Fantastická zvířata a kde je najít Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Fantastická zvířata a kde je najít Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Fantastická zvířata a kde je najít


Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše.

„Výtěžek z prodeje této knihy je věnován nadaci Comic Relief, což znamená, že srpce a svrčky, které za ni zaplatíte, dokážou kouzla, jakých není schopen žádný čaroděj. Máte-li pocit, že to není dostatečně dobrý důvod k tomu, abyste se rozloučili se svými penězi, mohu jen doufat, že až kolem vás půjde nějaký kouzelník v okamžiku, kdy na vás zaútočí mantichora, bude ochotnější než vy.“ Albus BrumbálKniha v českém jazyce!


Stažení Fantastická zvířata a kde je najít zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Fantastická zvířata a kde je najít (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Fantastická zvířata a kde je najít zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Fantastická zvířata a kde je najít.pdf (EUR-0.00)

  Fantastická zvířata a kde je najít.epub (EUR-0.00)

  Fantastická zvířata a kde je najít.doc (EUR-0.00)

  Fantastická zvířata a kde je najít.txt (EUR-0.00)

  Fantastická zvířata a kde je najít.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Fantastická zvířata a kde je najít.PDF – (EUR 0.00);

  Fantastická zvířata a kde je najít.MOBI – (EUR 0.00);

  Fantastická zvířata a kde je najít.EPUB – (EUR 0.00);

  Fantastická zvířata a kde je najít.DOC – (EUR 0.00);

  Fantastická zvířata a kde je najít.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Knihy k sérii Harry Potter

  Originální název:

  Fantastic Beasts & Where To Find Them (2001)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (160)

  Přidat komentář

  Samery

  24. ledna

  Učebnice o magických tvorech. Ač ve své podstatě nedůležitá, fanoušek světa Harryho Pottera si v tom to své najde.

  Shindo

  22. ledna

  Svojho času počas potterovskej mánie som túto brožúrku zhltol na posedenie a musím sa priznať, že niektoré z týchto fantastických potvor som chcel mať doma 🙂 Je síce pravda, že ide o "učebnicu", no pre potterheada je to "must read". Milá nadstavba k celej knižnej sérii.

  kdu

  15. ledna

  Méně záživné jelikož jde o "encyklopedii". Nicméně pěkně zpracované doplnění kouzelného světa. U některých popisů zvířat jsem se dokonce zasmála. Využití najde především, až budu po stopadesáté číst celou sérii a budu si vyhledávat zvířata, která jsou v příbězích zmíněna.

  kristkam

  07. ledna

  Kniha v nejnovějším 4. vydání je naprosto dechberoucí. A to samozřejmě díky ilustracím od O.L.Gill.

  Kamcatak

  05. ledna

  Přečetla jsem pro čtenářskou výzvu, a asi bych o nic nepřišla, kdybych si to nikdy nepřečtla.. Oceňuji však, že autorka tuto knihu (a tuším že i další, jako Bajky barda Beedleho) napsala za účelem darování zisku na charitu. Úžasné 🙂

  Klichem1

  01. ledna

  Milujem to nádherné nové ilustrované vydanie. Obsahove ma však potešila aj hneď prvá verzia. Skvelé doplnenie hlavnej ságy.

  Candien

  30.12.2017

  Nové vydání s ilustracemi opravdu nádherné!

  Adele02

  27.12.2017

  Tak je to jasný, lidi, jdu na magizoologa…
  Miluju tu její fantazii ^^

  linhi22

  24.12.2017

  Ilustrované vydání je neskutečná nádhera 🙂

  leninam

  22.12.2017

  Krásné rozšíření informací ze světa HP, až má člověk pocit, že je kouzelnický svět skutečný 🙂 Popisy zvířat a ilustrace jsou úžasné 🙂 Knihu jsem dostala jako dárek k narozeninám a byla jsem neskutečně nadšená, jakoby mi bylo opět 11 let 🙂 Jen jsem se na chvíli zarazila u obrázku pětinoha, když místo kopyt uvedených v popisku, měl nohy zakončené dlaněmi 🙂

  Terata

  21.12.2017

  Já jsem z této knihy stejně nadšená, jako jsem byla z Bajek Barda Beedleho!

  Doporučuji všem! ♥

  M-arta

  10.12.2017

  Fiktivní přírodopisný atlas s velkou škálou fantaskní fauny z kouzelnického světa by mohl být skoro povinným doplňkem pro nadšené čtenáře Harryho Pottera i diváky stejnojmenného filmu o fantastických zvířatech.
  Fanouškové obou děl paní Rowlingové mohou mít sugestivní pocit, že jej mají zapůjčený z Bradavické školní knihovny nebo knihu dokonce čerstvě koupili v Příčné ulici s kouzelnickými pomůckami. Dcera z ní byla úplně extaticky unešená.

  OndřejMergl

  05.12.2017

  Líbí se mi nápaditost autorky, se kterou tvoří vlastní svět. Ocenil jsem i ilustrace zvířat, které se mi líbily na knize nejvíc. Z hlediska informací jsem dlouholetou ignorací této knihy nepřišel o nic zásadního.

  NikkyGranger

  13.11.2017

  Na téhle knížce mě nejvíce bavily komentáře Harryho a Rona XD Jinak tato kniha, stejně jako Bajky, mě donutila přemýšlet o tom, jestli opravdu není HP universum skutečné.

  25veronika3

  01.11.2017

  Je to úžasná kniha! Ilustrace jsou nádherné, čtení super!

  Sarhem

  31.10.2017

  Učebnice, co víc říct. Další krásné rozšíření světa Harryho Pottera.

  hroneczek

  30.10.2017

  Formát učebnice zvířat je spíše jen pro zpestření kouzelnického světa. Číst jako obvyklou knihu mě moc nebavilo, ale ráda vezmu do ruky cokoliv, co mě jen na chvíli vrátí k Harry Potterovi.

  Miro.slav

  28.10.2017

  Fantasticky poňatá abecedná kategorizácia fantastických zverov, s ich charakteristikami, výskytom, opisom, potenciálnym nebezpečím a inými chuťovkami. Škoda, že materiál nebol rozsiahlejší, doplnený nákresmi a skicami, no to v konečnom dôsledku nevadí. Takto máte v rukách síce tenučkú knižku, no jej potenciál je ohromný. Už si len predstaviť celý ten čarodejný svet aj so všetkými tými mytologickými bytosťami. Knihu odporúčam.

  Rea_Rea

  21.10.2017

  Knihu jsem si koupila až po shlédnutí filmu a bylo super si přečíst o kouzelných zvířatech. Je neuvěřitelné co dokázala J.K.Rowlingová vymyslet a do jakých podrobností se jí to povedlo.

  Briv

  16.10.2017

  Co bych za to dala, kdyby se z takových učebnic u nás mohlo vyučovat:). Je to moc milé, příjemné čtení. Od teď se budu líp koukat, jestli nějaké zvířátko nezahlédnu… Doufám, že mi pak nevymažou paměť.

  PandaGirl

  11.10.2017

  Do rukou se mi dostala poslední verze této knihy (2017) a musím říct, že se mi neskutečně líbila, ať už ilustrace, tak i samotný obsah. Neskutečně mě pobavily poznámky pod čarou, takto to budilo reálnější pocit učebnice. Musím říct, že se tato kniha velmi podařila. A pokud nelžou a část ceny knihy jde na nadaci Lumos, tak jsem ještě šťastnější, že jsem si jí koupila 🙂

  Půca4

  10.10.2017

  Knížka mě moc bavila, ale ocenila bych více kreseb fantastických zvířat. A všimla jsem si jedné chyby – u pětinoha píší, že má 5 noh, zakončené koňskými kopyty, ovšem na obrázku je s normálními dlaněmi a prsty, respektive vypadají spíš jako opičí.

  Hoshi

  29.09.2017

  Nové vydání učebnice od Mloca si mě natolik získala, že ji budu tahat všude s sebou. (Co kdybych náhodou narazila na nějakého kouzelného tvora, který v původníučebnici nebyl?). Jak už tu bylo několikrát napsáno, mrzí mě, že ilustrace nejsou u každého tvora a popisy trochu podrobnější, ale chápu, že ne všechno jde vyzradit mudlům. Mloku, Joanne děkuji.

  Nikiny

  14.09.2017

  Prostě klasická učebnice, jelikož slouží jen jako doplněk ke knižní sérii Harry Potter, hodnotím plným počtem 🙂

  Andynka

  13.09.2017

  Jsem ráda, že jsem se k této knížce dostala. Moc hezky napsáno. Za mě by tam mohlo byt víc ilustrace.

  ivana5609

  07.09.2017

  Velká spokojenost. Kéž by tato kniha měla ilustrace ke všem tvorům, popis delší a tvorů více. 🙂

  Niu

  01.09.2017

  Vtipně napsané. Líbilo se.

  Měňavka

  27.08.2017

  Knížka má pěkný přebal a nádherné obrázky. Souhlasím, pěkný doplněk k HP, ale musím se přiznat, chyběl mi příběh. Učebnice je holt učebnice 🙂

  Verča91

  19.08.2017

  I když se jedná o učebnici Fantastických zvířat, tak se kniha četla velmi pěkně

  Beatrisie

  17.08.2017

  Jsem ráda že jsem si knihu, nebo spíš učebnici, přečetla:)
  TAGS:

  Online Fantastická zvířata a kde je najít ebook, Kniha Fantastická zvířata a kde je najít FB2, Download Fantastická zvířata a kde je najít PDF , Download Fantastická zvířata a kde je najít MOBI, Online Fantastická zvířata a kde je najít kniha, Zdarma Stažení Fantastická zvířata a kde je najít IPhone, Online kniha Fantastická zvířata a kde je najít PDF, Zdarma Fantastická zvířata a kde je najít DJVU, Zdarma Stažení Fantastická zvířata a kde je najít TXT, Stažení Fantastická zvířata a kde je najít RTF, Online Fantastická zvířata a kde je najít FB2 , e-kniha Fantastická zvířata a kde je najít stažení TXT, Zdarma Fantastická zvířata a kde je najít stažení kniha, e-kniha Fantastická zvířata a kde je najít download MOBI, Stažení Fantastická zvířata a kde je najít IPad, Číst Fantastická zvířata a kde je najít MOBI, Číst Fantastická zvířata a kde je najít DOC, Zdarma Fantastická zvířata a kde je najít AWZ, Download e-kniha Fantastická zvířata a kde je najít iPad , Zdarma Fantastická zvířata a kde je najít DJVU, Download Fantastická zvířata a kde je najít e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Fantastická zvířata a kde je najít DVD, Číst Fantastická zvířata a kde je najít TXT, Book Fantastická zvířata a kde je najít stažení DJVU, Fantastická zvířata a kde je najít stažení kniha zdarma, Fantastická zvířata a kde je najít stažení kniha pdf zdarma, Fantastická zvířata a kde je najít pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Fantastická zvířata a kde je najít pdf zdarma, Fantastická zvířata a kde je najít stažení kniha epub zdarma, Fantastická zvířata a kde je najít ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply