Dítě divočiny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dítě divočiny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dítě divočiny


Příběh o chlapci Jodym, který vyrůstá na samotě uprostřed přírody floridských pralesů. Každý den je tu jiný, bohatý na překvapení, přesto Jodymu něco chybí. Přátelství. Náhoda mu přivádí do cesty osiřelého srnečka. Jody je šťastný, jeho touha je splněna. Ale jako každého, i Jodyho, jednoho dne čeká bolestné rozčarování. Je konec přátelství se srnečkem, konec dětským hrám a snům. Jody si uvědomuje, že je dospělý a že už je čas, aby zastal otce v práci. Dítě divočiny je půvabná kniha, plná vzrušujících dobrodružství, zároveň však i obraz čistého a statečně prožívaného života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dítě divočiny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dítě divočiny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dítě divočiny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dítě divočiny.pdf (EUR-0.00)

  Dítě divočiny.epub (EUR-0.00)

  Dítě divočiny.doc (EUR-0.00)

  Dítě divočiny.txt (EUR-0.00)

  Dítě divočiny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dítě divočiny.PDF – (EUR 0.00);

  Dítě divočiny.MOBI – (EUR 0.00);

  Dítě divočiny.EPUB – (EUR 0.00);

  Dítě divočiny.DOC – (EUR 0.00);

  Dítě divočiny.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Yearling (1938)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  OldFirehand

  17. ledna

  Tak pre mňa to bola veľmi hodnotná kniha. Nadchýnal som sa opisom prírody, vzťahov. Výborne vyzdvihnutá skutočná hodnota ťažkej práce za účelom obživy v neľahkých podmienkach. Rovnako bolo zaujímavé sledovať osud jedináčika. Jeho radosti, starosti, kamarátstva so zverou… Pre niekoho nuda, pre mňa kniha o skutočných hodnotách, skutočnom zmysle zabezpečenia rodiny, skutočnej odvahe.

  newtory

  02.07.2015

  Bolo to v časoch, keď som knihy priam hltal, najmä tie dobrodružné a o prírode. Čítanie mi pôsobilo radosť. Až raz, boli sme na návšteve a zavládla tam príšerná nuda, dospelí sa rozprávali a ja som sa akosi "stratil". Začal som šmejdiť v policiach s knihami, konečne som objavil niečo zaujímavé, bola to táto kniha. Zvládol som cca desať strán a tá návšteva zrazu nebola taká strašná, tá knihu ju predčila, bolo príjemné vrátiť ju do police…

  pet-kyval

  15.05.2011odpad!

  [033/11] Byl to můj takový malý souboj a jediný důvod, proč jsem to vůbec dokázala dočíst, byla nechuť mít podobný rest na seznamu nedočtených knih. ‘Dítě divočiny’ je zdlouhavý popis ničeho, o ničem, o nikom a pro nikoho. Jediný vhodný čtenář je snad jen dítě z města v předškolním věku, které nikdy nevidělo setbu, naháňku a nebo rybolov.

  První den, kdy jsem to otevřela, jsem byla schopná číst jen do strany třicet. Třicet stran o tom, jak se malý kluk válí u potoka a nedělá nic. V první třetině svazku jsem “poslouchala“ skuhrání dítěte, jak moc by si přálo mazlíčka. Srnečka, medvídka, mýválka, veverku,… (ECH!) Následovalo radostné popisování, jak je to získané zvířátko úžasné, dokonalé a neuvěřitelné a mezi tím se plakalo nad smrtí nepodstatné a nedůležité postavy, která prohodila snad jen dvě věty.

  Ke konci měl proběhnout vzrušující lov na smečku vlků a medvědího zabijáka, ale celé to bylo suché, jak podrážky saharského beduína a celkový konec, který mohl být jen ve formátu: domácí mazlíček bude žít až do smrti na dvorku / uteče do lesa za potencionální družkou / nebo ho prostě a jednoduše odstřelí, se ukázal jen jako prachsprosté emoční vydírání, nad kterým jsem, přiznávám se, usnula.

  Suma sumárum, je to nuda. Nemyslím, že by to bavilo chlapce, nevěřím tomu, že by to bavilo dívky, ale přiznávám, že jako první knížka to nemusí být špatné. I když ty popisy lecjaké houštiny dítě musí odrovnat. Jako trest za rozbitou porcelánovou mísu myslím dobré.  TAGS:

  Online Dítě divočiny ebook, Kniha Dítě divočiny FB2, Download Dítě divočiny PDF , Download Dítě divočiny MOBI, Online Dítě divočiny kniha, Zdarma Stažení Dítě divočiny IPhone, Online kniha Dítě divočiny PDF, Zdarma Dítě divočiny DJVU, Zdarma Stažení Dítě divočiny TXT, Stažení Dítě divočiny RTF, Online Dítě divočiny FB2 , e-kniha Dítě divočiny stažení TXT, Zdarma Dítě divočiny stažení kniha, e-kniha Dítě divočiny download MOBI, Stažení Dítě divočiny IPad, Číst Dítě divočiny MOBI, Číst Dítě divočiny DOC, Zdarma Dítě divočiny AWZ, Download e-kniha Dítě divočiny iPad , Zdarma Dítě divočiny DJVU, Download Dítě divočiny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dítě divočiny DVD, Číst Dítě divočiny TXT, Book Dítě divočiny stažení DJVU, Dítě divočiny stažení kniha zdarma, Dítě divočiny stažení kniha pdf zdarma, Dítě divočiny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dítě divočiny pdf zdarma, Dítě divočiny stažení kniha epub zdarma, Dítě divočiny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply