Dítě do kufru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dítě do kufru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dítě do kufru


Když se naši rozvedli, nevěděli, co se mnou… Naše rodina vždycky bydlela v Morušovém domku. Máma, táta a já – a Ředkvička, to je můj plyšový králík. Ale máma teď žije s paviánem Billem a jeho třemi dětmi. Táta zase žije s hipísačkou Carrií a jejími dvojčaty. A kde žiju já? Jeden týden u mámy a jeden týden u táty, ale domov nemám nikde. Snad jedině v kufru, kam se mi vejdou všechny mé věci a který s sebou tahám sem a tam. Je to snadné jako ABC, aspoň tak mi to všichni říkají. Ale já bych se nejradši ze všeho chtěla vrátit do našeho starého domova – do Morušového domku… Seznamte se s desetiletou Andy a přečtěte si, jak se jí žije po rozvodu rodičů, v této realistické knížce, která leckde vyvolá smích ale pohne vás i k slzám.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dítě do kufru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dítě do kufru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dítě do kufru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dítě do kufru.pdf (EUR-0.00)

  Dítě do kufru.epub (EUR-0.00)

  Dítě do kufru.doc (EUR-0.00)

  Dítě do kufru.txt (EUR-0.00)

  Dítě do kufru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dítě do kufru.PDF – (EUR 0.00);

  Dítě do kufru.MOBI – (EUR 0.00);

  Dítě do kufru.EPUB – (EUR 0.00);

  Dítě do kufru.DOC – (EUR 0.00);

  Dítě do kufru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Suitcase kid (1992)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (25)

  Přidat komentář

  book123

  11.12.2017

  Rozhodla jsem se ji ohodnotit ještě před dočtením. Vlastně ani nevím proč, když jsem na Databázi každý den. Ale kniha je podle mého ne příliš čtivý příběh. Přijde mi, že Andrea je sebestředná holka, co na sebe chce jen upozornit a proto se chová jak mimino a dělá ze sebe chudinku. Pořád Ředkvička sem, Ředkvička tam. Nebo ty moruše. Pořád si stěžuje jak jí chybí, až mi to začalo vadit.

  GabrielleE

  31.10.2017

  Moje nejoblíbenější knížka v dětství.

  nukulkaf

  13.04.2017

  vzala mě za srdce, když jsem na základce začínala číst, ale i dnes se mi líbí a myslím, že nikdy nepřestane

  Kačkaknihomol

  29.03.2017

  Tato kniha mně moc nebavila. Co jí ale musím pochválit, jsou nápadité názvy kapitol.

  Damaj

  31.01.2017

  První knížka od této autorky, pak jsem už nic jiného číst nechtěla

  LenkaGrangerová

  06.01.2017

  Knížka pěkně popsala z pohledu dítěte rozvod rodičů. Četla jsem ji kvůli kamarádce a nelituji 🙂

  Nejene

  11.09.2016

  Moje první knížka od Wilsonové. Musím říct že z toho vznikla dlouhodobá láska 😀 Na tuhle knížku vzpomínám s láskou.

  lucille48

  18.07.2016

  Další povedená knížka od Jacqueline Wilsonové. Musím přiznat, že sama jsem zažila něco podobného, tak mi tato knížka byla milým společníkem.

  kata5121

  19.01.2016

  Jako malá jsem ji milovala 🙂

  janavobornikova

  25.02.2015

  Moc hezká knížka

  Ika6

  12.02.2015

  Moc hezká knížka,dlouho jsem netušila jak to dopadne.
  Nápadité byly názvy kapitol.

  Sabka123

  24.08.2014

  Krásná kniha!

  Mona.Lisa

  23.04.2014

  Stejně jako Andy jsem prošla podobným příběhem a proto se mi moc líbila!

  jolli

  19.04.2014

  je to pěkná kniha, ostatně jako všechny od Jw, připadala mi spíše jako jedna z vešelejších

  MAGY

  16.01.2014

  Zbožnuju všechny knížky od jacqueline a ani tahle mě nezklamala.

  Mikynek

  10.12.2013

  dobrá kniha jako každá od Jacqueline

  Dep8

  14.12.2012

  Už je to hodně let, co jsem tuto knížku četla, a chci ji hodnotit z pohledu té asi desetileté holčičky, protože dnes už bych po takové četbě nesáhla. Sama jsem z rozvedené rodiny, takže jsem s Andy soucítila.

  Babrak

  27.08.2012

  Dnes sem si už sem si ji půjčil z knihovny už sem přečetl od J.W 3 knihy a teď budu číst 4

  Lucka66

  15.04.2012

  Pěkná ale..jsou i lepší od J.W

  Džizetka

  18.03.2012

  zajímavě napsané ,ale jinak nic moc..

  Slečna L.

  14.03.2012

  Najdou se i lepší od této spisovatelky..

  Kituna

  18.02.2012

  jako mala sem knihy od teto autorky zboznovala!!!

  lela13

  29.01.2012

  cool kniha mocinky se mi líbila :))

  Klarushinka29

  09.11.2011

  Tahle knížka byla hrozně hezká….:)

  Nikol(k)a

  01.02.2011

  Kniha je velice pěkná. Nevím co dodat. Všechny knihy od paní Wilsonové jsou velice pěkné 🙂  TAGS:

  Online Dítě do kufru ebook, Kniha Dítě do kufru FB2, Download Dítě do kufru PDF , Download Dítě do kufru MOBI, Online Dítě do kufru kniha, Zdarma Stažení Dítě do kufru IPhone, Online kniha Dítě do kufru PDF, Zdarma Dítě do kufru DJVU, Zdarma Stažení Dítě do kufru TXT, Stažení Dítě do kufru RTF, Online Dítě do kufru FB2 , e-kniha Dítě do kufru stažení TXT, Zdarma Dítě do kufru stažení kniha, e-kniha Dítě do kufru download MOBI, Stažení Dítě do kufru IPad, Číst Dítě do kufru MOBI, Číst Dítě do kufru DOC, Zdarma Dítě do kufru AWZ, Download e-kniha Dítě do kufru iPad , Zdarma Dítě do kufru DJVU, Download Dítě do kufru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dítě do kufru DVD, Číst Dítě do kufru TXT, Book Dítě do kufru stažení DJVU, Dítě do kufru stažení kniha zdarma, Dítě do kufru stažení kniha pdf zdarma, Dítě do kufru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dítě do kufru pdf zdarma, Dítě do kufru stažení kniha epub zdarma, Dítě do kufru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply