Divné hlášky z knihkupectví Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Divné hlášky z knihkupectví Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Divné hlášky z knihkupectví


Když Jen Campbell začala sepisovat své zkušenosti se zákazníky z knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, tak i jejich knihomilské zákazníky kteří dokážou ocenit absurdní a literární humor.Kniha v českém jazyce!


Stažení Divné hlášky z knihkupectví zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Divné hlášky z knihkupectví (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Divné hlášky z knihkupectví zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Divné hlášky z knihkupectví.pdf (EUR-0.00)

  Divné hlášky z knihkupectví.epub (EUR-0.00)

  Divné hlášky z knihkupectví.doc (EUR-0.00)

  Divné hlášky z knihkupectví.txt (EUR-0.00)

  Divné hlášky z knihkupectví.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Divné hlášky z knihkupectví.PDF – (EUR 0.00);

  Divné hlášky z knihkupectví.MOBI – (EUR 0.00);

  Divné hlášky z knihkupectví.EPUB – (EUR 0.00);

  Divné hlášky z knihkupectví.DOC – (EUR 0.00);

  Divné hlášky z knihkupectví.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hlášky z knihkupectví (1.)

  Originální název:

  Weird Things Customers Say in Bookshop (2012)

  Žánr:
  Literatura světová, Humor, O literatuře
  Vydáno: , Computer Press (CPress)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  ibrahimgilbert

  15. ledna

  Perfektní kniha na zasmání, avšak některé hlášky jsou dost k pláči. 🙂

  DracoMalfoy

  13. ledna

  Tak kniha je úžasná! Vtipná, milá a po přečtení si uvědomíte, že jste vlastně neuvěřitelně chytří. U mě si vydobila místo ve knihovničce!

  minde

  07. ledna

  Super, pobavilo me to. Některé ty hlášky fakt stály za to 🙂 Chudáci knihkupci a taky i knihovníci, co všechno po nich zákazníci někdy chtějí 🙂

  Booky84

  04. ledna

  Kniha se mi moc líbila a dost jsem se nasmála, příjemně prožité deštivé odpoledne.

  Mandrejka

  31.12.2017

  Docela se v tom poznávám :-).

  Sobotikova

  08.12.2017

  K zasmání i k pláči …podobně to máme v knihovně.

  diamanttka

  01.12.2017

  Příjemně oddychová kniha, přečetla jsem jí za večer. Určitě zkusím i druhý díl.

  lucie.8

  01.12.2017

  Nasmála jsem se.

  sola_lupa

  27.11.2017

  Neuvěřitelně dobré čtení. Dokud nedočtete do konce, neodložíte. To vám mohu zaručit. K tomu se ještě zasmějete a v duchu si budete říkat, že až příště půjdete do knihkupectví, budete se snažit přesvědčit knihkupce, že lidé mají IQ aspoň tak vysoké jako cvičené opice.

  Lady Rovena

  27.11.2017

  Od srdce jsem se zasmála…možná proto, že dělám v knihovně, takže toto téma je mi hodně blízké 🙂

  qydko

  14.11.2017

  Super 🙂

  kilometr

  02.11.2017odpad!

  Úplně zbytečná kniha,navíc zoufale (ne)vtipná.ODPAD!

  ThePeace135

  26.10.2017

  Možná že někdy "hlášky" znějí tak absurdně, že si člověk říká: "Je to vůbec možné?"… díky své práci v knihkupectví vím, že je… Občas se totiž zákazníci opravdu dokáží zeptat na neuvěřitelné věci… Kniha náramně pobaví každého, kdo v oboru nepracuje, a ty, kteří svět knihkupců znají na vlastní kůži jen utvrdí v tom, že v tom občasném zoufalství nejsou sami 😀

  sagasir

  09.10.2017

  Zákazníci perlí

  Tato kniha má jen 120 stran, ale bohatě to stačí. Stačí na to, aby vám zvedla náladu, nasmáli jste se u ní a řekli si, takové to klasické „ tak jsem ještě normální“. Prozrazovat samotné hlášky z knihy vám samozřejmě nebudu, ale prozradím, že stojí za to. Myslím, že je ocení nejenom milovníci knih, ale vlastně kdokoliv. Celá kniha je psaná jednoduchým jazykem a opravdu je to taková knižní jednohubka na zlepšení nálady a nebo na potvrzení té nálady dobré. Vtipem se tu rozhodně nešetří a vtipné to opravdu je. Mnohdy opravdu nepochopíte, že to dotyčný myslel opravdu vážně. Byť se to nemusí zdát, tak skvěle funguje i jako takový literární posel. Nebo alespoň v naší rodině tomu tak bylo. Nejprve jsem si ji přečetl já a po častých chvílích se smáním při četbě této literatury nakonec kniha putovala do rukou mámy, babičky, tety a bratrance. Nakonec jsme se o ní i všichni pobavili a uvědomili si, jak moc vlastně máme rádi humornou literaturu a humor jako takový. Pak jsme si i všichni přečetli nějakou další humorně laděnou literaturu. Velkou výhodou je i její skladný formát a lehkost. Tudíž ji můžete brát i sebou ven a netahat nic těžkého. Při čtení si pak vlastně uvědomíte, že povolání knihkupce může být mnohdy dosti vtipné, ale i náročné. Hlavně je, ale krásné a pro knihomily jako dělané a to mluvím z vlastní zkušenosti. Tak se začtěte do tohoto krásného krátkého literárního kousku a zjistěte, že otázka na knihkupce zda má v knihkupectví nějaké knihy, tak že je vlastně ještě docela normální, oproti ostatním otázkám. Zároveň si možná uvědomíte, jak málo stačí aby jste se stali slavnými a nebo jste o sobě alespoň trochu dali vědět světu. Například, že nějak vtipně sepíšete otázky zákazníků z vaší práce. Na závěr ještě dodám, že brzo vyjde i druhý díl a že tomuto titulu uděluju plných 100 %.

  Sisi711

  09.08.2017

  Luxusní knížka plná perfektních a vtipných perliček z knihkupectví. S kolegyněmi jsme v nejedné perličce našly podobnost i se zákazníky u nás v ČR :-))

  Eorin

  08.08.2017

  Geniální – totiž, geniální je nápad sepsat to, co denně my, knihkupci, slýcháme v práci. Dnes jsme se s kolegou dobře pobavili nad čtením této útlé knížky, divili se, co ještě jsou schopni zákazníci vymyslet a vzpomínali jsme i na ty naše zákazníky tady v ČR, jak je to vlastně všude stejné 🙂

  elenai

  04.08.2017

  Bohužel už se mi nepodařilo sehnat český překlad, tak jsem koupila za pár kaček originál a musím říct, že je to báječná záležitost!
  100% za krásné zpracování – když jsem z toho amerického sundala přebal, jenom jsem áchla, tak je nádherné.
  100% za nápad – knihkupectví je moje nejoblíbenější místo, ale je fakt, že se v něm dá potkat hodně exotických zákazníků, kteří mají různá pikantní přání. Je skvělé, že se někdo odhodlal vydat knihu i o téhle sortě lidí.
  100% humor – hlavně pro knihomoly teda.
  Plus jsem si tedy ještě procvičila angličtinu a zjistila jsem, že na tom nejsem zase tak mizerně, jak jsem si myslela. 😀
  Je to knížka, kterou nemusíte číst celou. Třeba si oblíbíte nějakou část a tu budete číst pořád a pořád dokola, ale i to je super, hlavně když vám spraví náladu. 🙂

  Iki1

  24.07.2017

  Tak jsem si při čtení říkal, co vše jsou schopni lidé vymyslet.
  Jen namátkou, co mě pobavilo asi nejvíc
  Zákazník k prodavačce: Přečetla jste všechny knihy, co tu máte? – Nemyslím si. – To tedy nejste příliš dobrá v tom, co děláte, viďte?
  A jiná zákaznice: Jé, podívej, ty knížky jsou všechny podepsané. Kdo je asi podepsal?
  A do třetice zákazník: Jsou tady na prodej všechny knihy, nebo jenom některé?

  AllyKumari

  30.06.2017

  Dnes byl velmi smutný den, a tahle útlá, ale zábavná knížečka mne z něj alespoň trochu vytrhla. Někdy se člověk nestačí divit, co z lidí padá, nebo co si o sobě myslí!

  Márinka

  10.06.2017

  Pracuji v knihovně a jsem si jistá, že mnohé výroky mohly zaznít i tam, kde se knihy nekupují, ale "jen" půjčují.
  V knize je skvělá mozaika humoru i lidských "podivínů".
  Také tiskař musel byl z rodu mimoňů, protože tolik tiskových chyb v jedné knize jsem už dlouho neviděla. Proto jen 4 hvězdičky.

  Listy

  26.05.2017

  Výborná knížka! Rozhodně doporučuji! Škoda jen těch tiskových chyb… Dala bych kvůli tomu 4,5, což bohužel nejde, tak dávám 5 hvězdiček za skvělé historky.

  kalinkacz

  20.05.2017

  Opravdu vtipná a originální kniha, která je jak jsme později zjistila postavená na skutečných příbězích… Já sama v knihkupectví pracuju a celkem hodně jsem se v některých situacích viděla… Bohužel měla kniha spoustu edičních chyb, to mě zamrzelo…

  Knihomolová

  28.04.2017

  Všelijakých poťouchlostí máme my všichni, kteří pracujeme s lidmi, každý den jistě dost a dost. Stejně tak se jich my sami dnes a denně dopouštíme, aniž bychom si to uvědomovali. Vyprávět by mohli nejen všichni prodavači, ale i zdravotníci, číšníci nebo třeba učitelé v autoškolách. A právě proto dávám jen dvě hvězdy. Jednu za ten pocit ,,jojo, to znám…" a jednu za upřímný smích, který ve mě některé ,,divné hlášky" vyvolaly. Nic víc, nic míň.

  ravenn

  26.04.2017

  Myslím, že tu knihu oceníme my knihkupci a dávám pět hvězd 🙂

  apropo: přišel mi malý chlapec do krámu, jestli bych mu nedal bombón. řekl jsem mu, že bombóny neprodávám, ale vedle v potravinách určitě budou mít. On chvilku koukal a povídá, že o tom ví, ale že za to chtějí peníze…. tak jsem odvětil, že to předpokládám.. chvilku stál a pak povídá jestli bych mu tedy nedal alespoň 20,- Kč na ty bombóny 🙂

  shimice

  25.04.2017

  Tak za mě šest hvězdiček z pěti bez ohledu na tiskové chyby 😀 "Mate tu knihu o těch zpívajících vousatých chlapících? Myslíte Hobita? Ne, ZZ Top!" 😀

  DiLay

  25.04.2017

  Jelikož pracuji v knihkupectví, tak je to kniha dělaná přímo pro mě. V hodně situacích jsem se viděla 😀 Někdy jsou prostě lidi neuvěřitelně hloupí. 😀 Nejvíc mě dostalo : Zákaznice : dobrý den, chtěla bych se zeptat:napsala Anna Franková nějaké pokračování? :DD

  Mikik

  23.04.2017

  Neskutečně mě pobavilo. Pracuji v knihkupectví a v některých situacích jsem se úplně viděla. Skvělé, že taková kniha je:-D :-). Jednu hvězdičku strhávám za tiskové chyby, kterých je tam bohužel dost.  TAGS:

  Online Divné hlášky z knihkupectví ebook, Kniha Divné hlášky z knihkupectví FB2, Download Divné hlášky z knihkupectví PDF , Download Divné hlášky z knihkupectví MOBI, Online Divné hlášky z knihkupectví kniha, Zdarma Stažení Divné hlášky z knihkupectví IPhone, Online kniha Divné hlášky z knihkupectví PDF, Zdarma Divné hlášky z knihkupectví DJVU, Zdarma Stažení Divné hlášky z knihkupectví TXT, Stažení Divné hlášky z knihkupectví RTF, Online Divné hlášky z knihkupectví FB2 , e-kniha Divné hlášky z knihkupectví stažení TXT, Zdarma Divné hlášky z knihkupectví stažení kniha, e-kniha Divné hlášky z knihkupectví download MOBI, Stažení Divné hlášky z knihkupectví IPad, Číst Divné hlášky z knihkupectví MOBI, Číst Divné hlášky z knihkupectví DOC, Zdarma Divné hlášky z knihkupectví AWZ, Download e-kniha Divné hlášky z knihkupectví iPad , Zdarma Divné hlášky z knihkupectví DJVU, Download Divné hlášky z knihkupectví e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Divné hlášky z knihkupectví DVD, Číst Divné hlášky z knihkupectví TXT, Book Divné hlášky z knihkupectví stažení DJVU, Divné hlášky z knihkupectví stažení kniha zdarma, Divné hlášky z knihkupectví stažení kniha pdf zdarma, Divné hlášky z knihkupectví pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Divné hlášky z knihkupectví pdf zdarma, Divné hlášky z knihkupectví stažení kniha epub zdarma, Divné hlášky z knihkupectví ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply