Dvorní dáma Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Dvorní dáma Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Dvorní dáma


S dvorní dámou – Nanette Morlandovou – navštívíme dvůr Jindřicha VIII., panovníka, jenž proslul svými šesti manželkami. Jindřich si vybojoval anglickou korunu v bitvě u Sutton Cheyney, především díky zradě anglických vévodů Stanleye a Northumberlanda – rodina Morlandových však stála v této bitvě na straně Richarda z Yorku..
V první dílu epické ságy o rodině Morlandů, žijící na drsném severu blízko skotských hranic, jsme poznali zakladatelku rodu Eleanor Courteneyovou. Ta přišla na Morland proti své vůli jako nevěsta Roberta Morlanda, syna nevzdělaného chovatele ovcí, zároveň ale jednoho z nejzámožnějších můžu Yorkshiru. Spolu s Eleanor jsme prožívali dramatický osud celé rodiny, až k bitvě u Sutton Cheyney, kde zahynuli dva její synové.Kniha v českém jazyce!


Stažení Dvorní dáma zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Dvorní dáma (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Dvorní dáma zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Dvorní dáma.pdf (EUR-0.00)

  Dvorní dáma.epub (EUR-0.00)

  Dvorní dáma.doc (EUR-0.00)

  Dvorní dáma.txt (EUR-0.00)

  Dvorní dáma.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Dvorní dáma.PDF – (EUR 0.00);

  Dvorní dáma.MOBI – (EUR 0.00);

  Dvorní dáma.EPUB – (EUR 0.00);

  Dvorní dáma.DOC – (EUR 0.00);

  Dvorní dáma.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Dynastie Morlandů (2.)

  Originální název:

  The Morland Dynasty 2: The Dark Rose (1981)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Knižní klub, Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  Janadvorackova

  29.11.2017

  Tohle je peklo i pro fanoušky genealogie -:))). Jako fakt v dobrém, ale místy mi z toho mírně hrabalo.
  "Drahý bratranče, milá sestřenice," přičemž se fakt neřeší, ze kterého kolena to je :).
  Znám to z vlastní zkušenosti, zrovna o víkendu jsem poznala příbuzenstvo, přičemž náš nejbližší společný předek je pra prababička. Nářez – to u ž je lidí, to by naplnilo… minimálně hospodu :). No a ještě uvažovat, jestli bychom dostali od papeže povolení k sňatku :). V knize no problém :).

  Hrdinové příběhu spadají do třetí a čtvrté generace – vnuk zakladatelky rodu a jeho početné příbuzenstvo se tu parádně vyřádí, někteří zemřou na různé příjemné středověkké nemoci.

  Příběh z doby Jidřicha Vlll a jeho snad až oblibě všemožně likvidovat manželky, se mi zamlouval. Ale Anny Boleynové mi bylo fakt líto. Kdyby tehdá ti zabedněnci věděli, že ženská neovlivní, co jí v děloze vyroste a že by se nastávající mamča neměla nervovat, kdo ví, jak by osud Anglie pokračoval.
  Krásně popsaná poprava a lehce incestní vztah hlavních protagonistů. Hlavní hrdinka byla dvorní dámou zmíněné královny a furt se tak jako mrcasila mezi dvorem a rodným domem, ale osud jí jaksi moc nepřál, takže vlastně to, co si přála, bylo vždy někde na druhém místě.

  čef

  15.05.2017

  Doba Jindřicha VIII. je v Anglii snad nejlépe popsaná v mnoha uměleckých dílech ať už výtvarných, literárních, divadelních nebo filmových. Dodnes vychází mnoho nových knih a točí seriály i celovečerní filmy až se zdá, že se nějaký originální pohled na tyto zajímavé časy ani nedá najít. Přesto se to v této knize hodně povedlo. Dvorní dáma z rodu Morlandů může vidět vše z první řady aniž by se zpronevěřila sama sobě. Moc hezky napsané a pro mne objevné!

  Avefa2pe

  05.08.2016

  přečetla jsem všechny díly této ságy a nemohla se od nich odtrhnout, líbí se mi zpracování , popisování děje, návaznost .

  ritz

  30.05.2016

  Moc pěkné, zajímavé, čtivě napsané. Tak už se těším na další díl.

  veusa

  17.01.2016

  Moc pěkný díl z této dynastie a zajímavý svým převážným děním na dvoře krále Jindřicha VIII.

  astroweb

  15.05.2015

  I když jsem knihu přečetl s přestávkou, hodně líbila. Skvělý historický román.

  01.09.2014

  Ze začátku jsem si myslela, že to bude moje poslední knížka ze série, tak jsem byla zklamaná. Ale potom už to bylo lepší a do 3. dílu se pustím.

  badinka4

  06.03.2014

  Souhlasím s kometářem beat.ea,při prvním dílu jsem dlouho uvažovala jestli začnu číst další,jak mě nebavil, ale tento díl se mi líbil více.Doufám, že mě další díl nezklame.

  beat.ea

  26.07.2013

  Mně se naopak 2. díl líbil víc. Je detailněji rozepsán, není to styl jako v první knížce- otočím na další stranu a hlavní hrdinka už má dvě nové děti. 🙂 Navíc mé oblíbené téma Jindřich VIII. Tudor.

  Danafantom

  01.01.2012

  První díl mi přišel lepší, možná to bylo tím, že zakladatelka rodu Morlandů byla silná osobnost a spojovala pěkně děj v kompaktní celek. Nanette byla milá, ale pasáže o jejím působení u dvora mě moc nebavily a nezajímaly. Možná proto, že jako dvorní dáma nebyla moc sama sebou, tak mi jako hlavní postava knihy připadala slabá, nevýrazná. No, ke konci to trochu napravila. Rozhodně mně to ale neodradilo od čtení dalšího, třetího dílu.  TAGS:

  Online Dvorní dáma ebook, Kniha Dvorní dáma FB2, Download Dvorní dáma PDF , Download Dvorní dáma MOBI, Online Dvorní dáma kniha, Zdarma Stažení Dvorní dáma IPhone, Online kniha Dvorní dáma PDF, Zdarma Dvorní dáma DJVU, Zdarma Stažení Dvorní dáma TXT, Stažení Dvorní dáma RTF, Online Dvorní dáma FB2 , e-kniha Dvorní dáma stažení TXT, Zdarma Dvorní dáma stažení kniha, e-kniha Dvorní dáma download MOBI, Stažení Dvorní dáma IPad, Číst Dvorní dáma MOBI, Číst Dvorní dáma DOC, Zdarma Dvorní dáma AWZ, Download e-kniha Dvorní dáma iPad , Zdarma Dvorní dáma DJVU, Download Dvorní dáma e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Dvorní dáma DVD, Číst Dvorní dáma TXT, Book Dvorní dáma stažení DJVU, Dvorní dáma stažení kniha zdarma, Dvorní dáma stažení kniha pdf zdarma, Dvorní dáma pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Dvorní dáma pdf zdarma, Dvorní dáma stažení kniha epub zdarma, Dvorní dáma ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply