Farmagedon Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Farmagedon Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Farmagedon


Skutečná cena levného masa.
Fascinující a zároveň děsivá průzkumná pouť za zavřené dveře nezvladatelného zemědělského průmyslu napříč světem – ze Spojeného království a Evropy, přes USA až do Číny, Argentiny, Peru a Mexika. Je to alarm vyzývající ke změně současné výroby potravin a stravovacích návyků i snaha o nalezení cesty k lepší budoucnosti zemědělství.

Philip Lymbery je výkonným ředitelem přední mezinárodní organizace pro ochranu hospodářských zvířat Compassion in World Farming (Soucit ve světovém zemědělství, CIWF) a hostujícím profesorem na Winchesterské univerzitě. Spolu s Isabel Oakeshott, politickou reportérkou The Sunday Times se vydal na průzkumnou cestu za odhalením skrytých nákladů na produkci levného masa a devastujících dopadů průmyslové zemědělské výroby na lidi, zvířata a celou planetu.

Hospodářská zvířata zmizela ze zemědělské půdy, protože se z výroby potravin stal globální průmysl. Už nikdo s určitostí neví, co do výroby potravin vstupuje a co konzumujeme – jak se ukázalo při aféře s koňským masem ve Spojeném království. Zemědělská intenzifikace ohrožuje naši krajinu, zdraví i kvalitu našich potravin po celém světě, bez ohledu na to, kde žijeme. Blížíme se k bodu zlomu.
• Naše zdraví je ohrožené: polovina všech celosvětově využitých antibiotik se běžně podává průmyslově chovaným hospodářským zvířatům, což přispívá ke vzniku smrtících superbacilů, které odolávají antibiotikům.
• Probíhá systematické ničení volně žijící fauny: Spojené státy křižují kamióny s včelami (nebo se přivážejí letecky až z Austrálie) pro opylení ovocných stromů v obřích sadech Kalifornie, kde již byl volně žijící hmyz zdecimován v chemické válce.
• Zvířatům se zkrmují obilniny, které by mohly nasytit miliony lidí: sója a obilí, které by mohly živit tu nejchudší část lidstva, se stále více pěstují jako krmivo.Kniha v českém jazyce!


Stažení Farmagedon zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Farmagedon (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Farmagedon zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Farmagedon.pdf (EUR-0.00)

  Farmagedon.epub (EUR-0.00)

  Farmagedon.doc (EUR-0.00)

  Farmagedon.txt (EUR-0.00)

  Farmagedon.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Farmagedon.PDF – (EUR 0.00);

  Farmagedon.MOBI – (EUR 0.00);

  Farmagedon.EPUB – (EUR 0.00);

  Farmagedon.DOC – (EUR 0.00);

  Farmagedon.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Farmageddon: The True Cost of Cheap Meat (2014)

  Žánr:
  Literatura naučná, Politologie, mezinárodní vztahy, Ekologie, živ. prostředí
  Vydáno: , Carpe Momentum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Farmagedon ebook, Kniha Farmagedon FB2, Download Farmagedon PDF , Download Farmagedon MOBI, Online Farmagedon kniha, Zdarma Stažení Farmagedon IPhone, Online kniha Farmagedon PDF, Zdarma Farmagedon DJVU, Zdarma Stažení Farmagedon TXT, Stažení Farmagedon RTF, Online Farmagedon FB2 , e-kniha Farmagedon stažení TXT, Zdarma Farmagedon stažení kniha, e-kniha Farmagedon download MOBI, Stažení Farmagedon IPad, Číst Farmagedon MOBI, Číst Farmagedon DOC, Zdarma Farmagedon AWZ, Download e-kniha Farmagedon iPad , Zdarma Farmagedon DJVU, Download Farmagedon e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Farmagedon DVD, Číst Farmagedon TXT, Book Farmagedon stažení DJVU, Farmagedon stažení kniha zdarma, Farmagedon stažení kniha pdf zdarma, Farmagedon pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Farmagedon pdf zdarma, Farmagedon stažení kniha epub zdarma, Farmagedon ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply