Girl Online – Na turné Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Girl Online – Na turné Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Girl Online - Na turné


Zdá se, že navzdory vzdálenosti, která je od sebe dělí, jsou Penny s Noahem pro sebe jako stvořeni. Vždyť nakonec ustáli i mediální smršť, která vypukla po Vánocích, když se bulvární média o jejich vztahu dozvěděla. Trápení jim způsobuje jen skutečnost, že se mohou vidět tak málo. A tak když Noah Penny pozve, aby s ním odjela na velké evropské turné, Penny má pocit, že její život už nemůže být báječnější.
Jenomže brzy se ukáže, že cesta do Evropy nebude zdaleka taková idyla, jak si Penny původně myslela. Její Kluk z Brooklynu je v jednom kole a nemá na ni vůbec čas, ne každý z jeho týmu Pennyinu přítomnost na turné vítá s nadšením, a aby toho nebylo málo, někdo (že by nějaká Noahova žárlivá fanynka?) jí začne posílat výhružné e-mailové zprávy. Není divu, že netrvá dlouho, a Penny začne mít pocit, že život na turné není nic pro ni… Stýská se jí totiž nejenom po domově a nejlepším příteli Elliotovi, ale i po jejím starém životě, ve kterém nepochybovala o tom, kým vlastně ve skutečnosti je…
Dokáže Penny po Noahově boku najít svou životní cestu, nebo je to úkol natolik těžký, že během jednoho dlouho očekávaného léta přijde o všechno?Kniha v českém jazyce!


Stažení Girl Online – Na turné zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Girl Online – Na turné (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Girl Online – Na turné zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Girl Online – Na turné.pdf (EUR-0.00)

  Girl Online – Na turné.epub (EUR-0.00)

  Girl Online – Na turné.doc (EUR-0.00)

  Girl Online – Na turné.txt (EUR-0.00)

  Girl Online – Na turné.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Girl Online – Na turné.PDF – (EUR 0.00);

  Girl Online – Na turné.MOBI – (EUR 0.00);

  Girl Online – Na turné.EPUB – (EUR 0.00);

  Girl Online – Na turné.DOC – (EUR 0.00);

  Girl Online – Na turné.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Girl Online (2.)

  Originální název:

  Girl Online On Tour (2015)

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (35)

  Přidat komentář

  luciefeix

  20.12.2017

  knihu jsem po chvili vzdala už jsem na ni stará

  Žožik

  26.10.2017

  Druhý díl asi stejně dobrý jako první. Kniha se četla úplně sama.

  Anonym08

  15.10.2017

  Jedním slovem…zklamání. Ne samotným příběhem, ale ten příšerný překlad, opravdu? Věty měly špatný (spíše nehezký) slovosled, objevovaly se překlepy (což už samo o sobě velmi odpuzuje), reakce postav nedávaly smysl s emocemi, které měli v ten okamžik zažívat a to strašné počešťování? Prosím ne. Přišlo mi, že se na to paní překladatelka s prominutím pěkně vykvákla. Jako pardon, ale ať si na tom dá záležet a nebo to dá přeložit někomu jinému. Je to totiž velká škoda.

  KateTheBlogger

  04.10.2017

  Skvělé pokračování, knížka se čte skoro sama!

  Horselen

  20.09.2017

  Uf, tahle kniha mi dala opravdu zabrat – ne proto, že by byla těžká po obsahové stránce, ale proto, že jsem ji četla v angličtině (teprve moje druhá kniha přečtená v originále).
  Nedá se říct, že by mě extra bavila, četla jsem ji hlavně proto, že mi připadá jednoduchá. Nicméně konec jsem si užívala, mám ráda happy-endy 🙂

  Alethea_k

  03.09.2017

  Nedokázala jsem se začíst. Možná jsem na tom nebyla (náladou) tak špatně, jako při prvním dílu, takže tato kniha neměla šanci mě uklidnit. Druhou možností je fakt, že kniha jako taková postrádá smysl. A kdyby neexistoval druhý díl, lidé by Zoellu a její sérii Girl online tolik "nehejtovali".

  PotterBara

  03.09.2017

  První díl byl rozhodně lepší, ale to nemění nic na tom, že se mi knížka líbila. Styl psaní je neuvěřitelně čtivý, čte se to úplně samo. Tahle knížka si prostě zaslouží plný počet hvězd :).

  kate210

  21.08.2017

  Skvělá knížka!!! Strašně mě bavila.

  Zama

  08.08.2017

  Tato knížka byla lepší než ta první. Konečně se Penny někam hnula. 🙂 Není to taková tak vystrašená holka. 🙂

  Andy242

  20.07.2017

  Kniha je hezká, ale první díl je prostě první díl..

  KaileyBlot

  27.06.2017

  Styl, jakým je kniha napsaná je jednoduchý a čtivý a moc se mi líbí. Autorka opravdu umí psát a hezky vykreslit určité situace. Přesto ale byl druhý díl malinko slabší a už mě tolik nebral jako první, ale určitě si hodlám přečíst i ten třetí díl, až teda vyjde. Docela dost mě zajímá jak to bude pokračovat!

  Market = )

  22.06.2017

  Tentokrát nejsem tak nadšená a mile překvapená a asi bych i docela ocenila, kdyby děj byl víc "šťastný" a míň komplikovaný, to nevyhledávám. Ale postavy jsou pořád bezva (za mě ale Vánoce v NY lepší, to byla krása).

  Kačkaknihomol

  21.06.2017

  Mnohem lepší než první díl. Konečně se tady něco dělo, Penny už tolik netrpěla svými návaly paniky a tenhle díl mi připadá prostě lepší. Jen se tam pár kapitolek trochu podobalo (nebo mi to alespoň přišlo). Konec je velmi kýčovitý, najednou jsou všichni veselí a šťastní, prostě happyend jako prase. Jinak velmi povedené.

  petra-š

  19.06.2017

  Ikdyž tato kniha nepatří mezí mé nejoblíbenější, četla se velice dobře a děj byl zajímavý. Skoro se dá říct, že autorka zachytila poměrně časté problémy mladších dívek, až na to, že né všechny chodí se slavnou rockovou hvězdou.

  bookwoman

  07.05.2017

  Opět úžasná kniha,stejně jako první díl 🙂 . Ikdyž byl děj převídatelný,tak jsem knihu přečetla za 3 dny a moc mě bavila.Všem holkám doporučuji 🙂

  Francesca14

  06.05.2017

  Druhý díl se mi možná líbil o něco trošku víc, než ten první – hlavní hrdinka už nebyla na začátku tak hrozně nepříjemně nesympatická tím, jak je vystrašená a skoro až hloupá a napsaný to taky není nějak hrozně. Jasně, na některých místech je ten jazyk celkem neohrabaný, ale příběh je zábavný, takže jako oddechovka je to dobré. Jen té romantiky (jaký opravdový kluk by kdy natáčel své holce nahrávku s tím, jak ji miluje, skládal jí písničky a pořád jí opakoval, jak je skvělá?) už tam na mě bylo někdy trochu moc. Takže za ten hrdinčin trochu naivní, dětinský a zkreslený pohled na svět (nejspíš i autorčin, protože některé věci tam podle mě prostě neseděly), ale za chytlavý a zábavný příběh bych dala tak tři a půl hvězdičky, takhle dávám čtyři.

  Any27

  16.04.2017

  Ano…první díl byl o dost lepší, ale Pennyn svět budu navždycky milovat. Blogerka, fotografka a chodí z hvězdou…nic není ví cool (vážně. kdo jiný používá tolik toto slovo…než Zoe(lla)?!) Možná kvůli tomu dávám 5…(a nebo taky protože miluji Noaha, víme všichni, jak se teď choval, ale naštěstí kouzlo lásky přetrvalo i z prvního dílu!)
  A taky se mi líbil konec!!!! 😀

  kkubelkova

  12.03.2017

  Nemohla jsem se od toho odtrhnout ❤ Je to fakt úžasná knížka a každému jí můžu doporučit 🙂

  Tofinka

  18.02.2017

  Super! Těším se na třetí díl…

  Dakarianna

  05.02.2017

  Oproti prvnímu dílu rozhodně lepší! Byla zde konečně zápletka a hodně pomohla i změna v prostředí. Prvnímu dílu jsem dala dvě hvězdy, tomuhle dám tři, protože je to prostě průměrný holčičí románek, který má neuvěřitelně naivní konec.

  andie6001

  04.01.2017

  Musím říct, že nejsem ani překvapená, ale ani zklamaná. Po pravdě jsem si toho moc od druhého dílu neslibovala, ale musím říct, že oproti prvnímu dílu jsem se začetla mnohem víc. Tomuto dílu nechyběla zápletka a děj byl možná i v jednu chvíli napínaví, i když docela předvídatelný. Až na konec příběhu, který byl na můj vkus až moc přeslazený, se mi tato kniha líbila a určitě doporučuji těm, kteří rádi sáhnou po romantické a odlehčené četbě.

  JmenujiSeZuzla

  12.12.2016

  Neměla jsem možnost číst první díl,ale od kamarádky tak vím,co tam bylo. Kniha byla napsaná pěkně,ale ne nějak výjimečně.Ale nebyl to takový obyčejný román to ne. Děj mi přišel trošku přetažený za vlasy,ale budiž…pro mě to ale bylo zklamání,jelikož sama Zoe sleduji nějakou dobu a měla jsem velká očekávání. Ty se však nevyplnily.

  ivca3710

  14.11.2016

  krása! Těším se na 3. díl!

  Maysonnie

  13.11.2016

  Knížka byla dobrá, moc hezky se četla, děj byl propracovaný a už tam byla i zápletka, narozdíl od předchozího dílu. Takhle to bylo bohužel pouze do začátku konce.
  Konec mě přišel hrozně naumělkovaný, nereálný, strašné klišé. Víc toho tu psát nebudu, abych neodradila ty, co si knihu chtějí přečíst :).

  Glimmer

  19.10.2016

  Druhý díl už je mnohem propracovanější oproti prvnímu. Samozřejmě je to stále dost předvídatelné, ale je vidět, že se Zoella ve psaní zlepšuje. Bála jsem se, aby to nebylo jen o tom, jak jsou všichni šťastní, ale naštěstí v knize nastaly i nějaké zvraty a děj se vyvíjel. Pořád je to obyčejný romantický příběh, ale opět fajn čtení. 🙂
  Hodnocení: 73 %

  svobonís

  06.10.2016

  Musím přiznat, že tento díl mě trochu zklamal, po prvním díle jsem čekala něco víc.

  tarantinka

  04.10.2016

  Velmi prvoplánové, ale to jsem i čekala. Četba na odlehčení pro mladé holky. Já mám Zoe ráda a těším se i na další díl 🙂

  warca

  30.08.2016

  Začátek trochu dřel a chvíli trvalo , než jsem se úplně začetla, ale pak se kniha rozjela a úplně mě pohltila. A jak šel děj, byla kniha čim dál tím lepší.
  Takže jsem ji prelouskala za jedno odpoledne 🙂

  andyval

  07.08.2016

  shrnu to rychle: kniha se mi strašně líbila a taky jsem (až zbyčetně moc) prožívala. Jsem docela naštvaná, že třetí díl v originále výjde teprve v listopadu (konkrétně 17.11.2016) a bude se jmenovat Girl online: going solo. Tady máte odkaz, kdybyste si náhodou chtěli přečíst anotaci v angličtině: https://www.amazon.co.uk/Girl-Online-Zoe-Zoella-Sugg/dp/0141372176
  Za mě tedy 5 hvězdiček.

  Zellda

  31.07.2016

  Předchozí díl jsem zhltla jedním dechem a z příběhu jsem byla unešená. Nevím jestli to je tím, že jsem o rok starší nebo stylem, kterým byla kniha napsána, ale nemohla jsem se do něj začíst tak jak jsem u hodně dobrých knih zvyklá. Tím nechci říct, že by se mi ten příběh nelíbil, prostředí rockového turné dělalo knihu něčím neobvyklou. Jen jsem spíš očekávala od děje víc.
  TAGS:

  Online Girl Online – Na turné ebook, Kniha Girl Online – Na turné FB2, Download Girl Online – Na turné PDF , Download Girl Online – Na turné MOBI, Online Girl Online – Na turné kniha, Zdarma Stažení Girl Online – Na turné IPhone, Online kniha Girl Online – Na turné PDF, Zdarma Girl Online – Na turné DJVU, Zdarma Stažení Girl Online – Na turné TXT, Stažení Girl Online – Na turné RTF, Online Girl Online – Na turné FB2 , e-kniha Girl Online – Na turné stažení TXT, Zdarma Girl Online – Na turné stažení kniha, e-kniha Girl Online – Na turné download MOBI, Stažení Girl Online – Na turné IPad, Číst Girl Online – Na turné MOBI, Číst Girl Online – Na turné DOC, Zdarma Girl Online – Na turné AWZ, Download e-kniha Girl Online – Na turné iPad , Zdarma Girl Online – Na turné DJVU, Download Girl Online – Na turné e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Girl Online – Na turné DVD, Číst Girl Online – Na turné TXT, Book Girl Online – Na turné stažení DJVU, Girl Online – Na turné stažení kniha zdarma, Girl Online – Na turné stažení kniha pdf zdarma, Girl Online – Na turné pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Girl Online – Na turné pdf zdarma, Girl Online – Na turné stažení kniha epub zdarma, Girl Online – Na turné ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply