Dobrodružství Huckleberryho Finna Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dobrodružství Huckleberryho Finna Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dobrodružství Huckleberryho Finna


Útěk se někdy jeví jako dobrý nápad…
Všem klukům a holkám od 9 let, milujícím napětí a dobrodružství, přinášíme komiksové zpracování známého pří-běhu Marka Twaina. Forma obrázkového románu jistě nadchne nejen děti, které mají problémy se čtením souvis-lých textů. Vdova Douglasová dělá, co může, aby Huckleberryho Finna trochu zcivilizovala, ale nějak to nejde. Čisté šaty, chození do školy a denně připravené teplé jídlo mu připadají nudné a nezáživné. Aby si svůj život trochu zpestřil, připojí se Huck, jak mu všichni říkají, ke gangu lupičů Toma Sawyera. Když se jim ale nepodaří žádný únos ani přepadení a všechny to přestane bavit, rozhodne se dát životu v teple druhou šanci. Chodí do školy a hledí si svého… po nějakou dobu. Když se však z ničeho nic objeví jeho otec a začne dělat potíže, Huck se rozhodne, že má dost poklidného života a na voru se vypraví na opuštěný ostrov. Když tam dorazí, zjistí, že není jediný, kdo se tu rozhodl zůstat. Na své plavbě po řece Mississippi se setkáKniha v českém jazyce!


Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dobrodružství Huckleberryho Finna (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.pdf (EUR-0.00)

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.epub (EUR-0.00)

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.doc (EUR-0.00)

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.txt (EUR-0.00)

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dobrodružství Huckleberryho Finna.PDF – (EUR 0.00);

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.MOBI – (EUR 0.00);

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.EPUB – (EUR 0.00);

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.DOC – (EUR 0.00);

  Dobrodružství Huckleberryho Finna.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tom Sawyer (2.)

  Originální název:

  The Adventures of Huckleberry Finn (1884)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (39)

  Přidat komentář

  piroušek

  05.12.2017

  trochu jinak napsaná, realističtější obsah děje i postav, dotýká se rasových problémů, msty a pod., není to bezstarostná kniha jako Dobrodružství Toma.

  Nelasp

  08.10.2017

  Na rozdíl od Toma Sawyera je druhý díl již více cítit obžaloba rasových a společenských rozdílů v té době. I přesto je kniha napsána velice čtivě a vtipně.

  vlkodlaq

  26.07.2017

  Po cca dvaceti letech čtu znovu a baví snad ještě více, než tehdy. Mám rád příběhy z této doby, obzvláště jsou-li dobře napsané, kdy přírody a zvěře bylo ještě dost. Doba, kdy člověk unavený společností se prostě sbalil a šel žít do přírody bez lidí. Doba bez elektroniky, prakticky bez daní, bez EET. Doba divoká a surová, ale mnohem jednodušší a povětšinou vlastně klidnější.

  Loginus

  08.06.2017

  Mám to raději než Toma Sawyera. Nejvíc se mi líbí příběh do té doby než se s ním Huck opět setká, ale celkově moc dobré-

  honyczek

  09.04.2017

  Dobrodružná kniha plná přetvářky a lsti. Občas se to dost zamotává, ale nakonec se to rozuzlovalo ani nevím jak. Kniha mě moc nezaujala.

  Metroušek

  22.02.2017

  Velice zajímavý zážitek je číst tuto knihu v dětství a pak znovu v dospělosti. Jako byste četli dvě různé knihy. Vřele doporučuji!

  Ikkju

  14.09.2016

  Toma Sawyera jsem dostal jako dárek na prvním stupni školy, přišel mi dobrodružný, strašidelný, romantický i vtipný, ale přesto zvláštním způsobem uhlazený, stejně jako jeho hlavní hrdina.

  H. Finna jsem našel ve staré knihovně prarodičů, špinavá plátěná vazba s orvaným obrázkem a příběhy, které mě zvláštním způsobem šokovaly (zacházení s černochy, šílenství krevní msty, linč, žvýkání tabáku), atmosféra daleko víc dirty, usazená v barvité, leč místy neskutečně drsné realitě. TS je klasika, jako dospělý bych se ale vracel raději právě k HF, už kvůli zajímavě zachyceným dobovým reáliím.

  Nikki.Jukki

  31.07.2016

  Knihu jsem si chtěla přečíst, jelikož patří mezi díla světové klasické literatury. Hádám, že bych ji ocenila více, kdybych byla malý kluk či čtenář mladšího věku. Přesto příjemné počtení, místy trochu zdlouhavé, dobrodružství v názvu sedí dokonale a navíc pěkně zobrazené myšlení lidí tehdejší doby v USA, zejména co se týče černochů.

  Ramilia

  05.04.2016

  Příjemná kniha, zajímavě napsané. Ukazuje také pohled na černochy před více než sto lety, to potom člověku dojde, proč jsou ještě stále dnes ty rasové nepokoje v USA, holt nějaké křivdy se ani po několik generací nedají zapomenout…
  Huck mi byl docela sympatický, naproti tomu Tom mě neskutečně vytáčel – takový drzý domýšlivý floutek. Být Huckem tak ho mlátím pořád.
  Pár posledních kapitol mě už pak vůbec nebavilo (od "záchranné mise"), připadalo mi to až moc přehnané. A už vůbec to pro mě nebylo vtipné. Proto dávám jen tři hvězdy. Kdyby byla větší škála hodnocení, dala bych 7 z 10.

  regulax

  15.02.2016

  Dobrodružství o kterých se dnešním počítačovým klukům jen zdá 🙂 Místy k neuvěření, místy naivní, místy o život, místy krutá realita!

  ThrisaManx

  18.01.2016

  Kniha nebyla špatná, přesto pro mne těžce uvěřitelná a někdy až moc protahovaná, se zbytečnými prvky. Jednou přečteno, víckrát se k ní nevrátím.

  Audri

  15.01.2016

  Krásná dobrodružná kniha, často napínavá někdy i trochu drsná. Ale musí být přečtena!

  Luccy78

  31.08.2015

  Pěkné, dobrodružné a napínavé vyprávění Huckleberryho Finna se skrytým podtextem.. Pro ty, co mají rádi trochu toho dobrodružství, je kniha jako stvořená.

  woodward

  17.08.2015

  Tom je hlava v oblacích a Huck je noha na pevné zemi. Což odpovídá, protože Tom vyrůstá jako obyčejnej kluk obklopen láskou, péčí i výchovnými pohlavky tedy Polly, zatímco Huck se o sebe musel odjakživa starat sám. Tahle dvojice je podle mě to nejlepší co Mark Twain stvořil.

  farbi

  26.07.2015

  Huckyho dobrodružstvo som čítala jedným dychom od začiatku do konca. Ocitala som sa s ním na miestach, kde trávil pohodové chvíle aj boj o prežitie. Je to už pekných pár rokov, čo som čítala tento príbeh, ale nikdy naň nezabudnem a ak budem mať možnosť, rada si ho prečítam znova.

  alimrix

  07.03.2015

  Já osobně si myslím, že se Huckleberry dostal do nebe…

  lushi

  02.01.2015

  parádní dobrodružný příběh, který nenudí a pobaví. vždycky jsem měla raději Hucka pro jeho ryzí srdce, Tom Sawyer mi vždycky přišel příliš nafoukaný.

  kniha ale není pro všechny děti. myslím si, že je potřeba, aby měly znalosti o historii otroctví v USA. čtenář musí chápat, proč je kniha tak rasistická

  LenZa28

  26.12.2014

  Moc se mi kniha líbila, byť některé pasáže mi přišly zdlouhaé ale opravdu jsem se nasmála! 🙂

  sasena

  30.11.2014

  Jedna z nejvtipnějších a nejlepších knih, jakou jsem kdy četla. Opravdu jsem si ji ale vychutnala až v dospělosti. Chystání "únosu" uprchlého černocha Jima mě rozesměje spolehlivě pokaždé, když to čtu. A že jsem tuhle knížku četla snad desetkrát.

  Marbo

  07.10.2014

  Napínavé dobrodružství a zároveň povedený obraz jihu USA druhé poloviny 19. století. Toma Sawyer je floutek, Huck je sympaťák…

  Dera

  14.09.2014

  Skvělé a napínavé dobrodružství. Pro mě jedna z nejlepších knih pro čtení v chlapeckém věku…

  AdrienMonk

  08.08.2014

  Mark Twain byl genius a toto je jeho nejlepší kniha! Volné pokračování Toma Sawyera, ale hlubší a propracovanější. Smysl pro spravedlnost a touhu po svobodě tu autor hlásá ústy malého kluka. Fascinuje mě, že si v 19. století dokázal dělat tak nepokrytě legraci z pánbíčkařů…

  Kelíns

  22.06.2014

  Krásná, jednoduchá, dětská knížka. Někdy trochu moc zdlouhavá, ale jinak fajn oddech. Mrzí mě, že jsem si je nepřečetla už dříve jen proto, že jsem ji odsuzovala kvůli povinné četbě.

  LPG

  26.04.2014

  Pod čtyři hvězdy určitě nepůjdu. Až dnes jsem pochopil proč je toto dílo zařazeno do povinné četby. Obrovská spousta pravdy a moudrosti v dětském obalu. Díky

  moonchild

  28.02.2014

  Další kniha z řady povinné četby.Jako malá jsem jí nesnášela ale teď patří mezi oblíbené.

  Kula

  24.11.2012

  Twainův jazyk a styl vyprávění je jedinečný a nádherně živý i dnes.

  Gandalf

  20.11.2012

  Rozhodně se mi příběh Hucka Finna líbil víc, než ten o Tomu Sawyerovi, i když nelze říct, že ten by byl nějak špatný. Jenom, jak již psali mnozí, obsahuje více podnětů k zamyšlení a je atraktivnější i pro starší čtenáře. S odstupem let můžu říct, že je to jedna z nejlepších dobrodružných knih, které jsem kdy četl. Už proto, že díky absenci jakýchkoliv fantaskních prvků (aspoň téměř) a vůbec Twainovu stylu psaní vyvolává dobrodružná plavba po řece v (nejen) mladém čtenáři pocit, že je on sám jen krůček od takovéhleho dobrodružství. A co s odstupem času můžu soudit, líbí se mi lehkost Twainova psaní a Huckova schopnost se rozhodovat spontánně, ale také rozumně. Asi se už musím brzy k Huckovi vrátit.

  Artem

  30.09.2012

  Závěr knihy se Twainovi moc nevyvedl, řekl bych. I tak se ale jedna o velmi kvalitní počteni. Atmosféra dobrodružné plavby po řece je téměř dokonala.

  nervy

  20.08.2012

  Mně je jen líto, že tuhle fakt dobrou knihu nemůžu vnutit synovi 🙂

  Livien

  15.08.2012

  Když jsem v knihovně sahala po Dobrodružství Huckleberryho Finna, vůbec jsem nečekala, že se tak nasměju. Musím jedině souhlasit – některé příběhy časem prach nepokryje a budou obohacovat jednu generaci za druhou, aniž by se omrzely. 🙂
  TAGS:

  Online Dobrodružství Huckleberryho Finna ebook, Kniha Dobrodružství Huckleberryho Finna FB2, Download Dobrodružství Huckleberryho Finna PDF , Download Dobrodružství Huckleberryho Finna MOBI, Online Dobrodružství Huckleberryho Finna kniha, Zdarma Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna IPhone, Online kniha Dobrodružství Huckleberryho Finna PDF, Zdarma Dobrodružství Huckleberryho Finna DJVU, Zdarma Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna TXT, Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna RTF, Online Dobrodružství Huckleberryho Finna FB2 , e-kniha Dobrodružství Huckleberryho Finna stažení TXT, Zdarma Dobrodružství Huckleberryho Finna stažení kniha, e-kniha Dobrodružství Huckleberryho Finna download MOBI, Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna IPad, Číst Dobrodružství Huckleberryho Finna MOBI, Číst Dobrodružství Huckleberryho Finna DOC, Zdarma Dobrodružství Huckleberryho Finna AWZ, Download e-kniha Dobrodružství Huckleberryho Finna iPad , Zdarma Dobrodružství Huckleberryho Finna DJVU, Download Dobrodružství Huckleberryho Finna e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dobrodružství Huckleberryho Finna DVD, Číst Dobrodružství Huckleberryho Finna TXT, Book Dobrodružství Huckleberryho Finna stažení DJVU, Dobrodružství Huckleberryho Finna stažení kniha zdarma, Dobrodružství Huckleberryho Finna stažení kniha pdf zdarma, Dobrodružství Huckleberryho Finna pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dobrodružství Huckleberryho Finna pdf zdarma, Dobrodružství Huckleberryho Finna stažení kniha epub zdarma, Dobrodružství Huckleberryho Finna ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply