Druhá stříbrná kniha snů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Druhá stříbrná kniha snů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Druhá stříbrná kniha snů


Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? A proč je Livina sestra Mia najednou náměsíčná?

Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K tomu se musí Liv vyrovnat se svou nově poskládanou rodinou a intrikánskou babičkou. A faktem, že existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty. Jak přes den, tak v noci…Kniha v českém jazyce!


Stažení Druhá stříbrná kniha snů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Druhá stříbrná kniha snů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Druhá stříbrná kniha snů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Druhá stříbrná kniha snů.pdf (EUR-0.00)

  Druhá stříbrná kniha snů.epub (EUR-0.00)

  Druhá stříbrná kniha snů.doc (EUR-0.00)

  Druhá stříbrná kniha snů.txt (EUR-0.00)

  Druhá stříbrná kniha snů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Druhá stříbrná kniha snů.PDF – (EUR 0.00);

  Druhá stříbrná kniha snů.MOBI – (EUR 0.00);

  Druhá stříbrná kniha snů.EPUB – (EUR 0.00);

  Druhá stříbrná kniha snů.DOC – (EUR 0.00);

  Druhá stříbrná kniha snů.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Stříbrná kniha snů (2.)

  Originální název:

  Silber: Das zweite Buch der Träume (2014)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (105)

  Přidat komentář

  Nathanielka

  25. ledna

  Skvělé pokračovaní snů, bylo to napínavé a neuvěřitelně vtipné. A jdeme na třetí díl 😀

  Eduarda

  09. ledna

  Po prvním dílu jsem se těšila – dvojka mi najednou ale nepřišla tak výjimečná, tak obrazová, ani tak báječně snová. Za mě určitě slabší, než jednička – ale od trojky mě to neodradilo.

  Magič

  07. ledna

  Jak už to tak u druhých dílech bývá, prostřední část byla slabší a plynule navazuje na děj. Záporné postavy jen lehce nahánějí strach a je jen na čtenářovi, aby si mohl doplnit a hádat, co se bude dít dále. Snový svět je skvěle popsaný a vážně jsem zvědavá kdo se skrývá pod Secrecy, takže hurá na třetí díl! 😀

  OndřejMergl

  03. ledna

  Po předchozím dílu mi v tomto chyběl aspekt nebezpečného démona a hlavní záporné postavy mě svých chováním spíše otravovaly. O něco slabší než předchozí.

  Leanis

  21.12.2017

  Skvělé! Na každé stránce je vidět, že autorka ví, co dělá. Příběh se krásně komplikuje, zamotává se a je zde samozřejmě spoustu nečekaných zvratů a sympatická hlavní postava. Na rozdíl od ostatních mi zde vůbec nevadilo velké rozebírání vztahu mezi Henrym a Liv. Myslim, že bylo hodně odvážné *spoiler*, že si autorka dovolila nechat tento hlavní pár rozejít. To byla rozhodně věc, která mě donutila hltat každou stránku až do konce. Každopádně, Henryho mám fakt ráda, protože to není typický "princ na bílém koni" z YA literatury. Naopak, je tajemný, neplýtvá romantickými klišé větami a rád si nechává svůj osobní prostor. A právě to přivádí Livvin a Henryho vztah do velmi reálné krize, která by se mohla přihodit i v reálném životě komukoliv z nás. Za mě rozhodně 5*.

  DancerJaneBooks

  17.12.2017

  Kniha se mi hodně líbí. Líbí se mi, protože Liv je mi hodně sympatická a jsem ráda, že to vypráví ona. Má skvělý smysl pro humor, takže někdy i když se tam řeší třeba nějaký problém, tak je to zábavné. Už se hodně těším na závěrečný třetí díl, protože se konečně dozvím, kdo je Secrecy.

  lenka7348

  27.11.2017

  I druhá kniha z této série se četla dobře, je však vidět, že vymýšlení námětu není úplně jednoduché. Chvílemi mi přišlo, že autorka "vaří z vody" a čtení není tak zábavné, ale ke konci to zase vyrovnala neočekávanými zvraty. Samozřejmě si přečtu i třetí díl.

  Ewik

  10.11.2017

  Skvěle jsem si knihu užila. Příjemně plynoucí děj okořenilo napětí, které se odehrávalo ve vztazích našich hrdinů a ve snovém světě.
  Naši hrdinové mě celou dobu neskutečně bavili. Moc jsem se nasmála u nedůstojné popravy pana Tulínka (byl by z něj určitě super tchoř 🙂 ). Každá postava je jedinečná, ať už je kladná a nebo protivná (třeba Okrb, že?), má svůj specifický osobitý styl. Velká škoda, že pan Wu se v knize vůbec neobjevuje, jeho přísloví jsou moudrá a trefná.
  Chválím povedený mix vtipu a napětí.

  P.S. Ty Lottiiny celoročně použitelné vanilkové rohlíčky k utěšení jsou skvělé!! Asi se budu čas od čas ráda utěšovat. 🙂 Ten recept byl taková malá třešnička.

  Slugterra

  31.10.2017

  Nejlepší díl. Super příběh. Za mě rozodně 5* a už se nemohu dočkat dalšího dílu… 😀

  MiraiYume

  18.10.2017

  Pokračování První stříbrné knihy jede vlastně ve stejně skvěle zajetých kolejí 🙂 Je prostě super. Vtipná, napínavá, čte se v podstatě sama. A už se těším, až budu moct vyzkoušet Lotiiny celoročně použitelné vanilkové rohlíčky. Jsem fakt ráda za recept v závěru knihy. Vážně výborně napsané!

  Jass

  18.10.2017

  Jednoduše úžasné… Ani nevím, co k tomu napsat, snad jen, že nutně potřebuju další díl. Zase pro jednou nechápu, jak jsem nějakou knihu mohla odkládat tak dlouho… Na jednu stranu se nestalo nic až zas tak překvapivého. Kerstin jede svůj typ příběhu. V něčem je to hodně podobné Drahokamům… ale víte co? Je mi to fuk, protože jsem se dlouho u žádné knihy tak nezasmála. A vážně chci vědět jak vypadají moje snové dveře…

  P.S. – asi trochu se SPOILERY
  Jen by mě zajímalo, jak se Henry dostal do Miina snu… Vždyť přece nic jejího neměl, ne?

  girdi

  13.10.2017

  Vlastně jsem od Kerstin Gierové už nečekala nic než jen bravurní rozvedení příběhu, další zajímavé zápletky a pár nečekaných zvratů. To mi tato výborná spisovatelka naservírovala na stříbrném 🙂 podnose ve formě čtivého příběhu s uvěřitelnými postavami, které budete milovat i nenávidět. Parádní oddechové čtení nejen pro náctileté.

  dominika5965

  01.10.2017

  Myslím, že dnes v noci půjdu spát v kamarádčině ponožce a budu hledat dveře.

  Gibis

  29.09.2017

  V průběhu čtení jsem dostala nepřekonatelnou chuť na Lottiin trhanec a taky na to, poznat své "snové dveře" 🙂

  Audrina

  16.09.2017

  Když se nad tím zamyslím, tam příběhově se v knížce tase tolik neděje. Je ale napsaná tak skvělým stylem a Liv je tak správně praštěná, že se od ní nemůžete odtrhnout. Myšlenka se sny mi přijde úžasná a strašně se těším na poslední díl a finální rozuzlení

  KaileyBlot

  14.08.2017

  Moje dedukční schopnosti opět zklamaly – Mia by na mě nebyla moc pyšná. Zase jsem se netrefila absolutně v ničem a to mě na tom hrozně baví. Kniha je naprosto nepředvídatelná – aspoň teda pro mě. A co se musí u této série vyzdvihnout jsou obálky i samotné knihy, protože jsou šíleně krásné a kouzelné, přesně jako obsahy knih. Autorka zkrátka a jednoduše umí udržet napětí a tajemno a napsat asi ty nejlepší závěrečné něco jako poděkování. Doporučuji z celého svého srdce! Je to pecka!

  SBH

  13.08.2017

  Druhý díl ságy působí kompaktněji než první kniha, v ději nedochází k tolika bouřlivým zvratům, zlo nastupuje plíživěji a z nečekaného směru. Henry je tajuplný a ovšem dokonale tragicky rozervaný, takže ideální milovník hlavní postavy. Liv uvažuje na patnáctiletou dívku přespříliš rozumně, což z knihy činí snesitelné, dokonce lahůdkové sousto i pro starší čtenářky. Méně zběsilé tempo mi umožnilo vychutnat emocionální náboj knihy a i vtipné hlášky vyzněly lépe. Přes množství psychopatických šílenců mi nejvíc pila krev Secrecy. Nemůžu se dočkat rozuzlení příběhu. Doporučuji.

  MíšaS.

  03.08.2017

  O něco lepší než první díl, někde v půlce se to celkem rozjede, ale za pár stránek už si zase říkám, proboha, proč to čtu, vždyť to nemá hlavu ani patu.

  Ajinka126

  26.07.2017

  Jak se říká, že druhé díly trpí tím, že jsou uprostřed příběhu a jsou proto jen pojítkem, bez hlubšího děje, tak to se přesně stalo tady. Pokud se mě zeptáte o čem ta série je, tak jsem schopná vám to ve zkratce povyprávět. Pokud se mě zeptáte o čem konkrétně je tento díl, nastane delší ticho. Škoda 🙁

  Monnies

  24.07.2017

  Druhá kniha bola taká úžasná ako prvá. (alebo dokonca ešte lepšia?)
  Kerstin Gier píše naozaj krásne a veľmi dobre sa to číta. Už sa teším na tretí diel a odhalenie Top Secret.

  E.lisabeth

  19.07.2017

  Plynule pokracovani prvni knihy…nemam co vic dodat, porad me to bavilo, mozna nejvic ze vsech dilu

  simona8126

  26.06.2017

  Po Divotání je tu další knížka, díky které si zřejmě začnu myslet, že druhé díly jsou lepší než první. Zase to byl spíše takový můstek mezi jedničkou a trojkou, ve kterém se nedělo téměř nic, co by rozvinulo děj. Teprve na konci došlo k zásadním zvratům a napínavým okamžikům. A těch přibližně 300 stran předtím bylo – víte, co to bylo? Úžasně zábavná záležitost! Jednoduše miluji rodiny Kerstin Gierové. V Drahokamech rovněž, ale tady je to ještě daleko lepší. Super mladší ségra, dobrosrdečná chůva, miloučký pes, nepřátelská nevlastní sestra a ochranářský nevlastní brácha… A spolu s tou Okrovou bestií to tvoří dokonalý recept na pravou pohodu, v tomto díle dokonce vánoční. Ne, není to originální příběh. Je to o vztazích, rozchodech a nářcích, problémech středoškoláků, s průměrným a předvídatelným padouchem… Ale Kerstin to umí prodat s humorem. Tak že se i já ve svých pětadvaceti popadám za břicho.

  Stejně jako u Divotání (a mnoha předchozích knížek) musím i tady upozornit na trestuhodnou nedbalost redaktorů! Nevím, co to v CooBoo zaměstnávají, ale Druhá stříbrná kniha snů snad neprošla žádnými korekturami. Tolik to tomu příběhu ubírá na kvalitě! Po několika otravných překlepech jsem si začala dělat poznámky (a to ani ne hned od začátku) a našla jsem celkem 40 chyb (překlepů, pravopisných i gramatických pochybení, nesmyslů nebo jen podezřelých a podivných věcí). 40!!!! To je zatraceně moc a vůbec se mi nelíbí, že něco takového nakladatelství s klidným srdcem vpustí do světa! Ale rozhodla jsem se tu hodnotit příběh. Už mě nebaví kazit příběhům hodnocení jen kvůli redaktorským flákačům!

  šneki

  22.06.2017

  Oproti prvnímu dílu mám pocit, že se tam toho tolik nedělo. Ale zase má zajímavější zvraty, takže 4*.

  Jasomknihomolka

  18.06.2017

  Pozor Spojlery!!!!!!!

  Ach jaj. Normálne sa mi vyhrnula slza z oka keď sa rozišli. Ten hnusák ktorý chcel aby Livina sestra sa zabila som mala takú chuť vstúpiť do tej knihy a prefackať ho tak, že bi až zamdlel. Úplne sa mi rozbúchalo srdce keď chcela(Livina sestra) vyskočiť z okna. Našťastie to dopadlo dobre.

  Evule114

  05.06.2017

  Kniha byla dokonalá, četla se jedním dechem, za jedno odpoledne :-). Akorát jedno mě mate a to jsou ty jména, která tam nejsou často, jinak je skvělá. Vážně jsem zvědavá, jak to dopadne. Kdo je Secrecy? To opravdu netuším.. Bude Liv zase s Henrym? Nejspíše ano a jak se to nakonec vyřeší se sny? Tak to se nechám překvapit 🙂
  P.S. Ten recept na vanilkové rohlíčky na konci knížky je super 🙂 opravdu ho vyzkouším 😉

  Tofinka

  18.05.2017

  Super knížka! Stejně kouzelná jako první díl.
  A ta obálka… K tomu snad nejde říct nic jiného, než – nádhera. 😀
  Strašně moc se těším na třetí díl.

  POZOR SPOILER!!!
  Moc mě mrzí že se Liv a Henry rozešli a doufám, že se brzy dají zase dohromady…

  popeluška

  10.05.2017

  Právě dočteno a kniha se mi moc líbila, stejně jako první díl. Stojí za přečtení 🙂 užila jsem si knihu maximálně a už teď se těším na další díl …

  markulka

  04.05.2017

  Trochu jsem se bála, že budu z druhého dílu zklamaná. Teď se sama sobě směju, že mě něco takového vůbec napadlo 😀 Jsem z chodby plné dveří, které vedou do cizích snů naprosto unesená. Rychlý dějový spád, zajímavé postavy, originální příběh…ach, zase nemám co vytknout. Na závěr si ještě neodpustím poznámku, že jsem se zamilovala do přísloví pana Wu…

  brzda.

  01.05.2017

  Dlouho jsem to odkládala než si ji přečtu, ale je úžasná.

  KnihomolkD

  20.04.2017

  Upřimně,nejvíc mě zklamalo ten rozchod mezi Henrym a Liv. Jinak se mi to strašně líbilo a já už se těším na třetí díl. 🙂
  TAGS:

  Online Druhá stříbrná kniha snů ebook, Kniha Druhá stříbrná kniha snů FB2, Download Druhá stříbrná kniha snů PDF , Download Druhá stříbrná kniha snů MOBI, Online Druhá stříbrná kniha snů kniha, Zdarma Stažení Druhá stříbrná kniha snů IPhone, Online kniha Druhá stříbrná kniha snů PDF, Zdarma Druhá stříbrná kniha snů DJVU, Zdarma Stažení Druhá stříbrná kniha snů TXT, Stažení Druhá stříbrná kniha snů RTF, Online Druhá stříbrná kniha snů FB2 , e-kniha Druhá stříbrná kniha snů stažení TXT, Zdarma Druhá stříbrná kniha snů stažení kniha, e-kniha Druhá stříbrná kniha snů download MOBI, Stažení Druhá stříbrná kniha snů IPad, Číst Druhá stříbrná kniha snů MOBI, Číst Druhá stříbrná kniha snů DOC, Zdarma Druhá stříbrná kniha snů AWZ, Download e-kniha Druhá stříbrná kniha snů iPad , Zdarma Druhá stříbrná kniha snů DJVU, Download Druhá stříbrná kniha snů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Druhá stříbrná kniha snů DVD, Číst Druhá stříbrná kniha snů TXT, Book Druhá stříbrná kniha snů stažení DJVU, Druhá stříbrná kniha snů stažení kniha zdarma, Druhá stříbrná kniha snů stažení kniha pdf zdarma, Druhá stříbrná kniha snů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Druhá stříbrná kniha snů pdf zdarma, Druhá stříbrná kniha snů stažení kniha epub zdarma, Druhá stříbrná kniha snů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply