Do vody Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Do vody Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Do vody


Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou…

Na dně řeky se najde tělo svobodné matky – a zrovna na místě, kde bylo toho léta objevena mrtvola mladého děvčete. V historii malého městečka Beckford to sice nejsou první ženy, jejichž osud se na onom místě uzavřel, jsou to však právě ony dvě, jejichž smrt rozčeří nejen hladinu řeky, ale i poklidné životy místních obyvatel. A z temných vod začínají najednou na světlo dne vyplouvat dlouho zamlčovaná tajemství…

Druhý román Pauly Hawkinsové, jejíž předloňský debut Dívka ve vlaku se stal fenoménem, když pobořil všechny možné rekordy v rychlosti prodeje (doposud se ho po celém světě prodalo přes 18 milionů výtisků), 79 týdnů se držel na prestižním žebříčků bestsellerů New York Times a na jeho motivy byl natočen film. Není pochyb – tohle je knižní událost roku!Kniha v českém jazyce!


Stažení Do vody zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Do vody (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Do vody zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Do vody.pdf (EUR-0.00)

  Do vody.epub (EUR-0.00)

  Do vody.doc (EUR-0.00)

  Do vody.txt (EUR-0.00)

  Do vody.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Do vody.PDF – (EUR 0.00);

  Do vody.MOBI – (EUR 0.00);

  Do vody.EPUB – (EUR 0.00);

  Do vody.DOC – (EUR 0.00);

  Do vody.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Into the Water (2017)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (386)

  Přidat komentář

  amyssonner

  dnes

  Po shlédnutí spíše záporných hodnocení jsem se na knihu ani tolik netěšila. Ale pustila jsem se do ní. První polovina knihy byla spíše těžkopádná a stejně jako u autorčiny předchozí knihy (Dívka ve vlaku) mi nějak nevyhovoval styl psaní.

  Nicméně jsem byla docela příjemně překvapena druhou polovinou, když se děj začal rozjíždět. A konec se mi také moc líbil (opravdu).

  Chápu jak kritiku, tak i pochvalu. Člověk si v knize najde vše 🙂

  HaPa

  včera

  Velké očekávaní a bohužel i velké zklamání. Ztrácela jsem se v postavách, děj mi unikal a nakonec jsem to vzdala.

  helenn

  25. ledna

  Knihu jsem kupovala s velkým očekáváním, vyloženě propadák to není, ale nějak jsem se nemohla zabrat do děje, i když byl místy napínavý. Tak nějak to nemělo spád, do dočtení jsem se lehce nutila, autorka má i lepší knížky.

  ZuzaZam

  25. ledna

  Myslím, že porovnávat toto a Dívku ve vlaku nelze, knihy mají společnou akorát autorku. Každopádně kniha jako oddechovka fajn, nenadchne ale ani neurazí.

  Amy27

  24. ledna

  Čekala jsem víc. Dívka ve vlaku mě bavila moc, ale do této knihy jsem se začetla až spíše ke konci, což je škoda. Lidé ve vyprávěném městě mi byli všichni nesympatičtí a hlavně to byli všichni cvoci (alespoň mě to tak přišlo). Znova bych si ji rozhodně nepřečetla.

  Tess33

  21. ledna

  Vcelku poutavý příběh…nesplnil se úplně me očekávání ale nečekaný zvrat a rozuzlení na konci příběhu se dostavilo. 🙂

  kika 13

  20. ledna

  Tedy za mě ohromné dílo.Paráda.

  Alíša2230

  20. ledna

  Měla jsem velký problém knihu dočíst, hodně mě zklamala. Čekala jsem , kdy se začne něco dít a nic…

  Finduska

  20. ledna

  Super kniha.tato autorka se vypracovava..

  Zdeňula

  20. ledna

  Tato kniha se mi nečetla moc dobře. Bylo v ní moc osob…do půlky knihy jsem nemohla pochopit o čem kniha vlastně je.

  Mia07

  19. lednaodpad!

  Já přečtu skoro všechno, ale tohle byla nejhorší kniha roku 2017 co jsem četla. Člověk aby si dělal poznámky kdo je kdo a kdo trpí jakou psych. poruchou ……. Přitom Dívka ve vlaku byla fajn. Možná kdyby autorka ubrala půlku postav ( mnohdy až zbytečných) tak udělala lépe.

  Ceit

  16. ledna

  Mě se kniha líbila, oddechová, zajímavá detektivka, nenudila.

  aginecka

  16. ledna

  Nadšená jsem nebyla ani z Dívky ve vlaku, takže pro mě to zklamání nebylo. Sledovat různé příběhy problém nebyl, námět zajímavý, ale… Asi bude fér skončit tím, že mi nesedl autorčin styl. Příliš velká deprese na tak málo invence.

  terezka1271

  14. ledna

  Na začátku jsem se zamotala do jmen, ale potom jsem si celkem zvykla. Knížka je čtivá a napínapá, ale konec je uplně na prd, moc rychlý.

  mirka71

  11. ledna

  Stejně jako u Dívky ve vlaku začátek vleklý, dlouho jsem měla ,,hokej" v postavách, tak do půlky knížky. Druhá polovina nabere spád, konec překvapí. Myslím, že stojí za přečtení, i když do své TOP 10 bych ji asi nezařadila.

  Bravery

  09. ledna

  Za mě rozhodně ctivejsi než Dívka ve vlaku. Vůbec si nemyslím, že by v knize bylo moc postav a bylo potřeba se dlouho zorientovavat kdo kde kdy řekl. Naopak je super, že je příběh popisován z různých pohledů..

  Toňula

  09. ledna

  I já jsem byla poměrně zklamaná touto knihou, kterou jsem navíc zakoupila po přečtení Dívky ve vlaku a natěšená na podobně laděný příběh. Stejně jako ostatní jsem měla zpočátku problém s množstvím postav, s různými úhly pohledu vypravěče, ale také s překombinovaností děje. Z celé knihy jsem měla pocit, že si hraje na něco, co není – stylem vyprávění i příběhem, který ve své podstatě nijak zajímavý nebyl. Škoda..

  kackahracka

  08. ledna

  Příšerné množství postav, každá kapitola vyprávěná někým jiným. Stejné události viděné jinýma očima. Napsané to je výborně, čte se to dobře, ale vyčerpá vás to. Musíte neustále přemýšlet, kdo co kde už viděl, řekl, jestli to tenhle ještě neví a tamten proč se tak tváří…Navíc zápletka propletená tak dokonale, že se při rozmotávání po celou dobu docela ztrácíte. Nic to, to by se ještě dalo. Ale hlavním tématem byly pocity matky, jež ztratí dítě, a pak taky pocity dítěte, jež vidí zemřít svou matku. Nic, o čem byste chtěli jako rodič číst poté, co ty vlastní děti uspíte. Dávám tři hvězdy, za tu kvalitu psaní…

  parley3

  08. ledna

  Nevím proč, ale nějak mě nezaujala kniha Dívka ve vlaku, a tak ani Do vody není tím, co jsem jako čtenářka očekávala. V knihách mi chybí napětí, opravdová zápletka. Nevadilo mi množství postav ani dějové linie. Spíše celkové rozuzlení, postavy…po detektivkách od Lars Kepler jsem čekala něco, co mě vtrhne do děje, což se tady nestalo.

  Askarinka

  08. ledna

  Asi jsem od autorky čakala něco jiného. Chvílemi jsem se ztrácela v postavách (Kdo, kde…) Rozuzelní vlastně takové celé takové zamotané… Asi se ke knize už nevrátím…

  kdu

  08. ledna

  Postavy se mi neskutečně pletly – když jsem se k četbě vracela další den, vždycky jsem musela přemýšlet kdo je kdo a ke komu patří..
  I samotný příběh mi připadal až zbytečně propletený, byl to asi pokus o co nejvíce zvratů a překvapení, ale moc se nepovedl. Nejlépe hodnotím asi poslední třetinu, kde se konečně rozkrývá – kdo, co, jak a kniha má celkem spád. (A úplně nejlepší byla poslední věta 😀 )

  Nikolas0311

  07. ledna

  Po fenomenální Dívce ve vlaku přichází Do vody. Už podle názvu kniha vypovídá, že patří do vody. Na knihu jsem se strašně těšil:
  a) Dívka ve vlaku byla skvělá
  b) Podle anotace zajímavý příběh
  c) Obrovský poprask okolo této knihy
  To co mě tam nejvíce vadilo bylo až nechutně mnoho postav a navíc každá postava měla úplně jiné vyprávění což se mi pletlo. Příběh je ze začátku zajímavý, ale pak začíná být čím dál tím víc nudnější. Konec u Dívky ve vlaku se mi nesmírně líbil a tady?! Konec byl odfláknutý. Koneckonců celá kniha byla podle mě odfláknutá. Autorka asi vsadila na úspěch své první knihy. Doufám, že až napíše třetí knihu, že si na ní dá více záležet!

  BeaYoris

  07. ledna

  Poměrně delší dobu mi trvalo, než jsem se začetla. Nejhorší pro mě byl počet postav ženského jména! Chvílemi jsem se ztrácela. Na Dívku to určitě nemělo a spíše posun směrem dolů 🙁 Jinak ale do poslední chvíle jsem netušila, jak to dopadne, což jsem byla ráda 🙂

  kotuldaa

  06. ledna

  Po docteni zajímavá zápletka, dlouho mi trvalo než jsem se zacetka, už jsem ji chtěla odložit, podruhé si ji nejspíš neprectu

  Monačte

  05. ledna

  S odstupem času jsem změnila hodnocení ze 4 na 3, protože jsem v podstatě zapomněla, o čem to celé bylo. A to je pro mě spolehlivý ukazatel, jak je kniha dobrá. Nebo špatná. Líbí se mi propletená historie všech obyvatel jednoho odlehlého místa a úplně si dokážu představit, jak to Američani natočí. Jen je mi už předem líto, že ten film bude mít lepší atmosféru, než kniha…

  Petrasim

  04. ledna

  Tato kniha mě tedy dost zklamala. Nechápu, že nese ocenění Světový Bestseller. Musela jsem se hrozně nutit do toho, abych ji vůbec dočetla.

  B.kaspik

  04. ledna

  Kniha se mi zdála o něco slabší než první díl, nicméně závěr knihy mi to celé vynahradil. Rozhodně je to jedna z lepších knih, která Vás donutí ji celou dočíst co nejdříve.

  Inka063

  03. ledna

  Tak tohle je slabota. Po Dívce ve vlaku slabý odvar (a to ani Dívka ve vlaku nebyla úplná hitparáda). Chaos a páté přes deváté, skutečnost a staré ságy dohromady, do toho nějaká čarodejnice, jejíž moudra a vhledy do budoucna se nevyplnily a závěrem banální rozuzlení.
  Škoda, Paulo, tvou další knihu (bude-li) budu kupovat s velkou obezřetností.

  lindavido

  02. ledna

  Na první pohled mě kniha hned zaujala. Přebal hodně výrazný, pro mě zajímavý, navíc známka označující Bestseller a ke všemu od Hawkinsové, jejíž Dívka ve vlaku byla super. Zde ale platilo "nesuď knihu podle obalu". V tomto případě byl na tom ovšem obal lépe, nežli samotný obsah.
  Absolutní myšmaš. Velké množství postav, s velkým množstvím informací, vzpomínek a domněnek, díky čemuž jsem ani na konci knihy pořádně nedovedla rozeznat, kdo je kdo. Jakoby autorka předpokládala, že jí jednoduše vidíme do hlavy a hned ze startu víme, o co a koho se jedná. Jednotlivá vyprávění jsou propletená milionem informací, které snad ani nejsou důležité, skoro jsem až přeskakovala (nepotřebné) odstavce. Když mě příběh konečně začal bavit, najednou se vše rozuzlilo obyčejnou výpovědí a šmytec. Čekala jsem asi něco víc, než jen tak chabý a obyčejný konec, když už se měl děj tvářit tak neuvěřitelně záhadně a zamotaně. Co se týče toho "záhadna", bavily mě storky o utopených potížistkách a historky ověnčené temnými událostmi z minulosti, nebo emocionální labilita některých postav. Nicméně jsem jen čekala, až knihu dočtu a uzavřu.

  Tída

  02. ledna

  V postavách jsem se neztrácela, ale hrozně dlouho trvalo, než jsem se začetla. Konec knihy už měl spád
  TAGS:

  Online Do vody ebook, Kniha Do vody FB2, Download Do vody PDF , Download Do vody MOBI, Online Do vody kniha, Zdarma Stažení Do vody IPhone, Online kniha Do vody PDF, Zdarma Do vody DJVU, Zdarma Stažení Do vody TXT, Stažení Do vody RTF, Online Do vody FB2 , e-kniha Do vody stažení TXT, Zdarma Do vody stažení kniha, e-kniha Do vody download MOBI, Stažení Do vody IPad, Číst Do vody MOBI, Číst Do vody DOC, Zdarma Do vody AWZ, Download e-kniha Do vody iPad , Zdarma Do vody DJVU, Download Do vody e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Do vody DVD, Číst Do vody TXT, Book Do vody stažení DJVU, Do vody stažení kniha zdarma, Do vody stažení kniha pdf zdarma, Do vody pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Do vody pdf zdarma, Do vody stažení kniha epub zdarma, Do vody ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply