Držkou na rohožce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Držkou na rohožce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Držkou na rohožce


Právě mu bylo osmnáct a má pocit, že si toho v životě zatím moc neužil. Z doby, kdy byl malý, si pamatuje jen hádky rodičů a hračku šaška, který vypadl z okna místo něj. A pak už jen děcák. Sedm vnucených sourozenců od tří do sedmnácti let. Vopruz. Tři tety a strýc, kteří ho pořád k něčemu nutí. Aby si po sobě uklidil, vynesl koš, umyl nádobí, chodil do učňáku… Vopruz, vopruz, vopruz! Ale teď bude všechno jinak. Je dospělý. Je samostatný. Je nadržený na ženský i na život tam… někde… ve velkém městě. Myslí si, že konečně začne doopravdy žít…Kniha v českém jazyce!


Stažení Držkou na rohožce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Držkou na rohožce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Držkou na rohožce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Držkou na rohožce.pdf (EUR-0.00)

  Držkou na rohožce.epub (EUR-0.00)

  Držkou na rohožce.doc (EUR-0.00)

  Držkou na rohožce.txt (EUR-0.00)

  Držkou na rohožce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Držkou na rohožce.PDF – (EUR 0.00);

  Držkou na rohožce.MOBI – (EUR 0.00);

  Držkou na rohožce.EPUB – (EUR 0.00);

  Držkou na rohožce.DOC – (EUR 0.00);

  Držkou na rohožce.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Daranus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Joges

  27.04.2017

  Dobře napsaná, zajímavá a gradující kniha. Autorka úspěšně pronikla do světa dětí z děcáku, vyhnula se nepodstatným věcem a dovedně kladla Tonymu do cesty jednu překážku za druhou. Jediné co mi nesedlo, bylo, že hlavní postava má osmnáct, přitom jednání se hodí tak na kluka o dva roky mladšího. Teprve v závěru, kdy autorka přitvrdila, jsou události postavě adekvátní.

  nikinikiniki

  11.09.2016

  Perfektní silný příběh! Určitě doporučuji, nudit se rozhodně nebudete. Přečteno téměř jedním dechem, což se mi moc často nestává, že se chci dozvědět, jak to dopadne 🙂 Opravdu Vás to nutí číst, dál a dál… A najednou zjistíte, že je vlastně konec. Moc nemám ráda u knih ty zpětné myšlenky, kdy vlastně přeruší děj a je tam vsuvka, nicméně v téhle knize, ačkoliv těch "myšlenek" tam bylo dost, mi to vůbec nevadilo.

  Anoell

  14.11.2015

  Ačkoliv se většinou českým autorům vyhýbám (sama přesně nevím proč), tahle kniha mě něčím zaujala. Sice jsem si říkala, že to určitě bude blbost, kterou po pár stránkách zavřu a vrátím, ale stejně mi to nedalo a půjčila jsem si ji. Není to žádné extra dílo, nad kterým by člověk valil oči a řadil ho mezi své oblíbené kousky. Konec je taky až moc otevřený. Celou dobu jsem si myslela, že se Tony dostane tam, kam po neúspěších chtěl. Dle mého názoru autorka mohla víc nastínit, co se s ním stalo… Ale jako odpočinková kniha, která je hned přečtená, je to dobré.

  Véča

  09.06.2015

  Chvílemi mi to připadlo až moc přeplácané. Souhlasím s komentářem pode mnou, že to není vůbec reálné. Trochu mě tato knížka zklamala a myslím, že se k ní už nikdy nevrátím. Ale je to zase něco nového, co jsem ještě nečetla, líbilo se mi, jak do toho byly vmíchané vzpomínky. Všechno se má zkusit 🙂 A tak se snad brzy pustím i do Holek na vodítku.

  dark.ma93

  12.04.2015

  Dočetla jsem… Silný příběh, ale bohužel ne nereálný. Ukazuje na to, jak se člověku, který se ocitne na ulici rychle mění myšlení. Začátek pouhý výlet a následná zábava a užívání v Praze, pak prudký pád dolů, okradnutí, ztráta dokladů, nemožnost se dostat domů, zapletení se mezi bezdomovce, prostituci atp. Ten konec byl na můj vkus až moc otevřený akorát.

  Roselunda 1928

  13.06.2014

  Čtu to. Drsný. Až moc. Není to v žádném případě pro mě. Ale dočtu to. Zajímá mě to. Ale pak se k tomu asi nevrátím.

  Tak dočteno. Drsný. Hooooooodně drsný. Až moc. Pro mě v žádném případě, na tohle jsem opravdu moc malá. Tony mi sypmatický nebyl. Už se k téhle knize asi nikdy nevrátím, na mě je to prostě moc, Holky na vodítku jsou 10x lepší!

  Danielles

  25.09.2013

  Velice zajímavá kniha o mladíkovi a jeho představě o životě a následná skutečnost. Příběh chlapce, který vyrůstal v dětském domově a jeho vzpomínky na něj. Jen by mě zajímalo jak to sním dopadlo. 🙂

  zdazilek

  26.06.2013

  Přečteno za dva dny, příběh mě velice zaujal, ráda si přečtu příběhy ze života. Jen mě mrzí ten otevřený konec.

  Janasem

  25.01.2013

  Mám ráda otevřené příběhy – Ivona Březinová v tomto případě dala hrdinovi naději – každý si může příběh dokončit dle svého naturelu. Můj hrdina zemřel – a váš? Jana Semelková

  Kikušák

  12.06.2012

  Měla jsem to poravdu rychle přečtené a byla jsem i ráda. Je to nedokončené, mě tam ten konec prostě chybí no.:(

  Rou

  10.06.2012

  Rychlovka na jeden den, ale – čtivá, zajímavá, ze života, o kterém většina z nás raději jen čte…

  h.anuli.k

  11.04.2012

  Ale zajímalo by mě opravdu jak to dopadlo je to nedokončené a mně to chybí.

  Kituna

  18.02.2012

  nevážil si toho co měl … a pak to všechno ztratil …

  WEIL

  23.08.2011

  Co nestihl do osmnácti, tak se snaží rychle dohnat. A takový rychlý život má i řadu nástrah…  TAGS:

  Online Držkou na rohožce ebook, Kniha Držkou na rohožce FB2, Download Držkou na rohožce PDF , Download Držkou na rohožce MOBI, Online Držkou na rohožce kniha, Zdarma Stažení Držkou na rohožce IPhone, Online kniha Držkou na rohožce PDF, Zdarma Držkou na rohožce DJVU, Zdarma Stažení Držkou na rohožce TXT, Stažení Držkou na rohožce RTF, Online Držkou na rohožce FB2 , e-kniha Držkou na rohožce stažení TXT, Zdarma Držkou na rohožce stažení kniha, e-kniha Držkou na rohožce download MOBI, Stažení Držkou na rohožce IPad, Číst Držkou na rohožce MOBI, Číst Držkou na rohožce DOC, Zdarma Držkou na rohožce AWZ, Download e-kniha Držkou na rohožce iPad , Zdarma Držkou na rohožce DJVU, Download Držkou na rohožce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Držkou na rohožce DVD, Číst Držkou na rohožce TXT, Book Držkou na rohožce stažení DJVU, Držkou na rohožce stažení kniha zdarma, Držkou na rohožce stažení kniha pdf zdarma, Držkou na rohožce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Držkou na rohožce pdf zdarma, Držkou na rohožce stažení kniha epub zdarma, Držkou na rohožce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply