Elantris Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Elantris Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Elantris


Elantris bývalo výstavním městem s nádhernými paláci, jejichž vysoké věže zářily do daleka. Obyvateli tohoto města bývaly bytosti, o nichž se v sousedních městech věřilo, že jsou bohy. Krom fascinujícího vzhledu to byly i jejich magické schopnosti, pro něž je vyhledávali lidé z blízkého i dalekého okolí Arelonu. Vše bylo nádherné až do chvíle, kdy město zasáhl Reod – kletba, která zničila všechnu nádheru i kouzlo, pokryla město páchnoucím slizem a z jeho obyvatel udělala bytosti ani mrtvé ani živé… Čtenář je udržován v napětí až do samého závěru a teprve až v poslední kapitole dojde k očekávanému odkrytí tajemství proklatého města. Elantris je nádhernou fantasy pohádkou plnou napětí, záhad, duchovních hodnot a lásky.
Přeložila Milena Poláčková.Kniha v českém jazyce!


Stažení Elantris zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Elantris (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Elantris zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Elantris.pdf (EUR-0.00)

  Elantris.epub (EUR-0.00)

  Elantris.doc (EUR-0.00)

  Elantris.txt (EUR-0.00)

  Elantris.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Elantris.PDF – (EUR 0.00);

  Elantris.MOBI – (EUR 0.00);

  Elantris.EPUB – (EUR 0.00);

  Elantris.DOC – (EUR 0.00);

  Elantris.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Elantris (2005)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Talpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  Eldar80

  22. ledna

  Elantris byl hezký pohádkový příběh a vůbec nevím jak bych ho vnímal před 20 lety. Jenže číst pohádkovou knihu ve 40 letech má asi svoje nevýhody. Tedy, nejedná se samozřejmě o pohádku, ale pohádkový nádech je v knize značně znát. Něco podobného jako třeba u Feista. Na druhou stranu se mi díky tomu kniha líbila. Byla taková pozitivní a o nezlomnosti lidské vůle. Dnes, kdy jsou často v oblibě různé temné úchylnosti, doporučuji všem, kdo si chtějí zachovat optimismus a víru v dobro. A tak jedinou velkou nevýhodou je značná délka knihy. U spousty velmi dlouhých knih často čtenář příběhu propadne. O to víc mě mrzí, že tady se to u mě nestalo.
  Příběh má velmi dlouhý začátek a než se začne něco dít, trvá to snad 200 stran. Pak se už kniha jen zlepšuje. Kdo nemá rád pomalé začátky nebo při čtení není dostatečně trpělivý, tomu knihu moc nedoporučuji. Zpětně mi přijde neuvěřitelné jak pomalu, ale za to neustále v knize rostlo napětí. Nejdřív téměř nic. Po 200 stranách už jsou zřejmé hlavní kontury příběhu a v polovině už kniha bez problémů udržovala pozornost. Pak už jen napětí kontinuálně rostlo, aby svého vrcholu dosáhlo v samém závěru. Ani tohle není něco z čeho bych byl zrovna nadšený. Když čtu nějakou knihu, chci si ji užít celou a ne čekat na nějaký epický závěr.
  Co se mi dál líbilo, tak poměrně originální přístup autora, kdy jednou z hlavních věcí určujících příběh byla rozdílná náboženství. V knize se objevuje víc zajímavých prvků a tak kniha nespadá do různých šablonovitých fantasy. Podání, věrohodnost postav a literární zpracování bylo na dobré úrovni. Hlavně to kontinuálně stoupající napětí skrze celou knihu. Všem fanouškům fantasy tak mohu jen doporučit. Pro ostatní čtenáře to podle mě moc vhodné není. Třeba já, poté co jsem četl zaklínače, zjišťuji, že mě pohádkově naivní světy už příliš neoslovují. Chybí mi tam ta určitá reálnost, se kterou přišel Sapkowski.
  Kniha je asi taky pro všechny, kdo se vyžívají v dlouhých knihách. Elantris se mi moc líbila, rád bych si ji přečetl znovu, ale kvůli té délce nevím, zda tak učiním. 85%

  Laitha

  07. ledna

  Tuhle knihu jsem četla poprvé asi před 9 lety a teď když vyšla v novém doplněném vydání jsem si ji musela přečíst znovu. A je pořád tak skvělá jako tehdy. Zajímavý nápad, příběh i rozuzlení. Moje nejoblíbenější fantasy.

  toni-az

  25.12.2017

  Poté, co se člověk prokousal první zhruba třetinou knížky, děj se rozjel a začalo to být opravdu napínavé. I když bylo celkem jasné, jak to celé dopadne, stejně se nedalo od knížky odtrhnout.

  Šel jsem do toho s tím, že mám náladu na tuctovou fantasy. Rozhodně tuctová nebyla a nebýt toho až příliš pomalého rozjezdu, snad by se i zařadila skoro na špičku mého fantasy žebříčku.

  tetrisek77

  27.11.2017

  Pokud čekáte elfy, nečekejte. Pokud čekáte neustálou přítomnost magie, nečekejte. Alespoň ne v pravém slova smyslu. Sandersonovu Elantris jsem sháněla dva roky, ale přečetla ji za pouhé dva dny. Není fantasy jako fantasy. A není magie jako magie. Elantris ale nepostrádá ani magii, ani kouzlo. Kniha záhadná, překvapující, zároveň by se chvilkami mohla zdát předvídatelná, ale není. Příběh o lásce, pravém přátelství, víře a obětování. Kniha plná humoru, ale nemyslete si, že je pouze vtipná. Je to kniha hodna přečtení a hlavně zamyšlení.

  Podle Sandersona kniha nemusí mít akci s mečem na každé stránce. Stejně tak může být kniha magická, i když se magie objeví až na konci. A víte proč? Protože magická je kniha ne magií, ale svými postavami.

  Neztrácejte víru… a pokud ji ztratíte, mějte k tomu dobrý důvod. Děkuju, Brandone. Že jsi tohle napsal a zveřejnil.

  Teclaireddy

  05.10.2017

  Taková pohádka v sandersonovském stylu. Oproti jeho jiným knihám trochu jednodušší a povrchnější (postavy jsou trochu černobílé, děj víceméně předvídatelný), ale Sandersonovi fanoušci (a tedy i já) si tam najdou, co hledají – víru ve zlepšení světa, sílu vytrvalého optimismu, popis náboženství s jeho dobrými i špatnými stránkami, nápaditou magii a neobvyklé postavy, které si zamilujete (zde seony). Stejně jako u ostatních autorových knih mi vadilo příliš velkolepé a heroické finále, ale to asi k Sandersonovi patří.
  Přišlo mi zajímavé, že postava Raodena je typově podobá Kelsierovi z Mistborna (v té jejich nezdolné vůli změnit svět k lepšímu), ale zatímco Raoden je vylíčen jako čistě pozitivní spasitel, postava Kelsiera je mnohem propracovanější – v tom je podle mě dobře vidět, kam se Sanderson posunul.

  Helianthus

  03.10.2017

  Výborná fantasy kniha. Jedinou výtku bych měla jen ke konci knihy. Ten mi přišel moc rychlý, zbrklý a nedovysvětlený.

  Blahona

  07.05.2017

  Elantris je autorovou prvotinou. Knihu jsem četla bezprostředně po dočtení dvou dílů jeho nejnovější ságy Archivu bouřné záře. Je vidět, kam se Sanderson za ty roky posunul. Kniha je psána dobře, ale úroveň jeho jazyka zdaleka není tak brilantní, jako v Archivu, i když vzhledem k jiným autorům je stále nadprůměrná. Má trochu pomalejší rozjezd, pak už jsem se ale do knihy začetla a pohltila mě. Trochu mě zklamal závěr, který mě úplně neuspokojil. Je na něm až příliš znát autorova snaha o překvapení. Příliš rychle střídá myšlenky a zdá se mi to překombinované, a tím pádem to z hloubky čtenáře hodí na povrch, kde klouže na autorových zvratech. Za konec dávám hvězdu dolů.

  Karcoolka2210

  05.03.2017

  Jedna z najlepších fantasy kníh, aké som zatiaľ čítala. Sanderson ma úplne vtiahol do svojho sveta a pohltil ma. Bolo to super. AJ

  DuncanIdaho

  22.01.2017

  Skvělá kniha. Dobrý nápad s osvícenými lidmi, jejichž osvícení se promění v prokletí. Jak už tu někdo zmínil, v knize se střídají kapitoly tak, že v každá je o jednom ze tří hlavních hrdinů. Škoda je toho závěru. V jinak poklidu plynoucí děj se najednou změní v americký film. Děj začne až moc rychle plynout, obvzláště v porovnání se začátkem knihy. Autor zde chtěl nejspíše zdramatizovat závěr a dát mu nějaké napětí. Podle mne to ale přehnal. Ten konec mne prostě nudil a nutil jsem se knihu dočíst. Zkráceně řečeno: knihu doporučuji přečíst, jen ten závěr je slabší.

  AnDyB

  19.11.2016

  Kniha se mi moc líbila i kdyz detailne rozebírání náboženství mi uplne nesedelo ale neměnilo to nic na příběhu 🙂 jen asi v půlce jsem se trochu sekla a a prislo mi ze jsem uvízla na mrtvém bodě chvilku nez se kniha znovu rozjela proto davam jen 4 * jinak moc pěkne napsáno a knih jako celek se mi moc líbila 🙂

  witko

  26.08.2016

  Výborná fantasy, líbilo se mi střídání kapitol podle postav a musím říci, že nevím která linie mne bavila nejvíc.

  carcassonna

  22.06.2016

  Super!!! Taka rozpravka pre dospelych. Dej ubiehal rychlo, bolo len minimum hluchych miest, na kazdej stranke sa nieco dialo a vsetko na seba nadvazovalo, cize ziadne "preskakovacky" sa nedali. Plus ten magicky svet vytvorit – aj ja chcem taku fantaziu!!! A seoni – moje oblubene "postavy" – len skoda, ze nevysvetlil ich vznik- alebo mi to uniklo?!
  Chystam sa na trilogiu Mistborn-tak dufam, ze je to rovnako dobre,ak nie lepsie…

  wiedzminka

  24.03.2016

  Musím se přiznat, že na čtení Elantris jsem se hodně těšila, ať kvůli jejímu zavratnemu hodnoceni, nebo vrelemu doporučení od člověka s vybraným literárním vkusem. Vinou me nedostatečné informovanosti jsem ale nebyla připravena na to, že dostanu ‘jen’ pohádku. Zkrátka jsem čekala dechberouci fantasy ve formě, v jaké jej mám nejraději, s uveritelnymi charaktery, necernobilym rozdělení dobra a zla, nepředvídatelnym dějem, a vypointovanymi dialogy. Nic z toho bohuzel v knize nenajdete.
  Opravdu jsem tomu dala šanci a čekala, že se to snad už někde zlomí, to se vsak nestalo. Věcí, která mě ale opravdu vytocila, byly dialogy. Všechny postavy mluvily k uzoufani stejně a nebýt uvozeny jmény, ani byste nepoznali, kdo právě hovoří. Humor byl detinsky směšný, rodinné scény od stryckova stolu pak vyloženě iritujici. Ani smotný svět mi nepřipadal nijak originální – známé věci byly jen označeny neznamymi jmeny, at už šlo o souboje náboženských dogmat nebo rozmanitost světové kuchyně.
  Kdyby kniha zůstala jen u pohádkoveho konceptu pro mládež, což z větší části je, bylo mi možné nad lecčims primhourit oči, jenže do toho je neumele naroubovana jakás takas politika, náboženství, dokonce krvavé lidské oběti, z čehož nakonec vzniká podivný hybrid. Jelikož má tak přehnané hodnocení nejen tady, cítila jsem potřebu se k tomu vyjádřit.

  Allpa

  05.02.2016

  naprosto úžasná fantasy kniha. Ještě dlouho po přečtení mi ležela v hlavě. Byla by určitě úžasná i zfilmovaná, ale aby to spíš nepokazili. Rozhodně jedna z mých top

  Aaron Lewis

  03.02.2016

  Asi jsem to neměla číst hned po Cestě králů, ale já čekám na druhý díl, a chtěla jsem zůstat naladěná. Elantris je to taková hezká pohádka (sem tam někde ponurostí lehce podobná Erbenově tvorbě), ale víceméně černobílá pohádka. Čtvrtou hvězdu jsem dala za to, že jsem byla zvědavá, jakým způsobem se uzdraví.

  orson

  21.01.2016

  Po dlouhé době jsem si zase přečetl dobrou fantasy knížku. Neotřelé nápady, děj s jasně vyznačeným směrem, ale přitom mnoha nečekanými zvraty. Vše pěkně odsejpalo, takže v závěru člověk nemohl knihu odložit.

  notburga

  30.12.2015

  Perfektní kniha. Je to už dávno, co mě dokázalo nějaké fantasy takhle nadchnout. Prvních pár kapitol bylo, pravda, trochu rozvláčnějších ale tak nějak jsem počítala s tím, že si autor jen připravuje propracované kulisy pro neotřelý a nakonec i rychle ubíhající děj. A jsem moc ráda, že jsem se nespletla.

  Raoden se mi od začátku líbil nejvíce, i když bylo potom těžké představit si ho v tom nelichotivém stavu. Konec knihy jsem četla tak rychle, že se musela poté vrátit a znovu si důkladně přečíst zdůvodnění celé té katastrofy. Velké plus u mě má i fakt, že jde o samostatně stojící knihu a ne o počátek velké ságy, kterou je nutné za každou cenu rozvinout.

  Kapitoly pozorované očima jednotlivých postav mi vyhovovaly, stejně jako občasná posunutí v ději, která přeskakovala různé (pravděpodobně) nudné a beztak vytušené nebo přímo předem popsané spojky. Knihu jsem si původně jen půjčila, ale hned po přečtení ji obratem koupila. Myslím, že každý milovník fantasy by radši týden přežíval na chlebu s vodou, než aby se vzdal takto vynikajícího díla. 🙂

  Arocrynn

  02.08.2015

  S každou další knihou mne Sanderson utvrzuje v přesvědčení, že je génius, jehož fantazie nemá hranic. Základem každé série, povídky, knihy je tak zajímavý svět, že tomu nemohu uvěřit. Sice máte pocit, že už jste to někde četli – Duna, Pán prstenů… – ale(!) – je to však dobrý pocit z toho, že víte, do čeho se postupně noříte, do poctivě propracovaného světa, jehož postavy mají svou hloubku, jsou zajímavé a neotřelé. A svět samotný vnáší do fantasy nové prvky, které zde ještě nebyly. Ať již čtete Elantris, Mistborny, Legiona (Spousta), Císařovu duši… – každý z těchto světů je "jiný" a přitom tak jednoduše "prostý", specifický a zajímavý. Jak to ten "chlap" dělá??!!
  Vyprávění Elantris z pohledu tří hlavních postav je úžasné, protože každá z postav je jiná, jak v názorech, tak v motivaci, myšlení i jednání, přesto jsou svým způsobem "normální" a uvěřitelné – a hlavně, každá z nich má to své "něco", co může čtenáři nabídnout. Nemusíte mít všechny postavy rádi, nemusí vám "sedět", ale určitě vás minimálně zaujmou. Kapitoly jsou krátké a svižně se čtou.
  A Elantris mne utvrdila v další věci, které jsem si všimla již v předchozích Sandersonových knihách. Jeho díla obsahují dějové zvraty, nečekané obraty v chování postav a originální vysvětlení, ale vždy je to v "rozumných" rozměrech a uvěřitelné – není to do očí bijící, krkolomné a nelogické. Když už postava něco nečekaného udělá, nebo se jistá událost překvapivě vysvětlí, tak když o tom chvilku přemýšlím, je mi jasné, že se to "dalo čekat", že mi to k postavě sedí, do děje to zapadá, vysvětlení je logické…
  Uzavřu to – mám ráda, když Sanderson "napíná strunu" a současně jsem mu nesmírně vděčná, že ji "nepřetahuje". Skvělé!

  Vlčice.N

  31.07.2015

  Už ve chvíli, kdy jsem dočetla Mistborn, mi bylo jasné, že si musím od autora přečíst ještě něco. A teď, když jsem dočetla Elantris, je mi jasné, že si od něj musím přečíst naprosto všechno, co doposud napsal. Nenápadně se stal jedním z mých nejoblíbenějších autorů, který umí překvapit vždy něčím novým. A že fantasy takové spisovatele potřebuje, o tom žádná! Líbí se mi jeho vykreslení všech postav, takové složité charaktery neumí vytvořit jen tak někdo. K tomu se nebojí šokovat čtenáře a neustále vymýšlí nové a nepředvídatelné komplikace, které během čtení nedávají prostor k jakékoliv nudě. Super je i náhled na příběh z pohledu více postav… Prostě, několik hodin po dočtení mě nenapadá snad žádné negativum. Jestli jste doposud váhali, zda se do knihy pustit, s čistým svědomím vám radím: pusťte se do ní, i do jakékoli jiné jeho knihy. Čím dál víc se totiž utvrzuju v názoru, že Sanderson ani žádnou špatnou napsat neumí.

  Pavlina.13

  04.07.2015

  "Elantris" je první kniha od Brandona Sandersona, kterou jsem četla, ale už teď si troufám říct, že tento autor bude patřit mezi mé nejoblíbenější a velmi vyhledávané spisovatele. To co se mu podařilo vytvořit v této knize je neuvěřitelné. Kniha obsahuje vše co si od perfektní knihy představuji.
  Pokud někdo váhá zda po tomto titulu sáhnout a pustit se do něj, tak doporučuji. Nechte se polapit do úžasného příběhu a pokud jste vášnivý čtenář sci-fi a fantasy knih, nebudete litovat.

  Ellbereth

  01.04.2015

  Výborné čtení….líbí se mi, že žádná autorova postava není úplně černá nebo bílá. Velmi se mi líbí jeho náměty. Jsou to nové, neotřelé nápady a na to, že je Elantris prvním dílem, tak je velmi komplexní. Za sebe mohu říct, že mnohem víc mi sedla série Mistborn, ale i tak je tato knížka dobrá. Děj žijete společně s postavou a nechcete přestat číst. Čekáte čím dalším vás překvapí. Jediné co mohu Elantris vyčíst, je to jak Raoden ve finále dosáhne toho čeho má. Nechci prozrazovat děj 😀 ale zasvěcení ví. Tam bych uvítala trochu více vysvětlení proč zrovna to místo a ne jiné. Tam to pro mě bylo trochu neuspokojivé vysvětlení.

  Alee

  23.02.2015

  Elantris má všechny atributy Sandesronovské fantasy: originální magie, složité politické a náboženské vztahy, několikero božstev, náboženští fanatici, bozi, co si o sobě nemyslí, že jsou bohové….. záporáci, kteří nakonec nejsou zas takový záporáci, nevyzpytatelné postavy, kteří jsou nakonec záporáci, …. skvělé uvěřitelné charaktery, sympatický hlavní pár… prostě všechno, co dělá jeho knížky tak skvělými. Je vidět, že se tímto směrem psaní Sanderson ubíral už od začátku, rozhodně je to vysoce nadprůměrná a originální fantasy, která stojí za přečtení. A to i pro ty, co fantasy žánru tolik neholdují.
  Hodocení na Sandersona se mi píšou špatně, protože ty knížky fakt žeru a nevím, jak to napsat, aby na každé větě nebylo tak okatě vidět, jak u toho slintám nadšením. Ale berte to jako moje vřelé doporučení, abyste si jakoukoliv jeho knihu přečetli.
  P.S.: Četla jsem recenzi jedné mladé slečny, která kritizovala na knížce vyprávění z pohledu dvou mužských postav, také přílišnou složitost a tloušťku. Když jsem se pak domákla, že slečna oceňuje Stmívání o dost víc než já, pochopila jsem. Takže… Elantris je odpočinková literatura, ale není to primitivní text, Sanderson nutí přemýšlet. Takže jestli je pro vás 500 stránek moc a chcete jenom plochou oddechovku s trpaslíkama a elfama nebo upírama, tak tady jste na špatné adrese 😉

  Jara 56

  08.11.2013

  Pěkně se čte po počátečním trochu rozvláčném úvodu, jsem byl velmi příjemně překvapený jak je knížka čtivá, jen díky pochvalným komentářům jsem se začetl a vydržel. Takže díky databázi knih jsem tuto knihu vůbec objevil a mohu-li radit a máte-li rádi tento žánr, neváhejte je to krásně napsané.

  LordSnape

  04.06.2013

  Výborná věc! Člověk se musí začíst a přelouskat delší úvod do děje a toho, co se vlastně děje, včetně seznámení s postavami, ale pak už je to parádní a neotřelé fantasy. Sanderson neumí psát krátce a svůj děj, do detailu vypiplaný, polehoučku rozmotává jako zamotané klubko vlny, aby na konci objasnil, co místama už několikrát nakousl nebo jen lehce naznačil.

  KellyH

  10.03.2013

  Když jsem na Elantris narazila, nejprve mě snad ani nějak nezaujala, nicméně pak mi to nedalo a začala jsem pátrat, kde bych ji mohla sehnat. Nastal poněkud problém, v knihovně ji neměli a v žádném jiném obchodu snad také ne. Pomalu jsem se vzdávala naděje, když jsem na Elantris nakonec narazila v jednom antikvariátu. Než mi však přišla, rozečetla jsem si něco jiného a na Elantris na chvíli zapomněla. Tento týden se však dočkala.
  Nedalo by se říct, že by mě Elantris pohltila již od prvních stránek, ale cosi mě nutilo pokračovat a zajímat se o to, co se vlastně s tím proklatým městem stalo. Příběh se točí hlavně okolo tří postav – Raodena, Sarene a Hrathena. Byly chvíle, kdy jsem si při čtení Raodenovy linie říkala, že ta jediná stojí za to, ale jakmile skočilo vyprávění zase na někoho jiného, i jeho příběh jsem s chutí četla. Hrathen je poměrně zajímavá postava – často jsem měnila svůj názor na to, jestli ho nesnášet nebo ne. Bylo zajímavé sledovat jeho osud, jeho myšlenkové pochody, jeho pochyby o sobě samém. Když se na začátku bude zdát, jako že je nic moc, nenechte se tím odradit. Stejně tak Raoden se Sarene. Oba musí člověk obdivovat za to, že se nevzdali a ačkoliv se všechno zprvu zdálo beznadějné, dokázali se svým osudem bojovat.
  Co se týče Elantris, události vedoucí k jejímu pádu nebyly vůbec složité a nadpřirozené, naopak. Je to tak… nečekané a přesto logické a ve výsledku jednoduché, až z toho na konci budete paf.
  Elantris není jen obyčejná fantasy. Je to napínavý příběh plný zvratů, o lásce, nezlomné víře, pochybnostech a především o vytrvalosti. Za mě šest hvězdiček z pěti a rozhodně veliké doporučení.

  Domča

  19.09.2012

  První kapitoly mě bavily, dokonce jsem si myslela, že se od knížky neodtrhnu, ale dokonale pravidelné střídání tří hlavních hrdinů mě po chvíli omrzelo, až nakonec Raoden byl jediný, kdo mě bavil. A potom už ani ten ne… Anotace slibuje, že úplné vysvětlení přijde v samotném závěru posledních kapitol…

  …Bohužel jsem se k nim nedopracovala.

  cathyblack

  10.04.2012

  Jedna z nejlepších fantasy knížek, kterou jsem kdy měla čest číst. Princ Raoden je užasná literární postava a hned si ji zamilujete. Postižen Reodem vylepšuje život ostatním "chudákům", namísto toho aby se ponořil do sebelítosti, vyrovnává se s tím, že ztratil asi svou lásku, kterou ani nepoznal a buduje lepší zítřky pro Elantris. Nakonec, jak už to u pohádek bývá, to vše dobře dopadne a vy zříte nádheru města, které znovu procitne z temnoty.  TAGS:

  Online Elantris ebook, Kniha Elantris FB2, Download Elantris PDF , Download Elantris MOBI, Online Elantris kniha, Zdarma Stažení Elantris IPhone, Online kniha Elantris PDF, Zdarma Elantris DJVU, Zdarma Stažení Elantris TXT, Stažení Elantris RTF, Online Elantris FB2 , e-kniha Elantris stažení TXT, Zdarma Elantris stažení kniha, e-kniha Elantris download MOBI, Stažení Elantris IPad, Číst Elantris MOBI, Číst Elantris DOC, Zdarma Elantris AWZ, Download e-kniha Elantris iPad , Zdarma Elantris DJVU, Download Elantris e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Elantris DVD, Číst Elantris TXT, Book Elantris stažení DJVU, Elantris stažení kniha zdarma, Elantris stažení kniha pdf zdarma, Elantris pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Elantris pdf zdarma, Elantris stažení kniha epub zdarma, Elantris ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply