Druhý ostrov doktora Moreaua Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Druhý ostrov doktora Moreaua Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Druhý ostrov doktora Moreaua


Kniha v českém jazyce!


Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Druhý ostrov doktora Moreaua (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Druhý ostrov doktora Moreaua.pdf (EUR-0.00)

  Druhý ostrov doktora Moreaua.epub (EUR-0.00)

  Druhý ostrov doktora Moreaua.doc (EUR-0.00)

  Druhý ostrov doktora Moreaua.txt (EUR-0.00)

  Druhý ostrov doktora Moreaua.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Druhý ostrov doktora Moreaua.PDF – (EUR 0.00);

  Druhý ostrov doktora Moreaua.MOBI – (EUR 0.00);

  Druhý ostrov doktora Moreaua.EPUB – (EUR 0.00);

  Druhý ostrov doktora Moreaua.DOC – (EUR 0.00);

  Druhý ostrov doktora Moreaua.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Moreau´s Other Island (1980)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  fialka voňavá

  08.06.2013

  V úvodu knihy ztroskotal raketoplán, z jehož posádky se zachránil jen Calvert Madle Roberts státní podsekretář z Washingtonu. Z vody ho vytáhli bytosti se zvířecími podobami a s mluvenou řečí značně omezenou. Dostal se na ostrov, kterému vládl muž jménem Dart. Jeho matka užívala v těhotenství léky a on se narodil bez končetin, místo nich měl pouhé zákrsky. Proto zkoušel na svém ostrově pokusy na domorodcích. Po mnohých hrůzách se Calvert dostane k vysílačce a dovolá se pomoci. Nezaujala mě sice jako některé jiné knihy, ale dala se přečíst.

  spdb

  23.01.2013

  Nuda, Aldisse mám rád, ale tohle bylo opravdu utrpení dočíst.

  Phoenix16.cz

  03.01.2013

  Wellsův ODM stavěl na postupném odhalování, jaká tajemství ostrov skrývá a kdo že ten Moreau je. Tohoto postupu se Aldiss naštěstí vyvaroval a celý příběh posunul o mnoho let dopředu, v době, kdy to psal, do budoucnosti. Opět tu je hlavní hrdina, který ztroskotal a jako zázrakem se dostal na tajemný ostrov plný znetvořených oblud. Jeho úkolem je také objevit, co se tu vlastně děje a hlavně přežít. Aldiss předpokládá, že čtenář je obeznámen s původním ODM a tudíž ví, co jsou obludy zač a jak se tu vzaly, a proto se více soustřeďuje na popis mocenských/politických problémů a postav, které hrají výraznou roli na novém ODM.

  georginaa

  09.04.2012

  Román vypráví o světě na konci tohoto tisíciletí.Celý svět stojí na pokraji války a na smyšleném ostrově v Tichomoří pracuje geniální vědec doktor Mortimer Dart na vývoji lidské podrasy. Tento román jsem četla jako malá holka a popravdě můžu říct, že to byla první kniha, kde jsem se moc bála 🙂  TAGS:

  Online Druhý ostrov doktora Moreaua ebook, Kniha Druhý ostrov doktora Moreaua FB2, Download Druhý ostrov doktora Moreaua PDF , Download Druhý ostrov doktora Moreaua MOBI, Online Druhý ostrov doktora Moreaua kniha, Zdarma Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua IPhone, Online kniha Druhý ostrov doktora Moreaua PDF, Zdarma Druhý ostrov doktora Moreaua DJVU, Zdarma Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua TXT, Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua RTF, Online Druhý ostrov doktora Moreaua FB2 , e-kniha Druhý ostrov doktora Moreaua stažení TXT, Zdarma Druhý ostrov doktora Moreaua stažení kniha, e-kniha Druhý ostrov doktora Moreaua download MOBI, Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua IPad, Číst Druhý ostrov doktora Moreaua MOBI, Číst Druhý ostrov doktora Moreaua DOC, Zdarma Druhý ostrov doktora Moreaua AWZ, Download e-kniha Druhý ostrov doktora Moreaua iPad , Zdarma Druhý ostrov doktora Moreaua DJVU, Download Druhý ostrov doktora Moreaua e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Druhý ostrov doktora Moreaua DVD, Číst Druhý ostrov doktora Moreaua TXT, Book Druhý ostrov doktora Moreaua stažení DJVU, Druhý ostrov doktora Moreaua stažení kniha zdarma, Druhý ostrov doktora Moreaua stažení kniha pdf zdarma, Druhý ostrov doktora Moreaua pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Druhý ostrov doktora Moreaua pdf zdarma, Druhý ostrov doktora Moreaua stažení kniha epub zdarma, Druhý ostrov doktora Moreaua ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply