Expanze na Mars Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Expanze na Mars Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Expanze na Mars


Alex a Eva, dvě vysokoškolské studentky – či mladé intelektuálky, chcete-li – usoudily, že jejich zážitky s bytostmi z Marsu – nebo s muži, chcete-li – jsou natolik nevšední a pozoruhodné, že by z nich měla vzniknou kniha. Začaly tedy své příběhy publikovat na internetu formou blogu, v němž s nebývalou otevřeností popisují peripetie vztahů, lásek a zklamání. Přestože text připomíná spíše Charlese Bukowského než milostný román, jsou Expanze na Mars především výpovědí o lásce, citu, hledání a nalezení partnera. V březnu 2009 blog „objevil“ společenský týdeník Reflex a otiskl z něho několik ukázek. O půl roku později již vycházejí Expanze v knižní podobě… a to u příležitosti svatby jedné z autorek s redaktorem Reflexu, kontroverzním Jiřím X. Doležalem!Kniha v českém jazyce!


Stažení Expanze na Mars zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Expanze na Mars (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Expanze na Mars zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Expanze na Mars.pdf (EUR-0.00)

  Expanze na Mars.epub (EUR-0.00)

  Expanze na Mars.doc (EUR-0.00)

  Expanze na Mars.txt (EUR-0.00)

  Expanze na Mars.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Expanze na Mars.PDF – (EUR 0.00);

  Expanze na Mars.MOBI – (EUR 0.00);

  Expanze na Mars.EPUB – (EUR 0.00);

  Expanze na Mars.DOC – (EUR 0.00);

  Expanze na Mars.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  daza.dt

  18.05.2016odpad!

  přečteno velmi rychle – knížka opravdu není rozsáhlá. Ale už nikdy více. Tiše doufám, že obsah nebyl 100% přepis zkušeností,ale literární fabulování

  bokken

  21.09.2015odpad!

  Literárně naprostý odpad, humor na úrovni čerstvě pubertálních individuí vyrůstajících snad někde v zaplivané díře některého z ghett. Asi jediné chvíle, kdy jsem se smál, byly když jedna autorka mluví o inteligenci, a druhá o umění a o tom, že si zřejmě chlapa nenajde jelikož se smířila s tím, že je na úrovni s a rozuměla by si jen s velkými mysliteli dějin (to jsem málem umřel smíchy). Asi se nikdy nepřestanu divit, co vše vyjde, co se vše vydá a kdo všechno může psát..i lidé co mají až takhle vypatláno. Docela by mě zajímalo, co to bylo všechno za chlapy, kteří s nimi něco měli, o takové by si snad normální chlap neopřel ani kolo. A vědět, že jedna z autorek má něco společného s J.X.Doležalem, nedejbože ještě vědět o jejím obdivu k němu, knihu bych ani nevzal do ruky. Vrána k vráně sedá.

  Na druhou stranu, i přesto, že je to takový odpad, se tahle "kniha", dá doporučit mnohým jedincům, co si kolikrát představují ženy jako křehké nevinné květinky, berou je tak a staví si je na pomyslný piedestal. Že takových pár znám, a ta potřebná ztráta iluzí by jim jen prospěla, a třeba by jim i znova narostly koule, co někde ztratili.

  Almond

  20.06.2015

  Úžasná zpověď dvou dívek. Kniha není dlouhá a měla jsem ji přečtenou ve vlaku jedním dechem. Místy jsem se smála tak, až si cestující museli myslet, že jsem se zbláznila. Nejvíce mě z knihy zasáhla citová proměna Evy. Její ztracené iluze.
  Kam se hrabe padesát odstínů šedi 😀

  kiddlinka

  24.01.2014

  Heleďte, mně nevadí číst suchopárný záznam ze života dvou kurev, přežiju degenerovaný, rádoby liberální étos „žádné pobuřování, maloměšťáku, dyť todle se jako fakt děje“, snesu tu formu jájovského životopisu oslavujícího přízemní chcípáky, který se pro současnou českou literaturu stal bohužel tak nějak příznačným, a docela bych i vydržela, že ta údajná sexuální osvobozenost má klasickou podobu frustrovaného fňukání nad stavem zlých chlapů, jimž deprimované, nesebevědomé autorky ochotně dělají snadno zaměnitelnou nádržku na pivem nasáklou mrdku, přičemž jejich ultimátním cílem beztoho je skončit v náruči vytouženého prince, který z nepochopitelného důvodu ten ementál proděravený nesčetným množstvím cizích pér nabodne na svého bílého koně. Ne: co mi fakt vytáčí bradavky o 360 stupňů, jsou ty čtenářské a mediální ejakulace na téma novo-hrabalovské nebo Bukowského estetiky, přestože každý, kdo nemá mozek obalený zaschlým spermatem, musí vidět, že tímhle amatérským, křečovitým tlacháním marně se pokoušejícím o výrazný hlas by si žádný skutečně kontroverzní a pohoršlivý autor nevytřel ani svou průjmem opatlanou prdel.

  machalcz

  25.06.2012

  Místy jsem měl pocit, že to je snad kniha určená pro ženské publikum, ale dost jsem se u toho pobavil. Hodně otevřená zpovděď. Dobře se to čte 🙂  TAGS:

  Online Expanze na Mars ebook, Kniha Expanze na Mars FB2, Download Expanze na Mars PDF , Download Expanze na Mars MOBI, Online Expanze na Mars kniha, Zdarma Stažení Expanze na Mars IPhone, Online kniha Expanze na Mars PDF, Zdarma Expanze na Mars DJVU, Zdarma Stažení Expanze na Mars TXT, Stažení Expanze na Mars RTF, Online Expanze na Mars FB2 , e-kniha Expanze na Mars stažení TXT, Zdarma Expanze na Mars stažení kniha, e-kniha Expanze na Mars download MOBI, Stažení Expanze na Mars IPad, Číst Expanze na Mars MOBI, Číst Expanze na Mars DOC, Zdarma Expanze na Mars AWZ, Download e-kniha Expanze na Mars iPad , Zdarma Expanze na Mars DJVU, Download Expanze na Mars e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Expanze na Mars DVD, Číst Expanze na Mars TXT, Book Expanze na Mars stažení DJVU, Expanze na Mars stažení kniha zdarma, Expanze na Mars stažení kniha pdf zdarma, Expanze na Mars pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Expanze na Mars pdf zdarma, Expanze na Mars stažení kniha epub zdarma, Expanze na Mars ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply