Fimbul Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Fimbul Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Fimbul


Zhoubná tříletá zima Fimbul zahalí Prahu a zbytek Evropy bělostným hábitem. Po slunci je veta, měsíc dávno zmizel za šedou oponou mraků. Zbyl jen mráz. V ulicích, lidských tvářích, srdcích. Mladý pár Eva a Petr, ve snaze vzkřísit lásku, která jako by zamrzala spolu s Vltavou, se vydávají do chaty v horách, kde prožili první intimní chvíle. Čím více se však propadají do moci přírody s celou její symbolikou, tím více si začínají uvědomovat, že zabloudili. Ztrácí se v čase i prostoru a jejich putování za láskou se mění v boj o přežití…

1. vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fimbul zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Fimbul (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Fimbul zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Fimbul.pdf (EUR-0.00)

  Fimbul.epub (EUR-0.00)

  Fimbul.doc (EUR-0.00)

  Fimbul.txt (EUR-0.00)

  Fimbul.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Fimbul.PDF – (EUR 0.00);

  Fimbul.MOBI – (EUR 0.00);

  Fimbul.EPUB – (EUR 0.00);

  Fimbul.DOC – (EUR 0.00);

  Fimbul.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , JaS
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  andrea7188

  19.03.2017

  Velmi dobře vykreslené pocity ženy a muže, kterým se vytrácí láska z jejich dlouholetého vztahu. Vše je zasazené do skličujícího mrazu a zimy, který to vše ještě více prohlubuje. Hrdinka mi bohužel nesedla a konec knihy mě moc nepřekvapil ani nezasáhl.

  Pechule

  18.07.2016

  Ani jsem od této knihy nečekala, že mě tak zaujme, zajímavé téma – tři roky trvající zima – vztahy na bodu mrazu…. Útlá kniha, bohatá myšlenkou a čtivě napsaná.

  Qenda

  18.12.2015

  http://qenda.rehec.cz/928653-katerina-hejlova-fimbul.php

  Hodnocení:
  Knížka menšího formátu má na první pohled zajímavě řešené balení. Průsvitná obálka mě nadchla okamžitě už na omak. A vyzývala mě, ať ji neodložím. Mrzí mě, že se mi trochu pomuchlala, protože je křehká a snadno se ušmudlá. Odložila jsem ji, abych ji nezničila. I bez ní je knížka velmi příjemná do ruky. Zdálo se, že to bude další kousek na tři večery. Ale nebylo to tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo. Čte se hezky, text je srozumitelný, není zbytečně složitý a překombinovaný, ale obsah je, aspoň pro mě, dost náročný svojí podstatou. Příběh dvou lidí, kteří se milují, ale došli ve vztahu na jakési pomezí, kdy cítí zmatek, nejistotu, nudu a obavy bez jakéhokoli opodstatnění, mě opravdu zaujal. Ve skutečnosti se nic neděje, jen se po těch letech stal z jejich vztahu rutinní a stereotypní koloběh. Eva je učitelka umění a Petr knihovník. Vyhovují si a dávají si prostor. Ale nastane zlomový okamžik. Často jsem knihu odkládala a přemýšlela o tom, že by to mohl být vlastně příběh kohokoli z nás. Ona je romantická duše, které chybí každodenní projevy lásky, takové, jaká byla na začátku. Ale všechno jednou zevšední a ji to mrzí. On je spokojený, že ji má, ale už jí to neříká tak často. Cítí, že ona je ta nej a to mu stačí. Žije v přesvědčení, že ona to přece dávno ví a není potřeba, aby ji o tom neustále ujišťoval. Jí chybí jeho náruč a dlaň, ale nechce si o to říkat, čeká, až začne on. On je ale unavený a ani si neuvědomuje, co ji tak trápí a co jí chybí. Vznikají absurdní a úplně zbytečné komunikační situace. A k tomu všemu je ta ukrutná, již tři roky trvající, stále nekončící zima. Všude bílo, mrzne až běda, Praha se změnila k nepoznání a ty neustálé přívaly sněhu si vybírají svou daň. Vytratila se radost, naděje. Tři roky v bílém pekle, v únoru, v srpnu, stále.

  Petr s Evou vědí, že potřebují změnu. Potřebují vypnout a vysadit. Rozhodnou se, že stráví víkend v horské chalupě svých přátel. A tady začíná drama, při kterém tuhne v žilách krev. Prožila jsem ten příběh, protkaný vzpomínkami na společné chvíle, na jaro, na slunce, první polibky a sbližování, na bezstarostnost a naději, se zatajeným dechem. Věřila jsem v dobrý konec. Ještě na předposlední stránce jsem věřila, že se všechno jako zázrakem otočí a skončí to úplně jinak.

  Neřeknu víc. Jen snad to, že nakladatelství JaS má opravdu dobrý odhad ve výběru českých autorů, kteří mají cit pro obyčejné lidské věci. Fimbul od Kateřiny Hejlové – to byla výborná volba. Pro mě tedy ano. Kéž bude stejně výborná i pro Vás!

  Qenda

  20.02.2014

  No, ještě teď mi běhá mráz po zádech, když si vzpomenu na to, co se tam dělo…..Nejlepší zalézt do postele a hltat ten příběh!

  Janasem

  02.01.2012

  Mrazivá novela Kateřiny Hejlové je opravdu studená – vztahy mrznou, příroda je pod ledem – kde najít smysl dalšího života. Hlavní hrdinové vyrazí do hor, aby zachránili svůj vztah, nebudu prozrazovat, jak to dopadne, to si přečtěte sami – ale je pravda, že k zimní náladě se tahle knížka z blízké budoucnosti moc hodí. Opravdu  TAGS:

  Online Fimbul ebook, Kniha Fimbul FB2, Download Fimbul PDF , Download Fimbul MOBI, Online Fimbul kniha, Zdarma Stažení Fimbul IPhone, Online kniha Fimbul PDF, Zdarma Fimbul DJVU, Zdarma Stažení Fimbul TXT, Stažení Fimbul RTF, Online Fimbul FB2 , e-kniha Fimbul stažení TXT, Zdarma Fimbul stažení kniha, e-kniha Fimbul download MOBI, Stažení Fimbul IPad, Číst Fimbul MOBI, Číst Fimbul DOC, Zdarma Fimbul AWZ, Download e-kniha Fimbul iPad , Zdarma Fimbul DJVU, Download Fimbul e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Fimbul DVD, Číst Fimbul TXT, Book Fimbul stažení DJVU, Fimbul stažení kniha zdarma, Fimbul stažení kniha pdf zdarma, Fimbul pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Fimbul pdf zdarma, Fimbul stažení kniha epub zdarma, Fimbul ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply