Enter, mami! Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Enter, mami! Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Enter, mami!


„Nic se nestalo,“ řekla maminka do telefonu, když jí syn poradil, ať na klávesnici najde enter. „A co jsi udělala?“„No našla enter.“„A zmáčkla jsi ho?“ „To jsi neříkal!“ O učení maminky s počítačem je jeden ze sloupků, které novinář Martin Moravec napsal za deset let do čtvrtečního magazínu MF DNES. Protože si to žádá doba, některé zpětně trochu upravil a celkem 250 jich teď vydává v knize Enter, mami! Jsou to fejetony z každodenních situací, které občas zažije každý. Krátké, výstižné a vtipné. O českých restauracích, povinném zkoušení dárků o Vánocích, seznamování přes internet, o Pražácích, Brňácích i náplavách, o trapasech při lichocení ženám, o vaření, nakupování, divných lidech v posilovnách a podobně. Zkrátka o čemkoliv, co mu za těch deset let přišlo na mysl a stálo to za zaznamenání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Enter, mami! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Enter, mami! (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Enter, mami! zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Enter, mami!.pdf (EUR-0.00)

  Enter, mami!.epub (EUR-0.00)

  Enter, mami!.doc (EUR-0.00)

  Enter, mami!.txt (EUR-0.00)

  Enter, mami!.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Enter, mami!.PDF – (EUR 0.00);

  Enter, mami!.MOBI – (EUR 0.00);

  Enter, mami!.EPUB – (EUR 0.00);

  Enter, mami!.DOC – (EUR 0.00);

  Enter, mami!.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Fejetony, eseje, Literatura česká
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  hajrys

  07.12.2017

  Některé vtipné, některé méně, trvalo tmi to dlouho, ale tato kniha se nedá číst najednou.

  ondras666

  05.09.2017

  Zase taková zábava to fakt nebyla. Kniha sestavená z rádoby vtipných příspěvků novináře. Pro mě to fakt nebylo, k smíchu mi to nepřišlo.

  SilvaK

  14.07.2017

  Zabavila som sa. Niektoré ma rozosmiali nahlas, čomu sa okolosediaci dosť čudovali. Pri niektorých o maminkách som sa musela červenať. Snáď to aj moje deti berú takto s humorom.

  Damato

  20.06.2017

  Taky jsem se bavila, nejen nad knihou, ale i nad vzpomínkami nejen z minulosti, ale i nedaleké současnosti, neboť i já patřím mezi matky, kteří píšou zoufalé smsky ve stylu SOS děti, nejde mi počítač. Pak se některé dítě ustrne ( no, pravda, to málokdy) a přijede domů ten začarovaný přístroj "nahodit" – většinou záležitost na minuty a s větou, kvůli takové kravině jsem jel 150 kilometrů,jo? a s výrazem v tváři- bože matko, ty ses narodila snad za dob zasypání Pompejí a s taškou odpustku v podobě řízků, tvarohového koláče a zavařených loňských okurek zas odcestují ke svému domovu. Víte ale co mě velice nadzvedává ze židle ? Když si k nim sednu a chci si ten postup oživení PC krok po kroku napsat, abych si to jednak zapamatovala a nemusela je příště otravovat s takovou banalitou a jednak abych zas k té technice byla krůček blíž. Představuji si to vždycky nějak tak, že si napíšu postup ve stylu… teď zmáčknu enter, teď zmáčknu čudlík vpravo nahoře a objeví se mi na obrazovce to a to, pak zmáčknu…. tak tak nějak bláhově sním o tom,že bych s PC mohla začít sbližování. Ale moji kluci s větou – to si nepiš, to si budeš pamatovat a udělají na klávesnici jakýsi pohyb , který si pamatuji z dětských kouzelnických představení- něco ve stylu čárymáryfuk a odejdou středem, Zatímco já už když za sebou zavírají dveře nevím, co tam tak tajuplného dělali, že se jim ten monitor rozsvítil a další týdny pouštím počítače s výrazem- tak co hochu, kdo z koho… Jediné, co mi snad trochu při zvyšování sebevědomí při mém nerovnoměrném boji s compjuterem pomáhá, je to že ti dva chytří hoši, kteří tuhle zapeklitost umí opravit jsou mé krve a ty geny, které jim pomáhají chápat zákonitosti techniky jsou částečně i moje, tak zas takový negramota snad nebudu.

  Chytuš

  29.05.2017

  Mezi fejetony byly opravdu výborné a vtipné kousky (většina se týkala autorovy maminky, maminka promine :-)), ale bohužel jich bylo i dost průměrných (bez smíchu) a pár úplně o ničem (bože, proč to vlastně čtu)…
  Jinak dámy, až potkáte proutníka z 19.1.2012, který by se vás pokusil balit větou "Víte, slečno, byl jsem v minulém životě pes, mohl bych si vás očuchat?", odpovězte mu prosím něco ve stylu "A já jsem v tomhle životě kočka a jak známo, kočky se se psy moc nekamarádí, natož aby se od psů nechávaly očuchávat." Třeba to ty jeho pudy vyléčí 🙂

  ANATS

  03.04.2017

  Fejetony můžu….jakýkoliv, očemkoliv a kdekoliv……ale tohle je prostě luxus ! 🙂
  Stručný, vtipný a milý.
  Pan Moravec to umí, a to moc dobře….pobavíte se, za to ručím.
  Tato knížečka mě velmi zpříjemnila dvanáctihodinovou směnu v práci.
  Bylo by fajn, kdyby následovalo pokračování.

  BACHA , AJŤÁCI ! ……tak to nemá chybu 🙂 🙂 🙂

  bararich8

  13.02.2017

  Martin Moravec má dar psát svižně, stručně a vtipně a proto je jeho knížka sloupků velmi příjemným počtením. U nás doma leží na jídelním stole a při snídani z ní čerpáme dobrou náladu na celý den. Určitě doporučuji!

  zoew

  01.02.2017

  Moc jsem se pobavila, nostalgicky zavzpomínala na některé věci z minulosti…. zkrátka skvělá oddechovka.

  mynamail

  27.01.2017

  Báječná oddechovka! Místy jsem plakala smíchy, místy jsem souhlasně pokyvovala hlavou a místy jsem se ve sloupku naprosto jasně našla!
  Ideální do kapsy, když čekám na dítě před školou nebo než mu skončí kroužek. Akorát bacha – lidé kolem si budou ťukat na čelo, že se u čtení furt nějak ksichtíte ….

  keri.H

  11.01.2017

  Úžasná kniha, u které jsem se hodně nasmála. Určitě si jí do budoucna zase přečtu, až se budu chtít pobavit. 🙂

  Zdenka1978

  02.12.2016

  Skvělé napsané, bavila jsem se během neomoci a v čekárnách u lékařů. A často narušovala klid čekárny, tichým smíchem 🙂

  pagac17

  23.09.2016

  Výborně sestavené sloupky od autora, moc jsem se pobavil a zopakoval si minulé Magaziny. Ten přehled událostí, příhod se nedá jinak pojmenovat, než milé zhodnocení, jak vlastně žijeme, co všechno prožíváme a k těm postřehům se vracíme a vlastně si je i přivlastňujeme. Znamenitá publikace.

  NiNo

  15.09.2016

  Jednoduché, vtipné, oddychové. Moravec je výborný publicista a má břitké postřehy. Je jen dobře, že se jeho glosy takto dostanou do širšího povědomí.

  Ewik

  29.06.2016

  Moc fajn čtení. Krátké vtipné texty a spousta srandy. Předčítala jsem nahlas a kniha sklidila velký úspěch. Zasmáli se i věční morousové. 🙂
  Ajťáci mě stále a spolehlivě baví.

  Lupscha

  27.06.2016

  Dlouhé chvíle si někdy zkracuji letmým čtením starších výtisků různých novin, časopisů atd. Krátké texty autora inspirované z běžného života jsou příjemným a vtipným zpestrením přílohy MF dnes TV Magazín. Palec nahoru tomu, že je nyní výběr toho nejlepšího z tvorby pana Moravce na jednom místě pohromadě v jeho publikaci.

  jarsta

  24.06.2016

  Knížka se hezky čte a člověk se u ní pobaví. Doufám, že se brzy dočkáme pokračování.  TAGS:

  Online Enter, mami! ebook, Kniha Enter, mami! FB2, Download Enter, mami! PDF , Download Enter, mami! MOBI, Online Enter, mami! kniha, Zdarma Stažení Enter, mami! IPhone, Online kniha Enter, mami! PDF, Zdarma Enter, mami! DJVU, Zdarma Stažení Enter, mami! TXT, Stažení Enter, mami! RTF, Online Enter, mami! FB2 , e-kniha Enter, mami! stažení TXT, Zdarma Enter, mami! stažení kniha, e-kniha Enter, mami! download MOBI, Stažení Enter, mami! IPad, Číst Enter, mami! MOBI, Číst Enter, mami! DOC, Zdarma Enter, mami! AWZ, Download e-kniha Enter, mami! iPad , Zdarma Enter, mami! DJVU, Download Enter, mami! e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Enter, mami! DVD, Číst Enter, mami! TXT, Book Enter, mami! stažení DJVU, Enter, mami! stažení kniha zdarma, Enter, mami! stažení kniha pdf zdarma, Enter, mami! pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Enter, mami! pdf zdarma, Enter, mami! stažení kniha epub zdarma, Enter, mami! ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply