Deník staré paní Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deník staré paní Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deník staré paní


Oblíbená česká socioložka a publicistka napsala kdysi tento „deník“ jako praktickou pomůcku pro ty, kdo se ocitají na prahu stáří, i pro ty, kteří s nimi toto období prožívají. Pro knižní vydání v Kalichu jej však podstatně přepracovala a doplnila. Do krátkých deníkových zápisků „staré paní“ vtělila své bohaté zkušenosti a znalosti problémů, které toto období života nese s sebou, a v meditacích „hlavní osoby“ nabídla i jejich možná pozitivní řešení. Knížka bude nepochybně povzbuzením a pomocí všem „postiženým“ jednotlivcům i rodinám.Kniha v českém jazyce!


Stažení Deník staré paní zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deník staré paní (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deník staré paní zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deník staré paní.pdf (EUR-0.00)

  Deník staré paní.epub (EUR-0.00)

  Deník staré paní.doc (EUR-0.00)

  Deník staré paní.txt (EUR-0.00)

  Deník staré paní.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deník staré paní.PDF – (EUR 0.00);

  Deník staré paní.MOBI – (EUR 0.00);

  Deník staré paní.EPUB – (EUR 0.00);

  Deník staré paní.DOC – (EUR 0.00);

  Deník staré paní.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Česká biblická společnost, Kalich
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  Chesterton

  23.12.2017

  Poslouchala jsem audio, avšak rozhovor Bez ohlávky mě zaujal daleko více:))

  Analady

  24.09.2017

  Moc pěkná knížka o stáří. Ráda si ji znovu přečtu.

  Vesmich

  11.01.2017

  Lehká četba, kterou obdarovávám tápající babičky ve svém okolí. Těm, které mají potíže se čtením, nosím audioknihu, načtenou Ninou Divíškovou.

  Hankie

  13.09.2016

  Spousta moudrosti na necelých dvou stech stranách. Povinné čtení pro mou generaci, co pomalu přestává rozumět svým stárnoucím rodičům. Vyprávění z pohledu ženy, která už má život skoro za sebou. Zlobí se sama na sebe, že zapomíná, a tak si začne vše důležité zapisovat…

  lea735

  09.08.2016

  Kniha se mi líbila. Je jasně poznat , že ji psal člověk zkušený , moudrý , inteligentní se zájmem o dění okolo sebe Člověk sečtělý, sociolog . V knize jsou vysvětleny pojmy týkající se stáří a stárnutí . mám na mysli odborné pojmy, kterým staří lidé a nejen ti , nerozumí To se mi moc líbilo. Je to i takový návod , jak žít se stářím a všemi problémy které k tomu patří. Je to pohled ze dvou stran , jak od mladých , tak od starých lidí. Spousta mouder, citátů …hodně pravdy na kterou člověk přijde věkem. Často se v knize píše, že peníze seniorům nepomohou , že se dá dobře žít i s tím minimem co mají.Mohou jezdit na výlety, jsou tam odkazy na spolky , na různá sdružení , kde pořádají pro seniory akce. Typy na vzdělávání se a zájmovou činnost pro seniory.Chválím moc paní dr. Šiklovou , že nezapomněla na kompenzační pomůcky , takový návod proč je používat a kde je sehnat a i na to že to není ostuda. Radí ,velmi chytře jak si najít cestu k vnoučatům i k vl. dětem . Mimo jiné, co zasejeme v mládí to ve stáří sklízíme. Knihu bych doporučila všem , jako rádce generačních problémů a pohledu z obou stran je naprosto skvělá !

  JanaDBK

  11.03.2016

  Děkuji paní Šiklové, že tuto knihu napsala otevřeně a bez příkras. Je mi 35 let, byla jsem vychovávána v automatické úctě ke stáří. Bylo jednim ze životních překvapení zjistit, že starší lidé nejsou jen moudré osoby se životním nadhledem, ale že jsou často vztahovační, zlí a ve svém uzavřeném světě si vytváří chiméry o tom, jak proti nim ostatní "kují pikle". Dvougenerační soužití opravdu není jednoduchá věc a může se pro všechny stát malým peklem. Přečtení této knihy mě vedlo k tomu napsat si a uschovat poznámky s nadpisem "Co nedělat svým dětem, až budu starší."

  Janasevc

  10.08.2015

  Knížku jsem přečetla už podruhé. Dala jsem ji přečíst své nemocné mamince, která už dlouho z důvodů nemoci nic nečetla, ale tato kniha ji zaujala. Je moc pěkně napsaná. Určitě si ji seženu v podání audioknihy.

  Gandalfek

  17.07.2015

  Tuhle knížku by měli fasovat s prvním důchodem všichni… a občas do ní nechat nahlédnout i své okolí. Koukám teď na své rodiče trochu jinou optikou. Knížku jsem předal mámě, a doufám, že ji alespoň v něčem inspiruje. Vytkl bych snad jen jakousi urputnost a přímočarost – autorka do vás moudrost pere takovou silou, až to škodí příběhu. Na druhou stranu cílová skupina to možná tak potřebuje – jednoduše a přímočaře bez matoucích objížděk ala politická prohlášení, jež mají za cíl spíš zmást než něco prozradit.

  Dixinka

  01.03.2015

  Krásný, smysluplný deník. Doporučuji všem babičkám, prababičkám a hlavně těm co už mají něco odžito. Opravdu se mi to moc líbilo.

  Ivaksa

  27.01.2015

  Milá kniha o staré paní, náhled do jejích každodenních všedních dnů a pocitů.Jednoduchá forma deníku,lehce se čte,ale nic převratného se v ní úplně nedočteme.Stačilo by na útlejší svazek.

  jaaquarius

  24.10.2014

  Super, jen to nezapomenout, až se mě to bude OPRAVDU týkat 🙂 Ale tak se mi líbí, že jsem si ji pořídila domů. Takže jestli nezapomenu, kde ji mám….budu se k ní vracet.

  G.I.Jane

  04.08.2014

  Kniha je skvělá, tak jako ostatně vše co jsem od p. Šiklové četla, píše bez obalu, bez příkras, jde "na dřeň" a to se mi líbí, to na ni oceňuji. Hlavně to co napíše, je použitelné v životě, prakticky pro každého, čitelné, téměř jako "příručka pro každodenní život", to samozřejmě zjednodušuji a velmi, velmi aktuální! Knihu jsem doporučila či půjčila již mnoha lidem, i "Matky po e-mailu" a vždy měly skvělý ohlas, řada lidí litovala, že je nečetli dříve.
  Kniha je zaměřená především na období stáří, ale myslím, že je potřeba ji číst již mnohem dříve, jednak pro pochopení v kontaktu se seniory, tak i pro nás samotné, především pak to, že pokud bude náš život barvitý /byť nahoru, dolů/, pak i naše stáří má předpoklad být barevné a ještě k tomu vyrovnané /neboť život jsme prožili, ne jen přečkali/.

  Petrenda

  12.05.2013

  Skvěle a čtivě napsané to, co by staří měli u mladých chápat a mladí zase u těch starších vnímat. Životní příběh ženy na sklonku života a její odhodlání změnit se přináší i čtenářům velkou inspiraci.

  cori

  14.10.2011

  Paní Šiklová dává seniorům i jejich dětem a vnukům nenásilnou formou návod, jak spolu žít a komunikovat. Seniorům dává tipy, jak trénovat mozek a zabavit se, aby nebyli druhým na obtíž, ale naopak měli pocit, že jsou užiteční. Je zde i zamyšlení o smrti, jak se na ní připravit, jak se vyrovnat se ztrátou životního partnera i jak se chovat k člověku, trpícímu smrtelnou chorobou. Knihu by si měl přečíst každý, protože všichni budeme jednou staří a nemohoucí.

  asam

  Matky dospělých dcer, dcery starších matek a senioři vůbec by to měli mít za povinnou četbu

  Márinka

  Skvělá kniha. Doporučuji všem, kteří žijí v několikagenerační domácnosti. Je dobré vědět, co si ten druhý myslí, i když to neřekne…  TAGS:

  Online Deník staré paní ebook, Kniha Deník staré paní FB2, Download Deník staré paní PDF , Download Deník staré paní MOBI, Online Deník staré paní kniha, Zdarma Stažení Deník staré paní IPhone, Online kniha Deník staré paní PDF, Zdarma Deník staré paní DJVU, Zdarma Stažení Deník staré paní TXT, Stažení Deník staré paní RTF, Online Deník staré paní FB2 , e-kniha Deník staré paní stažení TXT, Zdarma Deník staré paní stažení kniha, e-kniha Deník staré paní download MOBI, Stažení Deník staré paní IPad, Číst Deník staré paní MOBI, Číst Deník staré paní DOC, Zdarma Deník staré paní AWZ, Download e-kniha Deník staré paní iPad , Zdarma Deník staré paní DJVU, Download Deník staré paní e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deník staré paní DVD, Číst Deník staré paní TXT, Book Deník staré paní stažení DJVU, Deník staré paní stažení kniha zdarma, Deník staré paní stažení kniha pdf zdarma, Deník staré paní pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deník staré paní pdf zdarma, Deník staré paní stažení kniha epub zdarma, Deník staré paní ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply