Dva plus dva Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dva plus dva Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dva plus dva


Príbeh o vzťahu, kde je všetko na druhú. Okrem lásky.

Vy dokážete milovať oboch. On však miluje len svoje dieťa. Poznáte to?

Čo všetko dokáže žena podstúpiť pre lásku, vie len ona. Pre chlapa, ktorého miluje. Dokáže posunúť vlastné hranice a potlačiť svoje potreby. A prestane sa zamýšľať nad tým, čo je ešte bežné a čo je už divné. A niekedy ani nepostrehne, že rozprávka sa zmenila na horor.

Čo totiž robiť, ak nie ste vo vzťahu len dvaja? Ak nie ste ani traja, ale dokonca štyria?

Lujza je slobodná matka, veľmi vyťažená majiteľka úspešného kaderníckeho salónu. To málo času, ktoré má, venuje svojej dcére. Kým sa nezjaví Michael. Všetko vyzerá skvelo, kým nepríde na to, že v Michaelovom srdci bude vždy na prvom mieste jeho syn. A Lukáš zaberá toľko miesta, že niekto iný sa tam vojde horko-ťažko.

Lujza však bojuje, aj keď pomerne rýchlo prichádza na to, že zariadiť veci tak, aby nik pritom netrpel, je nad jej sily. Aby netrpela ona. Lebo keď beriete ohľady viac na druhých ako na seba, časom sa niečo zlomí. Vo vás. A dokedy to dokážete lepiť tak, aby nebolo vidieť spoje?

A koľkokrát sa musíte rozísť a znovu zísť, aby ste vedeli, že je to definitívne?Kniha v českém jazyce!


Stažení Dva plus dva zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dva plus dva (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dva plus dva zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dva plus dva.pdf (EUR-0.00)

  Dva plus dva.epub (EUR-0.00)

  Dva plus dva.doc (EUR-0.00)

  Dva plus dva.txt (EUR-0.00)

  Dva plus dva.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dva plus dva.PDF – (EUR 0.00);

  Dva plus dva.MOBI – (EUR 0.00);

  Dva plus dva.EPUB – (EUR 0.00);

  Dva plus dva.DOC – (EUR 0.00);

  Dva plus dva.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
  Vydáno: , EvitaPress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Niki

  20.11.2014

  Moje první setkání s touto spisovatelkou, měla jsem docela velké očekávání, které se nevyplnilo. Příběh byl naivní, od začátku bylo jasné, jak skončí. Hlavní postava mi nebyla moc sympatická, příběh byl podán bez velkých emocí, celkově mě moc styl psaní neoslovil. V blízké době další knihu od této spisovatelky číst nehodlám.

  Ms.Iris

  07.10.2014

  Mne sa kniha veľmi páčila. Je písaná svižne a nájde sa v nej veľa žien, ktoré pre lásku spravia čokoľvek, aj to čo by nikdy pred tým neurobili. Hlavná hrdinka stráca svoju hrdosť a svoje sebavedomie, pretože sa chce zapáčiť v každom smere mužovi, ktorý nevie ľubiť nikoho iného, len svojho syna. A ona zostáva stále tou druhou, utrápenou, nedocenenou, …. stojí to za prečítanie 🙂

  danuska

  07.07.2014

  Myslím si, že kniha by mohla mat kľudne o polovicu menej strán. Je to také stále dokola o tom istom, a tým pádom o ničom, ale číta sa rýchlo. Hlavná hrdinka chce pôsobiť ako milá tolerantná žena, ale skôr je len veľmi hlúpa a naivná, keď dovolí aby sa s ňou niekto takto zahrával.
  Čo mi prekážalo, boli zase popísané hlúposti, ktoré si stačí overiť, ak ich autorka nevie, napr. že stavebné povolenie nevydáva kataster…alebo veľmi zaujímavé bolo, ako sa meno psa zmenilo behom dvoch riadkov. To je už asi súčasný zvyk, že kniha sa napíše, a bez prečítania ide rovno do tlače.  TAGS:

  Online Dva plus dva ebook, Kniha Dva plus dva FB2, Download Dva plus dva PDF , Download Dva plus dva MOBI, Online Dva plus dva kniha, Zdarma Stažení Dva plus dva IPhone, Online kniha Dva plus dva PDF, Zdarma Dva plus dva DJVU, Zdarma Stažení Dva plus dva TXT, Stažení Dva plus dva RTF, Online Dva plus dva FB2 , e-kniha Dva plus dva stažení TXT, Zdarma Dva plus dva stažení kniha, e-kniha Dva plus dva download MOBI, Stažení Dva plus dva IPad, Číst Dva plus dva MOBI, Číst Dva plus dva DOC, Zdarma Dva plus dva AWZ, Download e-kniha Dva plus dva iPad , Zdarma Dva plus dva DJVU, Download Dva plus dva e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dva plus dva DVD, Číst Dva plus dva TXT, Book Dva plus dva stažení DJVU, Dva plus dva stažení kniha zdarma, Dva plus dva stažení kniha pdf zdarma, Dva plus dva pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dva plus dva pdf zdarma, Dva plus dva stažení kniha epub zdarma, Dva plus dva ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply