Dům z papíru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dům z papíru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dům z papíru


Jak tajemná kniha, zaslaná z Uruguaye a pokrytá vrstvou cementu, souvisí s náhlou smrtí profesorky Cambridgeské univerzity? Jaké znamení a jaké poselství se skrývá ve verších Emily Dickinsonové a v románu Hranice stínu od Josepha Conrada? Argentinský profesor žijící v Anglii se vydává do uruguayského Montevidea, aby tuto záhadu rozluštil. Zde se ponoří do světa obydleného tajuplnými knihovnami, jejichž správcem a vlastníkem je přízrak muže, kterého knihy přivedly k šílenství.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dům z papíru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dům z papíru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dům z papíru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dům z papíru.pdf (EUR-0.00)

  Dům z papíru.epub (EUR-0.00)

  Dům z papíru.doc (EUR-0.00)

  Dům z papíru.txt (EUR-0.00)

  Dům z papíru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dům z papíru.PDF – (EUR 0.00);

  Dům z papíru.MOBI – (EUR 0.00);

  Dům z papíru.EPUB – (EUR 0.00);

  Dům z papíru.DOC – (EUR 0.00);

  Dům z papíru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  La casa de papel (2002)

  Žánr:
  Detektivky, Dobrodružné, Novely
  Vydáno: , Runa
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  antuka

  11.10.2017

  Tahle knížka na mě působila takovým hipstřím dojmem. Spousta odkazů na trendy autory (Borgess apod.), ale zpracování a poselství (jo, tahle knížka se tváří, že jde o knihu s poselstvím/metaforou života/popkulturními odkazy) nic moc. Možná to bylo trochu postmoderně mnohoúrovňový, ale spíš tak jako formálně. Jako když si necháte narůst plnovous jako Rumcajs, ale nejsou v něm žádné včely, protože se tam přes šampónek a tužidlo nedostanou…

  gersie

  04.08.2017

  "Knihy mění osud lidí. Z některých z nich se po přečtení SANDOKANA stali profesoři literatury na dalekých univerzitách. SIDHÁRTHA dokázal obrátit desítky tisíc mladých lidí na buddhismus, Hemingway z nich udělal sportovce, Dumas převrátil naruby život velké spoustě žen, a některé, a nebylo jich málo, dokonce zachránily před sebevraždou kulinářské příručky. Bluma se stala jejich obětí."
  Kniha píše příběh lidí co se zajímají o knihy velmi hluboce. Způsob moderního komerčního stylu a vlezlého podbízení mě moc nebavil , ale knížka je plná zajímavých myšlenek které se mi líbí. Takže zlatý střed.
  Líbí se mi komentář "Paliva" tam se dočtete víc.

  jarmik

  26.10.2016

  Vypravěč potkává na své cestě lidi, pro které kniha není především zdrojem potěšení, jakým je pro nás, prosté spotřebitele. Profesionální literární provoz s sebou přináší mnohé problémy, které se příliš neliší od jiných odvětví hospodářství. Článek na blogu zde: https://goo.gl/GT1ZCE

  puml

  15.10.2016

  Výborná novela s detektivním dějem o posedlosti knihami, literaturou a v obecné rovině i pamětí a snahou vše konzervovat a uchovat. V protikladu stojí pocit zmaru a věčné nedokončenosti a nedokonalosti. Kniha je to sice krátká, ale tematicky hluboká. Jedna z z těch nejlepších novel, co jsem za posledních pár let četl. Názory, myšlenky a pocity hlavních potagonistů mi byly velmi blízké. Doporučuji.

  Další výborný překlad od Jana Macheje. Jen tak dál. V Runě i jinde.

  Palivo

  24.07.2016

  Nejjednohubkovitější jednohubka, jakou jsem kdy četl. Frajer v Anglii obdrží knihu a jelikož nežije v reálném světě, ve kterém se musí platit daně, vybírat dovolené, šetřit peníze atd, ale v knižním světě, kde si všichni můžou dělat co chtějí a mají dost peněz, sedne na letadlo a vydává se do Mechika vyšetřit, co má ta záhadná kniha vlastně za příběh. Kdyby se toto přihodilo mě, našel bych čas maximálně tak v sobotu dojet do Kladna.

  V Mechiku najde sběratele knih, který mu povídá o jiném sběrateli knih a to je v podstatě celá kniha, kdy se během jejich dialogu postupně rozkrývá tajuplný příběh. Ten je o tom, jak jsou knihy boží, jak jsou někteří bibliofilové naprostí blázni a kam až dokáže zajít knižní posedlost a obsese. To jsem ocenil, protože knížky mám rád a vím jak moc jsou pro život důležitý. Já bych třeba bez knih nekadil a kdo nekadí tomu pak prasknou střeva a zemře, takže já můžu upřímně říct, že bez knih bych nebyl živ. Co lidstvo dělalo na záchodech před tím, než se vynalezly knihy, o tom ani nechci přemýšlet.

  Tenhle příběh rychle uběhne a je konec knížky, během kterého si člověk řekne "to bylo hezký no." A víc se z toho asi vydolovat nedalo.  TAGS:

  Online Dům z papíru ebook, Kniha Dům z papíru FB2, Download Dům z papíru PDF , Download Dům z papíru MOBI, Online Dům z papíru kniha, Zdarma Stažení Dům z papíru IPhone, Online kniha Dům z papíru PDF, Zdarma Dům z papíru DJVU, Zdarma Stažení Dům z papíru TXT, Stažení Dům z papíru RTF, Online Dům z papíru FB2 , e-kniha Dům z papíru stažení TXT, Zdarma Dům z papíru stažení kniha, e-kniha Dům z papíru download MOBI, Stažení Dům z papíru IPad, Číst Dům z papíru MOBI, Číst Dům z papíru DOC, Zdarma Dům z papíru AWZ, Download e-kniha Dům z papíru iPad , Zdarma Dům z papíru DJVU, Download Dům z papíru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dům z papíru DVD, Číst Dům z papíru TXT, Book Dům z papíru stažení DJVU, Dům z papíru stažení kniha zdarma, Dům z papíru stažení kniha pdf zdarma, Dům z papíru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dům z papíru pdf zdarma, Dům z papíru stažení kniha epub zdarma, Dům z papíru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply