Deník mimoňky – BOX 1-5 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deník mimoňky – BOX 1-5 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deník mimoňky - BOX 1-5


Druhý stupeň základky je boj. Zvlášť, když jsi ve škole jen o trochu oblíbenější než plíseň ve sprchách a život ti ničí proradná rivalka, která spřádá jeden ďábelský plán za druhým a brousí si zuby na kluka tvých snů. Jako by nestačilo mít praštěnou rodinu a otce, který se živí hubením brouků! Ještě že jsou tu kamarádky Chloe a Zoey. O tom všem by mohla (a bude!) vyprávět třináctiletá Nikki. Jak se stát z nepopulární mimoňky hvězdou večírků, pěveckou superstar, krasobruslařkou v charitativní soutěži anebo školní poradkyní! A jak okouzlit svého idola a navíc být tou nejsuprovější kámoškou na světě… No, co si budeme povídat, prostě spoustu parádních receptů na katastrofu!Kniha v českém jazyce!


Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deník mimoňky – BOX 1-5 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deník mimoňky – BOX 1-5.pdf (EUR-0.00)

  Deník mimoňky – BOX 1-5.epub (EUR-0.00)

  Deník mimoňky – BOX 1-5.doc (EUR-0.00)

  Deník mimoňky – BOX 1-5.txt (EUR-0.00)

  Deník mimoňky – BOX 1-5.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deník mimoňky – BOX 1-5.PDF – (EUR 0.00);

  Deník mimoňky – BOX 1-5.MOBI – (EUR 0.00);

  Deník mimoňky – BOX 1-5.EPUB – (EUR 0.00);

  Deník mimoňky – BOX 1-5.DOC – (EUR 0.00);

  Deník mimoňky – BOX 1-5.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Deník mimoňky

  Žánr:
  Dívčí romány
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Elulilinka1

  25.04.2017

  Rachel Renée Russellová mě velice příjemně potěšila sérií Deníků MIMOŇKY, které jsou mimochodem úplně božský a na můj vkus strašně povedený. Přečetla jsem zatím prvních pět dílů, ale rozhodně si nenechám ujít další její knihy. I na počet stránek se čtou bleskově díky nádherným ilustracím a psaní formou deníčku. Všem holkám vřele doporučuji!

  Kačkaknihomol

  10.02.2017

  Upřímně jsem si nejdřív myslela, že to bude nějaká blbost, ale opak je pravdou.
  Je to sice blbost, ale krásná blbost u které se musíte zasmát. Postavy mi připadají roztomilé teda až na potvoru Mackenzie, která je neuvěřitelně prolhaná a hnusná. Ty ilustrace jsou hrozně hezké a vtipné, knihy se četly rychle a proto dávám pět hvězdiček. Mně se asi nejvíc líbil čtvrtý díl, protože byl s vánoční tématikou a pátý, protože kdo by nechtěl být paní Všeználkovou. Já teda ne. 😀  TAGS:

  Online Deník mimoňky – BOX 1-5 ebook, Kniha Deník mimoňky – BOX 1-5 FB2, Download Deník mimoňky – BOX 1-5 PDF , Download Deník mimoňky – BOX 1-5 MOBI, Online Deník mimoňky – BOX 1-5 kniha, Zdarma Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 IPhone, Online kniha Deník mimoňky – BOX 1-5 PDF, Zdarma Deník mimoňky – BOX 1-5 DJVU, Zdarma Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 TXT, Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 RTF, Online Deník mimoňky – BOX 1-5 FB2 , e-kniha Deník mimoňky – BOX 1-5 stažení TXT, Zdarma Deník mimoňky – BOX 1-5 stažení kniha, e-kniha Deník mimoňky – BOX 1-5 download MOBI, Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 IPad, Číst Deník mimoňky – BOX 1-5 MOBI, Číst Deník mimoňky – BOX 1-5 DOC, Zdarma Deník mimoňky – BOX 1-5 AWZ, Download e-kniha Deník mimoňky – BOX 1-5 iPad , Zdarma Deník mimoňky – BOX 1-5 DJVU, Download Deník mimoňky – BOX 1-5 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deník mimoňky – BOX 1-5 DVD, Číst Deník mimoňky – BOX 1-5 TXT, Book Deník mimoňky – BOX 1-5 stažení DJVU, Deník mimoňky – BOX 1-5 stažení kniha zdarma, Deník mimoňky – BOX 1-5 stažení kniha pdf zdarma, Deník mimoňky – BOX 1-5 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deník mimoňky – BOX 1-5 pdf zdarma, Deník mimoňky – BOX 1-5 stažení kniha epub zdarma, Deník mimoňky – BOX 1-5 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply