Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce


Kniha v českém jazyce!


Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.pdf (EUR-0.00)

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.epub (EUR-0.00)

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.doc (EUR-0.00)

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.txt (EUR-0.00)

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.PDF – (EUR 0.00);

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.MOBI – (EUR 0.00);

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.EPUB – (EUR 0.00);

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.DOC – (EUR 0.00);

  Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Humor, Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (48)

  Přidat komentář

  lestfe

  včera

  Velmi vtipná kniha, několikrát mi tekly slzy smíchy. Některé pasáže trochu přehnané (popisování rýmy). Další díly už asi číst nebudu, ale děkuji autorovi za rozveselení v podobě této knihy!

  Simikik

  07. ledna

  Oddechová kniha, která pobaví. Jako učitelka ze školky oceňuji, že si autor umí udělat legraci ze všech situací, které jako rodič může prožít. Úžasným způsobem volí slova a věty příjemně plynou. Kniha je rozdělena do menších kapitol, které se dají snadno přečíst za pár minut v tramvaji. V některých pasážích je cítit přetaženost situací, ale pokud se chcete zasmát, máte smysl pro ironii a rodičovskou absurditu, tak si určitě přečtěte i tuhle knihu.

  KatkaZ

  28.12.2017

  Velmi vtipně napsaná kniha, která mě pobavila. Teď jako matka roční dcery jen doufám, že spousta příhod byla přikreslena a psána s nadsázkou

  ladahoff

  12.12.2017

  Brecela jsem smichy

  lenkaabooks

  10.10.2017

  Příhody tříleté Viki jsem poprvé četla asi před rokem a bavila jsem se. Pak mi byla kniha darována a tedy se mi hodila do Výzvy. Tak jsem si ji přečetla podruhé. A zdaleka už to nebylo ono, s odstupem se mi zdá, že hodně příhod je vyumělkovaných, jen aby to bylo zábavné. Takže na hodnocení uberu.

  Hakate

  12.09.2017

  Vtipné čtení, skvělá kniha na odreagování a vyčištění hlavy.

  Martina1805

  07.08.2017

  velmi humorné vyprávění, které snad každého rodiče musí vrátit zpět do dětských let svých dětí a vidí tak že v tom nebyl sám doporučuji

  DariDerek

  07.05.2017

  Ze začátku luxusní start, od prostředku psané horkou jehlou… Nejdříve nadšení, potom docela zklamání… Více píšu v recenzi v záložkách 🙂

  shimice

  25.04.2017

  Popisuje se pod názor Eorin, takže další koment zbytečný 🙂

  Akemi4

  30.03.2017

  Některé historky vtipné (především ty, které mě nalákaly na Facebooku), zbylé celkem obyčejné a nezajímavé, případně jako bonus obsahují násilný záchodový humor. Nejsem žádná fajnovka, ale těch fekálií a věcí z nosu už na mě bylo fakt moc.

  Jinak mi některé příběhy připomínaly jednu nejmenovanou skupinu na Facebooku. Tam se taky vždycky smíchy kácí celá ordinace, metro apod., prostě kdokoliv, kdo přijde s tím ostrovtipem do styku (cca okruh 20 km).

  Eorin

  26.03.2017

  Místy trefné, celkem vtipné, ale nemám ráda, když se tlačí na pilu a autor se všemožně snaží být vtipný.. Když to nejde, tak to nejde, ale ten zbytečný tlak tomu spíše ubírá než přidává na humoru.

  MPauk

  15.03.2017

  Kraťoučké příběhy psané s velkou dávkou nadsázky. Příjemný situační humor. Odpočinkové čtení, u kterého nemusíte přemýšlet.

  Chika

  11.03.2017

  Za mě super čtení. Příjemné, vtipné, odlehčené na pohodové večery pod dekou. Já byla nadšená a chci si přečíst i další knihy tohoto autora. Bylo to přesně to, co jsem čekala.

  Ruxandra

  06.03.2017

  Vtipné, oddechové čtení. Musela jsem vypadat v tom vlaku jak blázen jak jsem se pořád uculovala 🙂 Na další díly se určitě vrhnu až zase budu potřebovat vypnout od každodenního stresu.

  alhl

  26.02.2017

  Za mne super, i když jsem se někde zasmála víc a někde méně. Realita se vším, co k tomu patří, navíc prošpikovaná nadsázkou, nadhledem a fantazií. Prostě humorné historky, jak mají být. 🙂 Párečky, ORL, S hlavou v troubě, … atd.

  agatha2

  12.02.2017

  Ano, pár kapitol bylo vtipných, ale jinak celkově žádná sláva…..Bohužel jsem si knihu vzala do čekárny k lékaři a díky absenci čehokoliv jiného a dlouhé čekací lhůtě v čekárně jsem ji nakonec přečetla celou, ale kdybych byla doma u svých knižních zásob, odložila bych ji bez lítosti a vzala si hned něco jiného.

  HDosoudilová

  30.01.2017

  Některé příhody mi přišly hodně vtipné, jiné naopak docela trapné. Těch bylo možná o trochu více a taky jsem měla pocit, že už pak autor neměl moc o čem psát. Začátek dobrý, konec už moc ne.

  Aichah

  17.01.2017

  První půlka mě opravdu bavila. Pak už bylo toho záchodového humoru už nějak moc.

  martior

  05.01.2017

  Začátek knihy byl opravdu dobrý a hodně jsem se bavila ale ke konci knihy mi ty příběhy přišly chvílemi i nechutné. Ke konci jsem to odložila a nedočetla

  Veru.nka

  22.12.2016

  Všichni rádoby literární znalci se zde ohánějí, že humor využitý v této knize je vhodný leda tak pro milovníky Kameňáků a jiných Troškových filmů. Ráda bych se proti tomu ohradila – s jistotou říkám, že Troškovy filmy nemohu vystát (jelikož jsou slátané ze starých provařených vtipů). Ale příběhy o malé Viky si ráda přečtu v rámci relaxace. Samozřejmě, mám ráda i hodnotnější literární (avšak stále humoristická) díla. Jenže člověk na něčem odpočívat musí. A Dítě školou povinné je ideální nástroj k duševní regeneraci. A když už nic, tak se aspoň zasměji…

  Honzula76

  21.12.2016

  SUPER! víc není co dodat 🙂

  Peti

  30.11.2016

  Velmi vtipně psaná kniha o Viky, tříleté holčičce. Tato léta nás teprve čekají, no to se máme na co těšit :).

  Hoshi

  27.11.2016

  Krásné oddechové čtení, kdy se člověk zasměje od srdce 🙂

  pálka1

  10.11.2016

  skvělé odreagování,prdel od začátku až do konce

  jasmína

  02.11.2016

  Chvílemi jsem se bavila, chvílemi nudila, to když se děj najednou otočil jiným směrem, než k dítěti…..

  Ladydwarf

  19.10.2016

  Skvělé oddechové čtení. Člověk se zasměje od srdce. U Swarovského jsem se mlátila smíchy nejvíc. 😀

  VercaV

  17.10.2016

  Skvělá kniha. Vtipné povídky, dobře napsáno. Opravdu sem se často smála nahlas. Těším se na další díly.

  blanka7271

  03.10.2016

  Je skvělé se zasmát pořádně od srdce a tahle knížka to umí! 😀
  Autorův humor a fantazie nemá chybu!
  Jediné mínus spatřuji v tom,že jsou popisovány obdobné situace vícekrát.

  Iwíček

  16.09.2016

  Naprosto luxusní počtení. Užila jsem si spoustu zábavy a mohu vřele doporučit všem.

  hanicka258

  17.08.2016

  Když tady čtu komentáře, musím připustit, že tento humor (občas se opakující i v jednotlivých povídkách) se nemusí líbit každému… Ale já jsem si knihu neskutečně užila, smála jsem se nahlas (sama doma) a hodnotím ji jen pozitivně. Prima oddech 🙂
  TAGS:

  Online Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce ebook, Kniha Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce FB2, Download Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce PDF , Download Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce MOBI, Online Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce kniha, Zdarma Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce IPhone, Online kniha Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce PDF, Zdarma Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce DJVU, Zdarma Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce TXT, Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce RTF, Online Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce FB2 , e-kniha Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce stažení TXT, Zdarma Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce stažení kniha, e-kniha Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce download MOBI, Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce IPad, Číst Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce MOBI, Číst Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce DOC, Zdarma Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce AWZ, Download e-kniha Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce iPad , Zdarma Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce DJVU, Download Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce DVD, Číst Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce TXT, Book Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce stažení DJVU, Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce stažení kniha zdarma, Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce stažení kniha pdf zdarma, Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce pdf zdarma, Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce stažení kniha epub zdarma, Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply