Deset malých černoušků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Deset malých černoušků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Deset malých černoušků


Nejprodávanější detektivka všech dob, nyní rovněž ve vynikajícím britském seriálovém zpracování pod názvem Až tam nezbyl žádný.
Agatha Christie proslula svou láskou k dětským říkankám a básničkám. Důmyslné spojení zdánlivě nevinné slovní hříčky s vražednou zápletkou patřilo k jejím oblíbeným – a v románu Deset malých černoušků z roku 1939 dovedla tuto kombinaci k nepřekonatelnému vrcholu.
Do luxusního sídla na osamělém ostrově se sjíždí několik hostů. U večeře se dozvídají děsivou pravdu o tom, proč sem byli pozváni – desítka přítomných včetně sluhy a kuchaře zde má stanout před tváří spravedlnosti. V neúprosném rytmu známého popěvku tu den po dni ubývá figurek na stole v jídelně a s nimi jeden po druhém vyhasínají životy obviněných. Zemřou všichni. Kam však zmizel vrah?Kniha v českém jazyce!


Stažení Deset malých černoušků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Deset malých černoušků (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Deset malých černoušků zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Deset malých černoušků.pdf (EUR-0.00)

  Deset malých černoušků.epub (EUR-0.00)

  Deset malých černoušků.doc (EUR-0.00)

  Deset malých černoušků.txt (EUR-0.00)

  Deset malých černoušků.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Deset malých černoušků.PDF – (EUR 0.00);

  Deset malých černoušků.MOBI – (EUR 0.00);

  Deset malých černoušků.EPUB – (EUR 0.00);

  Deset malých černoušků.DOC – (EUR 0.00);

  Deset malých černoušků.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ten Little Niggers/And Then There Were None (1939)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (518)

  Přidat komentář

  jana1976

  dnes

  Senzace!!!

  Noita

  dnes

  Fantaskní "detektivka" s pozdně secesním přídechem tajemna.
  Nejvtipnější jsou fakta okolo anglické verse, která v současnosti zní "A nezůstal ani jeden" a dětská říkačka je předělána z deseti malých černoušků na deset malých vojáčků :-))

  Kyta

  předevčírem

  Pro mě první zkušenost s Agathou Christie a musím říct, že nic lepšího jsem si nemohla vybrat! Deset malých černoušků je, jak už je dobře známo, neskutečně vydařené dílo, které stojí za přečtení!
  Na skvělý příběh stačí deset figurek, tajemný ostrov, záhadný pan Namy a jedna dětská říkanka. Psychologická hra může začít.. Líbilo se mi, jak příběh začíná zlehka a postupně graduje až do grandiózního finále. Všechny otázky jsou na konci zodpovězeny a autorka nikoho nenechá na pochybách. Na konci čtenář musí uznat, že celý příběh byl skvěle promyšlený a vrah měl k vraždám doopravdy motiv. Přibližně po polovině knihy jsem se od děje nemohla odpoutat a musela jsem pokračovat ve čtení. Je to perfektně zpracované dílo; autorka představila všechny hlavní hrdiny, příblížila jak jejich minulost, tak psychiku – s tou si Agatha Christie hraje skvěle. Na začátku jsem se v postavách trochu ztrácela, protože je jich najedou moc a všechny jsou představeny v jedné kapitole. V průběhu knihy autorka čtenáři nabídla všechny potenciální pachatele a chtěla ukázat, že každý z nich by mohl být tím pachatelem; některý z nich se tvářil více vinen, některý méně. Já osobně jsem měla tři podezřelé kandidáty a v jednom z nich jsem se nakonec nemýlila.
  Velmi originální mi přišel nápad se zdánlivě nevinnou dětskou říkankou, která v příběhu hraje klíčovou roli. Je tedy téměř jasné, přibližně jakým způsobem postavy budou zavražděny; tato skutečnost ovšem rozhodně neubrala na napětí, právě naopak mě zajímalo, co se bude dít dál.

  Za mě naprosto skvělý literární zážitek. Knihu rozhodně můžu doporučit a jsem zvědavá na další díla této "první dámy detektivky". 🙂

  Mydli

  24. ledna

  Samozřejmě vynikající kniha, taková záhada zamčeného pokoje tedy zde ostrova. Ale trochu mi tu chybí jeden malý belgičan a jeho svérázný humor. Jinak gradace knihy je vynikající.

  85098211

  23. ledna

  Jedna z nejdokonaleji vykonstruovaných detektivních zápletek nejen Agathy Christie, ale řekla bych, že i všech dob. Kniha začíná zvolna – poměrně nevinnou dětskou říkankou. Ale už po prvním úmrtí je čtenáři jasné, jak se bude celý příběh vyvíjet dál. A taky, že to bude dost nářez! 😉 V knize tentokrát nevystupuje Poirot, ani slečna Marplová – ale i přes tuto absenci se jedná o jednu z nejlepších autorčiných knih. Za mne jednoznačné doporučení! 🙂

  kvnhvta

  22. ledna

  Moc pěkné popisy postav a jejich zážitků, jen je kniha na mě trochu moc překombinátorovaná, doposlouchal jsem jí jen, abych jí měl hotovou.

  venora

  16. ledna

  přečetla jsem za dvě odpoledne, překvapil mě závěr knihy, jelikož detektivky moc nečtu, ani jsem se nepokoušela odhadovat pachatele, nechala jsem se autorkou vést. Líbilo se mi, přesto jsem asi spíš fanoušek ‘šedé kůry mozkové’…

  karel0684

  16. ledna

  Tuhle knihu jsem dlouho neznal a přečetl ji až díky čtenářské výzvě. Byl jsem překvapen a unešen. Dokonalé.

  Marceljetomeno

  16. ledna

  Je to supr, ale stejně si myslím, že by se mu to nikdy nemohlo povíst.

  Fenomenal

  15. ledna

  Vůbec se mi nelíbí rukopis Agathy Christie, přestože rozuzlení v jejích knihách bývá mnohdy velice promyšlené (až geniální). Přestože se příběh (znovu) odehrává na velice zajímavém místě, ve skvělém prostředí pro detektivku, nemám dojem, že by ‘královna zločinu’ popsala dějiště: černochův ostrov dostatečně dobře. Stačilo opravdu pár řádků navíc. Agatha s popisem hodně šetří. Znovu mi vadila přemíra postav, jejich jednotlivé charaktery. Bylo nesmírně těžké si někoho oblíbit. Dokonce bylo těžké i jednotlivé postavy rozpoznat, jelikož pro deset hlavních hrdinů je 200 stran sakra málo. Nelíbí se mi, jakým způsobem spisovatelka pracuje s časem. Že nás autorka nechá desetkrát za sebou přijet na tentýž ostrov, přestože v tak krátkém časovém sledu si z výčtu postav čtenář stejně pramálo zapamatuje. Až bych téměř řekl, že nevidím takový rozdíl mezi kultovní tvorbou Agathy Christie a sérií béčkových slasher movie, kde taktéž hlavní postavy umírají, jedna po druhé, neprokazují zrovna valnou inteligenci a neoplývají přílišnými sympatiemi.

  krejcovka76

  15. ledna

  Když jsem s Agathou začínala bylo mi doporučeno sáhnout po téhle knížce. Příběh byl strhující, stejně jako konečné vyústění. Ačkoliv na básničky ve škole "tupá", tahle se nedá nezapamatovat (asi stejně jako básnička v Noční můře z Elm street 🙂 Styl této královny detektivek je lehký, krásně čtivý, příběhy mají smysl a většinou překvapivý, ale logický konec. A přestože jsem pak přesedlala na pána s knírkem – Hercula Poirota, tak tahle knížka prostě zůstane má první. Díky
  P.S.: po přečtení jsem srovnávala, jestli i já bych dala stejné pořadí za jejich "hříchy" a většinou jsem se s Agathou ztotožnila.

  Nikolas0311

  14. ledna

  Příběh ve kterém má umřít deset lidí tak, aby to nevypadalo podezřele či trapně umí napsat jen královna zločinu Agatha Christie.
  Velice napínavý a až do konce jsem neměl ani tušení kdo z nich je vrah.

  Anne Leyyd

  07. ledna

  No, jak to jenom říci? Asi použiju slova mojí mamky, která pronesla poté, co jsme dnes zhlédly filmové / seriálové zpracování: "Bylo to hrozně zajímavé, ale jednou to stačilo. Nic pěkného mi to nepřineslo."

  Moje pocity to vystihuje naprosto přesně. Kniha je neskutečně čtivá, příběh bravurně vystavěný, napínavý, nutí vás přemýšlet, ale ve své podstatě (pokud se nad tím jeden OPRAVDU zamyslí), tak je to příšerné. A. Christie je skutečně mistryně v oboru, o tom se s nikým přít nebudu, ale že bych měla nutkání si knihu číst znovu nebo si ji koupit (či znovu zhlédnout film), tak to ANI OMYLEM.

  Ali88

  06. ledna

  Tohle byla moje první "Agáta"… Hezké, čtivé, napínavé, ale nejlepší byl ten konec… několik závěrečných stran jsem doslova hltala cestou domů a modlila se, abych do někoho nevrazila nebo do něčeho nešlápla 😀 Určitě se chystám na něco dalšího od Christie 😉

  steffan266

  04. ledna

  Supeeer knížka !

  Lili000

  02. ledna

  Skvela a velmi napinava detektivka.

  Kaytria

  01. ledna

  Geniální. Jednoduchý, svižný (možná trochu předvídatelný – to je ale omluvitelný), prostě super!

  bod

  31.12.2017

  "Díky" chřipce a pálícím očím, vyslechnuto formou audio knihy.Skvělé ! Uvědomila jsem si, že díky všelijakému vizuálnímu zpracování děl Agathy Christie,stále omílanému v TV, jsem její spisovatelské umění dosud dostatečně nedocenila.

  -Annett-

  31.12.2017

  Agatha Christie je bezpochyby královnou detektivek a u tohoto díla jsem si to jen potvrdila. Naprosto neskutečný příběh, který mi chvílemi naháněl strach. Stále jsem přemýšlela nad tím kdo to byl. A proto jsem závěr knihy přečetla jedním dechem. Opravdu skvěle promyšlený příběh, vřele doporučuji!

  Unterwald

  27.12.2017

  První detektivka která mě opravdu zaujala a kterou jsem přečetl jedním dechem. Takže vlastně kniha která mi otevřela zase úplně nové literární obzory.

  irskádívka

  19.12.2017

  Agatha Christi je královnou detektivních příběhů. Prostě je. Je skvělá, zajímavá, vtipná, nelibuje si v krvi, ale v popisu lidí. Příběh je velice známý a přesto nebudete zklamáni. Jedním slovem: skvělé.

  VikJones

  17.12.2017

  Jedna z nejlepsich knih od Agathy Christie. Vyzaduje pozornost, dava prostor samostatne dedukci, je kreativni a originalni. Christie ma uzasnou znalost ruznych negativnich lidskych vlastnosti a pritom dokaze psat postavy velmi opravdove. Nikdo neni jen ‘zaporak’, ac ma ve skrini nepekneho kostlivce.
  Zaver knihy je skvely a necekany. Rozhodne doporucuji.

  infodenda

  16.12.2017

  Zpočátku byla pro mne kniha nudná, načež jsem v pozdější fázi knížky zjistila, že pro mě natahovaný začátek byl dosti podstatný. Kniha se mi neuvěřitelně líbila, byla to má první detektivka od A. CH., ale rozhodně ne poslední. Dech beroucí příběh a překvapivý, nečekaný závěr. Přečteno za jeden den.

  Chesterton

  16.12.2017

  Četla jsem dááávno:) pak skvělé představení v ABC. Hned bych si ji zopákla, mít o trochu víc času:)

  mazlak

  12.12.2017

  Jedním slovem "úžasné". Kniha se čte úplně sama a nudit se u ní prostě nelze. Na pár stránkách fenomenální detektivka. Teprve závěr všechno objasnil. Vřele doporučuji.

  Paixan

  03.12.2017

  Naprosto fenomenální!!! Neustále všichni měli na mysli jen jedno: Kdo to jen může být??? Konec mě bombasticky neohromil, jen jsem potřebovala ten závěr. Jsem také spokojena s počtem listů v knížce, proto jsem ji také tahala všude, kde bych se mohla nudit ;)))
  100% stojí to zato… ^_^

  TomK

  03.12.2017

  Naprosto skvělý zážitek! Agatha mne už několikrát překvapila svým uměním, ale tohle bylo něco 🙂 a dostala mne, protože jsem netušil, jaké rozuzlení na mne čeká a musel jsem knihu dočíst na jeden nádech:)

  arket

  28.11.2017

  Přečteno jedním dechem. Pobavilo.

  kikiodvi

  28.11.2017

  Naprosto geniální detektivka! Nevím co víc psát, akorát že Agatha Christie je královnou detektivek nazývána právem.

  Kackatlacka

  21.11.2017

  Tuhle knížku prostě zbožňuju! Já vlastně zbožňuju všechno od Agathy, je totiž geniální :).
  No vážně! I když přesně vím,že mě s každou vraždou tahá za nos,stejně jí skočím na špek a jako vždy typuji úplně špatného vraha! Ale lidi! 10x v jedné knížce??
  Takhle mě může dostat prostě jenom Agatha 🙂
  Rozhodně doporučuji!! Čtivé,zábavné,napínavé a chytré až do posledních slov!
  TAGS:

  Online Deset malých černoušků ebook, Kniha Deset malých černoušků FB2, Download Deset malých černoušků PDF , Download Deset malých černoušků MOBI, Online Deset malých černoušků kniha, Zdarma Stažení Deset malých černoušků IPhone, Online kniha Deset malých černoušků PDF, Zdarma Deset malých černoušků DJVU, Zdarma Stažení Deset malých černoušků TXT, Stažení Deset malých černoušků RTF, Online Deset malých černoušků FB2 , e-kniha Deset malých černoušků stažení TXT, Zdarma Deset malých černoušků stažení kniha, e-kniha Deset malých černoušků download MOBI, Stažení Deset malých černoušků IPad, Číst Deset malých černoušků MOBI, Číst Deset malých černoušků DOC, Zdarma Deset malých černoušků AWZ, Download e-kniha Deset malých černoušků iPad , Zdarma Deset malých černoušků DJVU, Download Deset malých černoušků e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Deset malých černoušků DVD, Číst Deset malých černoušků TXT, Book Deset malých černoušků stažení DJVU, Deset malých černoušků stažení kniha zdarma, Deset malých černoušků stažení kniha pdf zdarma, Deset malých černoušků pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Deset malých černoušků pdf zdarma, Deset malých černoušků stažení kniha epub zdarma, Deset malých černoušků ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply