Ferdův slabikář Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ferdův slabikář Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ferdův slabikář


Kniha v českém jazyce!


Stažení Ferdův slabikář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ferdův slabikář (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ferdův slabikář zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ferdův slabikář.pdf (EUR-0.00)

  Ferdův slabikář.epub (EUR-0.00)

  Ferdův slabikář.doc (EUR-0.00)

  Ferdův slabikář.txt (EUR-0.00)

  Ferdův slabikář.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ferdův slabikář.PDF – (EUR 0.00);

  Ferdův slabikář.MOBI – (EUR 0.00);

  Ferdův slabikář.EPUB – (EUR 0.00);

  Ferdův slabikář.DOC – (EUR 0.00);

  Ferdův slabikář.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (22)

  Přidat komentář

  Hoshi

  20.04.2017

  Ferdův slabikář miluji už od dětství, obzvláště ilustrace, díky kterým jsem knihou mohla listovat stále dokola… Vtipné básničky jsem uměla z paměti, pohádky o písmenkách téměř také:)

  MinaHawke

  11.04.2017

  Moc hezká kniha a malé děti se z ní mohou učit písmenka.

  tatafa

  07.01.2017

  Krásný, jedinečný příběh. Také jedna z knížek mého dětství.

  Hannelle

  15.12.2016

  Vůně dětství – vtipné básničky a krásné obrázky p. Sekory. Knihy pro nejmenší děti jsou dnes jiné a je to škoda. Vraťte nám Ferdu!

  ERRORMAKER

  03.12.2016

  Jarka jídá jitrnice, jen jí dejte ještě více.

  koníček01

  24.10.2016

  je to krásná knížka …
  a velmi poučná

  buccaneerka

  19.10.2016

  Četla jsem tuto knihu tolikrát, že jsem ji jako dítě uměla zpaměti. 🙂

  Lucissia

  18.10.2016

  Dávám do přečtených, i když ji ještě se synem přelouskanou nemáme a dlouho a dlouho v ní listovat budeme. Kouzelná knížka z mého dětství, která je tak ohmataná, že už leckdy nemůžu ani otočit stránku. 🙂 Byla jednou z prvních, kterou jsem přečetla úplně sama dřív, než jsem šla do školy. Synovi se taky pekelně líbí, moc písmenek zatím neumí, ale to není
  účel. Hlavní je, že knížka je tak poutavá, listujeme pořád tam a zpátky… Pan Sekora má opravdu dar nádherně a nenapodobitelně kreslit a psát. Dala jsem si jako závazek 🙂 přečíst se synem všechny jeho knihy. Nádherně se čtou i předčítají. 🙂

  Trina1

  21.08.2016

  Ferdův slabikář jsem kdysi četla stále dokola snad tisíckrát. Díky němu jsem uměla naprosto plynule číst ještě před nástupem do školy. Dodnes umím nazpaměť říkanky téměř ke všem písmenům. Dnes jsem si knížku přečetla znovu v rámci čtenářské výzvy v kategorii Oblíbená kniha tvého dětství.

  JackieDecker

  19.08.2016

  Tahle knížka si ode mně něco vytrpěla. I když už jsem uměla číst, četla jsem ji stále dokola 😀 Ano, je to již mnoho let. Ale že už mojí rukou prošlo mnoho slabikářů, žádný neměl svým zpracováním, právě na tento. Kdybych ho v mládí tolik nežmoulala a neotevírala, mohly se dnes i mé děti těšit z jeho dokonalosti. Vím, že dneska už Ferda mravenec zdaleka tolik nefrčí, ale pro mně je i on jedním ze symbolů československého národa. A tento slabikář je takovou rvní cestou pro děti, dát se tou správnou cestou v učení. Pokud některá knihapřipravila podhoubí pro moji čtenářskou plíseň, pak to byla právě tahle a já si jí velmi vážím

  Modrina

  02.09.2014

  Tuhle knížku jsem milovala, ač už jsem číst uměla. A stejně ji milovaly moje děti. Vnoučata ještě nemám, ale věřím, že se jim to taky bude líbit. 🙂

  Merlinit

  28.03.2014

  Bylo mi pět let, když jsem se na téhle knížce naučila číst a dnes ji prohlížíme s vnoučkem.

  moonchild

  07.03.2014

  Kniha mi pomáhala naučit se číst a psát.

  dark.ma93

  19.02.2014

  Další z oblíbených, líbily se mi ty příběhy o písmenkách 🙂

  MarieAnnaSarah

  29.01.2014

  Páni, moje úplně první knížka, podle které jsem se učila číst. Doteď si pamatuji: "Huhňa hodně huhně, že hýl hnoji uhne." nebo "Svišt sice svisle visel, zasvištěl, svist slyšel sysel." 🙂

  tyzik.cejka

  03.04.2013odpad!

  Ferda měl skončit prvním dilem této nekonečné série jedna z nejhoršich knížek té doby chápu třeba první 3 ale todle nikdy nepochopim vždyt to je zbytečné nudné a prostě uplně blbé

  Kleo326

  07.03.2013

  České pohádky vždy z Česka. Tuhle knížku vidím každý den když jdu od králíčkaaaa.

  kika 13

  11.02.2013

  Já ji četla a asi všechny co kdy byli vydány o Ferdovi.Pěkné.

  Lucije

  13.09.2012

  Tuhle knížku jsem jako malá zbořňovala…..hlavně básničku o písmenku P :o)

  Mikiem

  09.02.2012

  Četla jsem ji jako malá a dobré:o)

  Miru

  01.02.2012

  Jako malá holka jsem v ní neustále listovala. Některé říkanky se mi nesmazatelně vryly do paměti. Jako čtení pro nejmenší naprosto ideální.

  papaja

  01.12.2011

  Moje první knížka, kterou jsem si dobrovolně přečetla a velice ráda na ni vzpomínám. A jistě jsem si nemohla svou první knížku vybrat lépe (samozřejmě na doporučení maminky 🙂 ).  TAGS:

  Online Ferdův slabikář ebook, Kniha Ferdův slabikář FB2, Download Ferdův slabikář PDF , Download Ferdův slabikář MOBI, Online Ferdův slabikář kniha, Zdarma Stažení Ferdův slabikář IPhone, Online kniha Ferdův slabikář PDF, Zdarma Ferdův slabikář DJVU, Zdarma Stažení Ferdův slabikář TXT, Stažení Ferdův slabikář RTF, Online Ferdův slabikář FB2 , e-kniha Ferdův slabikář stažení TXT, Zdarma Ferdův slabikář stažení kniha, e-kniha Ferdův slabikář download MOBI, Stažení Ferdův slabikář IPad, Číst Ferdův slabikář MOBI, Číst Ferdův slabikář DOC, Zdarma Ferdův slabikář AWZ, Download e-kniha Ferdův slabikář iPad , Zdarma Ferdův slabikář DJVU, Download Ferdův slabikář e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ferdův slabikář DVD, Číst Ferdův slabikář TXT, Book Ferdův slabikář stažení DJVU, Ferdův slabikář stažení kniha zdarma, Ferdův slabikář stažení kniha pdf zdarma, Ferdův slabikář pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ferdův slabikář pdf zdarma, Ferdův slabikář stažení kniha epub zdarma, Ferdův slabikář ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply