Doteky záhrobí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Doteky záhrobí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Doteky záhrobí


Duchové jsou všude kolem nás. Duše zemřelých přicházející z druhého břehu jsou od nepaměti součástí našich mýtů a náboženství. K nejsilnějším a nejpůsobivějším představám lidské fantazie patří přízraky a zjevení z onoho světa zastřeného závojem smrti.

Ellen Datlowová nám předkládá výbor dosud nevydaných, původních duchařských příběhů, při nichž čtenáře bude příjemně mrazit strachem.
Požádala své oblíbené spisovatele, aby se zaměřili na příběhy vyvolávající hrůzu nebo nervozitu, které přimějí čtenáře nechat svítit lampičku, až půjdou spát. Spisovatelé, kteří vyhověli jejímu přání, představují hvězdnou skupinu vynikajících vypravěčů, osvědčených mistrů slova: Ramsey Campbell, Jeffrey Ford, Charles L. Grant, Glen Hirshberg, Kathe Kojaová, Tanith Leeová, Kelly Linková, Sharyn McCrumbová, Joyce Carol Oatesová, Lucius Shephard a Gahan Wilson. Strašidelně skvělí spisovatelé. Každý z nich napsal unikátní povídku naprosto odlišnou od všeho, co už bylo napsáno. A všichni vespolek vyvolali tak temná kouzla, že zcela jistě vzbudí děs nebo přinejmenším neklid i v těch nejotrlejších čtenářích.Kniha v českém jazyce!


Stažení Doteky záhrobí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Doteky záhrobí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Doteky záhrobí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Doteky záhrobí.pdf (EUR-0.00)

  Doteky záhrobí.epub (EUR-0.00)

  Doteky záhrobí.doc (EUR-0.00)

  Doteky záhrobí.txt (EUR-0.00)

  Doteky záhrobí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Doteky záhrobí.PDF – (EUR 0.00);

  Doteky záhrobí.MOBI – (EUR 0.00);

  Doteky záhrobí.EPUB – (EUR 0.00);

  Doteky záhrobí.DOC – (EUR 0.00);

  Doteky záhrobí.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Dark: New Ghost Stories (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  PeM

  07.03.2016

  Jedna, dvě povídky, zbytek nic moc a jedna povídka totál mimo….zklamání

  Thanyss

  18.06.2013

  Čekala jsem víc strašidelných povídek. Jsou tu asi 2, které mi trošku zježily chloupky na zátylku, ale jinak nic moc. Mírné zklamání.

  Lucipher69

  28.04.2013

  Autorka v úvodu píše: Rozhodla jsem se editovat novou antologii strašidelných příběhů tak, že do ní zařadím pouze "strach nahánějící" povídky. Nic, co by zahřálo u srdce. Doufám, že se mi to podařilo a že vám při čtení budou hrůzou vstávat vlasy na hlavě, dostanete chuť knihu zavřít, odložit a zbytek večera budete vyskakovat při sebemenším šelestu"… Vlasy se mi opravdu na hlavě ježily hrůzou, nikoliv strachy… Nenapínavé, absolutně nestrašidelné a často nesrozumitelné povídky! Jedna hvězdička za dva jakž takž dobré příběhy – Duch ve stojacích hodinách a Pocit zůstává.  TAGS:

  Online Doteky záhrobí ebook, Kniha Doteky záhrobí FB2, Download Doteky záhrobí PDF , Download Doteky záhrobí MOBI, Online Doteky záhrobí kniha, Zdarma Stažení Doteky záhrobí IPhone, Online kniha Doteky záhrobí PDF, Zdarma Doteky záhrobí DJVU, Zdarma Stažení Doteky záhrobí TXT, Stažení Doteky záhrobí RTF, Online Doteky záhrobí FB2 , e-kniha Doteky záhrobí stažení TXT, Zdarma Doteky záhrobí stažení kniha, e-kniha Doteky záhrobí download MOBI, Stažení Doteky záhrobí IPad, Číst Doteky záhrobí MOBI, Číst Doteky záhrobí DOC, Zdarma Doteky záhrobí AWZ, Download e-kniha Doteky záhrobí iPad , Zdarma Doteky záhrobí DJVU, Download Doteky záhrobí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Doteky záhrobí DVD, Číst Doteky záhrobí TXT, Book Doteky záhrobí stažení DJVU, Doteky záhrobí stažení kniha zdarma, Doteky záhrobí stažení kniha pdf zdarma, Doteky záhrobí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Doteky záhrobí pdf zdarma, Doteky záhrobí stažení kniha epub zdarma, Doteky záhrobí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply