Dobrá znamení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dobrá znamení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dobrá znamení


Kniha v českém jazyce!


Stažení Dobrá znamení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dobrá znamení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dobrá znamení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dobrá znamení.pdf (EUR-0.00)

  Dobrá znamení.epub (EUR-0.00)

  Dobrá znamení.doc (EUR-0.00)

  Dobrá znamení.txt (EUR-0.00)

  Dobrá znamení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dobrá znamení.PDF – (EUR 0.00);

  Dobrá znamení.MOBI – (EUR 0.00);

  Dobrá znamení.EPUB – (EUR 0.00);

  Dobrá znamení.DOC – (EUR 0.00);

  Dobrá znamení.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Good Omens (1990)

  Žánr:
  Humor, Fantasy
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (78)

  Přidat komentář

  Mayaku

  17. ledna

  Z dua Pratchett-Gaiman preferuji spíše Pratchetta před Gaimanem, který mi i přes své geniální příběhové nápady nějakým záhadným způsobem ne vždy úplně sedí. A i když k oběma autorům mívám zpravidla nějaké výtky, tak zde se hoši spojili v naprosto dokonalé symbióze obsahující to nejlepší z obou autorů a vytvořili věru fenomenální dílko. Všimla jsem si, že tu často bývá kritizována roztříštěnost příběhu a nevyváženost jednotlivých příběhových linií, ale mně tohle vůbec nevadilo a bavila mě každá jedna dějová linka (ok, Crowley a Azirafal byli nejlepší, ale to z mého pohledu nijak neubralo na zajímavosti ostatních linií). Úžasně zábavné počtení, které rozhodně zařadím mezi své oblíbené tituly a budu doporučovat, kudy chodím.

  Vlk.kh

  29.12.2017

  Ač s odstupem člověk spoustu hlášek a vtipů zapomene, tak dvě věci mám v hlavě stále – Když opilí démon a anděl rozprávějí o chystaném konci světa a čtyři jezdci apokalypsy 😀
  Kde je Mor? – Brblal si něco o antibiotikách a šel a odpočinek.

  VikJones

  17.12.2017

  Miluji Pratchetta, nemam rad Gaimana. Nicmene spojeni jejich sil v Dobrych znamenich, jejich vzajemne obohacovani a propojeni jejich typickych znaku promenilo tuto knihu ve velmi originalni a vtipny vysledek. Je univerzalni pro vsechny vekove skupiny a rozhodne necim, co by mel precist kazdy fanousek at uz jen jednoho z autoru nebo obou.

  Melic

  04.12.2017

  S Pratchettem zkušenosti prakticky nemám, s Gaimanem jsem byl spokojen. Ale tahle knížka mi úplně nesedla, dřív by se mi myslím dost líbila. Ale teď jsem buď zhýčkaný kvalitou jiných knížek a nebo se mi změnil vkus a jsem suchar (to druhé je o dost pravděpodobnější). Chvílemi jsem se bavil, chvílemi jsem si říkal, že už by se mohl přiblížit konec.

  Bublinka.

  20.11.2017

  Bezva čtení, sice mi déle trvalo, než jsem se zašetla, ale bylo to vtipné, zábavné a vůbec, doma si radši s Armageddonem nezkoušejte zahrávat.

  KAREL6725

  12.11.2017

  Moje první kniha od Pratchetta, teprve potom jsem četl Zeměplochu , dobré, ale Zeměplocha je lepší. Přesto velice zábavná kniha.

  Gustik5

  10.11.2017

  Je to čtivé, originální, vtipné. Bohužel jsem toho od Gaimana moc nečetl, zatímco Pratchetta jsem dříve četl prakticky pořád, a tak se mi zdálo, že na mne spíše víc pomrkával on, než Gaiman, to je nicméně věc názoru. Každopádně je to výborná kniha, která mne nejednou rozesmála. Vřele doporučuji.

  BigDeal

  14.10.2017

  Pokiaľ by sa kniha sústredila vyslovene na Armagedon a hlavné postavy Crowleyho s Azirafalom, skákal by som nadšením. Takto som rozpoltený. Na jednej strane tu máme kopec zaujímavých bočných postáv, vďaka ktorým príde k desiatkam vtipných scén, na druhej strane tieto postavy nie tak dobre zapadajú do pôvodného nápadu a príbeh ako taký niekedy ani nijak neovplyvňujú (Newt). Potom je tu samotný príbeh, ktorý síce neustále graduje, pospája všetky postavy, no občas sa nezmyselne zabrzdí a na záver akosi vyprchá nikam. Výsledný pocit je, že som sa dobre zasmial, postavy si obľúbil a pochytil nejaké tie životné múdra, no aby som dal štyri hviezdy, musel som trochu umlčať hlas, ktorý mi vravel, že to mohlo byť ešte lepšie.

  Ortie

  22.07.2017

  Ke knize jsem se dostala pomocí doporučení od mého přítele a musím uznat, že mě rozhodně nezklamala! V knize je použit naprosto úžasný humor, některé pasáže jsem si přečetla vícekrát a stále jsem se smála… Crowley a Azirafal byli opravdu skvěle vymyšlení a krásně mě prováděli celou knihou.
  Příběh byl možná poněkud rozvláčný a dal by se shrnout rychleji, ale u této knihy mi pomalý spád vůbec nevadil, spíše naopak, bylo příjemné si jen tak oddechnout a nikam s knihou nespěchat.
  Jediné co mi trochu vadilo, bylo veliké množství postav, ve kterém jsem se trochu ztrácela, ale jinak super.

  martin3484

  04.07.2017

  Takova roztahana pratchettovka. Crowley a Arizafal byly super. I jezdci Apokalypsy. Nejnudnejsi byla particka kolem Adama a lovci carodejnic. Nevim kdo psal co, myslím, ze autori maji sve romany super, ale tandem byl slabsi.

  jaskr

  30.06.2017

  7/10. Par postrehu. Stylem Pratchett, nametem Gaiman. Tri hlavni motivy – andele, Adam a Oni, lovci caodejnic. Z meho pohledu nevyrovnane. (Padly) andele Arizafal a Crowley me bavili nejvic. Lovci carodejnic byli o neco horsi, ale porad dobri. Vlastne poradne nevim, proc tento motiv v knize byl (resp. proc mu bylo venovano tolik prostoru). Adam a Oni byl , pro me, nejmene zajimavy motiv. Ptatchettuv humor i vyhovuje, takze jsem se bavil i pres nektere slabsi momenty.

  fristo

  28.06.2017

  Knihu som prečítal na jeden hlt. Veľmi dobre plasticky spracovaná.

  mechokurka

  21.06.2017

  Hm… Jsem zvyklý být u Pratchetta nadšený až ke stropu, neví, čím to je, že tentokrát nejsem. Samozřejmě spousta geniálních nápadů a scén a tak všelijak, ale…

  elenai

  14.06.2017

  Dva mí oblíbení autoři spojili své síly a vytvořily naprosto geniální text se dvěma ikonickými postavami – jednou božsky naivní a druhou ďábelsky vtipnou. Azirafala a Crowleyho si nelze nezamilovat, a kdykoliv mám trudnou náladu, otevřu Dobrá znamení a přečtu si jejich úvodní rozhovor. To prostě nemá chybu!

  kní

  31.05.2017

  Dobré znamení (pro mě) je už úplný začátek knihy – ještě vlastně před začátkem na jinak prázdné druhé straně třetího listu je varování – vlastně "VAROVÁNÍ – Děti! Zahrávat si s Armageddonem může být nebezpečné! Doma to raději nezkoušejte." … Po přečtení – první polovina místy dost mnohomluvně ukecaná, ale druhá polovina až třetina se kvalitou blíží nejlepším discworldovkám. Well done, hoši…

  InaPražáková

  31.05.2017

  Když jsem dočetla Pratchettovu Zeměplochu, sáhla jsem po Dobrých znameních v naději, že budou podobná. Jsou, humor zůstává stejný, fantastické zápletky též. Ale proti většině děl z cyklu Zeměplochy působí Dobrá znamení o něco hlubší, jsou občas smutnější, citlivější, nadějnější. Jsem ráda, že jsem je četla až po Zeměploše, v opačném pořadí by mi asi něco chybělo.

  Elea

  28.05.2017

  Od společné knihy těchto autorů jsem čekala mnohem víc, celou dobu jsem měla dojem, že se kniha jen rozjíždí a něco se chystá, ale k tomu už nějak nedošlo.

  andik007

  23.04.2017

  Nebe proti peklu, Oni pro ti Tučňákovcům, lovci čarodějnic proti okultistkám… Jo tak tohle stojí za to……

  stolbice

  23.03.2017

  Moc povedená oddechovka 🙂 pány spisovatele mám ráda, jejich humor, styl, vždy se neuvěřitelně bavím….Tahle kniha je možná trochu rozvláčná a příběh sám o sobě by se dal shrnout na pár stránkách, ale mě to i přes to bavilo. Barvité popisy, humorné odbočky, bez toho by to prostě nebyli oni. Velmi se mi líbil v závěru odstavec o představě budoucnosti a jejich narážka na knihu 1984. "Jestli chcete obraz budoucnosti, představte si……." tak tahle, je dle mého, mnohem ale mnohem lepší než ta páně Orwelova 🙂

  Acamar

  21.03.2017

  Velmi příjemné odpočinkové humorné počtení, nebyla jsem zklamaná (ani ohromená). Velké množství bizarních postaviček mi naopak vyhovovalo – samozřejmě na špici s nádherně polidštěnými Azirafalem a Crowleym a jejich přístupem ke svým šéfům:-) Kupodivu mne daleko méně bavilo "velké finále", nějak mi to k celkovému duchu knížky nesedělo.
  Asi ve mně kniha nezanechá nějakou trvalou stopu, ale vím jistě, že Crowleyho způsob, jak dosáhnout nejkrásnějších pokojových květin, si pamatovat budu:-))

  barlow

  10.03.2017

  Velmi zábavná fúze Gaimanových myšlenek a Prachettova smyslu pro absurditu, jež vyústily v unikátní příběh.

  KorovaLtd.

  28.01.2017

  Prostě bomba! Kombinace Pratchett + Gaiman se vyplatila. Postava SMRŤÁKA potěší fandy Zeměplochy, ale určitě Good Omens můžu doporučit i lidem Zeměplochou nepolíbeným.

  K.a.a

  15.01.2017

  Naprosto souhlasím s ThePetinka. Zprvu mě kniha zaujala a pohltila, ale docela brzo mě to přešlo. Postav bylo opravdu moc a člověk se v tom, pokud nečetl plynule, ztrácel. Nejsem žádný extra čtenář.

  PanTomina

  09.01.2017

  Příjemný kousek dvou mých oblíbenců. A Crowley a Azirafal byli mými hrdiny od začátku do konce.

  Sidonie

  04.01.2017

  Skvělá kniha.

  Spousta skvělých momentů, skvělí byli hlavně Crowley a Azirafal.

  Btw. Skvělá příručka pro pěstitele rostlin 🙂

  ThePetinka

  15.11.2016

  Líbila se mi preciznost, s jakou autoři vykreslili postavy a jejich životní styl, názory, koníčky i povahové vady. Díky tomu bylo zábavné sledovat, jak se jejich osudy vzájemně proplétají. To mě však vede k první velké vadě na kráse této knihy – těch postav bylo prostě moc. Bože, bylo jich snad nekonečno!
  Trochu jsem také bojovala s plynulostí příběhu. Přestože mě čtení bavilo a kniha mi připadala zajímavá, byly některé její části doslova nicneříkající a nudné. Díky tomu jsem ji občas odložila na celé dny – vždy jsem se k ní ale vrátila, protože mě zajímalo, jestli opravdu dopadne tak, jak si myslím. A víte co? Dopadla.
  Závěr mě celkově dost zklamal, protože jsem předpokládala, že když příběh potřebuje k rozjezdu 200 stran, bude jeho finále strhující a zajímavé. Jenže nebylo. Napětí, které se příběhem po celou dobu táhlo, prostě nahradila nuda.
  Na druhou stranu musím ocenit, že jsem se při čtení docela dobře pobavila a někdy i nahlas zasmála. Pro mě osobně byla ale kniha velkým zklamáním!

  SBH

  24.10.2016

  Na tuto knihu jsem narazila náhodou a díky Bohu za ni! Vize konce světa typická pro Pratchetta (Gaimana zas tak dobře neznám) opět nezklamala. Anděl s ďáblem v těle a démon s laskavým srdcem bojují o záchranu Země, do všeho se pletou lidé se svou svobodnou vůlí a totální závislostí na proroctvích a osudových prognózách. Hluboké filozofické myšlenky jsou zabaleny do lesklého papíru vtipných hlášek, takže knihu opět nedoporučuji číst v hromadné dopravě či v čekárně u zubaře. Obvyklé potíže – příliš mnoho dějových linií, komplikovaný a křečovitý závěr a nejasné vyznění dramatického nástupu Antikristova otce (?!?) věrný čtenář snadno skousne, možná dokonce očekává. Vtip, moudrost, láska. Navrhuji na povinnou četbu.
  P.S. Miluju Queen, ale přehrávač, který jakoukoli hudbu mění na Mercuryho zpěv, bych rozšlapala.

  flanker.27

  24.08.2016

  Kdo by neměl rád přehrávač, ve kterém se všechna hudba mění na Queeny? 🙂

  Erawan

  24.08.2016

  Tahle kniha patří k několika mým oblíbeným, ba nejoblíbenějším…. četla jsem ji už několikrát (nepočítaně-krát) a pořád nemám dost 🙂

  vilis

  05.08.2016

  Dokonalé. SMRŤ opět nezklamal, ale zbytek má poloviční hodnotu pro toho, kdo o Bibli ví jen to, že je to kniha. Takže chápu některá ne zrovna nadšená vyjádření níže.

  Vtipné, ujeté, vážné, hrozivé a jedna velká jízda k tomu.
  TAGS:

  Online Dobrá znamení ebook, Kniha Dobrá znamení FB2, Download Dobrá znamení PDF , Download Dobrá znamení MOBI, Online Dobrá znamení kniha, Zdarma Stažení Dobrá znamení IPhone, Online kniha Dobrá znamení PDF, Zdarma Dobrá znamení DJVU, Zdarma Stažení Dobrá znamení TXT, Stažení Dobrá znamení RTF, Online Dobrá znamení FB2 , e-kniha Dobrá znamení stažení TXT, Zdarma Dobrá znamení stažení kniha, e-kniha Dobrá znamení download MOBI, Stažení Dobrá znamení IPad, Číst Dobrá znamení MOBI, Číst Dobrá znamení DOC, Zdarma Dobrá znamení AWZ, Download e-kniha Dobrá znamení iPad , Zdarma Dobrá znamení DJVU, Download Dobrá znamení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dobrá znamení DVD, Číst Dobrá znamení TXT, Book Dobrá znamení stažení DJVU, Dobrá znamení stažení kniha zdarma, Dobrá znamení stažení kniha pdf zdarma, Dobrá znamení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dobrá znamení pdf zdarma, Dobrá znamení stažení kniha epub zdarma, Dobrá znamení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply