Dům na Baker Street Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dům na Baker Street Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dům na Baker Street


Za každým velkým detektivem stojí velká žena.
Bytná Sherlocka Holmese a manželka doktora Watsona se rozhodnou vyjít ze stínu a rozjet své vlastní detektivní pátrání. Z kuchyně na Baker Street číslo 221b se vydávají do temných zákoutí Londýna a zjišťují, že přestože nejsou nejslavnější detektiv všech dob, i ony dokážou vyřešit zapeklitý případ.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dům na Baker Street zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dům na Baker Street (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dům na Baker Street zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dům na Baker Street.pdf (EUR-0.00)

  Dům na Baker Street.epub (EUR-0.00)

  Dům na Baker Street.doc (EUR-0.00)

  Dům na Baker Street.txt (EUR-0.00)

  Dům na Baker Street.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dům na Baker Street.PDF – (EUR 0.00);

  Dům na Baker Street.MOBI – (EUR 0.00);

  Dům na Baker Street.EPUB – (EUR 0.00);

  Dům na Baker Street.DOC – (EUR 0.00);

  Dům na Baker Street.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Vyšetřování paní Hudson a Mary Watson (1.)

  Originální název:

  The House at Baker Street: A New Sherlock Holmes story (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  Modrina

  03.08.2017

  Na tuhle knihu jsem byla hodně zvědavá, ale zároveň jsem se trochu bála. Může se k fenoménu Sira Doyle vůbec přidat byť jen myšlenka, natož příběh? Může. 🙂 Dámy mě hodně zaujaly a doufám, že autorka už píše další příběh. 🙂

  Marthas

  29.06.2017

  Kniha nebyla vyloženě špatná ale ani mne neuchvátila, tak jako se to vždy podařilo originálním příběhům Sherlocka Holmese.
  Oceňuji na ní převážně tu vytrvalost a píli, kterou paní spisovatelka věnovala tomu, aby shromáždila všechny potřebné info o jeho světě, ale považuju ji spíše než za samostatnou knihu za fanfikci, a tak by se měla brát, v tom případě by stála výše, než takto sama. Překlad byl víceméně bez chyb. Neseděl mi, však ani styl jakým byla psána, který byl ale pro mluvu hospodyně správně zvolený, taky dost popisů brutalit a vlastně ani obálka. Proto 2/5

  nikol1774

  31.05.2017

  Další z mnoha knížek, v kterých jsem se spletla. Čekala jsem méně a dostavilo se o dost více. Konečně případ, který řeší žena. Zaujalo mě jak autorka napsala prvních pár stránek o tom, proč knihu začala psát. Přišlo mi to velmi milé, dle mého názoru pěkný začátek, když začala komunikovat se čtenáři. Když se ještě vrátím k ději, super zápletka a pěkný konec, měla jsem po těle husinu při poslední ”scéně”. Opravdu krásná knížka.

  Gibis

  31.05.2017

  Paní Hudsonová a Mary Watsonová…..úžasná dvojka, která k vyšetřování "svého případu" občas přizve i protřelou Irene, femme fatale Sherlocka Holmese (což by on v žádném případě nepřiznal :)) Sherlock a John Watson se příběhem jen občas mihnou. Krásná obálka, moc příjemné čtení a já budu doufat, že to nebyl poslední případ těchto dvou dam 🙂

  fruitbueno

  07.02.2017

  Připoutat pozornost se knize nepodařilo, bohužel je mi nejspíš bližší maskulinní svět Sherlocka Holmese. Nicméně jako vhled do holmesovského světa celkem prima čtení.

  Šárka5875

  25.01.2017

  Pokud máte rádi klasické anglické detektivky a máte chuť se blíže seznámit se dvěma svéráznými ženami, určitě sáhněte po Domu na Baker Street. Budete mít chuť dát si s paní Hudsonovou čaj v její nablýskané kuchyni a větrací šachtou vyslechnout něco málo z horlivé diskuze mezi panem Holmesem a doktorem Watsonem. Já určitě doporučuji.

  Ranuncul

  01.01.2017

  Příjemna oddechova kniha. Doporučuji přečíst lidem, co mají rádi Sherlocka Holmese.

  S.monika

  23.12.2016

  Já hodnotím velice kladně! Nikdy jsem se nedokázala začíst od Doyla, tak jsem si řekla, že si přečtu toto. Velice jsem uvítala, že autorka hned ze začátku uvedla, proč jsou hrdinkami paní Hudsonová a Watsonová. Celá zápletka se pak odvíjela zajímavě, zapeklitě a až do posledních pár stránek čtenář netušil, co se děje. Všechny postavy mi přišly dobře napsané a promyšlené. Táhla jsem k paní Hudsonové a celému jejímu světu kolem ní. Myslím, že je to vhodná detektivka pro čtenáře, co nepotřebují k dobrému příběhu nechutnosti a přehnané násilí.
  Už se těším na další díly ( snad budou a budou rychle)

  DariDerek

  22.12.2016

  Velmi příjemné překvapení. Nečekala jsem to a proto jsem nadšená. Více v recenzi v záložkách 🙂

  Marselle

  10.12.2016

  Tato kniha je moc pěkná oddechová detektivka. Případy Sherlocka Holmese mám ráda, i když v tomto případě jsou za detektivy dvě zvědavé ženy, které se rozhodly vyzkoušet něco jiného než být jen u plotny.
  Líbí se mi jak okoukaly a odposlouchaly slavného detektiva a pak se ho snažily napodobit.
  Určitě si tuto knihu zase znovu ráda přečtu.

  anavi2009

  05.12.2016

  Příjemná detektivka, ale nic extra napínavého. Spíš se mi líbilo, že pátrání vedla Mrs. Hudson a občas se tam mihnul Shelrock s Watsonem a jiné známé postavy 🙂 Fajn odpočinkové čtení.

  tomaserd

  08.11.2016

  Super detektivka doporučuji na 81%  TAGS:

  Online Dům na Baker Street ebook, Kniha Dům na Baker Street FB2, Download Dům na Baker Street PDF , Download Dům na Baker Street MOBI, Online Dům na Baker Street kniha, Zdarma Stažení Dům na Baker Street IPhone, Online kniha Dům na Baker Street PDF, Zdarma Dům na Baker Street DJVU, Zdarma Stažení Dům na Baker Street TXT, Stažení Dům na Baker Street RTF, Online Dům na Baker Street FB2 , e-kniha Dům na Baker Street stažení TXT, Zdarma Dům na Baker Street stažení kniha, e-kniha Dům na Baker Street download MOBI, Stažení Dům na Baker Street IPad, Číst Dům na Baker Street MOBI, Číst Dům na Baker Street DOC, Zdarma Dům na Baker Street AWZ, Download e-kniha Dům na Baker Street iPad , Zdarma Dům na Baker Street DJVU, Download Dům na Baker Street e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dům na Baker Street DVD, Číst Dům na Baker Street TXT, Book Dům na Baker Street stažení DJVU, Dům na Baker Street stažení kniha zdarma, Dům na Baker Street stažení kniha pdf zdarma, Dům na Baker Street pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dům na Baker Street pdf zdarma, Dům na Baker Street stažení kniha epub zdarma, Dům na Baker Street ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply