Fyzika nemožného Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Fyzika nemožného Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Fyzika nemožného


Ještě před stoletím si byli vědci jisti, že věci, kterými dnes člověk běžně disponuje, jako třeba laser, televize či atomová bomba, jsou fyzikálně neuskutečnitelné. Kaku ve své knize zkoumá, nakolik už věda pokročila a nakolik jsme se přiblížili realizaci technologií, jež zatím fungují jen v science-fiction. Ukazuje, jak lze optiky a elektromagnetismu využít k simulaci neviditelnosti; jak zdokonalení magnetické rezonance možná pomůže číst lidské myšlenky; jak využití supravodičů, nanotechnologií a elektrického pole třeba člověku umožní vyslat za hranice zemské atmosféry ne raketu, ale výtah, jak o tom psal A. C. Clarke.Kniha v českém jazyce!


Stažení Fyzika nemožného zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Fyzika nemožného (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Fyzika nemožného zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Fyzika nemožného.pdf (EUR-0.00)

  Fyzika nemožného.epub (EUR-0.00)

  Fyzika nemožného.doc (EUR-0.00)

  Fyzika nemožného.txt (EUR-0.00)

  Fyzika nemožného.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Fyzika nemožného.PDF – (EUR 0.00);

  Fyzika nemožného.MOBI – (EUR 0.00);

  Fyzika nemožného.EPUB – (EUR 0.00);

  Fyzika nemožného.DOC – (EUR 0.00);

  Fyzika nemožného.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Physics of the Impossible (2008)

  Žánr:
  Literatura naučná, Přírodní vědy
  Vydáno: , Argo, Dokořán
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Sídlištník

  14.11.2017

  Moc dobrá kniha, která čtenáři přinutí k zamyšlení a podnítí jeho fantazii.

  francouz

  14.03.2017

  Měl jsem zpočátku problém se do knihy začíst. Ale nakonec musím říci, že kdyby se takto podávala fyzika na střední škole, asi bych uvažoval o jiném zaměření. Je to opravdu napsáno velmi poutavě a vysvětlováno velmi příhodně pro nás nezasvěcené laiky, kteří mají rádi magično a uvažují o tom, zda to co bylo prohlášeno za nemožné, je pravděpodobně chybné. A tak jak píše mistr Kaku, jediným způsobem, jak poznat hranice možného, je překročit je směrem k nemožnému. Myslím, že si zde vybere každý to svoje, ať je to vesmír, červí díry, nebo stroj času, či neviditelnost a nebo zbraňe použité ve Hvězdných válkách, jsou to opravdu velmi zajímavá pojednání.

  Petrpan9

  15.02.2017

  Chvílemi příliš "fantaskní", ale rozhodně poučná.

  knedlik

  21.01.2017

  Taky vás na seminářích z fyziky týkajících se vesmíru a nejen jeho napadaly všelijaké otázky, různou měrou "přitažené za vlasy" a báli jste se na ně zeptat? Taky jste koukali na všechna ta sci-fi a přemýšleli, co by tak ještě mohlo být zrealizovatelné a co už bude určitě nějakému fyzikálnímu zákonu odporovat? Tak Michio taky. A protože je matematicky a fyzikálně daleko lépe vybaven než já, tak se nad problémem nejen zamyslel, posbíral historická data a perličky z konferencí, ale i nadnesl, kdy a za jakých okolností by co nejspíše realizovatelné být mohlo. A nadnesl to zábavným a poutavým způsobem jemu vlastním. A přesto, že jsem Fyziku nemožného četla přerušovaně asi tři roky, tak jsem si každou kapitolu nesmírně užívala.
  Michio Kaku je mým oblíbeným popularizátorem fyziky a jsem mu vděčná, že sepisuje knihy jako je tato a rozšiřuje mi tak obzory na polích, kde si nejsem úplně jistá v bagančatech. Díky a na viděnou.

  Vincos

  31.12.2016

  Pro ty, kteří mají zájem přečíst tuhle knihu a zároveň spadají do kategorie lidí, u kterých zájem a znalosti o fyzice skončily pokusy o rozsvícení žárovky na jednoduchém elektrickém obvodu, mám důležité upozornění: NENÍ to kniha pro Vás, pro úplné laiky (a tedy ani pro mě).
  Pokud se do ní přesto pustíte, připravte se na to, že si budete muset spoustu věcí dohledávat, zvláště v druhé části knihy.

  teltri

  18.11.2016

  Obydve knihy, aj s Fyzikou budúcnosti vlastne tvoria súbor článkov o rôznych technológiách a vynálezoch blízkej a vzdialenej budúcnosti. Uznávam autora ako kvalitného popularizátora vedy. Aspoň niekto prebral štafetu po Carlovi Saganovi, i keď Saganovi sa už asi dlho nik nevyrovná. Najviac ma zaujala a odstrašila predstava o nano čipoch. Je dosť možné, že v budúcnosti bude takmer všetko očipované a zaradené do internetu vecí. Nechcem aby raz pokryli celú planétu neviditeľnými vrstvami nano/piko čipov, ktoré budú ovládať prírodu a počasie.

  radka2752

  22.05.2016

  Super kniha, doporucuji. Nejlepsi je stroj casu!

  PeBl

  23.05.2015

  I pro mne to bylo příjemné čtení. Fyzikální problémy jsou v knize popsané srozumitelně a čtivě, řekl bych svěže oproti ostatním publikacím podobného ražení.

  lazarus

  16.03.2015

  Vcelku dost slušné zhodnocení našich možností a výhledů do budoucnosti. Knížka mě dost připomněla Pacnerovu Polidštěnou galaxii.
  http://www.databazeknih.cz/knihy/polidstena-galaxie-69121
  Za pár let bude Fyzika nemožného taky drobátko zastaralá. I když, co se týče třeba stroje času a podobných nepředložeností, u těch strach ze zastarání opravdu nemám.

  pfa

  15.02.2015

  Parádní publikace. Vypůjčil bych si divadelní termín a popsal bych tuto záležitost jako úžasnou revue s podtitulem "Sci-fi versus faktum". Michio Kaku tu před našimi zraky zkoumá a konfrontuje naše dosažené technologie, myšlenky a postupy se světem fikce a vědeckých snů (probereme ale také například myšlenku, sen či skutečnost, týkající se života, tedy vyššího života i na jiném místě našeho vesmíru).

  Jednotlivá dějství jsou pak zakončena jakýmsi zařazením do jednoho ze tří autorových řádů možností, respektive nemožností. Potkáme se tu i s řadou odkazů třeba na známé filmy, seriály či divadelní hry, které se těmito tématy a nemožnostmi také zabývaly a již si s nimi zahrávaly (např. teleportace, psychokineze, silová pole, stroj času, umělá inteligence či neviditelnost). A tak si leckdy, v průběhu ubíhajících řádků, nejsem docela jist, zda je dobře, že by některé fenomény mohly být, řekněme třeba v příštím milionletí, vskutku reálnými standarty. Ale já nemyslím, že by nám vesmír jen tak lehce něco takového dovolil. Nám ne.

  V závěru publikace se pak vydáme na neméně fascinující cestu necestu do vesmíru, projdeme se v našich, dalších i jiných rozměrech a odevzdáme se světu multiverza…

  [10/10] Naučná literatura; Přírodní vědy, Fyzika

  radka2752

  15.12.2014

  Mně se hodně líbí, nemůžu se od ní odtrhnout 🙂 nejvíc mě zajímal stroj času

  vitek.sk

  10.09.2014

  Zásadní kniha pro všechny, kteří chtějí vědět nakolik jsou nápady ze sci-fi reálné a realizovatelné a případně v jakém časovém horizontu. Kaku rozděluje sci-fi vynálezy do nemožností tří řádů, první jsou ty technologie, které budou uskutečněny do sto let, druhé ve vzdálenější budoucnosti a třetí porušují známé fyzikální zákony a tedy nebudou možné pravděpodobně nikdy. Autor upozorňuje na těžkosti při realizaci těchto technologií, avšak zároveň je mírně optimistický a poukazuje na velké možnosti s nimi spojené. Pravděpodobně s autorem v mnoha věcech nebudete souhlasit, ale to už tak u podobných knih bývá. Já dávám 5 hvězd.

  Atuin

  29.10.2012

  Kniha, která naprosto s přehledem a bez skrupulí shrnuje takové skutečnosti, které jsou pro mnohé k smíchu, ovšem je třeba mít na paměti že často se o takových otázkách nehovoří v horizontu takové budoucnosti jakou si mi představujeme, a kniha bez obalu říká na co jsme vybaveni a na co zdaleka ne, a to velmi čtivě.  TAGS:

  Online Fyzika nemožného ebook, Kniha Fyzika nemožného FB2, Download Fyzika nemožného PDF , Download Fyzika nemožného MOBI, Online Fyzika nemožného kniha, Zdarma Stažení Fyzika nemožného IPhone, Online kniha Fyzika nemožného PDF, Zdarma Fyzika nemožného DJVU, Zdarma Stažení Fyzika nemožného TXT, Stažení Fyzika nemožného RTF, Online Fyzika nemožného FB2 , e-kniha Fyzika nemožného stažení TXT, Zdarma Fyzika nemožného stažení kniha, e-kniha Fyzika nemožného download MOBI, Stažení Fyzika nemožného IPad, Číst Fyzika nemožného MOBI, Číst Fyzika nemožného DOC, Zdarma Fyzika nemožného AWZ, Download e-kniha Fyzika nemožného iPad , Zdarma Fyzika nemožného DJVU, Download Fyzika nemožného e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Fyzika nemožného DVD, Číst Fyzika nemožného TXT, Book Fyzika nemožného stažení DJVU, Fyzika nemožného stažení kniha zdarma, Fyzika nemožného stažení kniha pdf zdarma, Fyzika nemožného pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Fyzika nemožného pdf zdarma, Fyzika nemožného stažení kniha epub zdarma, Fyzika nemožného ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply