jsem tuto knihu nečetla už dříve. Brzy půjdu pro další díly do knihovny.

  GaleW

  26.12.2017

  V tomhle případě mě mrzí, že jsem nejdřív viděla film, který nemá chybu. V jeho světle, bohužel, knížka nemůže mít plný počet hvězdiček. Filmoví tvůrci udělali celkem dost změn oproti knižní předloze a výjimečně to bylo ku prospěchu věci. Kdybych byla četla román dřív, možná by to dopadlo jinak. Ale i tak jsem se místy smála z plna hrdla!

  vendysantos

  03.12.2017

  Super kniha i film, vtipné, hlavně když Bridget popisuje své neúspěšné vztahy a diety. Opravdu jsem se bavila.

  karolina94

  24.11.2017

  Příběh, který vtipně sděluje, že žena nemusí být zrovna krasavice, aby našla svého Darcyho.

  nycol

  22.11.2017

  Vtipne, svizne, uveritelne.

  Katulik86

  22.11.2017

  Tak bych to asi shrnula takto: Miluju Colina Firtha jako pana Darcyho,je mi 31 a kazdy den si rikam: Kruci,co ta Bridget resi,ja mit jeji vahu tak si piskam a nebojuju s 20-30 kily uz skoro 10 let,akorat mam o dite navic, ale taky jeste nejsem vdana… Jen tech cigaret a sklenicek na me bylo az moc,ale v prubehu cteni na me padla nostalgie a zjistila jsem,ze mam dokonce doma i dvd s prvnim dilem a to byla teprve romantika s panem Darcym… Uvidim,jak dalsi dily,tenhle me moc nenadchl…

  Mikako

  20.11.2017

  Přečetla jsem to. Nevím, jak podle této knihy mohl vzniknout tak skvělý film. A ten konec? 🙁
  Vlastně bych ani neřekla, že film byl natočen podle této předlohy, spíš se jí nechal hodně, opravdu jen hodně vzdáleně inspirovat…
  Nestává se mi to často, ale tady na sto procent stavím film před knihu.

  Vera Silent

  12.11.2017

  Jelikož film mám moc ráda, obávala jsem se, že kniha bude horší. Ale musím přiznat, že jsem se opravdu bavila, i když samozřejmě těch pět hvězd odpovídá žánru této knihy, není to stejná liga jako Marquez nebo Tolstoy. Mark se objevoval mnohem méně než ve filmu, zato drama kolem Brigetiny matky bylo mnohem divocejsi. Nakonec jsem od této knihy dostala přesně to, co jsem chtěla a v angličtině se to čte krásně, takže za mě spokojenost.

  Devil-Ivet

  28.10.2017

  Kniha do nepohody. Zvedne Vám náladu, vyloudí úsměv na tváři. Já se rozhodně bavila. Akorát by mě zajímalo, jak autorka přišla na to, že 58 kilo je moc a Bridget je tlustá.

  avalonek

  23.10.2017

  Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdy,ale čím víc jsem četla,tím víc příběh upadal.Film byl super,smála jsem se a bylo to moc pěkný,ale kniha měla pár vtipných kousků a to bylo vše.Vůbec nevím,jestli mám číst další díly..

  Mermaid

  21.10.2017

  Vzpomněla jsem si, jak jsem Bridget četla poprvé. Byla sem nadšená a říkala si, jak by bylo hezké ji vidět ve filmu.
  Někdo mě vyslyšel, až na to, ehm, že se mi moc nelíbil. Chyběla tam spousta scén a asi jsem si to celé představovala trochu jinak.
  Po skoro dvaceti letech (!!!) je všechno naopak. Filmy jsou z těch, které v televizi neprepnu a všechny knížky jsem si teď naordinovala jako vlastní čtenářskou výzvu. Nemělo to být těžké, dost jsem se těšila. Ale nakonec to občas výzva byla.
  Hodně balastu, zvláštního přeskakování, až moc katastrof…myslím, že tomu opravdu pomohlo odlehčení na filmovém plátně.
  Nicméně z nostalgie dávám 3*, i za to, že mi celou knihu v hlavě poctivě odříkala Martina Hudečková. Toho hlasu už se prostě v souvislosti s BJ asi nezbavím.

  petgona

  17.10.2017

  Vlastne sa mi to celkom pacilo. Uvedomila som si, ze kedze sa mi nepacil sfilmovany druhy diel, mala som celkom prirodzeny odpor k celej Bridget Jones. Vlastne mi bola celkom sympaticka (mozno preto, ze mam takmer 30 a som stale slobodna :D) Cele to bolo zabavne a prijemne, hoci ten preklad bol podla mna pomerne zly. V originali by bol moj dojem zrejme este lepsi.

  M122

  15.10.2017odpad!

  Podle mě je to totální pitomost. Četba pro nenáročné čtenáře. Jsou tam věci, u kterých člověk prostě nevěří, že je průměrná, svobodná žena udělá. Všeobecné kladné hodnocení mě pak dost překvapilo. Anebo já jsem tu ta čudná. 😀 Za mě určitě ne.

  Booky84

  12.10.2017

  Příjemné, oddechové čtení, ve kterém se najde každá žena.

  holy17

  10.10.2017

  Pro mě naprosto úžasně napsaná kniha!

  Jana283

  09.10.2017

  V každé z nás je kousek Bridgit – toužíme po nezávislosti, lásce, shozených kilech… První díl je jednoznačně nejlepší.

  ddkk

  03.10.2017

  Kdo by neznal Bridget, ano, přečetla jsem nejen Deník. Je to zábavné, vtipné, kdykoli odložitelné, a tudíž příjemné. Žádná mimořádná literatura, ale dobře napsaný příběh jedné buclaté Angličanky…fakt je, že film se mi, kupodivu, líbil víc.

  raty

  01.10.2017

  Film je film a kniha je kniha, ale Bridget je jenom jedna. Nezklame a pobaví.

  hrosik3

  15.09.2017

  Nenáročná četba, film se mi líbil víc.

  janasim

  08.09.2017

  Jasně, film to není. Já jsem ale nadšená. Je pravda, že jsem si při čtení představovala přímo herce (hlavně Colina Firtha 😀 ), ale ničemu to nevadilo. Moc mě to bavilo a na druhý díl se též chystám.

  Olous1

  29.08.2017

  Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy.Bylo to příjemné čtení,britský humor se mi líbí a filmové zpracování se také povedlo.

  pichova.veru

  18.08.2017

  Dlouho jsem si chtěla přečíst Bridget v knize 🙂 Bohužel jsem docela zklamaná, vím že kniha je velmi často něco jiného než film ….jsem velký fanda Bridget Jonesové a filmy miluju ale kniha mě nebavila a další díly číst nebudu…

  Dimas

  16.08.2017

  Hledala jsem oddychové čtení a tento účel knížka naprosto splnila.

  Lemurka

  03.08.2017

  Kniha se mi nelíbila (nedočtěno), film ano (většinou to bývá naopak)

  markettH

  01.08.2017

  Skvělá kniha. Bavila jsem se a v mnoha myšlenkových pochodech jsem se s Bridget našla ;-). Kdo se chce zasmát, neudělá chybu, když sáhne po tomto příběhu.

  ThePeace135

  20.07.2017

  Bridget Jonesová je prostě Bridget Jonesová 😀 film viděný snad milionkrát, po knize sáhnuto až teď, 19 let od jejího vydání… Nutno podotknout, že je kniha ještě zábavnější než film a díky tomu, že jsem tentokrát přistoupila k opačnému pořadí – film / kniha, jsem po celou dobu měla před očima ztřeštěný obličej obtloustlé Renée Zellweger… Brigetino neustálé se potácení mezi Danielem Cleverem, který snad nikdy nedospěje a Marcem Darcym, který je zase dospělý až moc, okořeněné těmi nejrůznějšími trapnými a šílenými situacemi, no co víc si jako příjemnou letní oddychovku přát… 4* + ta pátá za to, že jako představitele Marca Darcyho si Helen Fielding vybrala právě Colina Firtha, po kterém Bridget celou knihu tak zoufale vzdychá 🙂

  vackovakl

  11.07.2017

  Když jsem knihu začala číst, snažila jsem se ji nepřirovnávat k filmu, který jsem viděla X krát. Film je film, kniha je kniha. Potěšila, neurazila. Je to příjemné čtení na léto, k vodě, nebo do autobusu 🙂
  TAGS:

  Online Deník Bridget Jonesové ebook, Kniha Deník Bridget Jonesové FB2, Download Deník Bridget Jonesové PDF , Download Deník Bridget Jonesové MOBI, Online Deník Bridget Jonesové kniha, Zdarma Stažení Deník Bridget Jonesové IPhone, Online kniha Deník Bridget Jonesové PDF, Zdarma Deník Bridget Jonesové DJVU, Zdarma Stažení Deník Bridget Jonesové TXT, Stažení Deník Bridget Jonesové RTF, Online Deník Bridget Jonesové FB2 , e-kniha Deník Bridget Jonesové stažení TXT, Zdarma Deník Bridget Jonesové stažení kniha, e-kniha Deník Bridget Jonesové download MOBI, Stažení Deník Bridget Jonesové IPad, Číst Deník Bridget Jonesové MOBI, Číst Deník Bridget Jonesové DOC, Zdarma Deník Bridget Jonesové AWZ, Download e-kniha Deník Bridget Jonesové iPad , Zdarma Deník Bridget Jonesové DJVU, Download Deník Bridget Jonesové e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deník Bridget Jonesové DVD, Číst Deník Bridget Jonesové TXT, Book Deník Bridget Jonesové stažení DJVU, Deník Bridget Jonesové stažení kniha zdarma, Deník Bridget Jonesové stažení kniha pdf zdarma, Deník Bridget Jonesové pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deník Bridget Jonesové pdf zdarma, Deník Bridget Jonesové stažení kniha epub zdarma, Deník Bridget Jonesové ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply