English or Czenglish? Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

English or Czenglish? Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

English or Czenglish?


Jak se vyhnout čechismům v angličtině?
Když se někdo učí cizí jazyk, v skrytu duše často věří, že už ho ovládá docela obstojně, a přece ho opětovně sužují pochybnosti: Nedělám chyby, o kterých nevím? Jsou moje znalosti vůbec k něčemu? Jestlipak by mně rodilý mluvčí rozuměl? Co když mluvím nějakým podivným jazykem s příměsí češtiny?
Cílem této příručky je pomoci všem, kteří chtějí umět English a vyvarovat se Czenglish. Snaží se o to upozorněním na typické čechismy, vysvětlením, proč jsou nesprávné a radami, jak se jim vyhnout.Kniha v českém jazyce!


Stažení English or Czenglish? zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:English or Czenglish? (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení English or Czenglish? zdarma kniha:

  MIRROR-2

  English or Czenglish?.pdf (EUR-0.00)

  English or Czenglish?.epub (EUR-0.00)

  English or Czenglish?.doc (EUR-0.00)

  English or Czenglish?.txt (EUR-0.00)

  English or Czenglish?.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  English or Czenglish?.PDF – (EUR 0.00);

  English or Czenglish?.MOBI – (EUR 0.00);

  English or Czenglish?.EPUB – (EUR 0.00);

  English or Czenglish?.DOC – (EUR 0.00);

  English or Czenglish?.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Učebnice a slovníky
  Vydáno: , SPN – Státní pedagogické nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  kní

  26.05.2017

  "Kniha vyšla v září roku 1989. Hned byly recenze a nejhezčí od Antonína Přidala. Náklad byl deset tisíc výtisků. Já jim říkal, že to je strašně málo. Nakladatelství ale řeklo, že neví, jestli to bude zajímavé, nebo ne. Do týdne bylo vydání vyprodané. Hned mi poslali smlouvu na druhé vydání, už na sto tisíc výtisků, ovšem za směšných podmínek. Za sto tisíc výtisků jsem dostal poloviční peníze než za těch deset tisíc. A pak přišla sametová revoluce. Najednou se chtěl každý naučit anglicky a mít tu knihu. Prodalo se hodně, ale pak probíhala privatizace a zbytek vydání ležel roky ve skladu. Objevil se někdy v roce 1993 v knihkupectvích se slevami. Nakonec se všechny prodaly. Od té doby mi lidé pořád říkají, že bych to měl znovu vydat. Ale kniha už by potřebovala důslednou revizi. Na zdejší katedře anglistiky teď na tom pracují, tak možná do roka vyjde zrevidované vydání." – vzpomíná Don Sparling v rozhovoru NO CZENGLISH, PROSÍM (s Norou Grundovou, Pátek, magazín LN, 18. září 2015)

  dadukoblih

  25.02.2014

  Skvělá "příručka" , jak a proč se vyvarovat divných, nepoužitelných výrazů a spojení, které nám v češtině znějí logicky, ale anglicky mluvící lidé by nikdy nepoužili, neboť jejich význam je nelogický, nepochopitelný, nebo pochopitelný, ale směšný a někdy i pobuřující. Vysvětluje přesné významy slov v angličtině.  TAGS:

  Online English or Czenglish? ebook, Kniha English or Czenglish? FB2, Download English or Czenglish? PDF , Download English or Czenglish? MOBI, Online English or Czenglish? kniha, Zdarma Stažení English or Czenglish? IPhone, Online kniha English or Czenglish? PDF, Zdarma English or Czenglish? DJVU, Zdarma Stažení English or Czenglish? TXT, Stažení English or Czenglish? RTF, Online English or Czenglish? FB2 , e-kniha English or Czenglish? stažení TXT, Zdarma English or Czenglish? stažení kniha, e-kniha English or Czenglish? download MOBI, Stažení English or Czenglish? IPad, Číst English or Czenglish? MOBI, Číst English or Czenglish? DOC, Zdarma English or Czenglish? AWZ, Download e-kniha English or Czenglish? iPad , Zdarma English or Czenglish? DJVU, Download English or Czenglish? e-kniha zdarma, Zdarma Stažení English or Czenglish? DVD, Číst English or Czenglish? TXT, Book English or Czenglish? stažení DJVU, English or Czenglish? stažení kniha zdarma, English or Czenglish? stažení kniha pdf zdarma, English or Czenglish? pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha English or Czenglish? pdf zdarma, English or Czenglish? stažení kniha epub zdarma, English or Czenglish? ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply