Harry Potter: Rekvizity a artefakty Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Harry Potter: Rekvizity a artefakty Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Harry Potter: Rekvizity a artefakty


Během natáčení osmi filmů o Harrym Potterovi museli zaměstnanci filmových studií zhotovit řadu nezvyklých rekvizit. Museli například vystrojit ony úžasné hostiny v Bradavicích, zhotovit dokonalá létající košťata, kouzelné mapy a další pomůcky. Nemluvě o spoustě potřeb nutných ke každodennímu životu v kouzelnickém světě, jako jsou třeba noviny s pohyblivými obrázky, zlomyslné učebnice či huláky. Čtvrtá ze série knih o světě filmů o Harrym Potterovi seznamuje čtenáře s prací lidí, kteří vytvořili úžasné nálepky lahviček s lektvary, různé modely košťat, vybavení obchodu Kratochvilné kouzelnické kejkle, rozmanité kouzelnické hůlky, potřeby pro famfrpál a spoustu dalších předmětů. Text, jak už je zvykem, doprovází spousta zajímavých skic a návrhů, dosud nezveřejněných fotografií a dalších překvapení z archivů společnosti Warner Bros. Součástí knihy je i plakát s rodokmenem rodiny Blacků, návrh knihy Bajky barda Beedleho a řada dalších překvapení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Harry Potter: Rekvizity a artefakty (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.pdf (EUR-0.00)

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.epub (EUR-0.00)

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.doc (EUR-0.00)

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.txt (EUR-0.00)

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.PDF – (EUR 0.00);

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.MOBI – (EUR 0.00);

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.EPUB – (EUR 0.00);

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.DOC – (EUR 0.00);

  Harry Potter: Rekvizity a artefakty.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Knihy k sérii Harry Potter

  Originální název:

  Harry Potter: The Artifact Vault (2016)

  Žánr:
  Technika a elektro, Pro děti a mládež, Šikovné děti – tvoření, hry, styl
  Vydáno: , Slovart (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Kekik

  12.12.2017

  Jako její knižní sestry (Bestiář, Magická místa a Panoptikum postav) ÚCHVATNÉ.

  Fantasysvet

  05.11.2017

  Ako správni fanúšikovia, muklovia či čarodejníci, určite toho veľa o svete Harryho Pottera viete. O tom s vami nebudeme diskutovať. Len vám taktne pripomenieme, že sú tu stále veci, o ktorých ste možno doteraz nič nepočuli, alebo ste na ne jednoducho nesprávne nahliadali. Zaškatuľkovali ste ich. Stáva sa to aj iným tvorom, verte nám. Úlohou expertov, v tomto prípade Jody Revensonovej a Erika Fazekaša (vydavateľstvo Slovart), je aj to, aby vám isté skutočnosti odhalili tak, ako sa po správnosti odohrali. Od roku 2015 (u nás) sú k dispozícii vyššie uvedené čarovné rukoväte, čo hravým pútavým spôsobom rozšíria obzor. Niečo naučia, trošku vzdelajú, stane sa aj to, že sem-tam rozosmejú. Hoci sa obsahom orientujú na filmový priemysel, zažijete s nimi kopu zábavy a tzv. WOW efektov, ktoré každou jednou stranou naberajú na svojej magickosti.

  Vo štvrtej publikácii Jody Revensonovej a Erika Fazekaša, Harry Potter. Rekvizity a artefakty, budeme cestovať svetom filmových rekvizít. Hoci sa na prvý pohľad zdá, že pôjde o jednoduchú výpravu, opak je pravdou. Ak chcete nahliadnuť do kreatívneho procesu výtvarníkov, architektov, dizajnérov, počítačových mágov, a tak trochu aj detektívov a historikov, pripravte sa na to, že najnovšia 207-stranová „Potterovská biblia“ vám nedá dýchať od úvodu. Navyše, ak ju raz prelúskate, svedomito, môžete na hodinách estetiky zabodovať. A nielen to!

  RoseDadas

  19.09.2017

  Jak jsem již zmínila, provedení titulu Rekvizity a artefakty je minimálně stejně krásné jako předcházející knihy ze série. Nejen díky dokonalým doprovodným fotografiím se před čtenáři otevírá brána do světa, který je plný detailů, a my tak zjišťujeme, že i ty nejmenší detaily hrají důležitou roli pro spoluvytváření kouzelného světa, který je pak díky nim realističtější a pro nás ještě více magičtější. Knihu mimo jiné ocení i designéři a umělci, kteří zde mohou nalézt bohatou inspiraci. Knihou jsem několikrát vzala do ruky jen tak a kochala jsem se všemi těmi návrhy, plakáty a fotografiemi. Moc se mi líbí vazba i formát knihy. V naší knihovničce tak zaujme čestné místo.

  DariDerek

  11.09.2017

  Naprostý skvost. Tato kniha je skvělá pro všechny čtenáře, kteří milují nejen čteného Harryho Pottera, ale také filmovéhhttps://darameganknihy.blogspot.cz/2017/09/harry-potter-rekvizity-artefakty-jody.htmlo , protože se zde dozvíte snad vše, jak se točilo. 🙂
  Více zde:  TAGS:

  Online Harry Potter: Rekvizity a artefakty ebook, Kniha Harry Potter: Rekvizity a artefakty FB2, Download Harry Potter: Rekvizity a artefakty PDF , Download Harry Potter: Rekvizity a artefakty MOBI, Online Harry Potter: Rekvizity a artefakty kniha, Zdarma Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty IPhone, Online kniha Harry Potter: Rekvizity a artefakty PDF, Zdarma Harry Potter: Rekvizity a artefakty DJVU, Zdarma Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty TXT, Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty RTF, Online Harry Potter: Rekvizity a artefakty FB2 , e-kniha Harry Potter: Rekvizity a artefakty stažení TXT, Zdarma Harry Potter: Rekvizity a artefakty stažení kniha, e-kniha Harry Potter: Rekvizity a artefakty download MOBI, Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty IPad, Číst Harry Potter: Rekvizity a artefakty MOBI, Číst Harry Potter: Rekvizity a artefakty DOC, Zdarma Harry Potter: Rekvizity a artefakty AWZ, Download e-kniha Harry Potter: Rekvizity a artefakty iPad , Zdarma Harry Potter: Rekvizity a artefakty DJVU, Download Harry Potter: Rekvizity a artefakty e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Harry Potter: Rekvizity a artefakty DVD, Číst Harry Potter: Rekvizity a artefakty TXT, Book Harry Potter: Rekvizity a artefakty stažení DJVU, Harry Potter: Rekvizity a artefakty stažení kniha zdarma, Harry Potter: Rekvizity a artefakty stažení kniha pdf zdarma, Harry Potter: Rekvizity a artefakty pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Harry Potter: Rekvizity a artefakty pdf zdarma, Harry Potter: Rekvizity a artefakty stažení kniha epub zdarma, Harry Potter: Rekvizity a artefakty ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply