Díra Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Díra Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Díra


V blízké budoucnosti promění jaderná exploze Prahu v hromadu sutin. Poslední, kdo přežijí, jsou mladá žena a její nevlastní otec. Žena trpí klaustrofobií provázenou halucinacemi, otec je egoista neschopný běžného lidského kontaktu. V průběhu jejich společného pobytu v prostoru 80 m² vyplouvá na povrch jejich minulost, včetně ženina zneužívání jejím otcem v dětství. Nešťastnou náhodou se poškodí ovládání dveří. Oběma zbývá jen tolik času, než doběhne generátor; pak je čeká smrt udušením. U ženy se stále častěji objevují záchvaty. Po jejich odeznění není schopná odlišit skutečnost od přízraků, které její představivost vyvolává při sebemenším pohybu za dveřmi krytu. Otec se uzavírá do vlastního světa, jako by se ho jejich bezvýchodná situace netýkala. Žena k němu pociťuje stále větší odpor. Příběh doplňují retrospektivní pasáže, v nichž se oba hrdinové vracejí k událostem, které je neodvratně dovedly ke společnému pohřbení zaživa. Více na www.danielpetr.comKniha v českém jazyce!


Stažení Díra zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Díra (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Díra zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Díra.pdf (EUR-0.00)

  Díra.epub (EUR-0.00)

  Díra.doc (EUR-0.00)

  Díra.txt (EUR-0.00)

  Díra.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Díra.PDF – (EUR 0.00);

  Díra.MOBI – (EUR 0.00);

  Díra.EPUB – (EUR 0.00);

  Díra.DOC – (EUR 0.00);

  Díra.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Akcent
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  RADOST

  15.02.2013

  Vše je řečeno v recenzi http://www.knihozrout.cz/blog/zavirej-vratka-venku-jsou-bubaci_b132.htm . Já jen dodávám: depresivní – nejen situace, ale i život Aleny a Jakuba před "dírou". Jsem zvědavá na další autorova díla, tento debut je zajímavý..  TAGS:

  Online Díra ebook, Kniha Díra FB2, Download Díra PDF , Download Díra MOBI, Online Díra kniha, Zdarma Stažení Díra IPhone, Online kniha Díra PDF, Zdarma Díra DJVU, Zdarma Stažení Díra TXT, Stažení Díra RTF, Online Díra FB2 , e-kniha Díra stažení TXT, Zdarma Díra stažení kniha, e-kniha Díra download MOBI, Stažení Díra IPad, Číst Díra MOBI, Číst Díra DOC, Zdarma Díra AWZ, Download e-kniha Díra iPad , Zdarma Díra DJVU, Download Díra e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Díra DVD, Číst Díra TXT, Book Díra stažení DJVU, Díra stažení kniha zdarma, Díra stažení kniha pdf zdarma, Díra pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Díra pdf zdarma, Díra stažení kniha epub zdarma, Díra ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply