Experimenty s časem Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Experimenty s časem Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Experimenty s časem


Cestování v čase je reálné, tvrdí významní světoví vědci, mezi nimi například Stephen Hawkings. Moderní věda předpokládá, že se tak stane prostřednictvím průniku do paralelních světů, které se nacházejí všude kolem nás. Už první ruské experimenty s posouváním času však přinesly šokojící výsledky. V roce 1961 totiž v časové skulině navždycky zmizelo výzkumné zařízení i s 8 badateli! Další zkoušky byly proto přerušeny a pokračovalo se v nich až v roce 1987. Současný ruský vědec V. Chernobrov organizuje takzvané minicesty v čase směrem do budoucnosti i minulosti prostřednictvím narušování eletromagnetických polí. Čas posouvá až o několik hodin! Vědci rovněž zkoumají konkrétní regiony proslulé tím, že v tamních časových pastích už přechodně anebo definitivně zmizelo mnoho osob. Například v portorickém pohoří El Yunque se v posledních desetiletích ztratily tucty osob, především turistů. V roce 1989 se tady doslova do nicoty propadlo 15 dětí, účastníků školního výletu. V roce 1976 zde obdobně nevysvětlitelně pohltil čas dva americké námořníky. Ty se nepodařilo najít ani po mnohadenních pročesávacích akcích organizovaných armádou. Autor rovněž čtenářům představuje domněnky vědců o UFO, považovaných za hologramy vyslané z budoucnosti anebo z paralelně existujících světůKniha v českém jazyce!


Stažení Experimenty s časem zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Experimenty s časem (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Experimenty s časem zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Experimenty s časem.pdf (EUR-0.00)

  Experimenty s časem.epub (EUR-0.00)

  Experimenty s časem.doc (EUR-0.00)

  Experimenty s časem.txt (EUR-0.00)

  Experimenty s časem.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Experimenty s časem.PDF – (EUR 0.00);

  Experimenty s časem.MOBI – (EUR 0.00);

  Experimenty s časem.EPUB – (EUR 0.00);

  Experimenty s časem.DOC – (EUR 0.00);

  Experimenty s časem.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Zeit-Experimente

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Dialog
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Experimenty s časem ebook, Kniha Experimenty s časem FB2, Download Experimenty s časem PDF , Download Experimenty s časem MOBI, Online Experimenty s časem kniha, Zdarma Stažení Experimenty s časem IPhone, Online kniha Experimenty s časem PDF, Zdarma Experimenty s časem DJVU, Zdarma Stažení Experimenty s časem TXT, Stažení Experimenty s časem RTF, Online Experimenty s časem FB2 , e-kniha Experimenty s časem stažení TXT, Zdarma Experimenty s časem stažení kniha, e-kniha Experimenty s časem download MOBI, Stažení Experimenty s časem IPad, Číst Experimenty s časem MOBI, Číst Experimenty s časem DOC, Zdarma Experimenty s časem AWZ, Download e-kniha Experimenty s časem iPad , Zdarma Experimenty s časem DJVU, Download Experimenty s časem e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Experimenty s časem DVD, Číst Experimenty s časem TXT, Book Experimenty s časem stažení DJVU, Experimenty s časem stažení kniha zdarma, Experimenty s časem stažení kniha pdf zdarma, Experimenty s časem pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Experimenty s časem pdf zdarma, Experimenty s časem stažení kniha epub zdarma, Experimenty s časem ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply