Dobrodružný život milovníka starých tisků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dobrodružný život milovníka starých tisků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dobrodružný život milovníka starých tisků


Kniha v českém jazyce!


Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dobrodružný život milovníka starých tisků (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.pdf (EUR-0.00)

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.epub (EUR-0.00)

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.doc (EUR-0.00)

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.txt (EUR-0.00)

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dobrodružný život milovníka starých tisků.PDF – (EUR 0.00);

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.MOBI – (EUR 0.00);

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.EPUB – (EUR 0.00);

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.DOC – (EUR 0.00);

  Dobrodružný život milovníka starých tisků.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Lord Peter Views the Body / Hangman’s Holiday / Striding Folly (1928)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  85098211

  27.09.2017

  Skvěle napsané povídky, které vynikají suchým anglickým humorem, ačkoliv se jedná o detektivní případy. Za mne jednoznačné doporučení!

  druzickaster

  02.07.2017

  Výborné povídky s detektivní zápletkou. Žádná krev, brutalita čisté logické problémy. Oddechová četba, která mi udělala radost.

  Toffee

  17.06.2017

  Stará dobrá Anglie! Klasické detektivní povídky, občas i tajuplné, k tomu bystrý a všímavý lord Petr, krásný jazyk a kvalitní překlad, summa summarum, je to čtenářská laskomina, které čas nic neubral.

  kní

  30.05.2017

  ´… Dopoledne v den svatby vyšel lord Petr z rukou Bunterových jako dílo naprosté dokonalosti. Jeho petrklíčově žluté vlasy byly upraveny s tak vybraným vkusem, že zatmít jejich zář leskem cylindru bylo jako zamknout slunce do skřínky z leštěného černého jantaru. Jeho kamaše, jeho světlé kalhoty a jeho virtuózně naleštěné boty byly symfonickou básní odstínů jedné barvy…´
  nebo!:
  ´"Není nad zdravý venkovský život," řekl pan Frobisher-Pym. "Vždycky si říkám, jak v zimě na člověka v Londýně všechno padá. Nevím, co bych tam dělal. Vyjet si tam na den, na dva a podívat se občas do divadla, to prosím, ale jak vy to tam vydržíte celé týdny, to mi nejde na rozum. Musím promluvit s Plunkettem o tomhle loubí," dodal. "Zarůstá."
  Při řeči ulomil větvičku břečťanu. Rostlina se pomstychtivě zatřásla a chrstla spršku vody Wimseymu za krk.´
  – no není to krása nesmírná, líbezná a útulná?

  Knihomolkaa

  01.05.2015

  Úžasné. Má první zkušenost s touto autorkou a jsem naprosto ohromena. Skvělé 🙂

  kolacky

  04.03.2013

  Můj první "lord Petr" a naprosto mě dostal.

  HTO

  20.08.2012

  Rozkošné povídky s lordem Petrem (a jinými) s výborným doslovem. Nejvíc mne pobavilo, že skvělá Jarmila Emmerová, která překládala mj. Jirku, postracha rodiny, přeložila křestní jméno Wimseyho synovce právě jako „Jirka", a ještě zajistila, aby byl na straně 125 „v Jiříkově vidění". Ó, blaho této Anglie!

  mariana

  13.05.2011

  Některé povídky jsou dobré, ale nemůžu si pomoct – připadají mi zastaralé. Dnešnímu čtenáři asi moc neřeknou. Lord Petr je originální hrdina, ale někdy se chová tak nabubřele, že byste ho chtěli profackovat:-))) V tomhle překladu jsou knižní a archaické výrazy. Když to srovnám s Doylem, tak kam se na něj Doroty hrabe!!!  TAGS:

  Online Dobrodružný život milovníka starých tisků ebook, Kniha Dobrodružný život milovníka starých tisků FB2, Download Dobrodružný život milovníka starých tisků PDF , Download Dobrodružný život milovníka starých tisků MOBI, Online Dobrodružný život milovníka starých tisků kniha, Zdarma Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků IPhone, Online kniha Dobrodružný život milovníka starých tisků PDF, Zdarma Dobrodružný život milovníka starých tisků DJVU, Zdarma Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků TXT, Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků RTF, Online Dobrodružný život milovníka starých tisků FB2 , e-kniha Dobrodružný život milovníka starých tisků stažení TXT, Zdarma Dobrodružný život milovníka starých tisků stažení kniha, e-kniha Dobrodružný život milovníka starých tisků download MOBI, Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků IPad, Číst Dobrodružný život milovníka starých tisků MOBI, Číst Dobrodružný život milovníka starých tisků DOC, Zdarma Dobrodružný život milovníka starých tisků AWZ, Download e-kniha Dobrodružný život milovníka starých tisků iPad , Zdarma Dobrodružný život milovníka starých tisků DJVU, Download Dobrodružný život milovníka starých tisků e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dobrodružný život milovníka starých tisků DVD, Číst Dobrodružný život milovníka starých tisků TXT, Book Dobrodružný život milovníka starých tisků stažení DJVU, Dobrodružný život milovníka starých tisků stažení kniha zdarma, Dobrodružný život milovníka starých tisků stažení kniha pdf zdarma, Dobrodružný život milovníka starých tisků pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dobrodružný život milovníka starých tisků pdf zdarma, Dobrodružný život milovníka starých tisků stažení kniha epub zdarma, Dobrodružný život milovníka starých tisků ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply