Hanebnost Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Hanebnost Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Hanebnost


Dvaapadesátiletý profesor David Lurie je rozvedený a neuspokojivý citový život se snaží překrýt „rozumným“ přístupem k sexu jako k pouhé tělesné potřebě. Po milostném vzplanutí ke své studentce zůstává bez práce, opouštějí ho přátelé, vysmívá se mu bývalá manželka. Útočiště nachází na venkově u své dcery, avšak ve chvíli, kdy obnovuje svůj vztah k ní i ke společnosti plné složitých rasových problémů, dochází jednoho odpoledne k nečekanému výbuchu násilí, jenž otřese veškerou jeho vírou a pro jeho dceru představuje velké ohrožení. Ironicky sžíravý, syrově vyprávěný příběh je přesto plný podivuhodné zvláštní něhy. Za svůj román, který na ploše dvou set stran předkládá čtenáři hlubokou sondu do moderní jihoafrické společnosti, získal Coetzee v roce 1999 už druhou prestižní cenu Booker Prize (první v roce 1983 za román „Čekání na barbary").Kniha v českém jazyce!


Stažení Hanebnost zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Hanebnost (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Hanebnost zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Hanebnost.pdf (EUR-0.00)

  Hanebnost.epub (EUR-0.00)

  Hanebnost.doc (EUR-0.00)

  Hanebnost.txt (EUR-0.00)

  Hanebnost.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Hanebnost.PDF – (EUR 0.00);

  Hanebnost.MOBI – (EUR 0.00);

  Hanebnost.EPUB – (EUR 0.00);

  Hanebnost.DOC – (EUR 0.00);

  Hanebnost.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Disgrace (1999)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Volvox Globator
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  kackamy

  13.03.2017

  Já nevím, s touhle knihou je to složitější. Myslím, že pokud ji má člověk pochopit, musí ji opravdu chtít pochopit. Nejsem si jistá, jestli se mi to úplně povedlo, asi spíš ne. Postavy se chovají zdánlivě iracionálně, občas si protiřečí, vlastně jim ani tak moc nefandíte a občas vás jejich chování dost štve. Podobně je to s jazykem. Strohé, místy až "syrové" věty se nečtou úplně nejlépe, ale zároveň tak nějak dokonale sedí k tématu a atmosféře celé knihy.
  Co mi ale dosti zkazilo dojem z knihy byl enormní počet chyb v textu. Česky a v tomto vydání jsem knihu četla zhruba od poloviny, z tohoto ohledu můžu tedy soudit jen tu druhou část, ale tam se opravdu jednalo o v průměru jednu chybu na stránku. Ať už překlep, opakování stejného slova dvakrát za sebou nebo dokonce špatné i/y ve shodě podmětu s přísudkem.
  Škoda, člověk z toho je pak akorát otrávený a má pocit, že se mu do rukou nedostává poctivě odvedená práce.

  Karcoolka2210

  17.02.2016

  Táto kniha mi bola odporučená ako super kniha, no musím povedať, pre mňa nebola až taká super. Ťažko sa môžem stotožniť s hlavným hrdinom, ktorého konanie som veľmi nepochopila a jeho dcéra mi tiež bola v mnohých rozhodnutiach záhadou. Zvláštna kniha. AJ

  pietroaretino

  07.08.2013

  – "Začít od nuly. S ničím. Ne s ničím, ale skoro. S ničím. Žádné trumfy, žádné zbraně, žádný majetek, žádná práva, žádná důstojnost."
  – "Jako pes."
  – "Ano, jako pes."  TAGS:

  Online Hanebnost ebook, Kniha Hanebnost FB2, Download Hanebnost PDF , Download Hanebnost MOBI, Online Hanebnost kniha, Zdarma Stažení Hanebnost IPhone, Online kniha Hanebnost PDF, Zdarma Hanebnost DJVU, Zdarma Stažení Hanebnost TXT, Stažení Hanebnost RTF, Online Hanebnost FB2 , e-kniha Hanebnost stažení TXT, Zdarma Hanebnost stažení kniha, e-kniha Hanebnost download MOBI, Stažení Hanebnost IPad, Číst Hanebnost MOBI, Číst Hanebnost DOC, Zdarma Hanebnost AWZ, Download e-kniha Hanebnost iPad , Zdarma Hanebnost DJVU, Download Hanebnost e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Hanebnost DVD, Číst Hanebnost TXT, Book Hanebnost stažení DJVU, Hanebnost stažení kniha zdarma, Hanebnost stažení kniha pdf zdarma, Hanebnost pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Hanebnost pdf zdarma, Hanebnost stažení kniha epub zdarma, Hanebnost ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply