Fantóm opery Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Fantóm opery Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Fantóm opery


Originální příběh zpěvačky Christiny Daaé, jejího přítele z dětství a pozdějšího romanticky oddaného milence vikomta de Chagny a posléze záhadného fantómaopery, chodícího přízraku smrti, který jako „Anděl hudby“ stává se Christininým učitelem a démonickým milencem, a s nímž se v nerovném boji v podzemí pařížské Opery utkává Raoul de Chagny, aby zachránil Christinu Daaé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fantóm opery zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Fantóm opery (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Fantóm opery zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Fantóm opery.pdf (EUR-0.00)

  Fantóm opery.epub (EUR-0.00)

  Fantóm opery.doc (EUR-0.00)

  Fantóm opery.txt (EUR-0.00)

  Fantóm opery.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Fantóm opery.PDF – (EUR 0.00);

  Fantóm opery.MOBI – (EUR 0.00);

  Fantóm opery.EPUB – (EUR 0.00);

  Fantóm opery.DOC – (EUR 0.00);

  Fantóm opery.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Le Fantôme de l’Opéra (1910)

  Žánr:
  Horory, Romány
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (85)

  Přidat komentář

  PavlínaAlžběta

  09. ledna

  Vždy půjčená z knihovny až mě mrzí, že ji nemám. Klasický příběh, který je znám zfilmováním, zhudebněním, zná ho jistě každý. Příběh starý více jak 100 let neustále má své fanoušky a čtení je spíše více pro ženy. Námět autora na tehdejší dobu musel být neuvěřitelný pro společnost unikátní. Vždyť romance, napětí, atmosféra, popsané okolí a skvělé vykresleny postavy, nádech neustálého tajemna dodává čtení originalitu už po jedno století. Knihu si musím pořídit mezi mé klasiky. Hlavně nesrovnávat filmy ani muzikály, to je nebe a dudy a autor měl jistě úplně jinou fantazii.

  Ewik

  01. ledna

  "Ubohý nešťastný Erik! Netoužil po ničem než být jako ostatní! Ale byl příliš ošklivý! Dokázal skrývat svou genialitu nebo ji zneužívat. Ale kdyby měl obyčejnou tvář, byl by jedním z nejšlechetnějších z lidského rodu! Měl srdce, do něhož by se býval vešel celý svět, které se ale nakonec muselo spokojit se sklepením." (str.341)

  Ani v nejmenším jsem netušila, že kniha se zakládá na skutečném příběhu. Je ponurá, místy až bizarní, plná hrozeb a hluboké dojemné nenaplnitelné lásky, která přechází v posedlost. Erikův osud je strhující, ale v první řadě neskonale bezútěšný, temný a bolestný. Svého génia vkládal do hudby, která tryskala z hloubi jeho zmučené duše. Příběh Fantoma Opery si rozhodně zaslouží žít dál.

  Do srdce se mi ale nesmazatelně zapsal muzikál s Gerardem Butlerem. Je to grandiózní zážitek při kterém se zadrhává dech, a který mě pokaždé emočně úplně vyždímá. Ta nádherná hudba a pěvecké výkony jsou plné vášně, zrady, touhy a bolesti. I když postava Fantoma knize neodpovídá, na každé straně ke mně promlouvala hudbou. Muzikál je jakási pocta Erikovi, jako romantickému hrdinovi, zlomené bytosti, ne vyšinutému geniovi a šílenci.

  Opravdu magický příběh, který ale asi není pro každého.

  Chesterton

  20.12.2017

  Audio má úchvatnou atmosféru, knihu bych asi přečetla jen z nedostatku písmenek ve svém okolí:))

  Adelaide777

  16.10.2017

  Původně se mi do čtení nechtělo, ale nakonec jsem se překonala a udělala jsem dobře. Knihu jsem přečetla jedním dechem.
  Příběh je tajemný, romantický a na konci smutný. Musím říct že nějaká ta slzička ukápla.

  Michalka98

  07.09.2017

  Ach jo, to byl tak krásný a zároveň smutný příběh. Erika mi bylo neskutečně líto, mohl být dobrým člověkem, ale trpěl nepřízní osudu a hlavně absencí lásky. Snad byl v závěru alespoň trochu šťastný, když získal polibek milované ženy.

  sarekaslukova

  02.09.2017

  Do knížky jsem se bála pustit a dlouho na mě koukala z knihovny, protože film i muzikál zbožňuji tak jsem si ho nechtěla pokazit. Ale nakonec až kniha byla trochu jinak než muzikál a muzikál je trošku jinak než film tak jsem byla opět unesena do života v opeře a stalo se mi, že jsem i při popisu děje slyšela slova z písniček. Jsem ráda že jsem se k ní dostala, ale musím přiznat že strašidelnější popsaní Fantoma mi někdy nahánělo husí kůži, hlavně jeho (ne)oči.

  callahanh

  31.08.2017

  Zajímavá, i když přece jenom trochu zastaralá kniha, v níž je spousta patosu, předvídatelných momentů a klišé. Leroux ke knize přistoupil jakožto vypravěč událostí, které se doslechl a sestavil je dohromady, tím pádem je celou dobu na čtenáři, zda v existenci Fantoma uvěří, nebo ne a Leroux vlastně nenabízí žádné "důkazy", ale opravdu jen čistě vypráví události tak, jak se podle jeho indicií odehrály. Fantom opery není nikterak strhující a místy se dost táhne, protože je hodně repetetivní a trochu se točí v kruhu a ani postavy nejsou úplně sympatické – Raoul je nedospělý a přehnaně afektovaný, Christina je taková "husička" a Fantom zase není řádně děsivý, ale spíš nešťastný jedinec, jemuž se něco stalo, čímž zoufale trpí a podrývá mu to sebevědomí. Naštěstí tu ale je několik dost zajímavých momentů – dobrodružství obou ředitelů, kteří se postupem času stávají paranoidními a celý závěr v podzemí divadla a v domě u jezera, který knihu vytrhává z průměru. Možná je taky malinko škoda, že Leroux ani nenaznačil, kde se Fantom vzal a proč nosí masku, to je ale na druhou stranu součást sympatického tajemna, které ho obklopuje. Román je tak nijak objevné, ale dobré čtení, které v mnohém připomíná červenou knihovnu, v mnohém se od ní ale naštěstí odlišuje. 70%

  Laura Krivdova

  25.07.2017

  No, mám z toho smíšené pocity. Raoul mě celou dobu nesmírně vytáčel stejně jako Christina. Kniha mě začala bavit až po jejím únosu a to asi hlavně díky Peršanovu vyprávění. I když i toho jsem měla ke konci dost. Knihu podle mě zachránily poslední dvě – tři kapitoly, které mě opravdu dostaly a neubránila jsem se ani slzám. A tak z jisté sentimentality uberu jen jednu hvezdičku.

  Atanone

  13.07.2017

  Tento příběh mě provází prakticky od dětství. Jako odrostlejší dítě jsem z něj byla trochu vystrašená,jako teenagerka zasněná a teď jsem většinou trochu melancholická. Jsem zvědavá,co bude dál…

  cat5

  23.05.2017

  Ach jo Eriku… Nádherný příběh, který se prostě ve skutečnosti stal (jinou pravdu neberu).

  Eorin

  22.04.2017

  Nádherný příběh, smutný, ale opravdu nádherný. Erikovi jsem fandila, stejně jako jej nenáviděla.. obojí současně, ale nejmocnější emocí byla lítost..
  S filmem/muzikálem se to nedá srovnávat (neodsuzuji, jen v této verzi chybí propracovanost a to, co si zkrátka nelze pouze z náznaků domyslet a co jinak v knize je tím, co zvu geniální). Tato kniha je nádherně napsaná a forma doslova vybízí k tomu, abyste tomu všemu uvěřili. Ano, je to romantické, patetické, geniální a melancholické.

  martina.culik

  24.02.2017

  Kniha líčí osud Fantoma Opery – dotkne se jeho dětství i života před tím, než se stal známým Fantomem. Knihu jsem si přečetla, viděla jsem filmové zpracování, muzikál v divadle a chystám se, že si v brzké době knihu znovu přečtu.

  Samaret

  09.02.2017

  Ještě nikdy jsem nepřečetla něco tak nádherného. Absolutně úchvatné. Kdo pouze viděl muzikál nebo film, neví, o čem to vlastně je a rozumí jen zlomku celého příběhu. Vím to. Sama jsem nejprve viděla film i muzikál, abych pak němá zůstala zírat.

  Lanisa1966

  04.02.2017

  Nejkrásnější příběh co znám. Příběh nenaplněné lásky. Končící bohužel smutně.

  Morgause

  08.01.2017

  V záhadném světě v podsvětí pařížské Opery se čtenář zúčastní velmi poutavého boje mezi realitou a iluzí, mezi skutečností a šálením smyslů. Ano, patetických momentů a dialogů bylo v knize nespočet, ale díky té úžasné divadelní atmosféře, ke které přehánění prostě patří, mi to nevadilo. V porovnání s filmem jsou postavy a příběh v knize podle mého názoru lidštější a uvěřitelnější, místy z nich až mrazí v zádech nebo vstupují slzy do očí. Nejkomplexnější postavou zůstává sám fantom, jeho šílenství smísené s genialitou a to, co může ošklivost z člověka udělat. Krásko, je možné opravdu a upřímně milovat zvíře, i když mu nejsi schopná pohlédnout do tváře?

  Beatrisie

  12.12.2016

  Na konci jsem byla na měkko. Úžasný příběh.

  zapina

  09.11.2016

  Trochu déle mi trvalo než jsem se do knihy začetla. Na čas jsem jí i dokonce odložila. Ale když jsem se k ní vrátila, nemohla jsem se už odtrhnout.

  CharlesWard

  04.11.2016

  Slovy tehdejšího filmového kritika na adresu Lerouxe: ,,Je princem v panství, jehož králem je Edgar Allan Poe". Bohužel se ale, jako správné rozmazlené princátko, často nudí a staví romantickou složku nad úroveň tajemna, což je po čertech škoda.

  Jack Bauer

  29.10.2016

  Knihu jsem četl několikrát pouze v angličtině, zakoupenou v Londýně, tak český překlad neznám, dle některých komentářů se prý hůře čte. Krásný a dojemný příběh zasazený do Francie 19.století pařížské opery a jeho tajemného podzemí. Operu nemám přitom vůbec rád, ale ve filmovém muzikálu, který se velmi povedl mě ani trochu nevadí.

  tsal

  13.09.2016

  Fantom opery je spíše ukázkou nižší literatury, která se nějakým zázrakem přenesla až do současné doby a nejspíš se nějakým dalším zázrakem bude přenášet dál. Částečně za to nejspíš může oblíbený muzikál. Kniha sama o sobě má však i vlastní kouzlo, když víte jak a kdy ji číst.

  V první řadě se budete muset vyrovnat s patosem. Samé och a ach, samá vzletná vyznání a strašlivé hrozby, spousta citů a minimum logiky. Oba mladí hlavní hrdinové mají rozumu, co by se za nehet vešlo, oba postrádají schopnost cokoliv rychle a přehledně (nebo vůbec nějak) vysvětlit, což je vlastně hlavním důvodem, proč je Fantom opery novelou a nikoliv jen povídkou. Postava samotného fantoma je pak o dost méně rozčilující, byť i on má chvilky, kdy byste ho nejraději něčím praštili po hlavě (a nikoliv proto, abyste zastavili zlo, které páchá, ale abyste ho umlčeli). Přízrak z opery nám osciluje mezi úlohou zbitého podlézavého psa a vyšinutého zloducha, což mu dodává kouzlo napětí. Dílo, které za svého života vytvořil, a minulost, kterou se dozvídáme pomalu a převážně v náznacích, jsou pak vskutku fascinující a geniální, byť značnou měrou rovněž fantaskní. Ostatně, ona fantasknost je příznačná pro každý prvek knihy. Vše je nadsazené, neuvěřitelné, dalo by se říct až nesmyslné. Když ovšem nejdete po logice věci, ale necháte se unášet kouzlem atmosféry, funguje to.

  Za druhé budete potřebovat trpělivost s autorovým stylem psaní. Bohatá slovní zásoba a košaté věty jsou jednoznačně nádherně napsané a je radost je číst. Kompozice textu jako takového už ovšem plyne spíše trhaně. Autor rád předbíhá, nahazuje návnady, které vás zavedou do slepých uliček, prozrazuje věci, které se stanou až později, občas si i dost zaběhne někam stranou. Nejspíš mnoho důvodů, proč dát od knihy ruce pryč. Přesto jsem ji četla po druhé a vím, že ji budu číst po třetí. Chce to kávu, tmu za okny, pohodlí a pořádnou dávku představivosti. Pokud to vše máte a do Fantoma se ponoříte, vyvstane před vámi úžasný a tajemný svět opery s tajnými chodbami, propadlišti a stíny, kterému se svou rozlehlostí a tajemností vyrovná málo co.

  papaja1288

  01.09.2016

  Skvělá kniha. Gaston Leroux je úžasný spisovatel. A Fantom Opery je jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy měla to štěstí číst ♥

  AllyKumari

  11.07.2016

  Byla jsem mile překvapena tím, že muzikál byl pouze inspirován a tak jsem se v knize dočkala i věcí a detailů dosud mi neznámých. Nejslabší článek je hysterická romance mezi Raoulem a Christine, které jsem chtěla oba profackovat. Ovšem vše ostatní do sebe zapadlo výborně. Zmatení ředitelé mě bavili, fantom samotný byl opravdu ďábelský a postava Peršana byla příjemným vypravěčem. Jen mi někdo vysvětlete, proč si fantom, který si mohl vybrat jakékoliv jméno, rozhodl říkat zrovna "Erik"?!

  LadyKet

  28.06.2016

  Děj neměl moc spád. Chytlo mě to až na konci knihy…

  Netopyr07

  28.06.2016

  Fantoma jsem četla díky muzikálu a filmům. Takže… jak uvedla lapagerie, knižní předloha mě skoro až zarazila svou strohostí. Nicméně ano, uznávám, že nutno také přihlédnout k době vzniku díla – druhá polovina 19. a začátek 20. století. Jako jó 🙂

  koala

  27.06.2016

  Geniální … je to jako sen, do kterého se ponoříte a procitnete až na konci. Nádherný zážitek.

  Viera22

  26.06.2016

  dobré, trochu pochmúrne čítanie

  lapagerie

  17.06.2016

  Muzikál úžasný, film celkem také. Co se knižní předlohy týká, trochu mě zklamala, příběh pro mě neměl očekávanou gradaci. Přiznávám ale, že na muzikálu strašně moc dělá ta úžasná mrazivá hudba, která dodává příběhu další rozměr…

  Scarlett44

  15.06.2016

  Pre mňa osobne dosť veľké sklamanie.
  Milujem muzikálovú adaptáciu, či už na scéne alebo filmovú (a rozhodne to nie je kvôli zvodnému Gerardovi Butlerovi, ktorý podľa mňa absolútne nevystihuje portrét údajného vraha, sadistu, desivo zohyzdeného muža a v minulosti týraného chlapca a jeho obsadenie bolo skôr zámerom potešiť ženské oko a priniesť očakávanú reakciu ženského publika na hollywoodsky otrepaný "bad-boy image") a bola som odhodlaná rovnako sa zamilovať do knihy. Moje odhodlanie však akosi minulo účinku.

  Štýl písania Gastona Lerouxa dosť jasne prezrádza žurnalistu. Rozhodne to nie je to jedna z tých próz, na ktorú by človek nedokázal zabudnúť a ktorej umeleckosť by vyrážala dych (viď Edith Wharton alebo Jack London), náhle skoky v rozprávaní k nezáživným a nezaujímavým veciam zbytočne spomaľovali dej. Autor väčšmi veci "opisoval" a sucho prerozprával na desiatky strán vždy potom, čo sa udiali, než aby ste ich skutočne zažili s postavami, a na záver – každá z postáv v knihe pre mňa stratila Lerouxovým portrétovaním na čare. Neviem, či to bol jeho zámer, no z jeho písomného podania si ma nedokázal podmaniť ani Fantóm, ani Christine či Raoul. Všetci buď prehnane často nariekali miesto toho, aby niečo konali, alebo sa veľa rozprávalo v retrospektívne a málo sa toho dialo skutočne. Dokonca aj madame Giryová, ktorá má pod dozorom mladé baletky a vo filme pôsobí tajomne a nevyspytateľne, stratila na akejkoľvek mysterióznosti. Celý príbeh neoplýval temer žiadnym tajomstvom, od ktorého by vám behal mráz po chrbte, keďže všetky potenciálne záhady sú čitateľovi od samotného začiatku celkom jasné.

  Fatálna chyba či zámer spisovateľa?

  jan0504

  27.05.2016

  Na svoj "rok výroby" je to grandiózne dielo. V čom kniha trochu stráca v dnešnej dobe na prítažlivosti je spád a plynulosť deja. Inak nemám čo vytknúť…je tam všetko: romantika, história, fantasy…

  SeverusSnape

  16.05.2016

  Úžasné zpracování,skvělá atmosféra v zákoutí pařížské opery,plné nástrah,kde Dominuje tzv.Fantom opery,který se vždy zahadně objeví a poté zmizí.Nebojí se ničeho je ochoten udělat vše,aby dospěl ke svému cílu.A samozřejmě nesmíme zapomenout na Christinu,vikomta a fantoma,tvořící milostný trojúhelník .Mrazení máte až do poslední stránky .
  TAGS:

  Online Fantóm opery ebook, Kniha Fantóm opery FB2, Download Fantóm opery PDF , Download Fantóm opery MOBI, Online Fantóm opery kniha, Zdarma Stažení Fantóm opery IPhone, Online kniha Fantóm opery PDF, Zdarma Fantóm opery DJVU, Zdarma Stažení Fantóm opery TXT, Stažení Fantóm opery RTF, Online Fantóm opery FB2 , e-kniha Fantóm opery stažení TXT, Zdarma Fantóm opery stažení kniha, e-kniha Fantóm opery download MOBI, Stažení Fantóm opery IPad, Číst Fantóm opery MOBI, Číst Fantóm opery DOC, Zdarma Fantóm opery AWZ, Download e-kniha Fantóm opery iPad , Zdarma Fantóm opery DJVU, Download Fantóm opery e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Fantóm opery DVD, Číst Fantóm opery TXT, Book Fantóm opery stažení DJVU, Fantóm opery stažení kniha zdarma, Fantóm opery stažení kniha pdf zdarma, Fantóm opery pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Fantóm opery pdf zdarma, Fantóm opery stažení kniha epub zdarma, Fantóm opery ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply