Gantz 1 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Gantz 1 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Gantz 1


Jak dlouho vydržíte ve hře?
Poslední, co si Kei Kurono pamatuje, je, že ho přejelo metro, když se snažil zachránit opilého bezdomovce. Jak hloupá smrt. Ale přesto je stále… naživu?
Ocitl se v místnosti, ze které nemůže odejít, v místnosti se spoustou dalších neznámých lidí. A uprostřed té místnosti je černá koule, která hlásí, že pokud chce zpátky svůj život, musí jít lovit bizarní mimozemšťany. Kei Kurono vstupuje do hry na život a na smrt. Obyčejní lidé vyzbrojeni sci-fi zbraněmi a proti nim bytosti silnější a nebezpečnější než si kdy dokázali představit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Gantz 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Gantz 1 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Gantz 1 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Gantz 1.pdf (EUR-0.00)

  Gantz 1.epub (EUR-0.00)

  Gantz 1.doc (EUR-0.00)

  Gantz 1.txt (EUR-0.00)

  Gantz 1.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Gantz 1.PDF – (EUR 0.00);

  Gantz 1.MOBI – (EUR 0.00);

  Gantz 1.EPUB – (EUR 0.00);

  Gantz 1.DOC – (EUR 0.00);

  Gantz 1.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Gantz (1.)

  Originální název:

  ガンツ 1 (Gancu 1) (2000)

  Žánr:
  Komiksy, Sci-fi
  Vydáno: , Crew
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (21)

  Přidat komentář

  BeyondHorizon

  03.09.2017

  Wow, docela koukám, že lidi tu na Gantz píšou dlouhé komentáře. Já osobně nemám moc co na to říct. Zajímavá kresba, zajímavý a ujetý příběh. Pokud chcete něco brutálního, úchylnýho a divnýho zároveň, sáhněte po Gantz.

  Diabel

  27.06.2017

  Ke Gantzu nemá moc smysl psát jednotlivě, raději ji hodnotím jako celek, protože si po celou dobu udržuje stejnou úroveň, a proto se pokusím o shrnutí. Vypíchnutí slabých a silných stránek tohoto zdánlivě nekonečného shounen příběhu.
  Manga obsahuje tyto prvky: akce, drama, ečči (erotické), horor, psychologie, romantika, sci-fi, seinen (pro dospělé) a tragédie.

  První díl Gantze je jen pouhou setinkou a bez celku nemá moc smysl. Doporučuji si určitě přečíst i další díly a pak se rozhodnout, co dál. Rozjezd není úplně nejlepší a čtenáře možná i odradí než navnadí. Nebýt anime, tak bych z toho sám nebyl moc moudrý, protože jsme hned ze začátku příběhu spolu hrdiny vytrženi z reality a hozeni do úplně jiného světa. O celé situaci se tak dozvíme více až v dalších dílech.
  Autor to prostě natahuje. Manga se tak stává stereotypní. Spousta krve, explicitního násilí, přehnané ženské nahoty a ujetí emzáci. Postavy jsou zde důležité a dělají Gantz tím, čím je. Ale když vás baví jen dvě až tři postavy z padesáti, tak už je někde hergot problém. Hrdinové jsou přehnaně uřvaní. V boji se obvykle drží většina zpátky a v akci je jen pár lidí, přičemž zbytek na ně nesmyslně pokřikuje. Občas aktérům účastnícím se boje okolí vytýká něco, co samo dělá a na čem se samo podílí. WTF?? No nenaštve to, když naducaná hrdinka poskakuje, řve a vyčítá „Udělej něco, udělej něco. Je to tvoje vina!“ a přitom se sama ani nehne? A jako poslední věc v řadě mi vadí výskyt flashbacků… Ale to je pro tento typ mangy typické.

  V pozdějších dílech se negativa naštěstí vytrácela. Hrdinové pomalu ale jistě dospívají, míň křičí, dokážou se lépe zorganizovat, flashbacky je o něco méně… Ale pořád se to drží svého a necejtím, že by mi to něco dávalo…
  Ústřední myšlenka Gantzu je ale originální a zajímavá. To je taky hlavní důvod, který mě u této série stále drží i po 15 dílech. Chci zkrátka vědět, jak to celé dopadne a přijít tomu na kloub.

  Když Gantz porovnám s ostatními mangami, tak to není úplně nejlepší počin, se kterým se dosud setkal. Díky anime jsem věděl, do čeho jdu a počítal jsem s jednodušším příběhem a nenáročnou četbou. To však neznamená, že by mě to nebavilo. Přeci jen jsem přečetl zatím vše, co vyšlo a shlédl anime a filmy.

  Co se týká kresby, tak v tomto ohledu nemám námitek. Je přehledná. Souboje nejsou zmatené.

  Na závěr přidám malé srovnání anime a mangy. Za mě je manga jednoznačně lepší a není tolik iritující jako anime. Je to vidět celkově i na tom, že anime má pouze první sérii a více jich nevytvořili (má i svůj vlastní nepovedený alternativní konec).

  Moje hodnocení 5/10

  trudoš

  18.05.2017

  Neotřelý nápad na zápletku, se kterým mohou přijít snad jen Japonci. Protože kde jinde mohou být přinuceni hákovat i lidé po smrti? A to při ničem komplikovanějším, než je hon na různorodou mimozemskou naplaveninu, která si udělala ze Země galaktickou Mallorcu. Anebo je všechno úplně jinak?
  Hiroja Oku spoléhá na osvědčené ingredience úspěšných kultů, takže Gantz je plný odhalených ňader, hi-tech zbraní, bezskrupulózního násilí a neustávající akce, což ještě umocňuje tajuplná atmosféra nevědomosti, kdy prakticky žádná z ústředních postav netuší, co se to vlastně děje. Přičemž čtenář na tom není jinak, ovšem na rozdíl od hrdinů si může užívat alespoň plnohodnotné melounky. Jenže ačkoli autor boduje zběsilým tempem, zcela selhává v postavách, jelikož povedenější balení mentosek byste pohledali. Nemluvě o nekonečném natahování prakticky čehokoliv, takže i přes nemalý rozsah se nejen že nedočkáte byť jen náznaku odpovědí, ale vlastně ani žádného zásadního obratu. Proto hurá na další díl.

  Mayaku

  25.04.2017

  Tady ode mě nikdo nemůže očekávat objektivní hodnocení. Seinen a shonen manga/anime byly moje krevní skupina již v mém otaku období onehdá na gymplu. A obzvlášť tedy zde přítomný Gantz byl i přes svoji béčkovou atmosféru absolutní guilty pleasure. Dokonce jsem vedle anime shlédla i hraný film, a to je co říct. Spousta krve, explicitního násilí, přehnané ženské nahoty a ujetí emzáci – to jsou zkrátka poznávací znamení Gantzu, která jej dělají tím, čím je. Pokud to někoho uráží, nikdo ho nenutí to číst.

  Kresba je opravdu velmi pěkná a příběh strašně rychle odsýpá před očima, prvních několik dílů jsem zhltala na posezení, trochu se však obávám, že stejně jako v anime příběh v budoucnu po jednom konkrétním zvratu poněkud ztratí dech – no uvidíme, třeba se s tím manga popasovala lépe 🙂

  silvara

  09.02.2017

  Gantz = romantické počtení na dlouhé zimní večery 🙂
  A teď vážně. Jak nejsem velkým příznivcem seinen mangy, tak tohle mě uchvátilo. Hlavní hrdina je nesympatický a protivný až hrůza (což je příjemná změna). A do toho ta celá záležitost s Gantzem. Co to je? Proč to je? Kdo zatím stojí? Jaký to má účel? Otázky jdou stranou, protože na scénu přichází promyšlená, dechberoucí akce v doprovodu nezbytné nahoty, hektolitrů krve a vzduchem létajících vnitřností.
  Kresba je nádherná (doporučuji vyhledat si, jak Oku svoji kresbu vytváří), akce je skvěle promyšlená, ale co je na celém Gantzu nejlepší, to jsou postavy. Oku si mistrně pohrává s každým jednotlivým charakterem. A díky tomu je Gantz tak dobrý.

  Ryuzaki

  26.12.2016

  Já si nemůžu stěžovat, splnilo to mé očekávání. Pod litry krve a nahotou se skrývá docela dost slušný příběh, jen se do toho musíte začíst. Velká koule nazývaná Gantz je velkou záhadou a postupně se dozvídáme nové a šokující informace. Je to také dosti napínavé a nikdy nevíte, co se stane, což oceňuji. Mangu jsem přečetla celou v angličtině, je to snad jediná manga, co mě takto chytla, abych jí dočetla dokonce. Každopádně doporučuji zhlédnout anime, tam se zdají být postavy lehce inteligentnější, ovšem konec už je smyšlený a manze vůbec neodpovídá, zřejmě studiu došly finance na pokračování, tak to museli nějakým způsobem utnout. Ale určitě je to k manze fajn doplněk.

  Shinju

  07.10.2016

  Dlouho jsem se rozhodovala jestli si tuhle mangu přečtu. A tak nějak se mi dostala v knihovně do ruky a rozhodně nezklamala.

  IvoB

  14.09.2016

  Béčková a poměrně kontroverzní manga, která neustále boří jakákoliv očekávání. Hlavní postava je vlastně hajzlík, je tu překvapivě silný sexuální podtext a příběh je docela podivný, nepohodlný. Z činů protagonistů mi prostě nebylo vždy moc dobře. Tato kontroverznost ale částečně mangu vyzdvihuje a slouží jako její hlavní klad – nikdy jsem nevěděl, s čím dalším přijde dál. Ačkoliv jsem měl ve výsledku kapku rozpačité pocity, stále jsem docela zvědavý na další dění. A to není úplně špatná vizitka. Za mě zatím 3*.

  Hadati

  14.06.2016

  Představte si, že se objevíte v místnosti plné cizích lidí, ze které nemůžete odejít. Máte společnou jednu jedinou věc, kvůli které jste se zde ocitli. A něco vás nutí jednou za čas se vydávat na lov emzáků. To je v kostce hlavní děj.

  Začátek je velmi promyšlený, až jsem měl chuť ukázat mangu přítelkyni, přestože není jejím příznivcem. Naneštěstí, hned první mise těchto nováčků kvalitu mangy značně snížila. První emzák na seznamu vypadá jako špatný vtip a vy si marně lámete hlavu, proč se někdo snaží něco takového vůbec zabít, a proč zrovna takovým způsobem. Od té chvíle jde také pryč jakákoliv logika samotného příběhu, protože ať už tato manga přijde v budoucnu s jakýmkoliv vysvětlením, bude to asi tak logické jako závěr seriálu Ztraceni (Lost).

  Kresba je velmi pěkná, jen je občas těžké se vyznat v soubojových sekvencích, jak je u některých mang zvykem. Zejména dospívající mužské čtenáře potěší nahá účastnice, ale na můj vkus tam má příliš mnoho prostoru, což je dost laciný způsob, jak získávat čtenáře. Kdyby zůstalo jen u jednoho takového lechtivého objevení, tak proti tomu nic nemám, ale z charakteru postavy jsem nabyl dojmu, že její úlohou budou i do budoucna hlavně její vnady.

  p3tris

  24.03.2016

  Série Gantz je BRAK! Brak v tom nejlepším smyslu slova, plný násilí, krve a proprsených slečen. Akční sci-fi kategorie D. Ale taky je to nádherně nakreslená jízda, kdy se těšíte na každého dalšího bizardního nepřítele. A já to miluji a nemůže se vždy po přečtení dočkat dalšího sešitu.

  jiri0728

  02.01.2016

  Tato manga určitě není pro každého, ale abych neopakoval již řečené, je to bezesporu zajímavé a poutavé dílo pro fanouška japonských žánrových kříženců. Pod tím vším násilím a erotikou se ukrývá příběh o partě jedinců, kteří jen velmi pomalu rozklíčovávají v jaké podivné hře se ocitli. Nečekejte tedy polopatičnost a rozhodně se připravte na proměny tempa, stejně jako oscilaci mezi seriózností a humorem (vzhled monster, erotické epizodky). Pro mě osobně pecka a to nejzajímavější z japonských mang, co jsem v českém překladu četl.

  Benjiki

  02.01.2016

  Hele já proti všem úchylárnám mangy nic nemám, ale tohle je asi moc. Nepochopil sem absolutně myšlenku. Vraždění mimozemšťanů mrtvými, dloooooooooozuuuuuuuuheeeeeeeeeee záběry na ooooooooobříííí kozyyyyyyy, nesmyslné dialogy a nevýrazné postavy – až na tu co má ooooooooobříííí kozyyyyyyy, neasi. Tohle je i na mně moc jiný a lituji peněz co sem do toho investoval. Možná že to v příštích dílech začne dávat smysl, ale tohle je… No neříkám nic. Jen proto, že je to první díl, nedávám odpad. Ale co, nemůžu pochopit všechno.

  paulhunter

  22.12.2015

  Někdy uděláte věci, které byste od sebe ani nečekali. Manga nikdy nepřitahovala mou pozornost. Když jsem pak jednoho večera čistě náhodně / ze zvědavosti najel na článek o Gantz a ve tři ráno nemyslel na nic jiného, něco se změnilo. Druhý den jsem běžel do knihkupectví a jedničku pořídil.
  Nemůžu jí upřít jistou dávku originality, skvělou kresbu (laserový "rozsekávací" paprsek je geniální) a nezvyklý panenský zážitek při čtení japonského komiksu zprava doleva. Postavy jsou zajímavé, i když pro naši kulturu není lehké se s nimi ztotožnit, stejně tak se stylem vykreslování jejich pocitů. Neustálé vzdychání a pocení čel k tomu prostě patří, ale spoustu čtenářů to může odradit. Hiroya Oku se soustředí v Gantz primárně na bizarní bytosti a na jejich likvidaci. Kde by v evropském či americkém komiksu zabrala zběsilá akce dvě tři strany, zde jich najdete klidně několik desítek. Sice se sem tam dozvíte pár informací z místního světa, ale scénářově založené jedince to nezasytí. Osobně jsem měl s tím také problém a s dalšími "volumky" (ha, to jsem také pochytil od čtenářů mangy) se mi jen prohlubuje názor, že Gantz je repetativní záležitostí jen pro opravdové fandy. Na své si zde také hodně přijdou milovníci obnažených prsou, která zde neplní žádný hlubší smysl ani neznačí plodnost, ale mají jen samoúčelně potěšit oči.
  Za mě tedy zajímavá zkušenost, která mě obohatila netradičním a novým zážitkem, ale šest dílů prozatím stačilo.

  martinstefko

  08.10.2015

  "Gantz" se díky svému prvnímu dílu okamžitě zařadil k nejlepším mangám, které u nás vycházejí. Máme se na co těšit. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/10/325-gantz-1-90.html

  Lenna75

  20.09.2015

  První díl mangy GANTZ mne docela překvapil. Rozhodně se mi líbí, že námětem je ve své podstatě jen zabíjení mimozemšťanů. Tato manga není upřímně moc zaměřená na nějaké rozvíjení postav, ale není to v tomto případě ani tak na škodu. Uvidíme tedy, co přinesou další díly.

  kayu

  03.07.2015

  Jedna z nejlepších mang, co jsem kdy četla. Gantz jsem přečetla celý v angličtině, což je něco okolo 350 kapitol. Čím déle to čtete, tím víc se ten příběh proplétá a zamotává.

  Claudius

  20.06.2015

  Nejsem velký fanoušek mangy, a tahle mě nijak zvlášť nezaujala. Vlastně celou dobu se postavy jen dohadují, co se vlastně děje a dokonce svazku si myslí, že jsou jen v televizi, což je tak trochu otravné. Další díly asi oželím.

  mitko

  04.06.2015

  Manga má všetko čo potrebujem, takže som bol úplne spokojný. Má to zaujímavý nápad, predkladá to kopec otázok, na ktoré zatiaľ ani nepadla ani jedna odpoveď, ale hlavne má to nesmierny spád, kde nebolo hluché miesto, od druhej polky keď sú úž vonku, nešetrí autor na krvi a násilí a samozrejme ako je na mangu zvyklé končí to veľkým cliffhangerom. Čo posúva u mňa mangu vyššie je aj to, že sa tu autor nebojí ukázať sex a nahotu. A na začiatok ma aj prekvapili trocha hlavní hrdinovia, ktorí konečne netrpia výraznou formou psychického postihnutia, neprejavujú priveľké sebavedomie, nejaký druh úchylky alebo fetišu (no jo dobre, je dosť arogantný, ale všetko ešte v rámci medze a hlavne si myslím, že to je schválne kvôli jeho budúcemu vývoju) ako vo veľa iných prípadoch.

  Len trocha zamrzí vydávanie 4 zväzkov za rok, čiže kompletne vydané by to malo byt okolo roku 2022, teda dlhá doba.

  tsal

  03.02.2015

  Na jednu stranu iritující postavy, které mi drásaly nervy už v anime. Komiksová forma jim na otravnosti očividně nic neubrala a Fňukna (Kató) mi dává víc, než snesu. Na druhé straně však zajímavý nápad a oblíbená dvojice sex&násilí v příjemně nekýčovitém podání, které se nesnaží za každou cenu šokovat, jako tomu bylo v Kannonině ruce. Pustím se do dalších dílů, ale kupovat vlastní výtisk zatím nebudu.

  Nýdnol

  16.12.2013

  Originální a vtipné

  TIM.biker

  25.09.2013

  Zatim z toho mam rozpacite pocity a nevim co si o tom mam myslet. Prijde mi to takove moc rychle. Ma to dobry napad ale moc me to nechytlo, neni to Deathnote 😀 Uvidime jake budou ostatni dily treba zmenim nazor i hodnoceni. Za pozornost to ale jiste stoji 🙂 Takze 3 hvezdicky za napad 🙂  TAGS:

  Online Gantz 1 ebook, Kniha Gantz 1 FB2, Download Gantz 1 PDF , Download Gantz 1 MOBI, Online Gantz 1 kniha, Zdarma Stažení Gantz 1 IPhone, Online kniha Gantz 1 PDF, Zdarma Gantz 1 DJVU, Zdarma Stažení Gantz 1 TXT, Stažení Gantz 1 RTF, Online Gantz 1 FB2 , e-kniha Gantz 1 stažení TXT, Zdarma Gantz 1 stažení kniha, e-kniha Gantz 1 download MOBI, Stažení Gantz 1 IPad, Číst Gantz 1 MOBI, Číst Gantz 1 DOC, Zdarma Gantz 1 AWZ, Download e-kniha Gantz 1 iPad , Zdarma Gantz 1 DJVU, Download Gantz 1 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Gantz 1 DVD, Číst Gantz 1 TXT, Book Gantz 1 stažení DJVU, Gantz 1 stažení kniha zdarma, Gantz 1 stažení kniha pdf zdarma, Gantz 1 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Gantz 1 pdf zdarma, Gantz 1 stažení kniha epub zdarma, Gantz 1 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply