Házím ti laso, kamaráde Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Házím ti laso, kamaráde Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Házím ti laso, kamaráde


Osm povídek, které obsahuje tato kniha, vznikla v letech 1988 až 1995, snad v nejlepším autorově období. Titulní povídka Házím ti laso, kamaráde byla již dvakrát oceněna v anketě čtenářů Ikarie jako nejlepší česká sci-fi povídka všech dob. Jednotlivé příběhy, ač rozličné svými náměty, jsou vedeny jednotící linií dramatického příběhu ve světech, které se sice od našeho světa liší jen nepatrně, avšak přece jen zásadně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Házím ti laso, kamaráde zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Házím ti laso, kamaráde (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Házím ti laso, kamaráde zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Házím ti laso, kamaráde.pdf (EUR-0.00)

  Házím ti laso, kamaráde.epub (EUR-0.00)

  Házím ti laso, kamaráde.doc (EUR-0.00)

  Házím ti laso, kamaráde.txt (EUR-0.00)

  Házím ti laso, kamaráde.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Házím ti laso, kamaráde.PDF – (EUR 0.00);

  Házím ti laso, kamaráde.MOBI – (EUR 0.00);

  Házím ti laso, kamaráde.EPUB – (EUR 0.00);

  Házím ti laso, kamaráde.DOC – (EUR 0.00);

  Házím ti laso, kamaráde.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Nogales

  29.04.2017

  Myslím, že jenda povídka mě moc neoslovila, ale ze všech ostatních jsem byl úplně vyvalený. Užje to taky let, co jsme to četl

  Mynny

  27.05.2016

  Hodnotím trochu drze jen titulní povídku, ale ta byla neuvěřitelně špatná. Jednoduchý nápad autor nedokázal rozvinout, ale přesto měl nutkavou potřebu roztáhnout příběh na cca 50 stránek, a tak hlavního hrdina prostě utíká před vraždícím lasem a jinak se nic neděje, jen pořád trousí nějaké nevtipné postřehy a přirovnání. Poslouchal jsem audioknihu namluvenou Martinem Myšičkou, který bohužel tuhle katastrofu nedokázal zachránit, naopak díky jeho herectví ještě víc vynikla její nevtipnost. Jako když vám dobrý kamarád skvělým způsobem vypráví špatný vtip. Nemohl jsem věřit, že má audiokniha jen hodinu a půl, připadal jsem si, jako by mě celou noc honilo laso 🙂

  hnusák

  22.10.2015

  Pěkně a čtivě napsáno, poprvé jsem se k ni dostal ještě za dřevních dob časopisu Ikarie.

  Tamten

  14.07.2015

  Dostala se ke mě pouze první povídka, ale ta rozhodně stojí za to.

  mh.mail

  25.06.2013

  Knihu jsem si koupil především kvůli titulní povídce, o které jsem slyšel od kamaráda a chtěl jsem si ji přečíst. Ta povídka je dle mého názoru dokonalá a zdá se mi i lepší a lépe vypointovaná než na podobné téma Running Man od Stephena Kinga. Samozřejmě jsem si přečetl i ostatní povídky, které také nejsou špatné. Mají zajímavý námět a většinou i dobrou pointu. Některé jsou samozřejmě zajímavější, některé méně, ale jako celek kniha působí sympatickým dojmem. První povídka *****, ostatní o něco méně, výsledek tedy ****.

  Numix

  27.03.2013

  Spokojenej, na českou povídku výborně napsaný…sice povídky mají různou úroveň, ale vtahují do sebe 80%

  kivera

  05.04.2012

  Když tahle povídka vyšla někdy v polovině 90. let v Ikarii, byla to bomba. Neotřelý nápad, neuvěřitelný spád. Prostě jedním slovem nářez! Považuji ji za nejlepší českou sci-fi povídku, který byla kdy napsána. Ostatní povídky autora už mě tak nebavily.

  mi-380

  30.03.2012

  Titulní povídka má neuvěřitelný spád a napětí a díky jejímu přečtení v Ikarii se pro mě Josef Pecinovský stal jedním z našich nejlepších autorů sci-fi. 90%.  TAGS:

  Online Házím ti laso, kamaráde ebook, Kniha Házím ti laso, kamaráde FB2, Download Házím ti laso, kamaráde PDF , Download Házím ti laso, kamaráde MOBI, Online Házím ti laso, kamaráde kniha, Zdarma Stažení Házím ti laso, kamaráde IPhone, Online kniha Házím ti laso, kamaráde PDF, Zdarma Házím ti laso, kamaráde DJVU, Zdarma Stažení Házím ti laso, kamaráde TXT, Stažení Házím ti laso, kamaráde RTF, Online Házím ti laso, kamaráde FB2 , e-kniha Házím ti laso, kamaráde stažení TXT, Zdarma Házím ti laso, kamaráde stažení kniha, e-kniha Házím ti laso, kamaráde download MOBI, Stažení Házím ti laso, kamaráde IPad, Číst Házím ti laso, kamaráde MOBI, Číst Házím ti laso, kamaráde DOC, Zdarma Házím ti laso, kamaráde AWZ, Download e-kniha Házím ti laso, kamaráde iPad , Zdarma Házím ti laso, kamaráde DJVU, Download Házím ti laso, kamaráde e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Házím ti laso, kamaráde DVD, Číst Házím ti laso, kamaráde TXT, Book Házím ti laso, kamaráde stažení DJVU, Házím ti laso, kamaráde stažení kniha zdarma, Házím ti laso, kamaráde stažení kniha pdf zdarma, Házím ti laso, kamaráde pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Házím ti laso, kamaráde pdf zdarma, Házím ti laso, kamaráde stažení kniha epub zdarma, Házím ti laso, kamaráde ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply